PDA

View Full Version : Боли ме стомахчето



freak.doll
11-02-2009, 19:18
Надявам се да ми помогнете... ето за какво става на въпрос:
Всеки ден ставам, закусвам си примерно малка активия, обядвам солетки и вечерям салата / супа с 1 филийка.
И корема ме боли почти ПОСТОЯННО. Пила съм разхлабителни, нош ( ? ) па и тн, но нищо не действа! Не ми минава... и ако мога да ви попитам дали е от хранителния режим или нещо др?
Втора смяна съм и не мога да обядвам хубавко, а ако ям преди у-ще, когато отида там пак ми се дояжда и така... е, предложения? Мерси за отговорите предварително! :-)

ameli
11-02-2009, 19:22
яж, когато ти се яде :) хапвай повечко и не пий каквито и да е лекарства на гладно :)

Abigoria
11-02-2009, 19:24
Иди си пусни изследвания... Кой знае кво си си докарала с 'многото' ядене. Може да имаш паразити. Язва. Иди на лекар и почни да ядеш...

amk933
11-02-2009, 19:27
Не знам какво разбираш под разхлабително и за какво ти е изобщо такова, но нош-па определено не е това. :? Карай същия дух с количеството ядене и ще ти варим жито.

clever
11-02-2009, 19:35
ядеш толкова малко :shock:
ужас... вземи почни да се храниш;че вече е станало лошо.. предполагам от хранителния режим е проблемът ти :(
и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО отиди да ти направят изследвания !!

OneGirl
11-02-2009, 19:40
Надявам се да ми помогнете... ето за какво става на въпрос:
Всеки ден ставам, закусвам си примерно малка активия, обядвам солетки и вечерям салата / супа с 1 филийка.
И корема ме боли почти ПОСТОЯННО. Пила съм разхлабителни, нош ( ? ) па и тн, но нищо не действа! Не ми минава... и ако мога да ви попитам дали е от хранителния режим или нещо др?
Втора смяна съм и не мога да обядвам хубавко, а ако ям преди у-ще, когато отида там пак ми се дояжда и така... е, предложения? Мерси за отговорите предварително! :-)
Момиче как може да ядеш толкова малко. Ще си докараш някоя язва и после иди му мисли :? . И не ми е ясно, защо пиеш разхлабителни?
Тичай при чичо доктор да ти правят изследвания, не е нормално да те боли ПОСТОЯННО корем.
От колко време търпиш така да те боли корем?

smeshnik
11-03-2009, 06:20
вие сте ненормални, с толкова и такъв тип ядене не стомаха , а не знам какво ше те боли..

gabi_94
11-03-2009, 10:57
ти си луда бе момиче, еййй с тва отслабване се побъркахте всички...яж нормално и спортувай, кой знае докато си оправиш режима на ядене как ще те боли корема...тц тц тц

nazia
11-03-2009, 11:08
Имам приятелка, която кара с по домат и Активия на ден...е познай къде е сега. :? В психиатрията с анорексия. Простооо сама се обричаш..не може да ти се заповяда да ядеш ако вече имаш проблем. Не почвай с яденето изведнъж щото корема ти яко се е свил. Отиди на лекар/диетолог/психолог да ти съставят режим. А ти виждаш ли се дебела?

freak.doll
11-03-2009, 16:45
Не, според мен съм си окей. Нито дебела, нито слаба.

168 см съм и около 55 кг ( когато се наям :-D )
Не знам за хранителния режим, мисля че си ям нормално... иначе аз не отслабвам, поне не го искам!

clever
11-03-2009, 16:56
според теб ядеш нормално
това не значи;че е така :?
аз ако отслабвам не бих яла толкова О.о