PDA

View Full Version : Голмите батковци .. който се заиграват с малки момичета (mm)



DandM
11-03-2009, 13:25
:-D аз познвам много момчета който се занимават с мноо по малки момичета от тях
вече мисля че им е мания .. примерно 18 19 годишни да излизат с 14 - 15 годишнии
Вие каквоо мислите по въпроса .. ?
8)

AraBella
11-03-2009, 13:27
Мисля,че тези просто не могат да си намерят момиче на тяхната възраст и затова се занимават с по-малки.

Hilary_
11-03-2009, 13:28
.. че тези момчета са си чисти ебачи и търсят само едно у тези недорасли момичета, които за съжаление също толкова нямат акъл в главите щом им пускат .. :? :?

DandM
11-03-2009, 13:30
.. че тези момчета са си чисти ебачи и търсят само едно у тези недорасли момичета, които за съжаление също толкова нямат акъл в главите щом им пускат .. :? :?


Хахх .. ма то не става въпрос за ебанее .. :D:D

Hilary_
11-03-2009, 13:34
.. че тези момчета са си чисти ебачи и търсят само едно у тези недорасли момичета, които за съжаление също толкова нямат акъл в главите щом им пускат .. :? :?


Хахх .. ма то не става въпрос за ебанее .. :D:D

в главите на тия "батковци" за това става на въпрос .. (при повечето с малки изключения) 8)

Kukumqvka
11-03-2009, 13:49
обикновенно 14-15 годоишните харесват батковЦи (обикновенно) .. това ги прави по-лесни,все пак една 14-годишна,не мисли като една 18-годишна примерно :-D

ScarletBite
11-03-2009, 13:52
Ако момичето е зряло за възрастта си във физически и най-вече интелектуален аспект, лошо няма. 8)
Но обикновено наборките (включвам и себе си), не са готови за сериозна връзка, без значение какво казват или мислят.Нараняват себе си, нараняват и него.Вземат прибързани решения и после съжаляват.Действат, без да мислят, и мислят, без да действат.И после боли... :-# толкова много... :-#

sweet_sorcerer
11-03-2009, 14:01
Ами като не можеш да си хванеш нещо от твоята категория,слизаш надолу. :) Тъпо,но е така - вижданията на тези хора,опита,очакванията - всичко е различно.А някой каза "ако момичето е зряло за възрастта си" - ами тогава ще е наясно защо я искам баткото и няма да се занимава с него! :)

GodLovesYou
11-03-2009, 14:10
голямия проблем

LoveRetroMusic
11-03-2009, 14:12
мнение ?
да правят каквото искат. 8-)

cookie_master
11-03-2009, 14:34
обикновенно 14-15 годоишните харесват батковЦи (обикновенно) .. това ги прави по-лесни,все пак една 14-годишна,не мисли като една 18-годишна примерно :-D много вярно

mechtaq_za_teb
11-03-2009, 14:44
Други просто не могат да им вържат :-D

lubomirky
11-03-2009, 14:44
Мисля,че тези просто не могат да си намерят момиче на тяхната възраст и затова се занимават с по-малки.

ей т'ва е най-точния отговор. всички други мнения са излишни.

golqmumnik
11-03-2009, 15:02
Други просто не могат да им вържат :-DТочно така,аз затуй само с пуберки се занивам,нищо че отдавна прехвърлих двайсетака.Просто те са навни и лесно се впечатляват,примерно вкам яла та повозя у мойта А6-ца.Тя ми вика - ко йе туй?А пък друго си е да чукнеш нещо младичко :oops: 8-)

BigFakeSmile
11-03-2009, 15:16
Мисля, че тея батковци не могат да си хванат момиче на тяхната възраст, или просто искат нещо по-различно. Има много момчета, които ще предпочетат някоя малка, глупава, сладка девойка пред по-умна, независима и отракана....Не ги уважавам тия...А по-големита (на тяхната възраст) момичета не биха тръгнали с глупак.

InloveAgain
11-03-2009, 15:24
Мисля,че момичетата на тяхната възраст са прекалено зрели за тях ,затова опитват с по-малките :)>

NamelessRomantic
11-03-2009, 15:38
Нито такива момчета,нито такива момичета ми харесват.Заблудата е и от двете страни. :)

TheGirlNextDoor
11-03-2009, 15:38
не съм им фенка 8-)

pwnage
11-03-2009, 16:07
Нито такива момчета,нито такива момичета ми харесват.Заблудата е и от двете страни. :)

Амин. ;)

И мен често ме напира хормона и като видя малка щракалка да искам да я бодна,но едно е да искаш друго е да правиш нещо по въпроса.

SaintLucifer
11-03-2009, 16:23
Хайде пак, старата песен... 18 годишните момчета, не излизали с 18 годишни момичета... А замисляли ли сте се, че 18 годишните момичета, също като 14 годишните например, искат да излизат с по-голями, т.нар. батковци?
Май пак темата е пусната от някой осмокласник чикиджия, който го е яд, че не може да хване някоя от неговия клас, пък още мустака му девствен и има жълто около устата.

Не сте ли чували, от поне малко обща култура, че момичетата се развиват и назряват полово ПРЕДИ момчетата? :shock:

Сега да не ме изкарате някакъв фен на педофилията, едно е 15 годишна да ходи с 18 годишен, друго е с 30 годишен...

loliii
11-03-2009, 16:25
Едно 18-19 годишно момче по развитие на характера и интелекта е горе-долу колкото едно 14-15 годишно момиче.Говоря за хора на еднакво интелектуално равнище, щото един 40-годишен мъж може и да е по-тъп от 13-годишно момиче.... Тъй че не виждам големия проблем тука. Пък и дори момчето да е с момичето просто защото момичето е тъпичко и лесно, а момичето е с момчето, защото е батко и ще има с какво да се хвали пред приятелките си, то кво излиза... че и двамата са прости, тъй че пак са един за друг. :P

ScarletBite
11-03-2009, 16:33
А някой каза "ако момичето е зряло за възрастта си" - ами тогава ще е наясно защо я искам баткото и няма да се занимава с него!
Нещо от рода на "всички мъже са еднакви" прозира иззад поста ти :?
Аз говорех за разлика 3-4 години, при която могат да намерят общ език и да бъдат на сходно интелектуално ниво, не за връзка между някакъв пръч на 20 и кусур и 15-годишна тийнка. :-)

SaintLucifer
11-03-2009, 16:51
Тея батковци прецакват другите момченца на по 14-15 години като им зимат гаджетата :lol: :lol:

Да, и 14-15 годишните момченца, вместо малко да занижат стандартите и да си хванат някоя не чак такава хубавица, която е била отритната от батковците си мачкат пишките и пишат по форумите...

Пък като се има предвид, че вече и 12 годишните дават, и те като нищо могат да бъдат един вид батковци...

andrags
11-03-2009, 17:01
гошка много си прав :)
Аз също съм на мнението, че просто тия по-големите не могат да си хванат момиче на тяхната възраст, просто защото не им одисват на акълите.. а са с малките момиченца за бройка и 100% правим бас, че им е през *** за тях особенно ако момчето е 12 клас, а момичето 8 и учат в 1 даскало, т му е през *** че като си замине на момичето му става кофти и т.н. и пак започва да изпада в 1 състояния на изоставеност и блабла...
и почват да оспамват форуми как някой ги е зарязал и не могат да продължат живота си без него и едва ли не ще отидат пред НДК и ще си нарежат вените....

SaintLucifer
11-03-2009, 17:31
гошка много си прав :)
Аз също съм на мнението, че просто тия по-големите не могат да си хванат момиче на тяхната възраст, просто защото не им одисват на акълите.. а са с малките момиченца за бройка и 100% правим бас, че им е през *** за тях особенно ако момчето е 12 клас, а момичето 8 и учат в 1 даскало, т му е през *** че като си замине на момичето му става кофти и т.н. и пак започва да изпада в 1 състояния на изоставеност и блабла...
и почват да оспамват форуми как някой ги е зарязал и не могат да продължат живота си без него и едва ли не ще отидат пред НДК и ще си нарежат вените....

Извади си главата от гащите бе! Я се осъзнайте малко, те на 15 вече са си напълно развити, за разлика от вас, на които още ви никнат косъмчета по 9 сантиметровите чепчета, какво сте заревали, като толкова не ви връзва, занижавате стандарта, чакате момента и така... Потърсете проблема във вас, не в големите лоши батковци, които само ви развалят кефа...

fenastz
11-03-2009, 18:23
Тея батковци прецакват другите момченца на по 14-15 години като им зимат гаджетата :lol: :lol:

така е, Гоше, ама ти си ми набор и ние сме преебаните

SaintLucifer
11-03-2009, 18:29
така е, Гоше, ама ти си ми набор и ние сме преебаните

Добре де, как става така, че аз в 9ти клас, водех сексуален живот, е да, не е като всяка седмица да съм на върха, ама все пак, не бях девствен чикиджия, сега като отида на някой купон, виждам 9ти и 10ти клас момчета и са си в ред и се уреждат, пък вие не успявате? Преебани сте от кой? Нали не мислите, че момичетата непременно са тъпи пачаври, които се мятат на първия срещнат? Те правят своя избор и не са избрали вас, което автоматично означава, че вие НЕ можете да им предложите това, което предлага другия, бил той на вашата възраст или по-голям, погледнете се вас, пък тогава плюйте...

FeelMyPain
11-03-2009, 18:30
Ми не можете ми.Нямате книжки още.Шанс. :neutral:

macegirl
11-03-2009, 18:44
О боже! Какво ви интересува? Нали вие сте морално, физически и умствено дорасли или поне се смятате за такива?! Е ако искате да докажете, че сте такива просто не създавайте такива теми! В него е истината: SaintLucifer ! Послушайте какво говори!

fenastz
11-03-2009, 18:50
така е, Гоше, ама ти си ми набор и ние сме преебаните

Добре де, как става така, че аз в 9ти клас, водех сексуален живот, е да, не е като всяка седмица да съм на върха, ама все пак, не бях девствен чикиджия, сега като отида на някой купон, виждам 9ти и 10ти клас момчета и са си в ред и се уреждат, пък вие не успявате? Преебани сте от кой? Нали не мислите, че момичетата непременно са тъпи пачаври, които се мятат на първия срещнат? Те правят своя избор и не са избрали вас, което автоматично означава, че вие НЕ можете да им предложите това, което предлага другия, бил той на вашата възраст или по-голям, погледнете се вас, пък тогава плюйте...

шанс, homie. Кой град си ? Ай ме уредиш ?

Vain
11-03-2009, 18:58
Че в по-голямата си част тези момчета са комплексари, а повечето от тези момичета безнадеждно се стремят да се покажат.

MaLkaTa_LaDy
11-03-2009, 19:06
Че какъв е проблема 15 годишно момиче с 18 годишно момче? 2-3 години е перфектната разлика според мен.

SaintLucifer
11-03-2009, 19:16
шанс, homie. Кой град си ? Ай ме уредиш ?

Ако сам не се уредиш, няма да стане, не знам дали си го осъзнал още този факт... Момичетата са хора и правят избори, решават кое е най-доброто за тях, точно както ти го правиш, но очевдино се проваляш, защото избираш да си малък пишкодръп, стоящ пред компютъра ревейки, че големите батковци му акат в гащичките, вместо да се вземе в ръце и да се запознае с някоя девойка...

Biskfitka
11-03-2009, 19:27
Е...на мен разликата с мъжО ми е 3 години (аз на 15,той на 18 ) и мислих,че е нормално.. :-o

misslowe
11-03-2009, 19:31
а я и аз да питам нещо по темата 4 години разлика нормално ли е той на 18 а момичето на 14 .. :) :shock:

smiirnoff
11-03-2009, 19:34
ми нормално, к'во толко па вие го правите на проблем
то тука половината дето се изказаха имат такива връзки или са имали ..
ай като че ли е неква брутално огромната разлика
що не напрайхте една тема за 14 годишните момиченца и 40 годишните мъже ?!

се едно казвате 'ебати ненормалното е момиче на 17 да ходи с момче на 21' същата разлика в годините о.О
пфу пфу

fenastz
11-03-2009, 19:53
Ако сам не се уредиш, няма да стане, не знам дали си го осъзнал още този факт... Момичетата са хора и правят избори, решават кое е най-доброто за тях, точно както ти го правиш, но очевдино се проваляш, защото избираш да си малък пишкодръп, стоящ пред компютъра ревейки, че големите батковци му акат в гащичките, вместо да се вземе в ръце и да се запознае с някоя девойка...

Боли ме от думите ти. Моля те, спри. :lol:


Т`ва хич не е вярно, приятелю :) Всичко се свежда до слабохарактерни и силни хора. Повечето момичета са слабохарактерни (което си е в реда на нещата), но не остават самотни, докато девствените чекиджии като мен и много други от тоя форум си висят по форуми. Та скапано е, че те не полагат никакви усилия, за да си намерят гадже, докато ние треа да се напъваме 8-) В общи линии това е - слабохарактерните сами си поставят граници и не излизат от тях, както съм аз - това е живота.

ef4etyYy
11-03-2009, 20:09
Ако сам не се уредиш, няма да стане, не знам дали си го осъзнал още този факт... Момичетата са хора и правят избори, решават кое е най-доброто за тях, точно както ти го правиш, но очевдино се проваляш, защото избираш да си малък пишкодръп, стоящ пред компютъра ревейки, че големите батковци му акат в гащичките, вместо да се вземе в ръце и да се запознае с някоя девойка...

Боли ме от думите ти. Моля те, спри. :lol:


Т`ва хич не е вярно, приятелю :) Всичко се свежда до слабохарактерни и силни хора. Повечето момичета са слабохарактерни (което си е в реда на нещата), но не остават самотни, докато девствените чекиджии като мен и много други от тоя форум си висят по форуми. Та скапано е, че те не полагат никакви усилия, за да си намерят гадже, докато ние треа да се напъваме 8-) В общи линии това е - слабохарактерните сами си поставят граници и не излизат от тях, както съм аз - това е живота. ти си си виновен.. що вместо да киснеш по форумите и да се оплакваш че никоя не ти пуска не поизлезеш малко, да видиш бял свят? през компа никоя няма ти пусне, колкото и да искаш :? ебаси :o
SaintLucifer е прав, момичетата не са малодушни кукли, само чакащи някой да реши какво ще прави с тях :? те имат чувства, и имат право на избор :-x

по темата: според мен е нормално, не са виновни батковците, че 14-15 годишните момчета са ретарди

fenastz
11-03-2009, 20:15
ти си си виновен.. що вместо да киснеш по форумите и да се оплакваш че никоя не ти пуска не поизлезеш малко, да видиш бял свят? през компа никоя няма ти пусне, колкото и да искаш :? ебаси :o
SaintLucifer е прав, момичетата не са малодушни кукли, само чакащи някой да реши какво ще прави с тях :? те имат чувства, и имат право на избор :-x

по темата: според мен е нормално, не са виновни батковците, че 14-15 годишните момчета са ретарди

ми да, аз съм виновен 8-) дай сега идея как да оправя нещата :)

SaintLucifer
11-03-2009, 20:40
ти си си виновен.. що вместо да киснеш по форумите и да се оплакваш че никоя не ти пуска не поизлезеш малко, да видиш бял свят? през компа никоя няма ти пусне, колкото и да искаш :? ебаси :o
SaintLucifer е прав, момичетата не са малодушни кукли, само чакащи някой да реши какво ще прави с тях :? те имат чувства, и имат право на избор :-x

по темата: според мен е нормално, не са виновни батковците, че 14-15 годишните момчета са ретарди

ми да, аз съм виновен 8-) дай сега идея как да оправя нещата :)

И тя ти даде, и аз ти дадох, ама ти като много хитър, продължаваш да питаш...

Излез от вас бе, утре, като отидеш на училище, харесай си някоя и отиди я заговори... Сприятели се с хора, случайно може да те поканят на някой купон, там най-лесно стават нещата...

ef4etyYy
11-03-2009, 20:42
ти си си виновен.. що вместо да киснеш по форумите и да се оплакваш че никоя не ти пуска не поизлезеш малко, да видиш бял свят (или той да види теб)? през компа никоя няма ти пусне, колкото и да искаш :? ебаси :o
SaintLucifer е прав, момичетата не са малодушни кукли, само чакащи някой да реши какво ще прави с тях :? те имат чувства, и имат право на избор :-x

по темата: според мен е нормално, не са виновни батковците, че 14-15 годишните момчета са ретарди

ми да, аз съм виновен 8-) дай сега идея как да оправя нещата :) има 2 чачина
1. купи си цайси и прочети отново поста ми
2. просто прочети отново поста ми

написала съм как да "оправиш нещата" както се изрази ...

RoCkSpOt
11-03-2009, 20:44
:-D аз познвам много момчета който се занимават с мноо по малки момичета от тях
вече мисля че им е мания .. примерно 18 19 годишни да излизат с 14 - 15 годишнии
Вие каквоо мислите по въпроса .. ?
8)

Че просто търсат секс ... щото една малка пикла на 14-15 години чака некой батко на 18-19 (та и отгоре) да се хвали пред приятелките си ... а ако този батко има кола просто няма такова надуване ... ако е бмв да не говорим ... а тия балъци където се занимават с 15 годишни курви па са най-жалките ... :-o

ef4etyYy
11-03-2009, 20:44
^^ ЧЕТИ, МОЛЯ ТИ СЕ! не пишем шот няаме кфо да праим :lol:

ScarletBite
11-03-2009, 21:36
Че просто търсат секс ... щото една малка пикла на 14-15 години чака некой батко на 18-19 (та и отгоре) да се хвали пред приятелките си ... а ако този батко има кола просто няма такова надуване ... ако е бмв да не говорим ... а тия балъци където се занимават с 15 годишни к**ви па са най-жалките ... :-o
Да се хвали пред приятелките си?Говориш за всички, така ли?Нанасяш ми кръвна обида. :cry:
Ти си ужасно озлобено същество... :? Не сме ти ние виновни, че си загорял и никоя не ти се връзва... Кат' ня'аш BMV, тъй шИ е :D
Спри да пръскаш отрова наоколо... достатъчно плю... Я вземи се замисли дали вината да си останеш девствен смотаняк не е в теб!Вдигай си задника от стола и започни малко по малко да изкореняваш плевела на комплексарщината! :-x
И опитай да не се изказваш по въпроса какво чака някоя малка пикла на 14-15, преди да си имал удоволствието да опознаеш доволен брой такива.Нали досега обясняваше, че не кълвяли... тогава въз основа на какво си правиш заключенията? :lol:

SaintLucifer
11-03-2009, 21:48
Да се хвали пред приятелките си?Говориш за всички, така ли?Нанасяш ми кръвна обида. :cry:
Ти си ужасно озлобено същество... :? Не сме ти ние виновни, че си загорял и никоя не ти се връзва... Кат' ня'аш BMV, тъй шИ е :D
Спри да пръскаш отрова наоколо... достатъчно плю... Я вземи се замисли дали вината да си останеш девствен смотаняк не е в теб!Вдигай си задника от стола и започни малко по малко да изкореняваш плевела на комплексарщината! :-x
И опитай да не се изказваш по въпроса какво чака някоя малка пикла на 14-15, преди да си имал удоволствието да опознаеш доволен брой такива.Нали досега обясняваше, че не кълвяли... тогава въз основа на какво си правиш заключенията? :lol:

Наблюдение: Той самият е 14-15 годишен, нарича вас пикли, което предполага, че сте малки, за сериозни, или въобще, връзки, но тъй като по-напред в темата изяснихме, че момичетата се развиват по-бързо от момчетата, ако вие сте пикли, то той какъв е?

Като си толкова голям и можеш да плюеш, поне бъди достоен мъж и си подай носа навън, без да се страхуваш от евентуалния провал.

FantaMen
11-03-2009, 21:49
Такива пут*и са ми най интересни спукват се да хвалят с коя батка ходили и колко бил "нацепен" а после реват по 5 дена като им сцепан пу*ка*а от ебан* Жалко че доста малко момичета го осъзнават тва и си карат с момчето по 10-12 месеца....

SaintLucifer
11-03-2009, 21:51
Такива пут*и са ми най интересни спукват се да хвалят с коя батка ходили и колко бил "нацепен" а после реват по 5 дена като им сцепан пу*ка*а от е**** Жалко че доста малко момичета го осъзнават тва и си карат с момчето по 10-12 месеца....

:shock:

Ти сериозно ли...?

vampire_girl_
11-03-2009, 21:53
Какъв е проблемът,примерно 15-18/19? о.О
Повечето момчета на 14/15 са или адски глупави,или сдухани до толкова,че да не могат да си кажат малкото име при разговор с момиче.

Защо,ако имат общи теми за разговор и си допадат като характери,някакви 4-5 години да са проблем?


Друг е въпросът,че имам позната,която излиза с 39год. ,защото е от лошите момчета на града /!?!?/ , но твърди,че се обичат /!?/ .

mArMaLaDkA
11-03-2009, 22:13
вие НЕ можете да им предложите това, което предлага другия, бил той на вашата възраст или по-голям, погледнете се вас, пък тогава плюйте...



Ми не можете ми.Нямате книжки още.Шанс. :neutral:

:razz:

Иначе SaintLucifer взе да ми се откроява като един от любимите потребители, макар и да е само с 26 поста. Обогатих си речника. 8-)

Колкото до темата: ми, те тея локуми са разтягани не веднъж и дваж. Щом на 14-15-годишни девойки им е кеф да се хващат с 18-19-годишни момчета, няма лошо. Независимо дали са заедно, заради единия секс, или пък защото нещата са по-задълбочени, не мисля, че изобщо има смисъл да се обсъжда. Всеки си носи глава на раменете, има си свои собствени принципи, очертал си е някакви граници на поведение и това е. Когато станете безгрешни, тогава можете да си тикате носа в чуждите отношения и да четете морал някому. ;)

FantaMen
11-03-2009, 23:17
SaintLucifer Не разбрах кое не ти беше ясно иам доста познати на тази възраст 13-15 и работата е точно такава... защото точно за това стават момичета ако даже могат и такива да се нарекат на които самочуствието и наивноста им стига до небето.

5StaR
11-03-2009, 23:20
Аз гледам да са поне 16 / + 8-)

GasneshtOgan
11-03-2009, 23:23
дран дран какво понякога и там има любов...и вече като гледам 14 15 годишните как мислят :D вече те прецакват така наречените "батковци"

DandM
11-04-2009, 04:54
:-D аз познвам много момчета който се занимават с мноо по малки момичета от тях
вече мисля че им е мания .. примерно 18 19 годишни да излизат с 14 - 15 годишнии
Вие каквоо мислите по въпроса .. ?
8)

Че просто търсат секс ... щото една малка пикла на 14-15 години чака некой батко на 18-19 (та и отгоре) да се хвали пред приятелките си ... а ако този батко има кола просто няма такова надуване ... ако е бмв да не говорим ... а тия балъци където се занимават с 15 годишни к**ви па са най-жалките ... :-o

Аз пък не съм сагласнааа .. с тебее 4е търсят само SEX .. много зависи от човекаа .. например аз познавам едно мом4ее което ходи с едно по малко момиче вечее повече от 8 месецаа и изобщо не я притиска за SEX .. :? :? Някой от вас имате доста погрешна представааа .. към въпроса ми .. просто питах дали е нормалноо .. 4 годинии .. :) :)

misslowe
11-04-2009, 05:14
[quote=RoCkSpOt]

Аз пък не съм сагласнааа .. с тебее 4е търсят само SEX .. много зависи от човекаа .. например аз познавам едно мом4ее което ходи с едно по малко момиче вечее повече от 8 месецаа и изобщо не я притиска за SEX .. :? :? Някой от вас имате доста погрешна представааа .. към въпроса ми .. просто питах дали е нормалноо .. 4 годинии .. :) :)

Аз съм сагласна с теб , не всички търсят само Секс и да наистина сависи от човека ..
а колкото до въпроса ти еми мисля че е напълно нормално
:-D :-D :-)

xoxi
11-04-2009, 05:43
:-D аз познвам много момчета който се занимават с мноо по малки момичета от тях
вече мисля че им е мания .. примерно 18 19 годишни да излизат с 14 - 15 годишнии
Вие каквоо мислите по въпроса .. ?
8)

МислемЕ, че ако си момче, то някоя те е отрязала заради по-голям. Ако си момиче, мислимЕ, че някой не ти се е вързал от батковците.

Сега по темата..
Дадените за пример години за мен са нормални. По-голяма част от днешните тийнейджърки на възраст 14-16 имат връзка с момчета на по 17-19. Това естествено го казвам от наблюдения насам-натам.
Пък и си зависи много от човека, но сега не ми се разтягат локуми, разтягани преди месеци и години тук.

SaintLucifer
11-04-2009, 05:55
SaintLucifer Не разбрах кое не ти беше ясно иам доста познати на тази възраст 13-15 и работата е точно такава... защото точно за това стават момичета ако даже могат и такива да се нарекат на които самочуствието и наивноста им стига до небето.

От 13 до 15 при момичетата разлика има, и то огромна, ако не си го забелязал, твой проблем. Кое е точно така, че "батковците" търсят само секс ли? Не е така, поне не при всички, но и той присъства, защото просто една връза без секс, се нарича приятелство. Ти като си хванеш някоя, все едно не мислиш как да й свалиш панталонките или да й вдигнеш поличката... Излез от филма, тия глупости, че секса е без значение, ги остави, като почне да те огрява, друга песен ще запееш.

LadyDi
11-04-2009, 06:05
Я компетентните да ми отговорят.

Какъв е кефа за "баткото" да прави секс с по-малко момиче, без никакъв опит? Ами то е пълно дърво в леглото.
Разбирам момиченцата, които искат батко. Не разбирам "батковците". Имат неизживяно детство, обичат да доминират?

SaintLucifer
11-04-2009, 06:18
Я компетентните да ми отговорят.

Какъв е кефа за "баткото" да прави секс с по-малко момиче, без никакъв опит? Ами то е пълно дърво в леглото.
Разбирам момиченцата, които искат батко. Не разбирам "батковците". Имат неизживяно детство, обичат да доминират?

И аз съм тъпия? :shock:

Прочети предишните 1-2 страници, и ще си отговориш на въпроса...
Май не сме запознати с развитието на човека, по време на т.нар. пубертет...

Priceless
11-04-2009, 06:33
Еми да си се заиграват. После за това форума е пълен с ревливи теми от същите тези 13 годишни момиченца.

vesito13
11-04-2009, 09:10
Добре де, хора, разбирам разликата да беше по-голяма, но някакви 3 години са нещо напълно нормално, момиче на 15 с момче на 18 е че какво е фрапиращото на тази разлика. На бас съм готова да се хвана, че поне половината хора от този форум са имали връзка с такава или по-голяма разлика. Не го приемам за странно и не смятам, че веднага едно такова момче използва момичето. В днешно време това е една напълно нормална разлика в годините и всички много добре го знаят.
А другото, което какво ще им се бъркаме в живота, всеки ще си ходи с какъвто той си иска, ние не можем да направим нищо ...

ef4etyYy
11-04-2009, 13:06
Аз пък не съм сагласнааа .. с тебее 4е търсят само SEX .. много зависи от човекаа .. например аз познавам едно мом4ее което ходи с едно по малко момиче вечее повече от 8 месецаа и изобщо не я притиска за SEX .. :? :? Някой от вас имате доста погрешна представааа .. към въпроса ми .. просто питах дали е нормалноо .. 4 годинии .. :) :) :-o :razz: мега тъпия пост,както и един друг твой, който четох

gabi_94
11-04-2009, 16:50
ами 3 години разлика си е напълно нормално, например момиче на 15 и момче на 18. Имам даже приятелка на 15 дето ходеше с момче на 19 и много се обичаха, ходиха 1 год., той не я е притисквал за секс, бяха щастливи, но за жалост момичето се измести в чужбина и те се разделиха....
Но ги има и тези, които само секс търсят, но те се пробват при кифлите, ест че няма да се занимават със свестните и умни момичета. А кифлите това и чакат - някой батко.

ef4etyYy
11-04-2009, 17:20
Ако сам не се уредиш, няма да стане, не знам дали си го осъзнал още този факт... Момичетата са хора и правят избори, решават кое е най-доброто за тях, точно както ти го правиш, но очевдино се проваляш, защото избираш да си малък пишкодръп, стоящ пред компютъра ревейки, че големите батковци му акат в гащичките, вместо да се вземе в ръце и да се запознае с някоя девойка...

Боли ме от думите ти. Моля те, спри. :lol:


Т`ва хич не е вярно, приятелю :) Всичко се свежда до слабохарактерни и силни хора. Повечето момичета са слабохарактерни (което си е в реда на нещата), но не остават самотни, докато девствените чекиджии като мен и много други от тоя форум си висят по форуми. Та скапано е, че те не полагат никакви усилия, за да си намерят гадже, докато ние треа да се напъваме 8-) В общи линии това е - слабохарактерните сами си поставят граници и не излизат от тях, както съм аз - това е живота.

Бахти изкараха на ретарди щот си изказахме мнението :lol:

П.С.По-късно ще има отговор на това мнение в който ще ми бъде натякнато, че не ставам за нищо :D не е така, определено ставаш за нещо, друг е въпроса че може още да не е открито 8-) да разбирам ли, че мислиш че не сме прави (аз и SaintLucifer) ?

misslowe
11-04-2009, 17:26
:-o

CrAzYanDlaZy
11-04-2009, 19:38
ами мисля, че това вече стана прекалено банално :) :? :?

Dark_Angel_F
11-04-2009, 19:47
Според мен няма нищо лошо в това 18-19 годишни момчета да излзиат с по малки дори е често срещано явнение. Харесват се и се взимат какво лошо... Но има и такива , които наистина не могат да си намерят момиче на тяхната възраст , което да им се върже на акъла и за това излизат с по -малките , които обикновенно са по - глупави и лесни ;)

misslowe
11-04-2009, 19:48
ами мисля, че това вече стана прекалено банално :) :? :?

Кое е станал0 баналноо .. :-o

BoRe
11-04-2009, 20:08
Мисля,че тези просто не могат да си намерят момиче на тяхната възраст и затова се занимават с по-малки.
Подкрепям. Много ме дразнят и тъпите курви им се вързват, много ли са вървежни като са по-големи и имат некфа количка. Ше ги смажа

YouKnowImBetterThanYou
11-04-2009, 20:16
Мисля,че тези просто не могат да си намерят момиче на тяхната възраст и затова се занимават с по-малки.

ей т'ва е най-точния отговор. всички други мнения са излишни.

Глупости на търкалета. Далеч не е най-точни отговор, ми напротив - най-загубения. Какво пък пречи една незначителна разлика във възрастта, 4 -5 години не са много. Пък и в природата женските търсят подкрепата на силен мъжкар. 13-14 годишните връсници на момичетата са обикновено ниски, пъпчиви пубери, а те търсят нещо по-зряло и по-силно. Ръста е бил винаги предимство в природата, а пък и не малко примери има и в живота как 20 годишни манекенки се женят за 70+ годишни старци. Какво пък лошо намирате в това, елементарно си е за обяснение както виждате, а и пък защо да отказваш на хубаво момиче само щото е по-малка с незначителен период от време, пък и момичетата нали все постоянно претендират, че се развиват по-бързо от момчетата.

Korrnyy
11-04-2009, 21:16
Защото им се е*е и само 13-14 годишните ще им се вържат 8)

misslowe
11-05-2009, 09:25
Защото им се е*е и само 13-14 годишните ще им се вържат 8)

Да бее ... нз на к0лкоо си но аз съм на 14 .. и нямамм намеренияя да тръгна с някой така наречен " батко" за да се ебемм с негооо ..... :? :x :shock: Пффф ... :-D :-D :razz:

Kandrobs
11-05-2009, 09:46
Мисля,че тези просто не могат да си намерят момиче на тяхната възраст и затова се занимават с по-малки.

Korrnyy
11-05-2009, 09:48
Защото им се е*е и само 13-14 годишните ще им се вържат 8)

Да бее ... нз на к0лкоо си но аз съм на 14 .. и нямамм намеренияя да тръгна с някой така наречен " батко" за да се ебемм с негооо ..... :? :x :shock: Пффф ... :-D :-D :razz:
Добре де не се изразих правилно :P Не всички :) Но всеки ден като влезна в даскало точно момичетата на твоята възраст /поне повечето/ са седнали по пейките, пушат, ходят по къси полички с голи пъпове през зимата и си разказват работи от сорта "Вчера ми писа по скайпа, прати ми целувчицъ и е на 19" и другите започват да квичат и да се радват все едно не знам и аз какво :? Аз съм на 17 а приятеля ми е на 19 :) Разликата в случая е съвсем нормална :) Но 14-19 :? Какво може да иска толкова голямо момче от едно 14-годишно момиче :? Със сигурност не е любов и сериозна връзка :) И пак казвам за да няма сърдити- НЕ ВСИЧКИ МОМИЧЕТА СА ТАКИВА... /и слава Богу/

misslowe
11-05-2009, 09:56
Защото им се е*е и само 13-14 годишните ще им се вържат 8)

Да бее ... нз на к0лкоо си но аз съм на 14 .. и нямамм намеренияя да тръгна с някой така наречен " батко" за да се ебемм с негооо ..... :? :x :shock: Пффф ... :-D :-D :razz:
Добре де не се изразих правилно :P Не всички :) Но всеки ден като влезна в даскало точно момичетата на твоята възраст /поне повечето/ са седнали по пейките, пушат, ходят по къси полички с голи пъпове през зимата и си разказват работи от сорта "Вчера ми писа по скайпа, прати ми целувчицъ и е на 19" и другите започват да квичат и да се радват все едно не знам и аз какво :? Аз съм на 17 а приятеля ми е на 19 :) Разликата в случая е съвсем нормална :) Но 14-19 :? Какво може да иска толкова голямо момче от едно 14-годишно момиче :? Със сигурност не е любов и сериозна връзка :) И пак казвам за да няма сърдити- НЕ ВСИЧКИ МОМИЧЕТА СА ТАКИВА... /и слава Богу/


Е тукаа вече съм сагласнаа .. :mrgreen: ;-)

Korrnyy
11-05-2009, 09:59
Е тукаа вече съм сагласнаа .. :mrgreen: ;-)
И аз се радвам, че са останали здраво мислещи момичета :P

lonely_girl92
11-05-2009, 11:44
Защото само малките им се връзват,очевидно ... :)

ScarletBite
11-05-2009, 12:30
Като стана въпрос за 14-15 годишните момичета, защо никой не обърне внимание на незрелостта, наивността и детинщината на момчетата на тази възраст?Я скивайте тази тема - Уморих се от теб (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=294186) . Нещо да ми кажете? :-D

AiKaTa
11-05-2009, 13:11
охх.. това постоянно го гледам... обяснение .. нямам... може би са по-лесни, по глупави ... по префърцунени, лутайки се в собсетвения си път..

sunshinepp
11-06-2009, 11:37
аз иммах 1 период в който си падах по така наречените "батковци" да ви кажа..тези с които излизах бяха свестни..така че има и изключениялл :oops:

ef4etyYy
11-06-2009, 12:16
Ако сам не се уредиш, няма да стане, не знам дали си го осъзнал още този факт... Момичетата са хора и правят избори, решават кое е най-доброто за тях, точно както ти го правиш, но очевдино се проваляш, защото избираш да си малък пишкодръп, стоящ пред компютъра ревейки, че големите батковци му акат в гащичките, вместо да се вземе в ръце и да се запознае с някоя девойка...

Боли ме от думите ти. Моля те, спри. :lol:


Т`ва хич не е вярно, приятелю :) Всичко се свежда до слабохарактерни и силни хора. Повечето момичета са слабохарактерни (което си е в реда на нещата), но не остават самотни, докато девствените чекиджии като мен и много други от тоя форум си висят по форуми. Та скапано е, че те не полагат никакви усилия, за да си намерят гадже, докато ние треа да се напъваме 8-) В общи линии това е - слабохарактерните сами си поставят граници и не излизат от тях, както съм аз - това е живота.

Бахти изкараха на ретарди щот си изказахме мнението :lol:

П.С.По-късно ще има отговор на това мнение в който ще ми бъде натякнато, че не ставам за нищо :D не е така, определено ставаш за нещо, друг е въпроса че може още да не е открито 8-) да разбирам ли, че мислиш че не сме прави (аз и SaintLucifer) ?


До някъде съм съгласен с вас.Но до някъде :)здраве да е

mshark
11-06-2009, 12:38
Момчетата се развиват по бавно и си търсят някой който мисли като тех 8-)

titinkaa
11-06-2009, 12:54
Батковците не могат да си хванат нещо по голямо като за тях,щото каките на тяхната възраст ги знаят кви са,а малките пикли не,и затова се навиват и батковците ги въртят както си искат,щото една малка пикла на 14г. може да я лъже както си иска,освен ако тя се окаже умна и дорасла за възрастта си та да се усети кво става,ама тва са редки случаи.Батко да я повози с БМВ-то да и го сложи пък другото не му пука на него нали той тва е искал

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
11-06-2009, 13:01
АЙ СЯ ДА УМРЕМ ПО ТОЗИ ПОВОД..!! *затъпяване*

Muccia
11-06-2009, 17:57
Мисля,че правите детски истории.Какво значение има ... батковци и какички лелки и чичковци...абе много изпростява този сайт.... :? :?

HristoGavrilov
11-06-2009, 18:16
Мисля,че тези просто не могат да си намерят момиче на тяхната възраст и затова се занимават с по-малки.

По въпроса мисля, че е съмсем нормално и няма нищо лошо.
Момичетата на тяхната възраст харесват момчета на по 25-26.

sunshinepp
11-06-2009, 18:17
и аз мисля че в днешно време това е гещо съвсем нормално и често срещано :-o

HristoGavrilov
11-06-2009, 18:18
.. че тези момчета са си чисти ебачи и търсят само едно у тези недорасли момичета, които за съжаление също толкова нямат акъл в главите щом им пускат .. :? :?

Като порастнеш пак ще си говорим.

HristoGavrilov
11-06-2009, 18:22
Хайде пак, старата песен... 18 годишните момчета, не излизали с 18 годишни момичета... А замисляли ли сте се, че 18 годишните момичета, също като 14 годишните например, искат да излизат с по-голями, т.нар. батковци?
Май пак темата е пусната от някой осмокласник чикиджия, който го е яд, че не може да хване някоя от неговия клас, пък още мустака му девствен и има жълто около устата.

Не сте ли чували, от поне малко обща култура, че момичетата се развиват и назряват полово ПРЕДИ момчетата? :shock:

Сега да не ме изкарате някакъв фен на педофилията, едно е 15 годишна да ходи с 18 годишен, друго е с 30 годишен...

Радвам се, че някой споделя моето единствено и правилно мнение по въпроса. :)

HristoGavrilov
11-06-2009, 18:25
Батковците не могат да си хванат нещо по голямо като за тях,щото каките на тяхната възраст ги знаят кви са,а малките пикли не,и затова се навиват и батковците ги въртят както си искат,щото една малка пикла на 14г. може да я лъже както си иска,освен ако тя се окаже умна и дорасла за възрастта си та да се усети кво става,ама тва са редки случаи.Батко да я повози с БМВ-то да и го сложи пък другото не му пука на него нали той тва е искал

Не всички батковци сме такива. :)
Между другото искаш ли да те закарам на училище с BMW-то?

FeelMyPain
11-06-2009, 18:26
На бас че не мойш да цитираш всичките 90 мнения по отделно?

HristoGavrilov
11-06-2009, 18:29
На бас че не мойш да цитираш всичките 90 мнения по отделно?

На к'во се хващаме? :D
П.П Айде и двамата да спрем със спама. :)

myNameIsImmortal
11-06-2009, 20:10
Ето едно реално мнение на човек, който знае какво говори..


Добре де, хора, разбирам разликата да беше по-голяма, но някакви 3 години са нещо напълно нормално, момиче на 15 с момче на 18 е че какво е фрапиращото на тази разлика. На бас съм готова да се хвана, че поне половината хора от този форум са имали връзка с такава или по-голяма разлика. Не го приемам за странно и не смятам, че веднага едно такова момче използва момичето. В днешно време това е една напълно нормална разлика в годините и всички много добре го знаят.
А другото, което какво ще им се бъркаме в живота, всеки ще си ходи с какъвто той си иска, ние не можем да направим нищо ...


А всички останали какво претендирате бе..?!
Ся например някои от вас където са на 17 и са с момче на 22 години.. и не е нищо?
Ха - тва е същото момичета, и ще ви кажа едно - има момичета на по 15 години където мислят 2 пъти повече от вас ;)
И винаги има иключения..
Айде няма да развивам теории защото всички ще ме наплюете, но както и да е ..

tuzaro
11-06-2009, 20:18
теорията е една, като седне на бордюра щом краката и опират в асфалта начи става.

elenkaaa
11-07-2009, 09:39
Според мен не е важна разликата какво значи 18-19 годишни излизат с 14-15 годишни ??? Много зависи от самите личности едно момиче и момче,чиято разлика във възрастта е около 3-4 години,могат да се разбират перфектно зависи какви хора са и дали отношенията и връзката е истинска.Но от друга страна определено не подкрепям връзките само от някакво влечение .За да има истински контакт и връзка трябва разбирателство, годините нямат значение :!: :!: :!:

Biskfitka
11-07-2009, 15:06
Ето едно реално мнение на човек, който знае какво говори..


Добре де, хора, разбирам разликата да беше по-голяма, но някакви 3 години са нещо напълно нормално, момиче на 15 с момче на 18 е че какво е фрапиращото на тази разлика. На бас съм готова да се хвана, че поне половината хора от този форум са имали връзка с такава или по-голяма разлика. Не го приемам за странно и не смятам, че веднага едно такова момче използва момичето. В днешно време това е една напълно нормална разлика в годините и всички много добре го знаят.
А другото, което какво ще им се бъркаме в живота, всеки ще си ходи с какъвто той си иска, ние не можем да направим нищо ...


А всички останали какво претендирате бе..?!
Ся например някои от вас където са на 17 и са с момче на 22 години.. и не е нищо?
Ха - тва е същото момичета, и ще ви кажа едно - има момичета на по 15 години където мислят 2 пъти повече от вас ;)
И винаги има иключения..
Айде няма да развивам теории защото всички ще ме наплюете, но както и да е .. Най-точните мнения за мен... (y) :)

mynichka93
11-07-2009, 15:08
Има момчета, които са само за секса, но има и такива които се привързват към момичетата и не мислят само за това :P

mon4eto
11-07-2009, 18:17
Педофилия :D

DessieQueen
11-07-2009, 18:25
Оф абе вие ще оставите ли някога хората да праат квот искат? Баси. Който с какъвто иска с такъв ще ходи,с какъвто иска с такъв ще се е.б.е.! Не мога да разбера какъв ви е проблема че само го обсъждате... :?

oNthEmaX
11-07-2009, 20:25
а каде остана темата за това как едно момче да си хване някоя на неговата възраст
в днешно време момиченцата си падат само по по-големи, по-доло има даже тема в която 90% от момичетата написаха че биха тръгнали само с по-голям от тях, и после ние сме ги използвали

ali13
11-07-2009, 22:14
Хаха.. Какво мисля по въпроса ли? Мисля ,че ми е писнало от хора ,които се опитват да тълкуват чуждите чувства и емоции . Понякога ,колкото и да ви е странно срещаш човек ,който те разбира по-добре от останалите . И този човек може да е с 20 години по-голям от теб ,а може и да е с 10 по-малък .Но вашия проблем е ,че явно никога не сте обичали :) И не можете да разберете ,че когато ТОЙ или ТЯ се появи нищо няма зачение . Нямате право да слагате всички под общ знаменател . Всички искат само секс ,всички искат само нещо повърхностно . Все едно ,че 14-15 годишните момченца са ни лук яли- ни лук мирисали и не ги тресе яко пуберитетът . Омръзна ми всички да говорят колко е упаднало обществото ,в което живеем ,а самите те да изкарват света около себе си по-грозен ,от колкото е . Отвратително е ,ужасно е. Нито аз,нито вие, коментаторите коментаторите по темата сме живяли достатъчно ,за да можем да съдим и оценяваме човешките чувства.

bqsna_teenagerka
11-08-2009, 13:31
ами мисля,че пиклите на по 13-15 са достатъчно глупави,за да им се връзват.

Sladurcho
11-08-2009, 13:37
Всички момичета на по 17-18-19год с малки изключения си търсят батковци. така какво ми говорите луди работи тука.на 19год съм приятелката ми е на 15г но не съм с нея заради ебането както казаха някои.Може би съм харесал в нея точно това че не е материална!И не мисля че момичетата на 15-16г са некви лапета дето незнаят какво става... има много от тях които разсъждават по добре от тези на 18г. Апък и в крайна сметка всеки сам решава с кой да бъде какво сте тръгнали тук да се възмущавате 100% повече от момичетата на моята възраст са с някви батковци на по над 20г :)

ef4etyYy
11-08-2009, 18:31
ами мисля,че пиклите на по 13-15 са достатъчно глупави,за да им се връзват. на колко си?

gabiiTu
11-14-2009, 18:47
Зависи какво е момчето и с какви намерения се занимава с по-малкото от него момиче. :wink: Защото не всички искат само секс от по-малките ,щот смятат,че са по-наивнички и глупави. 8-)

m0n4yyy
11-14-2009, 18:54
Обикновено тези девойчета се амбицират и от факта, че ходят с "батко" , ии дай са големите работи .. Ии да, на тези години на "батковците" в главите още няма много акъл ии мислят с долния си мозък (има изключения) .. ии понеже големите каки не връзват на "Късаме, ако не го направим", за това и повечето "мъжаги" си търсят по- наивни момиченца до себе си . . :)

LO6IQ
11-14-2009, 18:56
Още малко и ще съм батко.
Ебаси кефа. 8)

britzy
11-14-2009, 19:09
Сеа ш ви кажа един случай-запознаха ме е така с един на 29 и аз веднага аа супер е як,бляляля,мнооо го харесвах обаче разковничето е тука че си викам чеки малко тоа сиг. вече семейство иска :shock: и сеа вече май го преодолях така че не на всички батковци им се вързват :D :D :D а на които им се вържат момите то те само заради кинти,коли.такива ти работи :lol: само за фукане е според мен,не моа си ги представя семейство-то единия ше е на 60 другата на 30 :razz: :razz: :razz:

balu4ka
11-14-2009, 22:03
Мисля,че тези просто не могат да си намерят момиче на тяхната възраст и затова се занимават с по-малки.

мхм :?

BlueFace
11-14-2009, 23:07
Еми какво мисля....Мисля ,че тези батковци или искат секс (който естествено много по лесно се получава от едно малко наивно момиче което си живее в нейният прекрасен измислен свят и те мисли за голямата си любов и е готова да ти се отдаде ) ,или не могат да си намерят момиче на своята възраст и се задоволяват с по-малките в чиито очи те са батковци и т.н. Но каквото и да си говорим по-малките момичета по -лесно се лъжат , контролират и такива ми ти работи.

Лично аз винаги съм искал момиче на моята възраст :)

totik
11-14-2009, 23:23
Честа практика-но какво да се прави помияри доста,а и зайките сами се лепкат-тъпа работа ;)

PurpleDream
11-15-2009, 12:38
:-D аз познвам много момчета който се занимават с мноо по малки момичета от тях


за пари ли аа? за мнооого ли??

gret4ety
11-15-2009, 13:29
18-19 и 14-15 не е нищо... мои фр дет са на по 15 излизат с 20 до 27 годишни ....

fenastz
11-15-2009, 13:53
18-19 и 14-15 не е нищо... мои фр дет са на по 15 излизат с 20 до 27 годишни ....

Аватара ти ще ми докара кошмари :( :shock: change, please

gret4ety
11-15-2009, 14:14
[quote=gret4ety]18-19 и 14-15 не е нищо... мои фр дет са на по 15 излизат с 20 до 27 годишни ....

Аватара ти ще ми докара кошмари :( :shock: change, please[/quote ]

Вярваме ти че си хетеро няма нужда да преиграваш. Като не ти харесва не го гледай... Ако е извън правилата на сайта уведомете ме :D

FancyGirl
11-15-2009, 14:26
... повечето са идиоти :)

izlishna
11-15-2009, 14:29
ии понеже големите каки не връзват на "Късаме, ако не го направим", за това и повечето "мъжаги" си търсят по- наивни момиченца до себе си . . :)

Каките не им връзвали? Я отиди някоя вечер на дискотека и влез в кенефа да вииш каките как праят свирки, едва ли е на сила ;)

darkSpiri7
11-18-2009, 07:14
ии понеже големите каки не връзват на "Късаме, ако не го направим", за това и повечето "мъжаги" си търсят по- наивни момиченца до себе си . . :)

Каките не им връзвали? Я отиди някоя вечер на дискотека и влез в кенефа да вииш каките как праят свирки, едва ли е на сила ;)Ти ако мислиш, че всичките "каки " са така...
А иначе моя приятелка излиза с някакъв задръстеняк, на 20и няколко години, който е студент.Харесвах я(и още я харесвам де) и понеже си говорехме, се разбра, че нашия човек на втория месец и е "взел цветенцето".Леко неясно ми е как се стърпявам да не му потроша кокалите някъде като гледам как си я върти, а още по-неясно ми е тя как му се хваща на глупостите.. и т'ва вече 3та година... Пък после защо "батковците" излизали с 15-16годишни момичета.. :-x

mArMaLaDkA
11-18-2009, 07:29
^ Здравко, нали се сещаш, че за да й "вземе цвенцето на втория месец" са нужни двама. Тя му е разрешила и затова се е случило. Плюс това, аз не виждам какво лошо има. Срещнала го е, решила е, че това е Той и просто се е случило. 2 месеца не са малко време. Явно не е било грешка, щом вече 3-та поредна година са заедно. Намери си някоя, с която да имате взаимни чувства, 'щото тоя мазохизъм доникъде няма да доведе. ;)

bossychick
11-18-2009, 09:57
О боже!!! Значи когато някой на 19 си хване по малка примерно на 15 тва значи че е някъв ебаси балъка и неможе да си хване жена на 19 ли? Тва са пълни глупости. Напълно ама напълно нормално е да има разлика в годините,защото както евентуално сте учили по биология момченцата се развиват с приблизително 4 години по бавно от нас. Пък и батковците искат свестни момичета а повечето на тяхната възраст вече са сериозни курволяци с една единствена мечта да отидат петък в най,биад или версай да си сложат най-хубавата нова дрешка и да се надяват,че някой чичо с ауди или бмв или дай боже мерцедес ще ги забележи :) просто мнение

balon4eeeee
11-18-2009, 10:36
един шибаняк дето е на 24 ме зарибяваше нещо щото съм на 16 и си милси че съм тъпо момиченце и ще му вържа веднага щото е на 24 хахаха и аз се правя че уж се зарибявам нещо хаха ама накрая сигурно много ще се изненада Ебати търанарите има бе ужас :D

kremen4eto
11-18-2009, 11:45
Не съм съвсем съгласна, че търсят само едно от малките. Ами майките и бащите ви да не да би да са с по 1-2 години разлика? ... Да, различни са разсъжденията на 15 и 30, но всичко зависи от много неща. Има много недорасли момчета, които и на 25 още търсят само секс, както и има много момичета, които не са съвсем пропаднали и искат сериозен човек до себе си. Ако тези хора, които знаят какво искат и са се намерили, няма абсолютно никакво значение кой на колко години е.

Всичко е до човека, не слагайте момичетата под общ знаменател само защото има доста курволяк в днешно време, а и има много свестни момчета, не ги приравнявайте - просто не сте попаднали на човека. :)

bananjanet
11-18-2009, 12:31
Мисля,че тези просто не могат да си намерят момиче на тяхната възраст и затова се занимават с по-малки.

+1

Violenza
11-18-2009, 13:42
Мисля,че тези просто не могат да си намерят момиче на тяхната възраст и затова се занимават с по-малки.

+1
Ако някой изкаже по-заблудено, по-ограничено (най-вече) или по-банално мниение от това, евала!

Fiki_
11-18-2009, 14:28
Аз също не съм съгласна с повечето мнения.Имам лични примери :)
1ви:Аз-на 15,моят приятел-на 18.Обичаме се,дълготрайна и здрава връзка! :)
2ри:Моя съученичка-на 15,нейният приятел-на 18.Обичат се,дълготрайна връзка(2 години)
3ти:Пак съученичка-на 14(все още),нейният приятел-на 18.Обичат се,пак дълготрайна връзка(малко над година)
Имам още примери,но ще спра до тук!
Това че избират момичета с по 3,4 години по-малки от тях не ги прави смотаняци и момчета търсещи само секс.Всичко си е до човека,а момичетата търсят сигурност,един 15 годишен не може да се грижи за приятелката си,както един 18-19 годишен! Лично мнение :)

BornToBeBeWild
11-18-2009, 14:51
18 19 годишни да излизат с 14 - 15 годишнии .. личко за мен тва не е бенормално :)

Sladurcho
11-18-2009, 14:57
Събрали се тука некви големи какички да говорят за "батковците" които си намират по малки на години приятелки. аз съм момче на 19г вече ходя с 15годишно момиче и не защото не мога да си намеря приятелка на моята възраст а защото всичките на моито години се хващат с "батковци" които да ги разкарват напред назад с колата и незнам си какво. Защо не се замислите защо е така едно 15 годишно момиче е мн по добро от една 19 годишна к*рвичка,защото повечето са такивааа гледат само парите и това на тях да им е добре. какво сте седнали да говорите че неможем да си намерим приятелки защо не кажете вие на колко години са вашите приятели или може би не смеете защото са с няколко години по големи от вас.Тъпи комплексарчета :) мн ме кефите. И не мисля че 15 годишните отстъпват с нещо на 19 годишните освен това че дори и на тази ранна вързаст си знаят цената и не лягат с всеки които им покажа 20лв :)

darkSpiri7
11-18-2009, 19:44
^ Здравко, нали се сещаш, че за да й "вземе цвенцето на втория месец" са нужни двама. Тя му е разрешила и затова се е случило. Плюс това, аз не виждам какво лошо има. Срещнала го е, решила е, че това е Той и просто се е случило. 2 месеца не са малко време. Явно не е било грешка, щом вече 3-та поредна година са заедно. Намери си някоя, с която да имате взаимни чувства, 'щото тоя мазохизъм доникъде няма да доведе. ;) Обръщението "Здравко" няма да го коментирам.За останалото обаче явно не се изразих като хората :D :oops: Под "харесвам" се имаше в предвид, че я имам за добър приятел, въпреки, че е супер наивна... А против връзката им съм, защото въпреки, че 3 години са заедно, той си продължава с изневерите, простотиите и тн. и тя не може 2минути да му се "сърди", след като той е използвал запазената си марка- "Сори" или "Еми бях пиян, бла-бла бла-бла..". И в крайна сметка си права и явно ще трябва да престана да се занимавам с наивни същества и да се опитвам да им решавам проблемите ... -$

LadyDi
11-18-2009, 19:50
Събрали се тука некви големи какички да говорят за "батковците" които си намират по малки на години приятелки. аз съм момче на 19г вече ходя с 15годишно момиче и не защото не мога да си намеря приятелка на моята възраст а защото всичките на моито години се хващат с "батковци" които да ги разкарват напред назад с колата и незнам си какво. Защо не се замислите защо е така едно 15 годишно момиче е мн по добро от една 19 годишна к*рвичка,защото повечето са такивааа гледат само парите и това на тях да им е добре. какво сте седнали да говорите че неможем да си намерим приятелки защо не кажете вие на колко години са вашите приятели или може би не смеете защото са с няколко години по големи от вас.Тъпи комплексарчета :) мн ме кефите. И не мисля че 15 годишните отстъпват с нещо на 19 годишните освен това че дори и на тази ранна вързаст си знаят цената и не лягат с всеки които им покажа 20лв :)
Мнение на човек, който дори не е докосвал пълнолетна жена...

tuzaro
11-18-2009, 19:53
Събрали се тука некви големи какички да говорят за "батковците" които си намират по малки на години приятелки. аз съм момче на 19г вече ходя с 15годишно момиче и не защото не мога да си намеря приятелка на моята възраст а защото всичките на моито години се хващат с "батковци" които да ги разкарват напред назад с колата и незнам си какво. Защо не се замислите защо е така едно 15 годишно момиче е мн по добро от една 19 годишна к*рвичка,защото повечето са такивааа гледат само парите и това на тях да им е добре. какво сте седнали да говорите че неможем да си намерим приятелки защо не кажете вие на колко години са вашите приятели или може би не смеете защото са с няколко години по големи от вас.Тъпи комплексарчета :) мн ме кефите. И не мисля че 15 годишните отстъпват с нещо на 19 годишните освен това че дори и на тази ранна вързаст си знаят цената и не лягат с всеки които им покажа 20лв :)ти си по тъп от мойто куче майна, а то си знае само името....

golqmumnik
11-18-2009, 20:37
Събрали се тука некви големи какички да говорят за "батковците" които си намират по малки на години приятелки. аз съм момче на 19г вече ходя с 15годишно момиче и не защото не мога да си намеря приятелка на моята възраст а защото всичките на моито години се хващат с "батковци" които да ги разкарват напред назад с колата и незнам си какво. Защо не се замислите защо е така едно 15 годишно момиче е мн по добро от една 19 годишна к*рвичка,защото повечето са такивааа гледат само парите и това на тях да им е добре. какво сте седнали да говорите че неможем да си намерим приятелки защо не кажете вие на колко години са вашите приятели или може би не смеете защото са с няколко години по големи от вас.Тъпи комплексарчета :) мн ме кефите. И не мисля че 15 годишните отстъпват с нещо на 19 годишните освен това че дори и на тази ранна вързаст си знаят цената и не лягат с всеки които им покажа 20лв :)
Мнение на човек, който дори не е докосвал пълнолетна жена...
Че то щом първата цифричка на възрастта е 1,за каква жена говорим,то си е чиста пуберка.Едва след това са малко по-читави 8)

LadyDi
11-18-2009, 20:41
Много добре разбра за какво иде реч. Не се хващай за цифрите.

DarkBass
11-18-2009, 21:26
боцка им се младо е

BeezyJey
11-19-2009, 07:10
......

misslowe
12-02-2009, 11:04
Събрали се тука некви големи какички да говорят за "батковците" които си намират по малки на години приятелки. аз съм момче на 19г вече ходя с 15годишно момиче и не защото не мога да си намеря приятелка на моята възраст а защото всичките на моито години се хващат с "батковци" които да ги разкарват напред назад с колата и незнам си какво. Защо не се замислите защо е така едно 15 годишно момиче е мн по добро от една 19 годишна к*рвичка,защото повечето са такивааа гледат само парите и това на тях да им е добре. какво сте седнали да говорите че неможем да си намерим приятелки защо не кажете вие на колко години са вашите приятели или може би не смеете защото са с няколко години по големи от вас.Тъпи комплексарчета :) мн ме кефите. И не мисля че 15 годишните отстъпват с нещо на 19 годишните освен това че дори и на тази ранна вързаст си знаят цената и не лягат с всеки които им покажа 20лв :)
Мнение на човек, който дори не е докосвал пълнолетна жена...
Че то щом първата цифричка на възрастта е 1,за каква жена говорим,то си е чиста пуберка.Едва след това са малко по-читави 8)

много съм съгласна със Sladurcho ..
всеки с неговото си мнение ... само дето всички сте еднакви във форума се правите на вижте ме кой съмм .. :? :? ;) ..

gia_sena_mono
12-02-2009, 12:11
Каките като не им вържат, малките ще вържат. Тъкмо ще се кефят, че ходят с батко и ще разказват на приятелките си. :D

gia_sena_mono
12-02-2009, 12:14
Събрали се тука некви големи какички да говорят за "батковците" които си намират по малки на години приятелки. аз съм момче на 19г вече ходя с 15годишно момиче и не защото не мога да си намеря приятелка на моята възраст а защото всичките на моито години се хващат с "батковци" които да ги разкарват напред назад с колата и незнам си какво. Защо не се замислите защо е така едно 15 годишно момиче е мн по добро от една 19 годишна к*рвичка,защото повечето са такивааа гледат само парите и това на тях да им е добре. какво сте седнали да говорите че неможем да си намерим приятелки защо не кажете вие на колко години са вашите приятели или може би не смеете защото са с няколко години по големи от вас.Тъпи комплексарчета :) мн ме кефите. И не мисля че 15 годишните отстъпват с нещо на 19 годишните освен това че дори и на тази ранна вързаст си знаят цената и не лягат с всеки които им покажа 20лв :)
Не съм съгласна с теб. Не всяко момиче над 18 години е курва!

YouKnowImBetterThanYou
12-02-2009, 12:20
Не съм съгласна с теб. Не всяко момиче над 18 години е к***а!
Всяко момиче, което е над 18 е просто ПЪЛНОЛЕТНА курва. Всички жени са курви. 8)

gia_sena_mono
12-02-2009, 13:12
Не съм съгласна с теб. Не всяко момиче над 18 години е к***а!
Всяко момиче, което е над 18 е просто ПЪЛНОЛЕТНА к***а. Всички жени са к**ви. 8)
Стани гей тогава! :o

Abigoria
12-02-2009, 13:20
Много разбирате сичките... :lol:

YouKnowImBetterThanYou
12-02-2009, 13:33
Не съм съгласна с теб. Не всяко момиче над 18 години е к***а!
Всяко момиче, което е над 18 е просто ПЪЛНОЛЕТНА к***а. Всички жени са к**ви. 8)
Стани гей тогава! :o
Защо да ставам гей? Аз обичам курвите. 8) 8-)

gia_sena_mono
12-02-2009, 13:54
Не съм съгласна с теб. Не всяко момиче над 18 години е к***а!
Всяко момиче, което е над 18 е просто ПЪЛНОЛЕТНА к***а. Всички жени са к**ви. 8)
Стани гей тогава! :o
Защо да ставам гей? Аз обичам к***те. 8) 8-)
Значи твоята е курва. Така ли да разбирам?

XTREMEFREERIDE
12-02-2009, 16:23
Просто е.Защото момчетата в 8ми,9ти,10ти клас не са толкова зрели като момичетата.Затова 4-5 години разлика изобщо не е много. :wink: 19 годишен с 15 годиншна примерно,какво лошо има?Замислете се,че има момичета на по 15 с 30 годишни.Е това са болни мозъци.Един нормален 30 годишен човек,не би се занимавал с младо момиче,да не кажа дете.
Напълно нормално си е.

ToniStoraro
12-02-2009, 17:15
стига разликата да не е много голяма (наистина прекалено голяма) няма нищо лошо.

YouKnowImBetterThanYou
12-02-2009, 18:27
Не съм съгласна с теб. Не всяко момиче над 18 години е к***а!
Всяко момиче, което е над 18 е просто ПЪЛНОЛЕТНА к***а. Всички жени са к**ви. 8)
Стани гей тогава! :o
Защо да ставам гей? Аз обичам к***те. 8) 8-)
Значи твоята е к***а. Така ли да разбирам?
Абе всички сте курви, това разбирай! 8)

justonegirlwithonehope
12-02-2009, 19:30
Всеки е свободен да прави каквото иска и с когото си поиска, стига отсрешния да е съгласен.Вярно е, че много от тези така наречени "връзки" са само за секса, но все пак в някой от тях има и чувства.Не сме никои, за да съдим околните.Човек се учи от грешките си :)

moon_flower
12-02-2009, 20:28
Мисля,че е извратено и педофилско.

lllXayclll
12-02-2009, 21:04
Абе я си лягайте сички кво ми развивате некви ЛИС-ове по инфантилна литература.. :? Тоя бил такъв тая била такава и всички под общ знаменател. Има и различни индивиди, но вие всички бутате на едно място...

ef4etyYy
12-03-2009, 12:22
Абе я си лягайте сички кво ми развивате некви ЛИС-ове по инфантилна литература.. :? Тоя бил такъв тая била такава и всички под общ знаменател. Има и различни индивиди, но вие всички бутате на едно място... + 8-) 8-) :booooomb:

Len4etyYyy
12-03-2009, 15:36
Естествения стремеж на мъжа да е по-голям, по-силен, за да може да закриля своято половинка

PlayMyMusic
12-03-2009, 18:14
От гъзария е. Минала съм през този период.

loliii
12-03-2009, 20:34
Естествения стремеж на мъжа да е по-голям, по-силен, за да може да закриля своято половинка
Може би един от най-умните и обективни отговори тук.

По същия начин е от страна на жената - желанието й да бъде закриляна.

SmartAsS
12-03-2009, 21:02
Щото са секси и избиват комплекси, малките момиченца са им лесни като малки птиченца ахьхахьах Важното е да си чоРАПЕР !

buntar90
12-04-2009, 14:46
аз съм на 19 и ми се е случвало да харесам някое по-малко момиче, ама 14 годишни си е извратено :D за 15-16 годишните мога да кажа че не са за мен, много са им хормоните ли кво ли нз ама се държат като бесни кучета за акъла им не ми се говори. от 17+ вече си е друго :D

antifashionshit
12-04-2009, 16:13
die meisten von den kleineren Madchen sind schnell gelangweilt. ich bin nicht dagegen, weil es hangt mehr vom Charakter des Madchens, nicht so viel von ihrer Alter. :D Sprechen Sie Deutsch? :D

britzy
12-04-2009, 16:29
Е aKO приемем че гаджето ми е на 28 а аз съм на 18 и кфо? нема значение дали е батко или не-важно да има акъл в главата,всички мнения според мен са доста вятърничиви и безпочвени щот ,никой не е бил в такава ситуация наистина,а само наизуст говорят.

BrainlessROCKBABY
12-04-2009, 19:00
*същата съм.. 8-)

YaNcHeToOo
12-05-2009, 09:35
Е aKO приемем че гаджето ми е на 28 а аз съм на 18 и кфо? нема значение дали е батко или не-важно да има акъл в главата,всички мнения според мен са доста вятърничиви и безпочвени щот ,никой не е бил в такава ситуация наистина,а само наизуст говорят.

Права си! ;)

Вие защо по дяволите си мислите, че едно 15 годишно момиче не може да разсъждава правилно, защо си мислите, че всички 15 годишни пускат на 1вия срещнат?И защо мислите, че едно 18 годишно момче търси в момичето винаги секс?Пък и замислете се малко разликата е само 3 години?То по вашата логика трябва да станеш на 18, за да имаш връзка с някого?Така ли?Да, вярно е, че много момичета пускат на по-големите си приятели и то е естествено те да са по-големи, но това си е техен избор, за който много от тях не съжеляват, а напротив продължават връзката си с години, може и да 1,2,3,4...не може да знаеш, нито ще е първия, нито ще е последния.Вашия пръв път да не би да е бил на 18? :lol:

TheDevilInMe
12-05-2009, 10:00
На въпросните големи момчета просто не им става номера, не могат да впечатлят някоя мацка на тяхната възраст, затова се занимават с момиченца. Понеже са наивни и лесно могат ги изчукат, колкото и грубо да звучи. 8)

britzy
12-05-2009, 12:21
Е aKO приемем че гаджето ми е на 28 а аз съм на 18 и кфо? нема значение дали е батко или не-важно да има акъл в главата,всички мнения според мен са доста вятърничиви и безпочвени щот ,никой не е бил в такава ситуация наистина,а само наизуст говорят.

Права си! ;)

Вие защо по дяволите си мислите, че едно 15 годишно момиче не може да разсъждава правилно, защо си мислите, че всички 15 годишни пускат на 1вия срещнат?И защо мислите, че едно 18 годишно момче търси в момичето винаги секс?Пък и замислете се малко разликата е само 3 години?То по вашата логика трябва да станеш на 18, за да имаш връзка с някого?Така ли?Да, вярно е, че много момичета пускат на по-големите си приятели и то е естествено те да са по-големи, но това си е техен избор, за който много от тях не съжеляват, а напротив продължават връзката си с години, може и да 1,2,3,4...не може да знаеш, нито ще е първия, нито ще е последния.Вашия пръв път да не би да е бил на 18? :lol:
++

razores
12-05-2009, 17:35
.. че тези момчета са си чисти ебачи и търсят само едно у тези недорасли момичета, които за съжаление също толкова нямат акъл в главите щом им пускат .. :? :?


Хахх .. ма то не става въпрос за ебанее .. :D:D

в главите на тия "батковци" за това става на въпрос .. (при повечето с малки изключения) 8)

+1 :o

co0L_gIrL
12-05-2009, 23:12
От гъзария е. Минала съм през този период.

Това, че ти си искала да се правиш на "гъзарка" си е твой проблем :)

anity92
12-06-2009, 01:42
На въпросните големи момчета просто не им става номера, не могат да впечатлят някоя мацка на тяхната възраст, затова се занимават с момиченца. Понеже са наивни и лесно могат ги изчукат, колкото и грубо да звучи. 8)





напълно вярноо 8-)

tuborgaaa
12-06-2009, 07:03
Наибава я зарязва я и после таз пръдла дет е тръгнала с него идва у форума и реве "всички ли момчета са такива дрън дрън" ем такива ше са кат не знаят сърби ли ги боли ли ги, и кат видят батко и им се подкосяват краката.
Моя девиз :D Бъдете заедно с някой на ваша възраст щото ако е свестен най-добре той ще ви разбере.