PDA

View Full Version : Шампоан - оцветител



silwinka
11-03-2009, 10:54
Хора , здравейте ! Искам да ви попитам , кой е най-добрия шампоан оцветител .. ( марка ) ; к'ви са цените ?
за колко дни може да се махне ( след като го измия , и колко пъти ще се наложи да го измивам )
и най - важното " КОЙ Е НАЙ ЛЕСНО ИЗМИВАЩИЯ СЕ ШАМПОАН ОЦВЕТИТЕЛ ?

?
Помагайте
а на руса коса хваща ли син , черен , лилав цвят ?

gabi_94
11-03-2009, 11:05
ами аз знам само за един шампоан оцветител - на палете. Аз лятото използвах него за тъмни червена коса - мойта е кестенява и се получи много добре, но се изми страшно бързо - 3,4 измивания на косата и вече го нямаше.
Но имай предвид, че ако се боядисаш нали по този начин и ако не ти хареса, измиваш си косата дълго и продължително, на следващия ден пак така, и вече на третия път не би трябвало да го има. Иначе на руса коса доста трудно ще стане и едва ли ще се получи каквото искаш.

DarkKisss
11-03-2009, 11:28
Уоу Уоууу щом си руса, не рискувай .. Боядисах се с такова 'временно' в червено и 2 месеца не се махна, първите 2 дена беше хубав наситен цвят нар, а после стана бабешко оранжево .. :-o

Palette е най-добрата марка.

silwinka
11-03-2009, 19:04
Някаква друга информация ?

DarkKisss
11-03-2009, 19:07
2 лева струва пакетче от 40-50 милилитра ако не се лъже .. (за количеството) :-o

silwinka
11-03-2009, 19:09
2 лева струва пакетче от 40-50 милилитра ако не се лъже .. (за количеството) :-o

На мен ми казаха , че имало някакви по 1.60 шампоани , на коя марка са ?

.. DeViL mAy CrY ..
11-03-2009, 19:12
Аз съм използвала на Palette Aroma и някаква марка не знам каква беше не я бях чувала преди.Не са скъпи-около 2-3 лева са.НА палете е 2.50 ако не се бъркам.Незнам дали да рискуваш и аз щом си руса.А и пишеше на опаковката,че до 4-8 измиваня ще падне цвета,аз си слагах 2 пъти един след друг и определено не ми се изми бързо.Има една от моя клас,която има червеникави оттенъци.А доколкото знам миссля,че няма син и лилав цвят.

silwinka
11-03-2009, 19:20
Аз съм използвала на Palette Aroma и някаква марка не знам каква беше не я бях чувала преди.Не са скъпи-около 2-3 лева са.НА палете е 2.50 ако не се бъркам.Незнам дали да рискуваш и аз щом си руса.А и пишеше на опаковката,че до 4-8 измиваня ще падне цвета,аз си слагах 2 пъти един след друг и определено не ми се изми бързо.Има една от моя клас,която има червеникави оттенъци.А доколкото знам миссля,че няма син и лилав цвят.

На мен ми казаха , че има син цвят .. и действително има някакви в опаковка по 1.60 .. а може ли например само един кичур да си направя ?

silwinka
11-03-2009, 19:43
Хора , здравейте ! Искам да ви попитам , кой е най-добрия шампоан оцветител .. ( марка ) ; к'ви са цените ?
за колко дни може да се махне ( след като го измия , и колко пъти ще се наложи да го измивам )
и най - важното " КОЙ Е НАЙ ЛЕСНО ИЗМИВАЩИЯ СЕ ШАМПОАН ОЦВЕТИТЕЛ ?

?
Помагайте
а на руса коса хваща ли син , черен , лилав цвят ?

dead_princess
11-03-2009, 19:56
на русото всичко хваща..

silwinka
11-04-2009, 08:40
А кой шампоан оцветител най - лесно се маха .. ?