PDA

View Full Version : Ееее вече много се обърках...



desitoyoy
11-03-2009, 21:31
Малко е дълго за обяснение...така, има едно момче (Боби)...писала съм и друг път теми за него...та той се държи малко странно-на приливи и отливи...ние нещо се бяхме скарали и около месец постоянно се драчехме и се обиждахме...направо не можех да го понасям, той ме блокна в скайп и не си звъняхме, абе никакъв контакт с него. Обаче все пак го поканих на рождения си ден, защото хем ще стане по-забавни, хем заради миналите хубави моменти, защото той ми беше много добър приятел, може би и най-добрия. Той дойде на рождения ми ден и кам средата на партито си хвана гадже...една съученичка, с която той се зарибяваше по скайп. Зарадвах се, че са тръгнали, защото не ми беше приятно да го гледам самотен и тъжен. Само че тя докато беше там, той се държеше много странно, не беше весел и забавен, някак мил, нежен, тих и скромен. Обаче тя като си тръгна и стана супер забавно, той си беше пак същия пич, който беше преди и стана супер купон и на никой не му се тръгваше. Само че всички казват, че не се харесват...или поне той нея...обаче му е писнало да стои сам и така...Не знам страх ме е, че пак ще му разбият сърцето, а напоследък ние пак много почнахме да се сближаваме и се надявам скоро всичко да е както преди...А и само да кажа, че след като тя си тръгна ние си се снимахме, прегръщахме се и ... ааа и мама ми вика, че някой ден ще тръгна с него и ще е много сериозно, защото някак си все така става, че имаме някви странни съвпадения и ситуации...например още докато няхме скарани и излизаме със семействата си през уикенда в друг град и се оказваме все на едно и също място, по едно и също време и това не се е случвало един или два пъти...абе така става, че трябва да сме близо един до друг...ходим на уроци по математика...и сме в различни групи, но по едно и също време и все се засичаме и някви такива... Та искам да попитам това само някви си съвпадения ли са или наистина има нещо което ни кара да сме близо един до друг...и трябва ли аз да направя нещо или да оставя нещата да се развиват както са си...

FantaMen
11-03-2009, 21:40
Хмм по въпроса ти дали наистина са съвпадения ами ако вярваш че съдбата ти е написана е така и наистина тряя сте заедно.. Не можем ние да ти кажем защото не сме на твоето място.. А относно какво да правиш просто можеш да поговориш с него за момичето с което е "тръгнал" на РД-ти и дали иска отново отношенията ви да бъдат топли.Но все пак не трябва да бързаш защото туко виш от пришпорване си се опарила.

desitoyoy
11-04-2009, 18:11
Ами не знам...той не я харесва 100% ама тя него май да...напоследък мисля че той харесва мен...ама не знам...много се обърках може и да си внушавам...

cinderella_gugutka
11-04-2009, 18:15
съдба е според мен...но не си прави изводи 4е щом се заси4ате и съдбата е решила да сте заедно...може просто да иска да те измъ4ва :D

CrAzYanDlaZy
11-04-2009, 19:32
много е дълго ... мързи ме да го чета :-D

misslowe
11-04-2009, 19:38
съдба е според мен...но не си прави изводи 4е щом се заси4ате и съдбата е решила да сте заедно...може просто да иска да те измъ4ва :D


мдаа .. + ;-)

SoAfraid
11-04-2009, 19:42
Съдба е да... глупости на търкалета, гледали сте в някой филм че така станало и айди и при вас се случило така. Успех.

desitoyoy
11-04-2009, 19:46
Аз вярвам в съдбата..., а и то не е един, не са два знака..., а и мисля, че и той изпитва нещо...нарича ме с някви негови умалителни имена (никой не нарича така дори гаджето си) напоследък се държи супер мило и с гаджето му имат едно сърчице и той ми го подари...аз не го иксах, но той го е уставил у нас без да видя...не знам защо...не ми каза

SoAfraid
11-04-2009, 19:49
Съдба... всичко което правиш има последствия и защо тези последствия да са съдба, незнам за мен това няма никакъв смисъл защото както си го направиш така ти идва. Надявам се да ме разбереш.

Korrnyy
11-04-2009, 20:24
Съдейки по написаното, мисля че той още те харесва :) Ако и твойте чуства не са охладнели се опитай да оправиш нещата :) Но не бързай!

soul1199
11-05-2009, 05:32
Аз вярвам в съдбата..., а и то не е един, не са два знака..., а и мисля, че и той изпитва нещо...нарича ме с някви негови умалителни имена (никой не нарича така дори гаджето си) напоследък се държи супер мило и с гаджето му имат едно сърчице и той ми го подари...аз не го иксах, но той го е уставил у нас без да видя...не знам защо...не ми казаеми може момъка да си пада по теб,ама тва ще го разбереш по-нататъка,сега се остави на течението :)

desitoyoy
11-05-2009, 17:21
Точно в момента се чувствам много объркана...заминах на почивка, а той се появи един час по късно и е в стаята до моята...нито той знаеше къде съм, нито аз той...и е без гаджето си...а то съвпаденията са много...с нашите катастрофирахме по миналата година на 23 август към 6 вечерта...тази година той катастрофира с техните на същата дата горе долу в същия час...почти всичко в катастрофите съвпада...ейарбега на мама не се отвори...на майка му също...тати караше опел и се блъсна със ситроен...баща му кара ситроен и се блъсна с опел...има още много такива...не знам...

Valeriq90
11-05-2009, 18:12
Иди на врачка или питай мама и тати :)

Stan4o123
11-05-2009, 18:20
ЛЕЛЕ... кво стана?!