PDA

View Full Version : Някакво лекарство :]~



vaniliika
11-03-2009, 11:05
моля ви кажете някакво лекарство за болки в коремната ... мисля че болката се пада и в бъбречната област ... моля ви кажете спешно нещо ... :? :? :? :(

clever
11-03-2009, 11:31
Buskolizin

DrSmurph
11-03-2009, 20:02
Buskolizin


Лекарсва не се пият без изяснена диагноза! Болка в областта на корема е едно, а в областта на бъбреците - съвсем друго. Бусколизина няма да ти помогне!
И ПРЕСТАНЕТЕ ДА ПРЕДПИСВАТЕ ЛЕКАРСТВА!!!
МОЛЯ ЗА ОТНОШЕНИТЕ М О Д Е Р А Т О Р И Т Е !!!!!!!

ricogross123
11-04-2009, 07:57
но щпа

iv4oiv
11-04-2009, 19:40
По добре е тези болки да се лекуват консервативно. С топло и ако е в корема - лягане на ръката. Може причината да е в корема, в бъбреците, в яйчниците, червата ... на много места. Ако вземеш неправилното хапче може да се окаже, че си спомогнала болетта да те порази по бързо.
Затова ако не ти мине - отиди на лекар или поне се консултирай с възрастен който е запознат с болките и лекарствата които можеш да приемеш.
Бусколизина и но-шпа отпускат гладката мускулатура и в някои случао помагат но не рискувай.

slavito007
11-04-2009, 19:47
Ментови капки. Струват 1,2 лв. Капеш 3-4 капки в кафяна чаша с вода и си нов човек.
Да отбележа, че са безвредни (освен за хоратя с язва) и само временно облекчават, не лекуват.

Hayashi
11-04-2009, 22:21
Е добре ти сам/а не можеш ли да си прецениш къде и какво точно те боли. И майка нямаш ли, че да я питаш какво да вземеш. Да не споменавам лична лекарка...

vaniliika
11-06-2009, 16:00
Е добре ти сам/а не можеш ли да си прецениш къде и какво точно те боли. И майка нямаш ли, че да я питаш какво да вземеш. Да не споменавам лична лекарка...


ми не ... болката не се отнася за мен ;) .. а за един инат който препочита домашно самолечение ... ;] ...