PDA

View Full Version : Моля , за съвет !



zoroz
11-03-2009, 22:16
Здравейте приятели , нуждая се от съвет . Аз съм на 17 (момче) и момичето , което харесвам е също на 17 от едно даскало сме , аз я харесвам и тя мен говорим си по скайп , тел и когато се срешнем в даскалото , но няма хора около нас и проблема идва в това , че тя и аз искаме да тръгнем ама тя се страхува и срамува какво ще кажат другите от даскалото като ни видят заедно , казах и да не и пука какво ще кажат , че не те и управляват живота ами самата тя ама... нищо нестава . Моля дайте съвет , какво да и кажа , че да се отпусне и да излезем :)

Моля без спам !

Благодаря !

ScarletBite
11-03-2009, 22:24
:shock: :shock: :shock:
И откога това какво ще кажат другите се превърна в пречка, когато има истински чувства? :?

mArMaLaDkA
11-03-2009, 22:31
1. Може да не е имала гадже до сега и да я е срам наистина, най-вече от теб(въпреки, че е глупаво).
2. Възможно е да я е срам другите да я видят, заради външния ти вид. Или представата, която хората имат за теб.
3. Може да не те харесва вече толкова много и следователно да не иска да задълбочите отношенията си.
4. А може просто гаджето й/момчето, с което флиртува да е в същото училище и да желае да си остави отворени вратички, а ако тръгне с теб, всички ще научат и... и няма да има отворени вратички. 8-)

5StaR
11-03-2009, 23:12
а може вината да не е в пича, а в оная скумрия? :-o :-o

Другия път като излезете пред даскало в голямото и пуссни 1 КИСЗСЗ :-) :-) 8-)

GasneshtOgan
11-03-2009, 23:26
може да не е в това проблема а просто да не те харесва толкова или да имаш лош репотация и да не иска да си срине неината...ако не е в това просто и кажи да излезнете не е много сложно :) :)

misslowe
11-04-2009, 05:50
а може вината да не е в пича, а в оная скумрия? :-o :-o

Другия път като излезете пред даскало в голямото и пуссни 1 КИСЗСЗ :-) :-) 8-) ;-) ;-)

LadyDi
11-04-2009, 06:00
:shock: :shock: :shock:
И откога това какво ще кажат другите се превърна в пречка, когато има истински чувства? :?
Ами на тази възраст винаги е пречка.

Priceless
11-04-2009, 06:37
Еми да си ходи с "другите от даскало" тогава. BITCH. 8-)

Tempest
11-04-2009, 08:49
Здравейте приятели , нуждая се от съвет . Аз съм на 17 (момче) и момичето , което харесвам е също на 17 от едно даскало сме , аз я харесвам и тя мен говорим си по скайп , тел и когато се срешнем в даскалото , но няма хора около нас и проблема идва в това , че тя и аз искаме да тръгнем ама тя се страхува и срамува какво ще кажат другите от даскалото като ни видят заедно , казах и да не и пука какво ще кажат , че не те и управляват живота ами самата тя ама... нищо нестава . Моля дайте съвет , какво да и кажа , че да се отпусне и да излезем :)

Моля без спам !

Благодаря !

тая ако живее от мнението на другите... значи не иска да е с тебе.. neeext :)

soul1199
11-04-2009, 09:00
ами,ако толкова я вълнува,какво ще кажат другите-да ходи с тях,кат се интересува от мнението им :)

huksy
11-04-2009, 09:31
отвлечи я..

myNameIsImmortal
11-04-2009, 10:00
Кажи й: Кучко, ти си моя и ще си само с мен 8-)
Айде ся малко по-сериозно.. значи тея тип момичета, защото ги има доста.. ги е срам не точно от теб, ами от мнението на другите и по-точно какво ще говорят за вас.. "страх" я е че ще говорят само глупости, цинизми и прочие.
Единсвеното решение според мен е, когато има хора около вас отивош до нея, целуваш я и и казваш: "Ако искаш да си с мен ме позледвай и покажи на всички, какво означавам за теб, или си намери друг.."

Успех.

CrAzYanDlaZy
11-04-2009, 10:17
съгласна със ScarletBite :)
щом наистина те харесва не трябва да й пука какво ще кажат другите. Все пак не мисля, че плаща данък обществено мнение ... :?

zoroz
11-04-2009, 11:18
Дам... Мерси на всички за отговорите по темата и извън темата... :) ако има още пишете ;) , но по темата

kykLaTaa
11-04-2009, 11:54
:shock: :shock: :shock: къв срам бе .. тя ако те харесва няма да и пука за мненията на другите .. не иска да ви виждат .. е от тебе ли я е срам ?? не е някоя 12-13-14 годишна , вече е голяма малко да помисли .. :)

ScarletBite
11-04-2009, 12:30
:shock: :shock: :shock:
И откога това какво ще кажат другите се превърна в пречка, когато има истински чувства? :?
Ами на тази възраст винаги е пречка.
Не съм съгласна. :)

Hilary_
11-04-2009, 12:36
Еми да си ходи с "другите от даскало" тогава. BITCH. 8-)

ахьхха .. найс .. :razz: :razz: :razz: :razz:

Иначе .. щом се "срамува от другите", което е адски глупаво и детско то тогава си вади сам изводите .. какъв е смисъла да си с момиче, което те харесва "тайно" .. пффф .. :? :?

SunnyTime
11-04-2009, 14:11
Еми да си ходи с "другите от даскало" тогава. BITCH. 8-)

ахьхха .. найс .. :razz: :razz: :razz: :razz:

Иначе .. щом се "срамува от другите", което е адски глупаво и детско то тогава си вади сам изводите .. какъв е смисъла да си с момиче, което те харесва "тайно" .. пффф .. :? :?


точно така!

NamelessRomantic
11-04-2009, 14:21
Момичето ти е яко зле...ако има повод да се срамува от теб,то това е обидно и лциемерно считайки че те обича.Уж.

zoroz
11-04-2009, 18:50
Ами попитах я и тя ми заяви , че не я е срам от мен и ме обича , ами я било срам от съучениците ни като ни видят заедно , какво ще си кажат и т.н. ....

peshost
11-04-2009, 19:06
Кажи й: Кучко, ти си моя и ще си само с мен 8-)
Айде ся малко по-сериозно.. значи тея тип момичета, защото ги има доста.. ги е срам не точно от теб, ами от мнението на другите и по-точно какво ще говорят за вас.. "страх" я е че ще говорят само глупости, цинизми и прочие.
Единсвеното решение според мен е, когато има хора около вас отивош до нея, целуваш я и и казваш: "Ако искаш да си с мен ме позледвай и покажи на всички, какво означавам за теб, или си намери друг.."

Успех.
++++

umri
11-04-2009, 20:35
Здравейте приятели , нуждая се от съвет . Аз съм на 17 (момче) и момичето , което харесвам е също на 17 от едно даскало сме , аз я харесвам и тя мен говорим си по скайп , тел и когато се срешнем в даскалото , но няма хора около нас и проблема идва в това , че тя и аз искаме да тръгнем ама тя се страхува и срамува какво ще кажат другите от даскалото като ни видят заедно , казах и да не и пука какво ще кажат , че не те и управляват живота ами самата тя ама... нищо нестава . Моля дайте съвет , какво да и кажа , че да се отпусне и да излезем :)

Моля без спам !

Благодаря !
Предложи и да се виждате без знанието на други. Демек да идва във вас, да ти лиже чурката и тн. Просто в училище се дръжте все едно нищо, а насаме включвайте оборотите. Един ден всички ще разберат. Въпрос на време е. Ако пак не иска я заебавай.

Korrnyy
11-04-2009, 20:52
Не е на 13-14 за да я е срам... Ако те харесваше достатъчно нямаше изобщо да и мине през главата тая мисъл :? Освен ако е по-затворен човек, който се притеснява от това как ще я приемат с гадже, което е супер тъпо :?

mOBSCENE
11-05-2009, 17:12
звучи като няк`ва `12 годишна :)

SilverRain
11-21-2009, 11:31
Ако наистина те харесва, няма да и пука особено какво щели да кажат другите :? не мислиш ли :(

Vichko0o
11-21-2009, 11:45
Тая тема звучи като американска бозава "любовна комедия" или като няква 12-14 годишни драматизирали нехранимайковци ... На 17 години и да не можеш да контролираш сам живота си ? Да не можеш да направиш сам някои толкова важни стъпки ... На 17 да имаш "тайната любов".... Наистина ли ви е толкова трудно просто да казвате всичко в очите ? Ти да не си некъв изрод, че мнението ще има некво значение ? Ебати дечорлигата... Я се стегнете и се вземайте, че след някоя друга година ще съжалявате, че сте чакали толкова много...