PDA

View Full Version : Уфф.. шибан проблем



LovEsIckk
11-02-2009, 18:48
Дойде времето и аз да поискам съвет..
Таа всичко в моя живот вървеше перфектно до преди 2-3 дена..
1 седмица не си бях у дома.. в приятеля ми и по приятели бях,разбира се със знанието на родителите ми. Всичко беше 6..
Обаче имах отсъствия в даскало .. адски много отсъствия .. а личната ми не ми дава извинителни бележки и трябваше да си взема фалшиви.Нямах в мен,а всичките ми приятели ги бяха свършили и се сетих за бившия ми .. той 100% имаше някоя друга,защото до като ходихме ми беше взел доста.. Вчера излизах с него и с най-добрата ми приятелка,закара я до у тях,после и мен до у дома. По някаква случайност родителското тяло било на терасата и ме видяло , че слизам от неговата кола.. А те много го мразеха,още до като ходех с него за тях бе просто 'отрепка' .Прибрах се при което последва 1 час разптиване и 2 часа конско.. слушах кво ли не от рода на 'Повече няма да видиш пари от нас', 'Тръгнала си по грешния път', 'Повече няма да излизаш,ако трябва ще те заключим' и т.н. През цялото време се опитвах да им обясня,че просто пихме по едно кафе и си взех проклетите бележки .. Днес се прибирам от кафе и си сядам на комютъра на който не бях сядала сигурно 1-2 седмици и преди 5 минути майка ми влиза и започва ' Кво правиш на тоя комютър бееее,овца.. с кой си пишеш.. сигурно пак ще излъжеш,че си пишеш с някоя приятелка,кой те знае .. веднага си покажи всичките хронологии .. от тук нататък ще те следя с кой говориш по телефона , с кой си пишеш и с кой излизаш,горко ти ' ...

И това всичкото понеже имам сериозен приятел от година и половина и наще още малко толкова навътре го взеха,че са решили що ли не,че ще се омъжвам за него .. Той като ми се разсърди,че излизам с момчета ,майка ми отсъжда .. НЯМА ДА ИЗЛИЗАШ И ТВА Е..
а с моите е невъзможно да се говори ,камо ли да се обясни нещо .. те просто не ме разбират..аз няма на 16 години да стоя запряна у дома ,защото не им изнася .. и кво е тва да ме следят.. просто се чудя как да изляза от шибана ситуация! Всичкото доверие което ми имаха през последните 2 години сякаш се срути..

shyshinka
11-02-2009, 18:57
ахх гадна ситуация.. само не разбрах сега имаш ли си приятел или със стария си ходила годниа и половина? Иначе знам ли хвани майка ти, когато е нещо в настроение и и обясни, че само заради бележките си допряла до неговата помощ и нищо повече.. а за да ги заблудиш, че не е нищо сериозно може да направиш следното: (аз така веднъж правих и подейства).. там ако ти проверяват гсм хващаш и си пишеш смс от мтел или там на които оператор си.. примерно от някаква приятелка пишеш името и в текста нещо от сорта "мнг гадно,че ваще ти не вярват, намери начин да им обясниш, че наистина мислят грешно ала бала" и умишлено си сотави телефона да е близо до тях..
Или пък правиш 1 скайп и си водиш монолог като обясняваш проблема/истината и оставяш скайпа вклиучен точно на тази хронология, така че да им привлече вниманието и да седнат да прочетат.. прави там някви циркове.. ревни кажи че ти е много гадно, че ти нямат доверие ала бала.. Дано си разбрала това,което се опитвах да ти обясня..упех и разкажи като се оправите как си ги разубедила ;)

LovEsIckk
11-02-2009, 19:01
мерси ама на наще и на колене да им падна и да им рева нема да се трогнат..

loliii
11-02-2009, 19:41
Ами аз доколкото разбрах ваще не ти правят такива циркове, заради бележките (щото примерно на мене такива лекции ще ми изнесат, ако бягам постоянно и взимам фалшиви бележки за тва; освен ако естествено ваще знаят и просто лекарката ти е тъпа и не ти дава бележка пък всъщност ти си имаш причина, но тва няма значение де...), а ти правят мизерии просто защото си се видяла с бившия си приятел :-o Значи първо - много често съм срещала ей така момиче и момче, които ходят от доста време и родителите на единия се месят във връзката им и застават на страната на другия и дори прибягват до забрани и наказания, защото примерно на момчето не му е приятно да излизаш с други момчета и т.н. Второ - не мога да разбера как може да искат да ти потъпкват личното пространство, не мога да го проумея. Трето - не мога да разбера и защо ваще като са те видяли с бившия ти пирятел изведнъж са започнали да се държат като пълни цербери /с извинение/... Честно да ти кажа и наще изкукват понякога, нормално е ... след целия тоя роман, който изписах мога да те посъветвам единствено да прибегнеш до пълно отрицание. Слагаш една парола на скайп, на телефона, на компа, катинарче на дневника както се казва и квото и да те накажат просто им казваш, че не могат да ти нарушават личното пространство... Щото и без тва то по-зле няма накъде. Да ти четат хронологията, да ти забраняват да ходиш на кафе с който и да е, да ти казват как да се държиш с пирятеля си... малко странно е..