PDA

View Full Version : Падам си по едно момче



TalkingAboutYouAndMee
11-03-2009, 20:25
Добър вечер :)
Момиче на 18 съм.Но нямам много опит с момчетата.Имала съм само мимолетни эаигравки,от които нищо не е иэлиэало.Но пък съм постоянен човек в чувствата си.3атова и все съм наранена и иэживявам нещата тежко..момчетата ме харесват,но вече рядко проявявам интерес.Но пък наскоро эабеляэах едно момче от моята гимнаэия.В раэлични смени сме,но понякога ни се эасичат часовете.Той нещо ми подвикваше,уж ме эарибяваше.И единственото,което стана е,че се эапоэнахме поименно.От тогава съм го видяла само веднъж,но эакъснявах и нямах време да се спра,той не ме видя.Не энам кога ще се эасечем пак,но се эамислих сега,че искам да му покажа,че ме кефи.Брррр,дайте някакви идеи,плииэ,че съм эле както се вижда от написаното. :)

vesito0
11-03-2009, 20:31
напиши му смс :lol:

qazwsx
11-03-2009, 20:36
trqbva da nameri6 na4in da izleznete nqkade zaedno na kafe , kino , kupon , diskoteka .... i tam ve4e rabotata ti e v kyrpa vyrzana est ako se postarae6 ;]

GasneshtOgan
11-03-2009, 23:29
първа стапка скайп после следва кафета ако му нямаш скайпа един смс и му го вземи се пак сме в 21 век и момичетата канят на кафе и разходки :grin: :grin: :grin:

5StaR
11-03-2009, 23:30
на 18 си бе.. уста нямаш ли :-o :-o

GasneshtOgan
11-03-2009, 23:34
е това беше грубо има различни хора за това сме интересни :)

5StaR
11-03-2009, 23:37
не беше грубо, беше откровенно

GasneshtOgan
11-03-2009, 23:39
според мен толкова многоо го харесва и се притеснява има уста ама и той има да я отреже и това ще е много гадно и това е най големия и проблем не мислиш ли ?!

5StaR
11-03-2009, 23:51
първо .. момчетата рядко режат момичетата..
второ - дори и да стане какъв е проблема? по добре да живее в илюзия или да знае -да/не .. като те одрежат майната му.. next

GasneshtOgan
11-03-2009, 23:54
рядко но се случва...внимателно според мене накарай го да пощурее по тебе и после си идва всичко а един стабилен разговор и да му покажеш колко си прекрасна е едно добро начало :) пък и не всичко трябва да се казва :P направи го твои момичетата лесно го постигаме :)

Priceless
11-04-2009, 06:43
първо .. момчетата рядко режат момичетата..
второ - дори и да стане какъв е проблема? по добре да живее в илюзия или да знае -да/не .. като те одрежат майната му.. next

Мхм. ;)

TalkingAboutYouAndMee
11-04-2009, 12:36
Аэ съм пълно дърво!!!!Приэнавам си го.Днес се уверих! :D
Видях го въпросното момче.Стоях си с една поэната пред даскалото и си лафехме.Той беше в далечината с негови приятели и ми иэвика името няколко пъти!А аэ поэнайте? Направих се,че не чувам и не ебавам въобще.. :D

ScarletBite
11-04-2009, 12:45
Аэ съм пълно дърво!!!!Приэнавам си го.Днес се уверих! :D
Видях го въпросното момче.Стоях си с една поэната пред даскалото и си лафехме.Той беше в далечината с негови приятели и ми иэвика името няколко пъти!А аэ поэнайте? Направих се,че не чувам и не ебавам въобще.. :D
Ако си беше вдигнала задника и беше отишла при него, щях автоматично да те призная за слабохарактерна овца. 8)
Много добре си направила!Откъде-накъде ще ти подвиква като на някакво евтино курве? :x Имаш достойнство, sunshine 8)
Щеше да е по-добре обаче, ако кокетно го беше повикала с ръка или поне помахала, вместо да се правиш на глуха.И една въздушна целувка би свършила работа...
Следващия път просто отиди и го заговори, не се срамувай :)

TalkingAboutYouAndMee
11-04-2009, 13:03
Аэ съм пълно дърво!!!!Приэнавам си го.Днес се уверих! :D
Видях го въпросното момче.Стоях си с една поэната пред даскалото и си лафехме.Той беше в далечината с негови приятели и ми иэвика името няколко пъти!А аэ поэнайте? Направих се,че не чувам и не ебавам въобще.. :D
Ако си беше вдигнала задника и беше отишла при него, щях автоматично да те призная за слабохарактерна овца. 8)
Много добре си направила!Откъде-накъде ще ти подвиква като на някакво евтино курве? :x Имаш достойнство, sunshine 8)
Щеше да е по-добре обаче, ако кокетно го беше повикала с ръка или поне помахала, вместо да се правиш на глуха.И една въздушна целувка би свършила работа...
Следващия път просто отиди и го заговори, не се срамувай :)
Между другото наистина ми е противно като някой подвиква така.
Ало,ррр,алоооо айди ма! :D
Да беше дошъл поне до мен,нямаше да има как да се правя на глух петел.
Следващият път наистина трябва аэ да го эаговоря.А колко това ще стане,хич не искам и да си мисля,эащото се энам каква съм. :o

Presley
11-04-2009, 16:28
Go go !
Прави квото трябва,пък какво ще стане - ще видиш.
Пък и не се коркай толкова,момчето явно си е спряло погледа на теб.

ScarletBite
11-04-2009, 16:33
А колко това ще стане,хич не искам и да си мисля,эащото се энам каква съм. :o
Ти си привлекателна, чаровна и приятна млада жена и трябва да вярваш в това 8)

CrAzYanDlaZy
11-04-2009, 19:37
добре, браво, радвам се за теб, но не знам какъв съвет да ти дам, защото нямам опит :oops: късмет !!

YouKnowImBetterThanYou
11-04-2009, 20:11
Може би пък си дебела и да те е подигравал нещо. Какви са тези зарибявки от растояние? :-D Ако пък мислиш, че всичко ти е наред пусни един пик да преценим. А колкото до подобни увлечения, характерно е за тях да идеализираш човека понеже нямаш в общи линии реални взаимоотношения с него и така все повече си вярваш, че има неща като "любов от пръв поглед".

gabiiTu
11-14-2009, 16:02
Не е ли по-добре примерно да го опознаеш малко повече и да търсиш някъв контакт с него. Скайп тва онова ... Иначе така как ще му покажеш ,че те кефи, като не се срещате много много за по 5 10 сек. и си нямате и скайповете? 8-) Ще му подвикваш по улицата като го видиш:"Ей пич кефиш ма щи звънна ма ти нямам телефона " ? :?

soul1199
11-14-2009, 16:06
Аэ съм пълно дърво!!!!Приэнавам си го.Днес се уверих! :D
Видях го въпросното момче.Стоях си с една поэната пред даскалото и си лафехме.Той беше в далечината с негови приятели и ми иэвика името няколко пъти!А аэ поэнайте? Направих се,че не чувам и не ебавам въобще.. :D
Ако си беше вдигнала задника и беше отишла при него, щях автоматично да те призная за слабохарактерна овца. 8)
Много добре си направила!Откъде-накъде ще ти подвиква като на някакво евтино курве? :x Имаш достойнство, sunshine 8)
Щеше да е по-добре обаче, ако кокетно го беше повикала с ръка или поне помахала, вместо да се правиш на глуха.И една въздушна целувка би свършила работа...
Следващия път просто отиди и го заговори, не се срамувай :)