PDA

View Full Version : Следваща стъпка?..



kombarka
11-03-2009, 17:37
С едно момче от доста време се зарибяваме и съм почти сигурна, че има някакви чувства към мен, но сме само до тук. Той е женкар- ходил е с много момичета до сега (това е друга тема)- имам предвид, че явно не го е срам и знае как става работата 8-) Мисля си, че явно или не ме харесва достатъчно, или не е сигурен в това, което чувства.. :o Идеи? 8-)

FeelMyPain
11-03-2009, 17:53
Ако наистина е женкар няма такова нещо като "не ме харесва или не е сигурен в това, което чувства".
Явно не е такъв женкар, за какъвто го смяташ.

MaLkaTa_LaDy
11-03-2009, 17:56
Ех колко положително...

Или явно не те харесва, ти си го внушаваш. И какво значи "как стават нещата"? И ти ли ще си една от тея дето ще му стане?

zero
11-03-2009, 17:57
Ха... Ми ако е показал достатъчно и ти си твърде срамежлива, за да разбереш намека му ?
По-точно не, че не го разбираш ! Разбираш го съвсем напълно и незнаеш как да реагираш .. само да се смееш на лафовете му ...
Не говориш нещо съществено с него, не го гледаш в очите като говориш с него и т.н ..
Причини много, и всяка една от тях може да го накара да те остави за малко дукато наистина не разбереш ТИ ДАЛИ ГО ИСКАШ !
Виж ти дали искаш да излизаш с него ... той е показал достатъчно ... ти все пак не стой със скръстени ръце 8)
Покани го да излезете определи мястото и времето, поеми
малко нещата в свои ръце :)

cinderella_gugutka
11-03-2009, 17:57
еми из4акай-времето ще покаже какво изпитва

zero
11-03-2009, 18:06
еми из4акай-времето ще покаже какво изпитва
Аз съм в същото положение и съм си казал
чакам 2 седмици за някакво адекватно решение
от нейна страна !
Не и пиша, не и се обаждам !
Тя ми пише и ми звъни, но ако не поеме инициатива за
среща, аз няма да се нагърбвам отново и да си водя монолози
в които тя се смее и я е срам да ме погледне :/
Кво повече искате ... ебаси ...

fenastz
11-03-2009, 18:09
Миличка, ти си следващата бройка :)

kombarka
11-03-2009, 18:32
Забравих да кажа още нещо- наясно съм с всичко, което казвате- женкар е, бройкаджия, скапаняк... обаче има химия, усеща се и не мога да му устоя. Не мисля, че съм поредната бройка (или може би съм прекалено заблудена) защото той прави така- харесва, хваща, разкарва.. Аз съм първата, с която не се държи така и която не му пуска :? (не в онзи смисъл 8-) )

FeelMyPain
11-03-2009, 18:34
Забравих да кажа още нещо- наясно съм с всичко, което казвате- женкар е, бройкаджия, скапаняк... обаче има химия, усеща се и не мога да му устоя. Не мисля, че съм поредната бройка (или може би съм прекалено заблудена) защото той прави така- харесва, хваща, разкарва.. Аз съм първата, с която не се държи така и която не му пуска :? (не в онзи смисъл 8-) )
Ама и в него 8-)
Може да иска нещо сериозно.
Ние нищо не знаем.
ЧАКАЙ!
Има боб в хладилника.
Ще го стопля и ще ти гледам. (sun)

kombarka
11-03-2009, 18:36
:lol: :lol: :lol:

Kukumqvka
11-03-2009, 19:27
Прави се на недостъпен :lol: :lol: