PDA

View Full Version : Зимни кънки



kombarka
11-03-2009, 17:04
Здравейте! :)
Тази година съм решила да си купя зимни кънки, но не знам от къде, на каква цена са и кои марки са най-добри. Ако можете помагайте! 8-)

MartyParty
11-09-2009, 14:37
Какви зимни кънки искаш да си купиш-фигурни или хокейни?
Надявам се,знаеш каква е разликата и си карала досега поне единия вид.Кои са ти по удобни?

clever
11-09-2009, 15:01
от къде си? :)

smeshnik
11-09-2009, 15:11
вие луди ли сте 8-) тва е ебати самоубийството 8-) последния път на ариана като бях преди да се размажа повлякох 4-5 човека с мене => самоубийство 8-)

MartyParty
11-09-2009, 15:30
^Това е едно от най-големите удоволствия на земята,мадам/сър.
Всяка пъзалка е неповторимо изживяване-особено ако е по-празна.
Самоубийство е за тези,които не знаят как да карат и не са дошли с някого,който да ги научи.Повечето от тях обаче не преценяват,че едно неправилно падане може да им коства пръстите на претъпканата пързалка на Ариана.

clever
11-09-2009, 16:31
аз сама се научих :lol: без много падания :lol: :lol:
обожавам кънки на лед !! :grin: :lol: :lol: :lol:

smeshnik
11-09-2009, 17:02
не, че е лошо, ама за некадърници като мене е убийствено 8-) ае ме учите :-)

kombarka
11-09-2009, 17:26
Ааа и мен страшно много ме влекат кънките :grin:

MartyParty Предпочитам фигурни, защото до сега карах с такива и просто съм си свикнала :-D

clever От Банско 8-)

kombarka
11-09-2009, 17:28
Иначе не съм много наясно каква е разликата. То естевствено, че има.. 8-) Ако не се лъжа фигурните са по-леки и са пригодени за "по-леко" каране, докато хокейните са някак си по-стабилни, по-тежки :o

MartyParty
11-11-2009, 16:15
Кънки трябва има в магазина на Славия,точно до входа на пързалката.Като се има предвид,че сезона е започнал от два месеца,би трябвало да са докарали някакви модели и да има разнообразие,но специално за фигурните няма голям избор.
Има също така на Солунска(между Графа и Витошка) в един спортен магазин-на витрината са изложени два чифта и май едните бяха фигурни,но не съм влизала вътре.
До стадиона Васил Левски има стари кънки и с малко късмет можеш да си намериш запазени. :)
И в интернет в обявите ако намериш нещо хубаво.
Най-добрия вариант е някой да ти внесе от чужбина,защото има по-голяма разнообразие на марки и ще ти излезе по евтино.В България от фигурните има само Roces и в интерес на истината не съм виждала други по магазините.
http://www.onlinetrading.bg/catalog/sport-i-hobi/kanki-na-led.html ето тук погледни.
Ако искаш можеш да питаш и Пънишър,защото и тя е фенка,обаче тя май кара хокейни и няма да може да ти помогне много.

bloodymirror
11-12-2009, 12:43
LOVE ICE SKATING! <3

мм.. иначе аз си взех фигурни от Солунска.. Max Sport и има и точно до Славия.. там са най-хубавите.. има и фигурни,има и хокейни.. виж и двата магазина.. ;)

bloodymirror
11-12-2009, 12:45
аз сама се научих :lol: без много падания :lol: :lol:
обожавам кънки на лед !! :grin: :lol: :lol: :lol:

да,и аз.. :grin: абсолютно сама..сега карам с приятелки,едната от която не може.. но и не прави много усилия!

heretik
01-10-2010, 18:24
аз сама се научих :lol: без много падания :lol: :lol:
обожавам кънки на лед !! :grin: :lol: :lol: :lol:

да,и аз.. :grin: абсолютно сама..сега карам с приятелки,едната от която не може.. но и не прави много усилия!

даа.. и аз .. 3 дена и вече кръстоската.. :-D :-D :-D бтв.. къде карате?

Punisherrr
01-11-2010, 20:51
http://www.hockeymasters-bg.com/main.php?page=8&cat=1
Това са кънките в магазина на Славия.

heretik
01-12-2010, 18:22
В четвъртък ше ходиме бая хора на кънки в ариана (до орлов мост;стадион В.Левски) .. ше се радвам да се срещнеме с вас от тийн-чето да покараме :grin: :grin:

kombarka
01-14-2010, 18:24
http://www.hockeymasters-bg.com/main.php?page=8&cat=1
Това са кънките в магазина на Славия.

Не са ли хокейни? :-o

Punisherrr
01-17-2010, 12:15
Ами да и точно такива са идеални за свободно каране.
Ти настояваш да са фигурни ли? :-o Ако няма да правиш пируети и други чудесии за какво са ти със зъбци ? ;)

Едит : Видях,че си питала каква е разликата. Еми както си забелязала сигурно фигурните имат зъбци :P ... Хокейните не са по-тежки или нещо такова. Даже някои модели са по-леки. На мен лично са ми и доста по-удобни. По-стабилни са ми някак. Фигурните много ми се клатятнасам натам :D
Ама не знам сега... ако ти е по-удобно с фигурни ;) И такива има в магазина на Славия. Ако там са много скъпи виж пред националния стадион или в други спортни магазини из София. Вече на много места продават кънки.

kombarka
01-18-2010, 18:57
Да, точно за това.. по-леки са и ми е по-свободно с тях.
Мерси! :-)

prettytweety
01-24-2010, 09:50
Кънки трябва има в магазина на Славия,точно до входа на пързалката.Като се има предвид,че сезона е започнал от два месеца,би трябвало да са докарали някакви модели и да има разнообразие,но специално за фигурните няма голям избор.

В магазина на Славия продават най-вече хокейни кънки, екипи и т.н! Има много малко неща за фигурно пързаляне. Няколко вида предпазители и 3 чифта калъфки за кънките! Ако не живееш на близо по-добре не бий път до тма! 8)

mucunkaaa
02-20-2010, 17:11
Моята слабост :grin: :grin: ... Страхотно изживяване е, като се научиш, ако искаш само за любителско каране си вземи хокейни :)