PDA

View Full Version : Как се ухажва момиче което не обича да говори



linuxman2
11-04-2009, 05:27
Как се ухажва момиче което не обича да говори

bogzfaggot
11-04-2009, 05:29
Говори му се О__О

FromAutumToAshes
11-04-2009, 05:35
Изиграй и един ням скеч ;) Нещо като Чарли Чаплин нали се сещаш :grin:

linuxman2
11-04-2009, 05:36
Е, да ,ама не става

FromAutumToAshes
11-04-2009, 05:39
Е първо запиши малко актьорско майсторство в някоя школа щом не става, с малко тренировки съм сигурен, че ще е твоя :smt007

linuxman2
11-04-2009, 05:42
А как се разбира дали има приятел или не

SaintLucifer
11-04-2009, 05:57
А как се разбира дали има приятел или не

Бъркаш й... ако кърви - няма!

Да ти имам и тъпите въпроси... Питай я бе, като я заговориш, ако мълчи и се обръща на другата страна, проблема не е, че тя не е разговорлива...

LadyDi
11-04-2009, 05:59
А как се разбира дали има приятел или не

Бъркаш й... ако кърви - няма!

Да ти имам и тъпите въпроси... Питай я бе, като я заговориш, ако мълчи и се обръща на другата страна, проблема не е, че тя не е разговорлива...
А отговорът ти показва средно ниво на интелигентност - никакво.

SaintLucifer
11-04-2009, 06:03
А как се разбира дали има приятел или не

Бъркаш й... ако кърви - няма!

Да ти имам и тъпите въпроси... Питай я бе, като я заговориш, ако мълчи и се обръща на другата страна, проблема не е, че тя не е разговорлива...
А отговорът ти показва средно ниво на интелигентност - никакво.

А твоят показва... спам :shock:

Може ли да чуя твоя отговор, като аз съм толкова тъп, а очевидно ти доминираш над такива като мен със своята интелигентност и невероятни познания по множество въпроси, включително идиотски, зададени от 12 годишен?

LadyDi
11-04-2009, 06:08
А как се разбира дали има приятел или не

Бъркаш й... ако кърви - няма!

Да ти имам и тъпите въпроси... Питай я бе, като я заговориш, ако мълчи и се обръща на другата страна, проблема не е, че тя не е разговорлива...
А отговорът ти показва средно ниво на интелигентност - никакво.

А твоят показва... спам :shock:

Може ли да чуя твоя отговор, като аз съм толкова тъп, а очевидно ти доминираш над такива като мен със своята интелигентност и невероятни познания по множество въпроси, включително идиотски, зададени от 12 годишен?
Успокой топката, братле. Ти си този с компетентното мнение. Аз не съм давала отговор, точно защото въпросът е ужасно идиотски. Но отговорът ти просто го надмина по тъпотия.
Ако нямаш какво да казваш, най-добре не приказвай глупости, нали знаеш.
Колкото до моята интелигентност :) Няма как да знаеш дали доминирам над теб или не. Но благодаря за бързата преценка \:D/

SaintLucifer
11-04-2009, 06:11
Успокой топката, братле. Ти си този с компетентното мнение. Аз не съм давала отговор, точно защото въпросът е ужасно идиотски. Но отговорът ти просто го надмина по тъпотия.
Ако нямаш какво да казваш, най-добре не приказвай глупости, нали знаеш.
Колкото до моята интелигентност :) Няма как да знаеш дали доминирам над теб или не. Но благодаря за бързата преценка \:D/

Отговора ти загатва за тази доминация, защото ако си по-тъпа от мен, просто ще е изключително глупаво, да наречеш мен тъпак, не мислиш ли? Не знам дали е само мое мнение, но аз поне съм дал отговор, вместо само да седя и да се чудя кой да нахраня, не е ли така?
Разбира се, отговора е шега, ама днес май някой е станал с Д-то нагоре...

LadyDi
11-04-2009, 06:18
Да, малко ме боли глава от снощи.

На въпроса ти - не съм те нарекла тъп. Казах, че отговора ти показва това. Имаш всичкото право да ме опровергаеш.

Кажи ми, къде прозира твоята интелигентност в това:


Бъркаш й... ако кърви - няма!

И като си говорим за "хранене":


Да ти имам и тъпите въпроси...

Изключителна съпричастност към проблема на автора :)
Аз не го посъветвах нищо, но поне не го и нападнах :)

DevilWish
11-04-2009, 06:22
Темата на момчето отново стана битка между двама човека.Много е гадно това.Не знам кой е тъп, кой е остър, но ти, която си модератор наистина се изказваш интелигентно, обаче като модератор не би трябвало да позволяваш да има такива спамерски спорове в една тема, а ти сама ги правиш.Нямам думи.

По темата - > пробвай с погледи и тн, щом не е от разговорливите.Пробвай все пак да си поговорите може да се отпусне като се опознаете.Ти не даваш никакви детайли?Ако ти е от у-ще, класа има най-различни възможности. . Успех :)

SaintLucifer
11-04-2009, 06:24
Да, малко ме боли глава от снощи.

На въпроса ти - не съм те нарекла тъп. Казах, че отговора ти показва това. Имаш всичкото право да ме опровергаеш.

Кажи ми, къде прозира твоята интелигентност в това:


Бъркаш й... ако кърви - няма!

И като си говорим за "хранене":


Да ти имам и тъпите въпроси...

Изключителна съпричастност към проблема на автора :)
Аз не го посъветвах нищо, но поне не го и нападнах :)

Да, нападнах го, признавам, но защо копираш само тези части от отговора ми? Ясно му казвам, че проблемът може да не е в момичето, ами в него и да се замисли над това. На подобен въпрос, верен отговор няма, но смятам, че моя ще му помогне, затова съм го и написал. Решил съм и да се пошегувам, но явно сутринта, никой не носи на шеги.

Още очаквам твоя отговор, да изкоменитрам нещо и аз.

LadyDi
11-04-2009, 06:24
Темата на момчето отново стана битка между двама човека.Много е гадно това.Не знам кой е тъп, кой е остър, но ти, която си модератор наистина се изказваш интелигентно, обаче като модератор не би трябвало да позволяваш да има такива спамерски спорове в една тема, а ти сама ги правиш.Нямам думи.

Не съм модератор. Спрете да се извинявате с това, когато не ви хареса нещо, което казвам.
Пак прочети какъв ми е ранга.

DevilWish
11-04-2009, 06:26
Темата на момчето отново стана битка между двама човека.Много е гадно това.Не знам кой е тъп, кой е остър, но ти, която си модератор наистина се изказваш интелигентно, обаче като модератор не би трябвало да позволяваш да има такива спамерски спорове в една тема, а ти сама ги правиш.Нямам думи.

Не съм модератор. Спрете да се извинявате с това, когато не ви хареса нещо, което казвам.
Пак прочети какъв ми е ранга.
На мен да не ми харесва? :shock: Аз нямам нищо против на мен не ми пречиш.Но както и да е модератор или някой, който го смятат за "почетен" не му приляга да спами.
Както и да е, това, което пиша в момента също е вид спам, за това това тук е последното ми мнение в дадената тема.

LadyDi
11-04-2009, 06:29
Да, нападнах го, признавам, но защо копираш само тези части от отговора ми? Ясно му казвам, че проблемът може да не е в момичето, ами в него и да се замисли над това. На подобен въпрос, верен отговор няма, но смятам, че моя ще му помогне, затова съм го и написал. Решил съм и да се пошегувам, но явно сутринта, никой не носи на шеги.

Още очаквам твоя отговор, да изкоменитрам нещо и аз.
Копирам тази част от поста ти, защото тя ме подразни. Може би грешката ми е, че в първия си пост не едитнах цитата.
По останалата част от поста ти: момчето казва, че тя не говори много. Смяташ ли, че едно срамежливо момиче би му отговорило на въпрос?

Колкото и да не ненавиждам този начин на комуникация, най-добрият вариант за младежа е да се пробва да говори с нея по скайп. Срамежливостта е изключително коварна черта от характера, особено на девойките, защото никога не можеш да разбереш защо мълчат. Така че, ако я разчупи по скайп, шансът му да разбере какво мисли тя по въпроса с ухажването, е доста по-голям.

SaintLucifer, не можех да не ти доставя удоволствие тази сутрин. Давай, коментирай :)

DevilWish, на хората много неща не прилягат, но въпреки това ги правят :)

Adda
11-04-2009, 06:30
Няма такива момичета. По-скоро знае, че я харесваш и иска да те накара да си по-настоятелен, за да разбере струва ли си... :-D

SaintLucifer
11-04-2009, 07:27
Копирам тази част от поста ти, защото тя ме подразни. Може би грешката ми е, че в първия си пост не едитнах цитата.
По останалата част от поста ти: момчето казва, че тя не говори много. Смяташ ли, че едно срамежливо момиче би му отговорило на въпрос?

Колкото и да не ненавиждам този начин на комуникация, най-добрият вариант за младежа е да се пробва да говори с нея по скайп. Срамежливостта е изключително коварна черта от характера, особено на девойките, защото никога не можеш да разбереш защо мълчат. Така че, ако я разчупи по скайп, шансът му да разбере какво мисли тя по въпроса с ухажването, е доста по-голям.

SaintLucifer, не можех да не ти доставя удоволствие тази сутрин. Давай, коментирай :)

DevilWish, на хората много неща не прилягат, но въпреки това ги правят :)

Права си, пък дори и да не беше, нямаше да ти се заям, просто започна да пишеш и да ме критикуваш, без преди това, ти самата да дадеш някакъв отговор.

Skype обаче, не мисля че е вариант, защото както може да намали дистанцията между тях, и тя да спре да се притеснява от него, така може и да се окаже, че си говорят само по Skype, а на живо се гледат сковани, без да знаят какво да кажат.
Ако не й се говори - да не говори, има и други наоколо, това е от мен, спирам да пиша и излизам, до довечера, приятен ден на всички! 8)

linuxman2
11-04-2009, 08:12
Няма такива момичета. По-скоро знае, че я харесваш и иска да те накара да си по-настоятелен, за да разбере струва ли си... :-D

И какво се очаква от моя страна

Adda
11-04-2009, 08:16
Няма такива момичета. По-скоро знае, че я харесваш и иска да те накара да си по-настоятелен, за да разбере струва ли си... :-D

И какво се очаква от моя страна

Да станеш почти досаден, да си омръзнеш сам на себе си. Ще те изнерви достатъчно, че да ти писне от нея. И ако най-накрая реши че и се говори наградата ще е сладка.
Ухажвай я както ухажваш всяка бъбривка... =)

LadyDi
11-04-2009, 08:21
Да станеш почти досаден, да си омръзнеш сам на себе си. Ще те изнерви достатъчно, че да ти писне от нея. И ако най-накрая реши че и се говори наградата ще е сладка.
Ухажвай я както ухажваш всяка бъбривка... =)
Няма да проработи.

Adda
11-04-2009, 08:23
Да станеш почти досаден, да си омръзнеш сам на себе си. Ще те изнерви достатъчно, че да ти писне от нея. И ако най-накрая реши че и се говори наградата ще е сладка.
Ухажвай я както ухажваш всяка бъбривка... =)
Няма да проработи.
Е, според мен тя си играе и затова му е създала такова впечатление. Той трябва да и покаже че не се отказва.

LadyDi
11-04-2009, 08:25
Можем до утре да гадаем какви са й мотивите. Но има един факт, с който предполагам ще се съгласят 90% от момичетата - жените не обичат досадни мъже.
Особено, ако не си падат по него. Представи си, че точно това е случая. Тя не го харесва и затова не му говори. Ако стане досаден, тогава ще пропилее какъвто и минимален шанс да е имал да я спечели.
Ако си пада по него и иска да го тества, тогава е много вероятно нахалството му да я отблъсне.

Във всеки случай - няма да проработи.

linuxman2
11-04-2009, 08:28
Момичето доколкото знам има също някакви чувства, но и аз.
Как да постъпя.

Priceless
11-04-2009, 08:28
^ Дори и да си падам по него - пак ще ме дразни. Просто полудявам от такива .. същества. ;/

LadyDi
11-04-2009, 08:30
Момичето доколкото знам има също някакви чувства, но и аз.
Как да постъпя.
Ти как разбра, че има чувства.
Я вземи опиши ситуацията, че ние не сме наследниците на Ванга тук. А Нострадамус отдавна спря да ни посещава.

linuxman2
11-04-2009, 08:39
Момичето доколкото знам има също някакви чувства, но и аз.
Как да постъпя.
Ти как разбра, че има чувства.
Я вземи опиши ситуацията, че ние не сме наследниците на Ванга тук. А Нострадамус отдавна спря да ни посещава.

В един клас сме.
От няколко години я наблюдавам.
Също така просто я усещам с жестовете.
Когато заговоря че искам да чукам еди коя си, тя ми се дразни някак си.
Просто интуицията ми подсказва че има нещо между нас.

lizzy
11-04-2009, 08:40
Предразположи я да говори първо .

Niakoitam
11-04-2009, 09:01
Е това ми е ного труден въпрос. Одъртях вече и все още не мога да си дам отговор :D

Кога едно момиче не говори или говори много кратко с едно момче?

Когато няма какво да си кажат или тя така си мисли, когато я е срам, когато тества момчето или просто, когато и е неприятен и/или досаден?
Или пък за всяко момиче различно или от всичко по малко? :)

LadyDi
11-04-2009, 09:05
Е това ми е ного труден въпрос. Одъртях вече и все още не мога да си дам отговор :D

Кога едно момиче не говори или говори много кратко с едно момче?

Когато няма какво да си кажат или тя така си мисли, когато я е срам, когато тества момчето или просто, когато и е неприятен и/или досаден?
Или пък за всяко момиче различно или от всичко по малко? :)
Женското мълчание е голям проблем, а? :)
Можем да мълчим много и по хиляди поводи. Това се опитвам да обясня. Няма как да разбереш защо едно момиче мълчи, освен ако тя не реши да ти каже.

FromAutumToAshes
11-04-2009, 09:07
А бе LadyDi имам чувството, че понякога просто търсиш с кого да се заяждаш(не винаги, но сякаш има такива дни) :lol:

LadyDi
11-04-2009, 09:17
А бе LadyDi имам чувството, че понякога просто търсиш с кого да се заяждаш(не винаги, но сякаш има такива дни) :lol:
Абе подразни ме тоя коментар:

Бръкни с пръст, ако кърви - значи няма приятел

Толкова е грозно и пошло. Пък аз съм отявлена гражданка с будно самосъзнание :)
Не съм целяла да се заяждам с младежа, просто изразих асоциациите, които ми навя неговия пост.
Айде, разпнете ме и ме убийте с камъни :)

Been there, done that... :)

FromAutumToAshes
11-04-2009, 09:22
Хах ... Айде, разпнете ме и ме убийте с камъни... Изопачаваш думите ми.
Но аз няма да си отварям устата, просто изказах мнение от мое наблюдение, може и да греша. Не искам да задълбочаваме. Първо, че няма смисъл да го правим, а и е глупаво :) Peace \\// =]

А и само да вмъкна един П.С. това кой колко гражданин е, е мнооооооого абстрактно :)

Niakoitam
11-04-2009, 09:22
Е това ми е ного труден въпрос. Одъртях вече и все още не мога да си дам отговор :D

Кога едно момиче не говори или говори много кратко с едно момче?

Когато няма какво да си кажат или тя така си мисли, когато я е срам, когато тества момчето или просто, когато и е неприятен и/или досаден?
Или пък за всяко момиче различно или от всичко по малко? :)
Женското мълчание е голям проблем, а? :)
Можем да мълчим много и по хиляди поводи. Това се опитвам да обясня. Няма как да разбереш защо едно момиче мълчи, освен ако тя не реши да ти каже.

Честно казано обичам откритите карти. Ако съм досаден на някоя да ми го каже в очите, може да ме позаболи малко ама риск, а не аз да се чудя каква тема на разговор да подхвана за да няма неудобно мълчание или да се опитвам да я заговоря, а пък тя да си мисли: Кога ли пък този досадник ще ми се махне от главата най накрая?
Тази мисъл ме сковава и ме кара да съм от по-мълчаливите, освен ако момичето не ми покаже с думи и/или действия че не съм и чак толкова досаден.


А бе LadyDi имам чувството, че понякога просто търсиш с кого да се заяждаш(не винаги, но сякаш има такива дни) :lol:

Тя не се заяжда с мен. Ние сме си партия. :)
Нали така Маринче? :-D

LadyDi
11-04-2009, 09:32
Е това ми е ного труден въпрос. Одъртях вече и все още не мога да си дам отговор :D

Кога едно момиче не говори или говори много кратко с едно момче?

Когато няма какво да си кажат или тя така си мисли, когато я е срам, когато тества момчето или просто, когато и е неприятен и/или досаден?
Или пък за всяко момиче различно или от всичко по малко? :)
Женското мълчание е голям проблем, а? :)
Можем да мълчим много и по хиляди поводи. Това се опитвам да обясня. Няма как да разбереш защо едно момиче мълчи, освен ако тя не реши да ти каже.

Честно казано обичам откритите карти. Ако съм досаден на някоя да ми го каже в очите, може да ме позаболи малко ама риск, а не аз да се чудя каква тема на разговор да подхвана за да няма неудобно мълчание или да се опитвам да я заговоря, а пък тя да си мисли: Кога ли пък този досадник ще ми се махне от главата най накрая?
Тази мисъл ме сковава и ме кара да съм от по-мълчаливите, освен ако момичето не ми покаже с думи и/или действия че не съм и чак толкова досаден.


А бе LadyDi имам чувството, че понякога просто търсиш с кого да се заяждаш(не винаги, но сякаш има такива дни) :lol:

Тя не се заяжда с мен. Ние сме си партия. :)
Нали така Маринче? :-D
Е, обичаш откритите карти, обаче момичетата се научават, че мълчанието им не е в техен плюс едва някъде след 20-тата си година.

А колкото до заяждането, мисля че FromAutumToAshes имаше предвид един по-ранен мой пост в тази тема, насочен към един друг момък.
С теб сме партия :)

linuxman2
11-04-2009, 09:43
Хора, айде отговорете ми на въпроса бе.
Наспамихте ми темата

sh3_1s_7h3_0n3
11-04-2009, 09:46
По-добре да мълчи, отколкото да бълва женски глупости.
А пък и може да е добър слушател или да прилага някое ново модерно психологическо упражнение за по-добра 'комуникация'.

А и нали жените се влюбвали с ушите си..., възползвай се от момента. :)

Niakoitam
11-04-2009, 09:58
Е, обичаш откритите карти, обаче момичетата се научават, че мълчанието им не е в техен плюс едва някъде след 20-тата си година.

А колкото до заяждането, мисля че FromAutumToAshes имаше предвид един по-ранен мой пост в тази тема, насочен към един друг момък.
С теб сме партия :)

Може и така да е, ноооо......когато добавим и отговорите просто от възпитание и/или култура и вече става голямо мазало. :-D
Е, от мъжката гледна точка е така, може и от женската страна да е така. Но затова само мога да предполагам. Аз няма как да разбера от личен опит все пак. :D


Хора, айде отговорете ми на въпроса бе.
Наспамихте ми темата

Ако говориш на мен и LadyDi би трябвало да усетиш че изобщо не ти спамим темата. Просто дискутираме в нея неща свързани с въпроса ти. Ако ги попрочетеш и асимилираш може и да ти дойдат някакви идеи в главата защо даденото момиче може да прави така и какво може да предприемеш ти по въпроса. :)

NothingSpecial
11-04-2009, 11:19
Мълчи и ти .. ако много те харесва и вижда,че не й обръщаш много внимание,ще започне да ти говори и да те занимава 8)

ArTanDra
11-04-2009, 13:42
И тези хора искат приятелки.. страшно елементарно може да я свалиш.. един клас сте? Страх ли те е от чувствата ти или по-точно показност на чувствата? ;) Хвани някоя съученичка .. нейна добра приятелка да е.. купи една роза или цял букет (зависи от възможностите ти) напиши и една картичка с някакво стихче или просто "Среща?" .. нещо такова и си готов .. Давам ти успеваемост 99 %.

LuxurySk0B
11-13-2009, 10:32
С пари

m0n4yyy
11-13-2009, 11:11
Ти въобще познаваш ли момичето ??

BigFakeSmile
11-13-2009, 14:55
Ами сега :shock: според теб как?
говори и, докато не се отпусне и не почне сама да говори, така че да не и млъкне устата, да, ние момичетата си имаме тва качество 8) :D :D

kukli4kata001
11-13-2009, 21:06
Абе ти тъп ли си?! :shock:
Тя ако иска ще говори и не говори защото има причина. Не обичала да говори..ми кат няма кво да ти каже кво ше ти говори. Държиш се нормално бе човек, тя да не е извънземно не обичащо да говори. "Как се ухажва момиче, което не обичало да говори"... оле стига бе и тя е човек..
Тва беше от мен. Малко съм груба, ама.. :?

LO6IQ
11-13-2009, 21:35
За да си най сигурен за въпроса няма ли приятел или има - използвай детектор на лъжата. То е пределно ясно ,що за тъп въпрос.

kidwestern
11-13-2009, 21:38
@лаДУди и некъв там: нито един не е умен.
авторе,за разговор чувал ли си ?

DiabolicalSoul
11-13-2009, 22:56
Как се ухажва момиче което не обича да говориМи като нормално момиче. може просто да не и се говори - тя любовта не се изразява в приказки.

п.с. и недей да й дрънкаш нон-стоп - не вс са фенове на празните приказки

Bixel
11-13-2009, 23:05
с бухалка

izlishna
11-14-2009, 09:54
Как да я ухажваш ли.. Предразположи я да говори и я попитай има ли си приятел и там пръй се на любопитен, говорете по теми, които на нея и харесват , а не за коли и мотори, е разбира се попитай я и за това което те интересува като цяло :) :?

gunnergirl
11-14-2009, 10:08
Накарай я да говори :-o
Смисъл не с пистолет :lol: ,ами трябва да й е приятно и удобно в компанията ти, за да се разприказва.
То и за мен повечето хора мислят,че не обичам да говоря,ама гледай какво става като съм в подходящата компания. 8-)

deFakto
11-14-2009, 10:11
Кто не иска да говори ,има 30 други дето искат и още толкова дето умеят да го правят .. :smt023

NaNa_SladuRana
11-14-2009, 13:50
играйте на мълчанка :D
сближи се с нея и ще разбереш как