PDA

View Full Version : Скапана ситуация



bZzZ96
11-03-2009, 19:34
Здравейте на сички , аз съм момиче на 13 години . Имам си сериозен приятел който много обичам и държа на него много . Но от това е проблема , той е на 18 . НЕ правим секс и това ме притеснява . Смисъл аз хем искам хем неискам защото съм много малка според мене.Притеснено ми е , незнам дали не ми изневерява.Много се влачи след мен изглежда и той е може би заинтересуван от мен ама незнам просто така изглежда . Давайте съвети кво да правя щото нещата стават сериозни .
ПС: не съм ши***а "кифличкЪ"

haritov
11-03-2009, 19:36
немери си джедай на твоята възраст дето не върти много меча

FeelMyPain
11-03-2009, 19:38
Дано да е богат, че в момента , в който го направите ще го съдя за секс с малолетна и ще му взема всичко.
Богат ли е? :grin:

bZzZ96
11-03-2009, 19:38
забравих да помоля без тъпи коментари."джедаи" на моята възраст колко искаш ама горкичките са много глупавички

bZzZ96
11-03-2009, 19:39
не бре недей да го съдиш молим ти се :shock: :razz: :razz:

haritov
11-03-2009, 19:40
забравих да помоля без тъпи коментари."джедаи" на моята възраст колко искаш ама горкичките са много глупавички

ем хващай си 18г тогава

FeelMyPain
11-03-2009, 19:40
Що не?Ай от мен да мине щи дам 1 телевизор...

bZzZ96
11-03-2009, 19:42
бе не ми тряа телевизор имам си в излишък и да подарявам ама остави го момъка молим ти се како :D :D :razz: :razz: :razz: :-P

ScarletBite
11-03-2009, 19:43
ПС: не съм ши***а "кифличкЪ"
Сигурна ли си? :-D Гузен негонен бяга... :lol:
Ама много плоско разсъждаваш... сега ако ми кажеш, че си набор 95, те признавам...
Ако очакваш да опитам да ти промия мозъка с умни приказки, бутайки те към един от двата полюса "Да" и "Не", кажи.Мога да го направя.Но това ли искаш всъщност? 8)
Иначе по темата: :smt034 "Дууууухаааай, паааарииии, ще ти станат рааааанииии... " :smt034 Знаеш ли я тази песничка :D

FeelMyPain
11-03-2009, 19:44
Ок какиното :(
Сериозно.
Преди 14 е подсъдимо.
И сам ти батко.
Изчакай ПОНЕ до 14.
Или ще му зема къщата.

Kukumqvka
11-03-2009, 19:45
13-годишните били глупавички .Ти много ли умна като ходиш с 18-годишен батко ? Много ясно,че като не му пускаш,ще има друга,ти кво искаш да си го държи в гащите и да те гледа влюбено ли ? Ми и той има нужди :-D

smiirnoff
11-03-2009, 19:45
:lol:

bZzZ96
11-03-2009, 19:46
ПС: не съм ши***а "кифличкЪ"
Сигурна ли си? :-D Гузен негонен бяга... :lol:
Ама много плоско разсъждаваш... сега ако ми кажеш, че си набор 95, те признавам...
Ако очакваш да опитам да ти промия мозъка с умни приказки, бутайки те към един от двата полюса "Да" и "Не", кажи.Мога да го направя.Но това ли искаш всъщност? 8)
Иначе по темата: :smt034 "Дууууухаааай, паааарииии, ще ти станат рааааанииии... " :smt034 Знаеш ли я тази песничка :D
Абсолютно съм обедена , че не съм ..даже ги ненавиждам но това си е друг въпрос.аз и той сме сериозни хора

bZzZ96
11-03-2009, 19:47
Ок какиното :(
Сериозно.
Преди 14 е подсъдимо.
И сам ти батко.
Изчакай ПОНЕ до 14.
Или ще му зема къщата.
сори бате на сички викам "како" :D

Presley
11-03-2009, 19:55
Свирки поне правиш ли му ?

bZzZ96
11-03-2009, 19:56
не

ef4etyYy
11-03-2009, 20:19
трай до 14 ;)

haritov
11-03-2009, 20:20
ти си ебахти сита

ScarletBite
11-03-2009, 21:11
Абсолютно съм обедена , че не съм ..даже ги ненавиждам но това си е друг въпрос.аз и той сме сериозни хора
Ама абсолютно Обедена ли си? :lol:
Какъв по-точно съвет ти трябва? :(

FantaMen
11-03-2009, 23:33
Явно за да пускаш теми и да питаш такива меко казано тъпи въпроси се вижда че маи и ти си на нивото на тези глупавичките на твоята възраст. Ти кво кат ходиш с някъв 18- годишен мн ли си умна.Мога само да ти кажа че нищо в живота не е така както си го представяш и не е толкова лесно колкото изглежда.Само се замисли сега е на 18 ти след 5 години ставаш на 18 тогава той ще е 23 годишен.Хора на такава възраст са на семейни начела и за сватби мислят и си мечтаеш че той не е с теб само заради Секса :lol: :razz: :razz: Май от толкова мн писане излезе че може да се сравняваш с 11 годишните ;) :razz: :razz: :razz:

GasneshtOgan
11-03-2009, 23:42
може би ще ти кажа само едно Седни си на дупето и учи стига си мислила че си голяма като носиш токчетата на мама и си с каса пола и някои те е харесал голям :D

5StaR
11-03-2009, 23:54
Здравейте на сички , аз съм момиче на 13 години . Имам си сериозен приятел който много обичам и държа на него много . Но от това е проблема , той е на 18 .

stopp'd reading there.

FantaMen
11-04-2009, 00:03
Ако тряя съм честен май и това което си прочел/а е доста Аз бих спрял до "Здравейте на сички , аз съм момиче на 13 години . Имам си сериозен приятел който много обичам" .... Днеска 13 годишна и лудо влюбена утре туко виж 16 годишна с деца ;)Ако от такива като вас зависи бъдещето :shock: по-добре сам да си тегля патрона

ef4etyYy
11-04-2009, 13:13
Ако тряя съм честен май и това което си прочел/а е доста Аз бих спрял до "Здравейте на сички , аз съм момиче на 13 години . Имам си сериозен приятел който много обичам" .... Днеска 13 годишна и лудо влюбена утре туко виж 16 годишна с деца ;)Ако от такива като вас зависи бъдещето :shock: по-добре сам да си тегля патрона мии да от такива зависи сичко 8-) жалко но факт :booooomb:

MiChKoO
11-04-2009, 14:50
ми нормално това за нея да е проблем , все пак сме в теенпроблем , а не помагало , с тфа седни си на гъза и учи нe помага многоо :?
И аз съм ги имала такива " сериозни връзкии " ... Не се залагвай , после ти ще плчеш може това което казвам да не ти харесва .. но няма смисъл да си мислиш тои ме обича с него ще съм винаги .. много още батковци ще ти минат през ръчичките :-D относно дали да му пуснеш или не .. ако искаш да те разправятт ии да си унижавана му пусни .. :booooomb:

PlayMyMusic
11-04-2009, 14:58
5г. разлика не са много, но не се знае дали не ти изневерява... нали знаеш кви са мъжете :-D

NamelessRomantic
11-04-2009, 15:02
Ми вземи му пусни като първата курва.Така поне ще е задоволен и ще си сигурна,че макар изгубила девственост на 13 (да се надяваме) като кварталната уличница,имаш "сериозен" приятел на 18 който може да те изчука и зареже.
Ура. :-o

cookie_master
11-04-2009, 16:04
пфф..сериозен приятел на 13 :?

balu4ka
11-04-2009, 17:00
Хмм на това ли викаш "Сериозна връзка" та ти си на 13 ехоо,до скоро си си играла с кукли барбита и си гледала детски филмчета,та интересното ми е на какво викаш толкова сериозно във вашата връзка ?
Да,да пусни му нека те наебе едно хубаво,после чакаме тема" Той ме наеба и ме остави,какво да правя боли ме дупето от любов :-D :-D :-D :-D :-D "

SiNiStEr
11-04-2009, 17:40
Айди пусни му да видим дали след това ще те потърси за дргуо,освен за едното ебане :wink:

kaspichanec
11-04-2009, 17:43
забравих да помоля без тъпи коментари."джедаи" на моята възраст колко искаш ама горкичките са много глупавички

ем хващай си 18г тогава

тц тц - човека ти казва точно кво да направиш само че в метафорично значение :lol: :lol: иначе от джедая мога да науча всичко :razz:

cinderella_gugutka
11-04-2009, 18:35
ем ако ти се прави направи го и това е-да не ти пука за 4уждото мнение,действай само според собствените си желания (и разуме де :D )

bZzZ96
11-04-2009, 18:42
еми не няма да му пусна по простата причина , че не искам . сега това че е с 5 години по-голям от мене (което според мен не е кой знае какво) не ви дава повод да ме обиждате иии изобщо не означава че съм от онези тъпи ку**и дето се проебават на 13 все пак имам едно елементарно най-малко достойнство

peshost
11-04-2009, 19:01
Пфф само това, че ходиш с 18 годишен дава отговора... Ти добре ли си тоя не знам какъв е ама на 18 години да се хване с детенце на 13 извинявай още си малка ;)

CrAzYanDlaZy
11-04-2009, 19:19
Дано да е богат, че в момента , в който го направите ще го съдя за секс с малолетна и ще му взема всичко.
Богат ли е? :grin:

тарикатка 8-)


подкрепям peshost

ти искаш хем тъй, хей иначе :-D

soul1199
11-04-2009, 19:20
Хмм на това ли викаш "Сериозна връзка" та ти си на 13 ехоо,до скоро си си играла с кукли барбита и си гледала детски филмчета,та интересното ми е на какво викаш толкова сериозно във вашата връзка ?
Да,да пусни му нека те наебе едно хубаво,после чакаме тема" Той ме наеба и ме остави,какво да правя боли ме дупето от любов :-D :-D :-D :-D :-D "мхм :)

bZzZ96
11-06-2009, 15:48
офф абе майната ви то се е видяло че в тоя teen problem няма хора :-x :-x :-x

mgxpower
11-06-2009, 15:54
До сега само простотии изчетох в тази тема...!!!
То я досърбяло тя си помислила , че й се дое*ало :) няма какво да стане какъв сериозен приятел можеш да си имаш ти бе 13 годишно девойче? Не си ли виждаш жълтото около устичката ами си тръгнала да ми мислиш за секс айде играй си там симса и си прави WooHoo с играчите :) остави това животно що всички му викаме секс на по големите 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

sunshinepp
11-06-2009, 15:55
Пфф само това, че ходиш с 18 годишен дава отговора... Ти добре ли си тоя не знам какъв е ама на 18 години да се хване с детенце на 13 извинявай още си малка ;)

мии да ти кажа не съм много съгласна има изключения има свестни момчета ..

peshost
11-06-2009, 19:54
Еми ок ама извинявай сега съгласен съм 5 години ама тя е много малка сега примерно 21-16 да. Обаче 18-13 какво толкова вижда в нея, че тя е още дете :?

vikitolove
11-06-2009, 20:10
ами вместо да ни питаш си отговори сама на въпроса дали искаш или неискаш.Това си е твое решение и ние не сме хората ,които да решаваме.Щом мислиш,че си малка не го прави.Ако стигнеш до извода,че си готова и искаш това тогаво го направи,но използвай съответните предпазни мерки.и ако тоя твой приятел дето го обичаш толкова много е с теб само за това опитай да му кажеш,че не си готова и виж реакцията му.Ако почне да се ядосва и да те навива го зарежи се пак достойнството е по-важно,но ако е съгласен да изчакате нямаш проблем


п.п.извинявам се за правописните и пунктоационите грешки и за това,че коментара ми е по скоро като караница,но съм сприхава днес

dreaml1nd_
11-06-2009, 20:46
аз на 13 още с децата на улицата си играех, а ти говориш за сериозна връзка ... съветът ми (без никакви подигравки) е да се стягаш и да чакаш още две годинки ;) !

bZzZ96
11-06-2009, 20:50
ами вместо да ни питаш си отговори сама на въпроса дали искаш или неискаш.Това си е твое решение и ние не сме хората ,които да решаваме.Щом мислиш,че си малка не го прави.Ако стигнеш до извода,че си готова и искаш това тогаво го направи,но използвай съответните предпазни мерки.и ако тоя твой приятел дето го обичаш толкова много е с теб само за това опитай да му кажеш,че не си готова и виж реакцията му.Ако почне да се ядосва и да те навива го зарежи се пак достойнството е по-важно,но ако е съгласен да изчакате нямаш проблем


п.п.извинявам се за правописните и пунктоационите грешки и за това,че коментара ми е по скоро като караница,но съм сприхава днес

Аз още в началото му казах и той каза , че няма проблем когато съм готова и че не се сърди .

vikitolove
11-07-2009, 06:42
еми щом не се сърди проблема е твой.Ако не искаш и мислиш,че не си готова не го прави,а ако искаш направи го.Това си е твое решение,но според мен е по-добре да исчакаш,щом на него не му пречи,значи можеш да поизчакаш още(все пак не е полка за умиране,че си девствена)

Hilary_
11-07-2009, 06:48
Здравейте на сички , аз съм момиче на 13 години . Имам си сериозен приятел който много обичам и държа на него много .
ама разбира се .. съмнявам ли се .. :lol:

Но от това е проблема , той е на 18 . НЕ правим секс и това ме притеснява .
и би трябвало да те притеснява ..

Смисъл аз хем искам хем неискам
последно??

защото съм много малка според мене.
и не само според тебе, а и според всички останали .. :?

Притеснено ми е , незнам дали не ми изневерява.
и ние не знаем .. :?

Много се влачи след мен изглежда и той е може би заинтересуван от мен ама незнам просто така изглежда .
и какво тряя да направиш , за да разбереш?? :? Говори с него .. :?

Давайте съвети кво да правя щото нещата стават сериозни .
ТИ си мислиш, че са сериозни .. на 13 няма как да са сериозни .. :?

Vain
11-07-2009, 07:46
Ами хубаво, говорила си с него, той ти е казал, че няма проблеми. Ти много го обичаш, обаче не му вярваш. Искаш да си с него, ама не точно... А и не забравяй, че на тази възраст 5 години са голяма разлика. Поне не си изглупяла да си легнеш с него, което на фона на всичко останало е похвално.

sunshinepp
11-07-2009, 08:26
Имам си сериозен приятел който много обичам и държа на него много . Но от това е проблема , той е на 18 . НЕ правим секс и това ме притеснява .

не виждам проблема във възрастта..после ти се притесняваш дали не ти изневерява..а казваш, че е сериозен.. до колко е сериозен ако ти изневерява?? :-o другоо..аз правих секс на 14, ако толкова се обичате той все може да изчака още известно време докато ти се почувстваш готова.. не е ли така??

flowerlina
11-07-2009, 09:03
Сериозен приятел на 13, който много обичаш...wtf :?

sunshinepp
11-07-2009, 09:05
[quote="flowerlina"]Сериозен приятел на 13, който много обичаш...wtf :? [/


защо не?? :shock:

krisity17
11-07-2009, 15:10
Ако връзката ви е сериозна защо се притесняваш , че той ще ти изневери ? :? От колко време сте заедно ? :) :oops:

Hilary_
11-07-2009, 16:44
[quote=flowerlina]Сериозен приятел на 13, който много обичаш...wtf :? [/


защо не?? :shock:

.. защото годинките са й прекалено малко, за да осъзнае всичко около нея .. :? :?

ImmortalForever
11-07-2009, 17:31
Здравейте на сички , аз съм момиче на 13 години . Имам си сериозен приятел който много обичам и държа на него много . Но от това е проблема , той е на 18

:lol: :lol: :lol: Подобни оксиморони не срещам дори в темите ми по литература :razz: :razz: :razz:

eiii
11-07-2009, 20:34
ПС: не съм ши***а "кифличкЪ"

:o миии не съм Обедена... :?

NamelessRomantic
11-07-2009, 21:02
Не затворихте ли тая тема вече бе :lol: Айде поспамете да се дигнат онез цифрички до профила,че като влезе професионален спамер като Щрудел да си премерите...
...профилите.

bZzZ96
11-07-2009, 22:28
Абе хора казала съм всичко.Това ,че вие сте малоумни си е единствено ваш проблем.А и без това тези дни съм му много обидена и ми е гадно за това айде по-спокойно само ви питам , че и аз мога да соля :-x

bZzZ96
11-07-2009, 22:31
Ако връзката ви е сериозна защо се притесняваш , че той ще ти изневери ? :? От колко време сте заедно ? :) :oops:
от малко време ( 2 месеца ) , но той ми доказа , че е сериозен и че не е "ебач"

mArMaLaDkA
11-07-2009, 23:34
другоо..аз правих секс на 14
Е, естествено! Твоя житейски опит е изключително полезен и показателен за авторката, набор 96
ако толкова се обичате
То не беше обич, то не беше чудо! Той й купуваше бонбони, а тя му разясняваше, че е добре да влиза от време на време в часовете, за да влезе и той(дай си Боже) в университет!
той все може да изчака още известно време докато ти се почувстваш готова.. не е ли така??
Оо, да! Дотук, "много добра логика, браво!". Какво правим обаче, ако тя не е готова след 6 месеца, година, 2-3-4-5 дори? Че той, ако трябва да я чака, може да му опада косата, да му се прошари брадата и накрая пак не е гаранция, че тя ще му пусне.



от малко време ( 2 месеца ) , но той ми доказа , че е сериозен и че не е "ебач"
За два месеца нищо не може да ти докаже. :) Разни хитри екземплярчето двуличничат кажи-речи по половин година, само за да излъжат някоя малка, ти за едни 2 месеца вече разбра, че е "сериозен". :-D Не разбирам какво те влече във връзка с толкова по-голямо от теб момче. На него му е време вече да мисли за матури, а на теб - за изпити след 7 клас. Ходи му се по клубове, дискотеки и кръчми, а на теб само сок ти дават по заведенията. По времето, когато ти си лягаш, той излиза по нощен живот, а когато ти тръгваш за училище, когато си втора смяна, той тогава се прибира. И това е цялата схема. Един ден ще се осъзнае(ако не го е направил още), че иска момиче до себе си, с което може да се държи за ръка по улиците, без да се страхува, че ще подадат сигнал срещу него в "Закрила на детето", че иска момиче, което да е на неговото интелектуално и емоционално ниво. Още много пъти ще си му обидена и ще ти е гадно, по простата причина, че ти си хлапе, а той е вече възрастен човек и би трябвало да се държи като такъв, а не да залита по малолетни. Вече на собствена глава решаваш какво ще правиш. Ако решиш да продължиш да си с него - носиш си последствията на своя глава и не мрънкаш как лошия батко те е излъгал. ;)

NamelessRomantic
11-08-2009, 08:18
Абе хора казала съм всичко.Това ,че вие сте малоумни си е единствено ваш проблем.А и без това тези дни съм му много обидена и ми е гадно за това айде по-спокойно само ви питам , че и аз мога да соля :-x
Еми дами и господа...казаха ни го :razz:

Stan4o123
11-08-2009, 09:53
Боже... и какво правите 2мата?!Аз всеедно да излизам с някаква,набор на сестра ми,1во ще ме е срам,2ро ще е неловко и 3то,какво по дяволите ще правим?!?!?!

peshost
11-08-2009, 10:39
Боже... и какво правите 2мата?!Аз всеедно да излизам с някаква,набор на сестра ми,1во ще ме е срам,2ро ще е неловко и 3то,какво по дяволите ще правим?!?!?!
+