PDA

View Full Version : Бихте ли се намесили?



Luvcraft
11-03-2009, 21:54
Замислих се, ако докато си ходите по улицата видите една двойка, която се кара и както минавате покрай тях момчето удря момичето.

Бихте ли помогнали или ще ги оставите сами да оправят собствените си проблеми? Защо? Ако бихте помогнали, как?

ByK
11-03-2009, 22:04
мне тва са лични отношения

webmast3rche
11-03-2009, 22:48
Зависи

LittleDude
11-03-2009, 23:02
ще снимам с телефона и ще го кача в vbox-а :lol:

CoNviCt
11-03-2009, 23:09
ако момичето плаче и вика или се вижда,че той я тормози ще се намеся и ще му кажа да я остави намира и да се махне
след това ще я питам как е и ще и помогна да се прибере
ако пича се прави на голям гъзар ще го просна на земята и си заминавам 8)

YaNcHeToOo
11-04-2009, 06:37
ако момичето плаче и вика или се вижда,че той я тормози ще се намеся и ще му кажа да я остави намира и да се махне
след това ще я питам как е и ще и помогна да се прибере
ако пича се прави на голям гъзар ще го просна на земята и си заминавам 8)

Хехе, то лесно на думи, но знаеш ли колко малко мъже имат смелостта да го направят тва? :) Веднъж си спомням, че баща ми така направи забележка на някакъв дето даже беше ударил приятелката си, и докато му показа значката си, оня млъкна :lol: Голям смях беше :D

nefchi_bs
11-04-2009, 08:25
Не мисля,че трябва да се намесвам в личните отношения на някого...

kriSko94
11-04-2009, 09:01
хмм 1) за да удариш момиче- трябва да си МНОГОО зле, независимо колко си е заслужило...

2) едва ли бих могла да направя нещо,ако съм сама или с момичета, но ако има момчета - веднага ще реагират :)

gabi_94
11-04-2009, 10:03
ако бях момче бих се намесила задължително, но не съм. Едва ли някой ще ми обърне внимание...И все пак съмнява ме, че доста момчета биха направили това, няма да имат смелост да кажат каквото и да било.

CrAzYanDlaZy
11-04-2009, 10:35
хмм 1) за да удариш момиче- трябва да си МНОГОО зле, независимо колко си е заслужило...

2) едва ли бих могла да направя нещо,ако съм сама или с момичета, но ако има момчета - веднага ще реагират :)


ако бях момче бих се намесила задължително, но не съм. Едва ли някой ще ми обърне внимание...И все пак съмнява ме, че доста момчета биха направили това, няма да имат смелост да кажат каквото и да било.


съгласна с тези две мнения

danibebi
11-04-2009, 11:16
не няма да се мешам в отношенията на другите :shock: пък и това не е моя работа :lol:

ivcheto0o
11-04-2009, 11:23
момче/мъж който посяга на момиче/жена е слаб.... мраза такова поведение и бих се намесила,независимо че съм момиче ,все пак можеше аз да съм на нейно място

slynchoo
11-04-2009, 11:34
Ако се карат просто не бих се намесила,защото това си е тяхна работа.
Ама ако нещо започне да я тормози..ще й помогна.

SunnyTime
11-04-2009, 13:12
Ами това си е тяхна работа и не бих се намесила.Но ако бях момче (както казаха и преди мен) със сигурност щях да направя нещо :)

FuCkInBuBbLeGuM
11-04-2009, 13:24
Тва си е между тях => няма да се меся. Малко кофти ще ми стане... се пак да се удря момиче не е хубава постъпка. Може и аз да си отнеса някой удар...

diksi
11-04-2009, 14:17
Ми едно крехко 7мокласниче (момиче) какво може да направи :D

BTW- Зависи как се карат ако е твърде грубо, едва ли ще е на място където някой ще ги види.. Ако не е грубо тяхна се работа

The_Devil_Girl
11-04-2009, 14:28
ако бях момче бих се намесила задължително, но не съм. Едва ли някой ще ми обърне внимание...И все пак съмнява ме, че доста момчета биха направили това, няма да имат смелост да кажат каквото и да било. +1

cookie_master
11-04-2009, 16:14
Не бих се намесила.Все пак това си е тяхна работа

padnaloblak
11-04-2009, 16:19
абе аз мн мн няма да мога да помогна (не съм мн силен както се вижда от по снимката предполагам :D ама със сигурност удрям здраво поне първия път! при което момичето има шанс за бягство.. а аз когато видя зор мн бързо бягам 8-)

lipstik
11-04-2009, 16:21
Не,нищо няма да мога да направя,а и няма смисъл.

akrobatkata
11-04-2009, 17:00
зависи ако хората са под 17 годишни примерно но ако са над ще ги оставя това си е тяхна работа :o

Luvcraft
11-04-2009, 19:14
Аз бих му казал да спре, а пък и мисля че ако се стигне до бой, хората покрай мене ще ме подкрепят.

Luscious_Heart
11-04-2009, 19:23
ще снимам с телефона и ще го кача в vbox-а :lol:
:lol: :lol: :lol: Кефиш ме ве :D

Ами аз бях навън с един мой приятел преди две години, лятото, когато момче и момиче се караха... Момичето ми беше суперсмешно, как квичеше... Е, ако оня се е държал като пълен кретен, разбирам донякъде, но добре си се посмяхме с френда и после ги имитирахме.
Инача ако нещата стигнат до по-далече, не знам... Полиция , а у...

deni15
11-04-2009, 19:53
Няма да се меся.
Но ако съм момче ше му скъсам главата от раменете 8-)

qazwsx
11-04-2009, 21:28
Замислих се, ако докато си ходите по улицата видите една двойка, която се кара и както минавате покрай тях момчето удря момичето.

Бихте ли помогнали или ще ги оставите сами да оправят собствените си проблеми? Защо? Ако бихте помогнали, как?
ako q udrq ... i precenq 4e situaciqta e opasna za momi4eto zadaljitelno 6te se namesq pone s nqkva replika ili 6te se obadq na kukite ... no sys boi edva li ... za6toto ako sled tva momi4eto ima nqkakvi oplakvaniq sprqmo toq ... az 6te namaja ne po malko ot nego ako uspeq da go nabiq :D

qazwsx
11-04-2009, 21:36
хмм 1) за да удариш момиче- трябва да си МНОГОО зле, независимо колко си е заслужило...

2) едва ли бих могла да направя нещо,ако съм сама или с момичета, но ако има момчета - веднага ще реагират :)
1) ako momi4e posegne na jivota ti ili trygne da te bie primerno sys buhalka ili ne6to ot toq sort ... 6te sedi6 i 6te i se usmihva6 li ? .... ne vsi4ki momi4eta sa nejni, bezza6titni i krehki ... ima takiva kobili deto kato go gleda6 bluska na travestit i kato trugne ti nalita na boi ?? ... ne se izlagai
2) ti si momi4e zatova nikoga ne bi razbrala :-x :-x

remix1912
11-04-2009, 21:46
Момичетата казват ако бях момче.И КАКВО АКО БЕШЕ момче нищо нямаше да направиш.Това не е твоя и моя работа .Аз се съмнявам да се намеса,но в зависимост от сутуацията и настроението ми за бой ще ги разтърва,ако ми посегне ще го строполясам на земята.Зависи колко е силен и дали ще мога да го бутна.Не си нося винаги чукове и нож

someonerandom
11-04-2009, 21:52
Защо когато някой каже,че няма да се намеси,автоматично трябва да го е страх да не го набият?Това са лични отношения,не знаеш ситуацията,не знаеш нито момичето нито момчето какви са,как така ще се месиш...странно ми изглежда

Hayashi
11-04-2009, 23:02
Не, няма да се намеся. ЩЕ си ги подмина без въобще да ми пука или да ме интересува. Да си се оправят.

unknowniff
11-05-2009, 08:20
ами аз честно да си кажа :D съм много устата и няма да ги подмина без да сложа момчето на мястото му :D
много мразя такива момчета които понеже са по силния пол и са големи гъзари .. затова няма да се замисля и може и да му отвинтя главата ако ми се направи нещо.. :D може да съм момиче.. обаче все пак трявва да се крепим .. :oops: :oops:

Bimmer
11-05-2009, 10:53
Eми попринцип бих се намесил, ма знам за един пич дето пречукал "бияча", ама гаджето после на него се разсърдила, че барал "любимия" и т.н. :D Абе то са ебати схемите...

iiordanova
11-05-2009, 11:01
Това са техните отношения.
Ако бях момче , може би щях да се намеся.

bloodymirror
11-05-2009, 12:53
ще снимам с телефона и ще го кача в vbox-а :lol:

хаха.. е тва е :D :razz: е така сме в България ние.. ха :D