PDA

View Full Version : Минерална пудра?



`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
11-03-2009, 21:09
Искам да си взема минерална пудра, защото знам, че покрива добре и не вреди на кожата толкова колкото фдт! Въпроса ми е коя от двете е по-добра. Max factor или LOREAL? Цената им е горе долу еднаква - към 27 лева, но този месец Max Factor имат промоция - със всеки закупен фдт получавате подарък коректор! По принцип съм чувала, че тази на LOREAL е по-добра, но все пак реших да попитам... Е какво мислите?

http://www.superdrug.com/content/ebiz/superdrug/invt/386006/386006_l.jpg
http://beautycosmetic.biz/images/miraclepromonew.jpg

kriSko94
11-04-2009, 08:05
олелее... 27 лева? :shock: за едната си пудра?? :shock: това са пълни глупости...
емм, както искаш,ама... :o
аз това лято бях в германия и там има 2-3 марки, който са един вид "като за тийнчета" иии си взех минерална пудра, беше към 3?, мирише мнг приятно, не е стара, и наистина е лека. ( http://www.beautyspion.de/spionneu/wp-content/uploads/2009/01/uma-mineral-powder-make-up.jpg )


таакаа, понеже типично бг мислене е " щом е с ниска цена,значи е боклук" - ако някога сте гледали немско списание - браво,браво гърл, шайн, фройндин, go-girl и т.н., за разлика от cosmo,elle,HB и т.н., където всико- дрехи,козметика са на възможно най-високи цени- т.е. ботушки от 2000 лв, то немската логика е да ти покажат къде са най-изгодни цени, къде с най-малко средства да постигнеш същите резултати... разбира се всеки сам си знае :wink: цена=качество, но дали винаги ;)
Но мисля,че ние не трябва да прекаляваме с такива козметики- кожата ни е млада и трябва да си почива :-P


по темата- френската козметика винаги е била по-добра от американската- вземи си на "Лореал" :smt023

успех ;)

lizzy
11-04-2009, 08:11
Max Factor ? :)
Мисля че цената и за двата си струва. Все пак е за лицето ти .
По-добре 27 лв отколкото да се мажем с разни евтини гадости - след време ще си окаже влияние .

slynchoo
11-04-2009, 08:16
Определено и двете са хубави.
Но на Лореал като че ли е по-добра.

Infinity
11-04-2009, 09:05
Попринцип определено Лореал,но ако имаш нужда от коректор и офертата все още е валидна-вземи си Макс Фактор :)

krisii
11-04-2009, 09:29
второто е фдт и е пълен боклук аз го имам сложих си 1 път и ми излезнаха мн пъпки не го взимаи

Neopitom3na
11-04-2009, 10:08
Loreal :P

Black_Fyed_Peas
11-04-2009, 10:47
тази на Лореал.. имам я ии съм много доволна 8)

yyoonnii
11-04-2009, 12:47
и аз искам да попитам трабва ми една хубава пудра, защото съм доста бяла и се чудя каква да си взема?
Благодаря предварително.

Carmen_Kass
11-04-2009, 14:17
L'Oreal

silwinka
11-05-2009, 19:19
Аз ползвах Max Factor -добър резултат! На Лореал една приятелка ползва.. и и харесва :-D . В момента си ползвам на Ейвън перлите и са мнооооого хубави ! Недей си дава парите по тия скъпите .. перлите са максимум най - скъпи до 10 лв ..

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
11-06-2009, 17:25
Аз ползвах Max Factor -добър резултат! На Лореал една приятелка ползва.. и и харесва :-D . В момента си ползвам на Ейвън перлите и са мнооооого хубави ! Недей си дава парите по тия скъпите .. перлите са максимум най - скъпи до 10 лв ..

Имам ги! Не съм много доволна! Предпочитам да дам пари за нещо качествено отколкото да купувам едно и също по 100 пъти!