PDA

View Full Version : Къде се намира магазин Зиг Заг в Бургас ?



silwinka
11-03-2009, 19:08
Къде се намира магазин Зиг Заг в Бургас ? Спешно ми е .. ( Моля подробни описания ! ) Темата май не е за тук , но не знаех къде да я пъхна ..

silwinka
11-04-2009, 06:51
Aйде ве , бургазлийци .. спешно ми е :?

bebeeeeee
11-04-2009, 13:28
в славейков има до колкото се сещам става дума за магазин дрехи втора употреба нали?
иначе се намира някаде около билата в славейков надявамс е да съм помогнала

silwinka
11-05-2009, 07:00
в славейков има до колкото се сещам става дума за магазин дрехи втора употреба нали?
иначе се намира някаде около билата в славейков надявамс е да съм помогнала

Ам благодаря .. че поне ти се отзова , но някъде близо до центъра има ли такова нещо ? и къде точно мога да го открия .. :?

fluffka1
11-05-2009, 07:11
ами да, има, ама незнам улицата точно как се казва, значи, от Альошата, улицата нагоре, която стига до краставиата, там мисля че имаше магазин, почти съм сигурна, дано не те бъркам, веднъж като минавах от там забелязах че има :-D

silwinka
11-05-2009, 08:22
ами да, има, ама незнам улицата точно как се казва, значи, от Альошата, улицата нагоре, която стига до краставиата, там мисля че имаше магазин, почти съм сигурна, дано не те бъркам, веднъж като минавах от там забелязах че има :-D

A къде се намира ' краставиата ' ?

kradinero
11-05-2009, 08:26
Аз знам за магазин Зиг-Заг в Меден рудник... Ако ти помага :)

teenems
11-05-2009, 08:59
и на центъра има

silwinka
11-05-2009, 11:35
Ам кой ще ми обясни къде точно се намира такъв магазин в Бургас .. В ЦЕНТЪРА ! моля ви .. спешно ми е , всяка информация ще ми е полезна ( ако има няк'ъв ориентир и по улица : ) :-o Благодаря предварително .. ще чакам

fluffka1
11-06-2009, 06:39
ами да, има, ама незнам улицата точно как се казва, значи, от Альошата, улицата нагоре, която стига до краставиата, там мисля че имаше магазин, почти съм сигурна, дано не те бъркам, веднъж като минавах от там забелязах че има :-D

A къде се намира ' краставиата ' ?

опа, грешка, исках да напиша "краставицата", не може да не я знаеш, блока до морската, който е извит като вълна. сега разбра ли ме или да обяснявам още :)

teenems
11-06-2009, 09:11
Ам кой ще ми обясни къде точно се намира такъв магазин в Бургас .. В ЦЕНТЪРА ! моля ви .. спешно ми е , всяка информация ще ми е полезна ( ако има няк'ъв ориентир и по улица : ) :-o Благодаря предварително .. ще чакам

зад стария Свободен универститет ,там имаше няква уличка ..
доста е голям магазина

fluffka1
11-06-2009, 11:19
Ам кой ще ми обясни къде точно се намира такъв магазин в Бургас .. В ЦЕНТЪРА ! моля ви .. спешно ми е , всяка информация ще ми е полезна ( ако има няк'ъв ориентир и по улица : ) :-o Благодаря предварително .. ще чакам

зад стария Свободен универститет ,там имаше няква уличка ..
доста е голям магазина

мхм, там някъде

misssel
11-07-2009, 12:14
незнам не съм от Бургас :D

silwinka
11-07-2009, 12:50
незнам не съм от Бургас :D

Омг , има ли някъв смисъл да пишеш коментар .. като не ми помагаш . но все пак мерси , че си направи труда :D :-o :-D

teenems
11-07-2009, 15:11
незнам не съм от Бургас :D

Омг , има ли някъв смисъл да пишеш коментар .. като не ми помагаш . но все пак мерси , че си направи труда :D :-o :-D

еми щото няма кво да прави и е решила да спам-не

silwinka
11-08-2009, 07:05
Та последно зад свободния ( новия съд) ли се намира .. :)

stteLii
09-02-2011, 21:24
Има в М.Рудник до блок 428... (до лакомата спирка)
и още един до Битака..
А в Славейков има до Билата :)