PDA

View Full Version : Помощ от разбирачите



zagorelov100
11-03-2009, 07:07
Здравейте всички :)
Харесвам си едно момиче, но не знам как да му предложа :(
Знаеме се от няколко седмици и почти всеки ден си контактуваме било то по телефона или по скайп обаче съм голямо дърво понеже досега не съм имал гадже :shock:
И най-лошото, е че не мога да захвана някаква тема на разговор след като изчерпам въпросите, който са ми в главата :D
Моля ви дайте ми някакъв съвет!

П.С. Може ли някой да ми обясни как точно трябва да стане цялата процедура ? (Извинявам се за тъпия въпрос)

Благодаря ви :)

lubomirky
11-03-2009, 07:34
Пич питай я, тя да говори нещо там. Ти естествено може и да не я слушаш, но важното е тя да говори. Казвай от време на време нещо умно, колкото да личи, че си заинтересован от нея и т'ва е. Предлагането.. една целувка е достатъчна да разбере какви са твоите намерения :>

FlashMX
11-03-2009, 08:05
Целувката значи много повече от думите.

Zarity
11-03-2009, 09:17
Целувката значи много повече от думите.
:-D

FantaMen
11-03-2009, 09:28
А някой случайно да си помисли че момичето с дръпне.... Доста глупаво изглежда..По добре и кажи направо ако започнеш да увърташ тя ще усети че се притесняваш не си готов все още и си несигурен.. което е приблизително равно на резак ;)

haritov
11-03-2009, 09:31
Казваш и обичам те и си готов

kombarka
11-03-2009, 11:09
С езика на тялото :P

Kukumqvka
11-03-2009, 11:59
Няма кво да и казваш,направо и показваш ..

pwnage
11-03-2009, 16:12
И гледаш отблизо шамар,и се връщаш във форума да ги нареждаш. 8)
Хаха..ама харабия направо я целуни. Дали ще те отреже с думи или с отдръпване е все тая. Айде успех.

Hilary_
11-03-2009, 16:14
Целувката значи много повече от думите.

yeap .. :-o

kidwestern
11-03-2009, 16:18
искаш и скайпа
казваш и аз мн те хар
аре си станем гаджета?
тя: амиии.... / 20 мин пауза/ ОК
ти : йеее
чата замира
като се видите
both сковани
и тръпката е суперрр :)

jimei
11-03-2009, 16:45
искаш и скайпа
казваш и аз мн те хар
аре си станем гаджета?
тя: амиии.... / 20 мин пауза/ ОК
ти : йеее
чата замира
като се видите
both сковани
и тръпката е суперрр :)


Първо трябва да я напсува за да не го отреже.

cookie_master
11-03-2009, 17:32
обаче съм голямо дърво понеже досега не съм имал гадже :shock:
Ник: zagorelov100
:lol: :lol: :lol:

AraBella
11-03-2009, 17:37
Пич питай я, тя да говори нещо там. Ти естествено може и да не я слушаш, но важното е тя да говори. Казвай от време на време нещо умно, колкото да личи, че си заинтересован от нея и т'ва е. Предлагането.. една целувка е достатъчна да разбере какви са твоите намерения :>
Съгласна

cinderella_gugutka
11-03-2009, 17:51
ем има няколко на4ина да тръгнеш с някой .ето тези за които се сещам:
1.излизате на среща,целува те се,после пак излизате,пак се целувате(по-продължително този път) ии то се подразбира 4е ве4е ходите
2.казваш й-ем харесвам те (може не то4но по този на4ин естествено но в този смисъл и сам решаваш при какви обстоятелства да й кажеш) и ако тя ти отговори на 4увствата й предлагаш да излезнете (ако не сте на среща) или ако сте я целуваш ( а може и да не сте ама пак да я целунеш или само да я погалиш пак става ама задължително да има нещо такова...физи4еско :D )

deni15
11-03-2009, 18:11
Целувка но ако не те харесва вече е друг въпрос .. .
Мен ако се пробва да ме целуне някой келеш ше му се изплюя в лицето :P

haritov
11-03-2009, 18:18
Целувка но ако не те харесва вече е друг въпрос .. .
Мен ако се пробва да ме целуне някой келеш ше му се изплюя в лицето :P

Ай ще те целувам половин час ти после плюй 8-)

SaintLucifer
11-03-2009, 18:20
За това как да й предложиш, не мога да ти помогна, с годините сам ще го разбереш.
Трябва обаче, да можеш да говориш с момичето не само по някакви заучени въпроси, те обичат да говорят за себе си, възползвай се от това, задавай най-различни въпроси ЗА нея, как й е минал деня, какво е правила вчера и т.н., а ти през това време, бъди добър слушател и СЛУШАЙ, ако се осланяш на съветите от този форум(из различните теми), излиза, че ти може да говориш каквото си искаш, без да слушаш, да я сравняваш с анимационни герои(в очите си като Кермит жабока :D ) и да бъдеш номер 1 женкар, сваляч и разбивач на съръца - не става така.
Анализирай момичето срещу теб, говори с приятелите й, разбери какво харесва...

deni15
11-03-2009, 18:22
Целувка но ако не те харесва вече е друг въпрос .. .
Мен ако се пробва да ме целуне някой келеш ше му се изплюя в лицето :P

Ай ще те целувам половин час ти после плюй 8-)
ЕЕЕЕЕ чакай може пък да ми допаднеш 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

haritov
11-03-2009, 18:27
Целувка но ако не те харесва вече е друг въпрос .. .
Мен ако се пробва да ме целуне някой келеш ше му се изплюя в лицето :P

Ай ще те целувам половин час ти после плюй 8-)
ЕЕЕЕЕ чакай може пък да ми допаднеш 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

не съм твой тип ;)

deni15
11-03-2009, 18:42
Целувка но ако не те харесва вече е друг въпрос .. .
Мен ако се пробва да ме целуне някой келеш ше му се изплюя в лицето :P

Ай ще те целувам половин час ти после плюй 8-)
ЕЕЕЕЕ чакай може пък да ми допаднеш 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

не съм твой тип ;)
И от къде знаеш по какви си падам азз ?!
:)

haritov
11-03-2009, 18:51
Целувка но ако не те харесва вече е друг въпрос .. .
Мен ако се пробва да ме целуне някой келеш ше му се изплюя в лицето :P

Ай ще те целувам половин час ти после плюй 8-)
ЕЕЕЕЕ чакай може пък да ми допаднеш 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

не съм твой тип ;)
И от къде знаеш по какви си падам азз ?!
:)
Е малка си още 8-) за такива работи

deni15
11-03-2009, 18:56
Целувка но ако не те харесва вече е друг въпрос .. .
Мен ако се пробва да ме целуне някой келеш ше му се изплюя в лицето :P

Ай ще те целувам половин час ти после плюй 8-)
ЕЕЕЕЕ чакай може пък да ми допаднеш 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

не съм твой тип ;)
И от къде знаеш по какви си падам азз ?!
:)
Е малка си още 8-) за такива работи
еехех
добре бе големияяя 8-)

haritov
11-03-2009, 18:59
Целувка но ако не те харесва вече е друг въпрос .. .
Мен ако се пробва да ме целуне някой келеш ше му се изплюя в лицето :P

Ай ще те целувам половин час ти после плюй 8-)
ЕЕЕЕЕ чакай може пък да ми допаднеш 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

не съм твой тип ;)
И от къде знаеш по какви си падам азз ?!
:)
Е малка си още 8-) за такива работи
еехех
добре бе големияяя 8-)

Но ако си опитен боец може те взема в отряда

lipsvashh_mi
11-03-2009, 19:03
ако искаш да си с някой по-добре да имате общи теми и интереси..през цялата си връзка ли ще мълчите като пукали...а и идеята където бяха дали по-нагоре само да се правиш,че слушаш не работи все някога мацката ще се осъзнае и ще си до там...
ПП Не знам как е сега при вас-новото поколение,ама аз лично не бих тръгнала с момче,с което не ми е комфортно и не мога да говоря нормално с него :? Не,че не умея да общувам свободно с всички де :D

asp1r1n94
11-03-2009, 19:04
Има една тема малко по-нагоре,погледни я ...!?

zagorelov100
11-03-2009, 19:06
Мерси много пичове и мацки :)
Дотука ясно, ама има друго :(
Някак си не мога да подхвана тема на разговор (питам какво е правила, какво прави попринцип,хоби, и т.н).
Един приятел си говори с неговата по 50 и отгоре минути по телефона :shock: и си нямам напредстава какво можеш да говориш толкова по телефона ???
Дайте някакви идеи :)

FeelMyPain
11-03-2009, 19:18
Ми то тва е общи приказки.Понякога ми се е случвало с часове да си говоря с някоя и накрая като се замисля - само глупости.Но важното е разговора да върви гладко, в смях и закачки.Също др важно нещо е дали може да говориш без да се замислиш, смисъл каквото ти е на сърце да си го казваш, не преди това да си мислиш какво би си казала/помислила, ако кажеш еди си какво.

Fritz
11-03-2009, 19:19
Начи мани ги тие кво ти приказват.Това жените не са обикновени човеци.Не може да се говори с тях току така,понякога хапят,дерат и бият.Затова:
1)Купуваш си костюм
2)Купуваш и цветя
3)Купуваш шампанско,бонбони в кутия с формата на сърце,взимаш и пръстен от бяло злато с кутийка,облепена с камъни Swarovski
4)Запазваш луксозен ресторант
5)Отиваш до у тях,звъниш на вратата и като ти отвори и връчваш подаръците,падаш и на колене и й даваш пръстена

100% върши работа

BigFakeSmile
11-03-2009, 20:45
С езика на тялото :P

Веерно, ама като е нямал приятелка до сега, едва ли ще му се получи :D :D . Целуни я (все пак предполагам есещаш дали те харесва). Нещата от там тръгват. Това "искаш ли да ходим" отдавна не се използва :D . Ако не се дръпне...честито, ще излизате пак и пак...и тааака 8)

jimei
11-03-2009, 20:50
Здравейте всички :)
Харесвам си едно момиче, но не знам как да му предложа :(
Знаеме се от няколко седмици и почти всеки ден си контактуваме било то по телефона или по скайп обаче съм голямо дърво понеже досега не съм имал гадже :shock:
И най-лошото, е че не мога да захвана някаква тема на разговор след като изчерпам въпросите, който са ми в главата :D
Моля ви дайте ми някакъв съвет!

П.С. Може ли някой да ми обясни как точно трябва да стане цялата процедура ? (Извинявам се за тъпия въпрос)

Благодаря ви :)

Извеждаш я на кино, разхождате се след тва после сигурно ше седнете на една пейка и ше си говорите половин час и накрая ше дойде някав лаф и ше се разсмеете и тъкмо кат замлъкне я целуни.

Ай сиктир, готов си.

ef4etyYy
11-03-2009, 20:56
обаче съм голямо дърво понеже досега не съм имал гадже :shock:
Ник: zagorelov100
:lol: :lol: :lol: 8-) :booooomb:

ние момичетата можем да говорим ВЕЧНО по телефона, че май не е само по него 8-) :-)

IndependentGirl
11-03-2009, 21:04
Аз пък не съм от разбирачите.. и за това няма да ти пиша в темата.. 8-)

По темата: Това, че не си имал приятелка("гадже" е ужасно противна дума.. :? ) не трябва да те притеснява.. и няма какво да й предлагаш.. това е смешно и детинско :-D Просто на момента решаваш какво да й кажеш и какво да направиш.. толкова ли е сложно да импровизираш.. :-o Важното е да не ти пука от последствията и да не се впрягаш много.. бъди естествен.. пък ако те отреже - горе главата... трябва да има и неуспехи, за да успееш.. ако ти отвърне на чувствата и се съгласи.. супеер.. и ще напишеш тема колко много се обичкате.. :D
Успех.. :wink:

zagorelov100
11-04-2009, 17:59
Чатихме си по скайп, лафиме си за всякакви работи каквото ми дойде на акъл и накрая стана е така:
ТЯ:Аз към тебе имам чисто приятелски чувства да не се разочароваш.
АЗ:ееее :(
ТЯ:Но нищо не се знае :)

Как да го тълкувам това ?

П.С. А даже утре мисля да си поговоря с нея по-телефона :)

peshost
11-04-2009, 18:30
Стига с това целуване, ако не е готово момичето по-добре да не я целува, щото тя може пак да се дръпне, ама не щото не го харесва, ами щото е избързал. Така мисля аз, момичетата да пишат ако греша. :)

BigFakeSmile
11-04-2009, 18:42
Чатихме си по скайп, лафиме си за всякакви работи каквото ми дойде на акъл и накрая стана е така:
ТЯ:Аз към тебе имам чисто приятелски чувства да не се разочароваш.
АЗ:ееее :(
ТЯ:Но нищо не се знае :)

Как да го тълкувам това ?

П.С. А даже утре мисля да си поговоря с нея по-телефона :)

Това значи, че и тя не знае какво точно иска. Казва, че има чисто приятелски чувства, но си оставя една врятичка. Не е за препоръчване да се занимаваш с такава. Ии от това, което е казала, не е много ясно, но повече клони към..само приятели.

CrAzYanDlaZy
11-04-2009, 19:25
искаш и скайпа
казваш и аз мн те хар
аре си станем гаджета?
тя: амиии.... / 20 мин пауза/ ОК
ти : йеее
чата замира
като се видите
both сковани
и тръпката е суперрр :)

:lol: :lol: :lol:


....


Това значи, че и тя не знае какво точно иска. Казва, че има чисто приятелски чувства, но си оставя една врятичка. Не е за препоръчване да се занимаваш с такава. Ии от това, което е казала, не е много ясно, но повече клони към..само приятели.

съгласна съм с BigFakeSmile


и все пак ...



късмет :(

zagorelov100
11-15-2009, 07:38
Благодаря на всички ви :)
Може ли да помоля някой от администраторите да изтрие темата, ако е възможно ?

izlishna
11-15-2009, 08:36
Лепни и една целувка :grin:

fenastz
11-15-2009, 14:01
искаш и скайпа
казваш и аз мн те хар
аре си станем гаджета?
тя: амиии.... / 20 мин пауза/ ОК
ти : йеее
чата замира
като се видите
both сковани
и тръпката е суперрр :)


Първо трябва да я напсува за да не го отреже.


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: