PDA

View Full Version : Какъв подарък за любимия? Помагайте!



DaniG
11-03-2009, 15:01
Заедно сме от скоро...може да има такива теми, но съм прекалено притеснена, за да търся! Спешно! Дайте ми пример какво да му купя за РД-то.. то е то4но след 20 дена... а нищо не съм измислила! Той е човек, който обича уникалните неща...имал е мн сериозни връски преди мен и ме е страх да не подаря нещо подобно на предишните :С моля Ви, по-опитните споделете някое ваше подаръче, може и на мен да ми хрумне нещо така :С Ще стане на 21, слуша минимал хаус, луд е по коли и обожава кафе! Когато може кафето е в ръката му! Не гледа футбол, работи ...Какво повече да кажа.. питайте ако се налага :С адски мн моляяя!!! :oops: :oops: :( :( :oops:

InloveAgain
11-03-2009, 15:23
Ами някакси разбери какво би искаЛ да му подарят и му направи такъв подарък ;).

Kukumqvka
11-03-2009, 15:27
podari mu zwezda na nebeto i kato pogledne nagore,shte se sheshta za teb 8-)

Riva
11-03-2009, 15:32
Щом е долен минималяга половин грам бяло ще му стигне според мен 8-)

pe4enkata
11-03-2009, 15:48
Едно пакетче по скъпо кафе и го увии в 10,20 кашона та да го развива по дълго за да му е по интересно :) :) :)

vellvet
11-03-2009, 16:02
имате ли някакво сладко обръщение един към друг : коте злънце и т.н. ? > можеш да му вземеш малка плюшка в този вид зависи от обръщението
> можеш да му поръчаш чаша за кафе но да я избереш наистина красива и стилна и да има нещо отличително за вас на нея /не е задължително да е ваша снимка може да е място за което мечтаете или където сте се срещнали за 1в път / просто да има символика и като му я подаряваш да кажеш нещо като още с първото кафе съм в ръцете ти :)
> има умалени модели коли, ако знаеш любимата му кола можеш да му вземеш такава умалена и примерно на мястото на регистрационния номер да напишеш нещо / твоето или неговото име, първите букви от имената ви, обичам те и т.н./

ами само за това се сещам :) да кажеш после какво си му взела и дали го е харесал ;)

Priceless
11-03-2009, 16:06
Щом е долен минималяга половин грам бяло ще му стигне според мен 8-)

^^

LoveRetroMusic
11-03-2009, 16:08
podari mu zwezda na nebeto i kato pogledne nagore,shte se sheshta za teb 8-)

niceeeeeeee 8-)

Hilary_
11-03-2009, 16:12
Подари му рибка .. :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz:

vampire_girl_
11-03-2009, 18:05
Чаша с ваши снимки или ключодържател...нз

smiirnoff
11-03-2009, 18:15
коЗ ^^

FeelMyPain
11-03-2009, 18:17
Щом сте от скоро заедно избягвай подаръци като снимки и етц.Прекалено рано е.
Избягвай подаръци като звезда(омг?) плюшка или квото и да е сладникаво освен ако не е гей или поне би.
Предполагам има кола.
Тъй като описваш почти моите интереси, мисля че би му харесало нещо, което може да си закачи в колата и да е свързано с хауса.
Бях видял 1 мини дискчета направени на верижка да се закача в колата и мн ми допадна.
Дано сам помогнал...

DandM
11-03-2009, 18:18
podari mu zwezda na nebeto i kato pogledne nagore,shte se sheshta za teb 8-)

:-o +

DaniG
11-12-2009, 13:15
Щом сте от скоро заедно избягвай подаръци като снимки и етц.Прекалено рано е.
Избягвай подаръци като звезда(омг?) плюшка или квото и да е сладникаво освен ако не е гей или поне би.
Предполагам има кола.
Тъй като описваш почти моите интереси, мисля че би му харесало нещо, което може да си закачи в колата и да е свързано с хауса.
Бях видял 1 мини дискчета направени на верижка да се закача в колата и мн ми допадна.
Дано сам помогнал...

мерси многу ... ама съм му подарила една костенурка за колата вече.. щото .. абе имаме си ист с костенукри :D :D :D та нещу др тряа да е.. :P

DaniG
11-12-2009, 13:18
имате ли някакво сладко обръщение един към друг : коте злънце и т.н. ? > можеш да му вземеш малка плюшка в този вид зависи от обръщението
> можеш да му поръчаш чаша за кафе но да я избереш наистина красива и стилна и да има нещо отличително за вас на нея /не е задължително да е ваша снимка може да е място за което мечтаете или където сте се срещнали за 1в път / просто да има символика и като му я подаряваш да кажеш нещо като още с първото кафе съм в ръцете ти :)
> има умалени модели коли, ако знаеш любимата му кола можеш да му вземеш такава умалена и примерно на мястото на регистрационния номер да напишеш нещо / твоето или неговото име, първите букви от имената ви, обичам те и т.н./

ами само за това се сещам :) да кажеш после какво си му взела и дали го е харесал ;) javascript:emoticon(':smt008')
обръщението ни е мишленце , миличко ... и наистина мисля да е тфа с чашата, но нз още ..скарахме се.. ама ше се опраим до рд-то абе още днес ше се опраим такоа... :D обаче съветите ти мн ми помогнаха :oops: ;-) :smt008 :smt008 :smt008

kypo
11-12-2009, 13:48
подари му срамни въшки, всеки път като си погледне хуя да се сеща за теб :lol:
в отговор на звездата!