PDA

View Full Version : Приказката



Adda
11-04-2009, 06:49
Той е с 2 години по-голям от мен, независим и доволен от начина, по който живее. А аз забравям къде се намирам при мисълта за него.
Така се стекоха обстоятелствата, че лятото прекарвахме страшно много време заедно и споделихме много хубави моменти. В началото той беше просто 'някой си', понякога дори нахален и досаден. После се случи... после не можех да си го изкарам от ума. Будех се само, за да отида и да го видя. Всеки проблем ставаше незначителен след като получех една усмивка - моята малка дневна доза. Сърцето спираше за мъничко всеки път, когато си тръгвах.
Според мен той усети как се чувствам и го сподели. Разделихме си много малки, но красиви моменти - прегръдки, услуги, усмивки, погледи, разговори. Отпусна се достатъчно, за да споделя с мен неща за семейството си, за живота си като по-малък. За мен това значи много.
Не се случи нищо, нямаше страст, само красивите жестове. Трябваше да се разделим и повода по който се виждахме почти всеки ден вече не съществуваше. Нямаше къде да се виждаме, за да разбера това ли е човека или поне да изпитам всичко отново, да си направя този подарък. В последния ден в който се видяхме всичко се повтори, но всичко в него говореше на нов език, това вече не беше моето... приятелче. Тръгвах си, мина покрай мен, говорех по телефона, хвана ме за ръка и ме накара да тръгна с него. Затворих и с най-голямата усмивка той ми поиска телефона за втори път. Каза че ще се обади. Не знам направил ли го е, защото имах проблеми и избягвах да вдигам на непознати, но искам страшно много да ме потърси, защото се чувствах добре, когато беше наблизо.
Сега вече не присъства в живота ми, изобщо. Няма го, а аз не искам така, защото мисля страшно често за него и за всичко, което ми се е случило с него.
Да го търся ли? Да отида ли там където знам, че ще е? Или да се откажа от всичко, запазвайки хубавия спомен?

п.п.: Пояснявам, че не търся утеха, не съм отчаяна и нямам нужда да ми се четат лекции по морал. Достатъчно голяма съм. Просто ми дайте съвет и/или изкажете някакво мнение.

LadyDi
11-04-2009, 07:30
В последния ден в който се видяхме всичко се повтори, но всичко в него говореше на нов език, това вече не беше моето... приятелче.
Какво означава това?

Adda
11-04-2009, 07:37
Че му пролича и на него някаква по-силна симпатия, по-различен интерес.

LadyDi
11-04-2009, 07:39
А, аз си помислих точно обратното.
В такъв случай го потърси, отиди там, където знаеш, че ще бъде.
Не го оставяй просто да изчезне от живота ти. Не мога да ти кажа дали няма да съжаляваш накрая, но във всеки случай ще знаеш дали е можело да се получи нещо.
Не е задължително всичко хубаво да си отиде с края на лятото.

vikitolove
11-04-2009, 08:09
Потърси го!!! :) ;-)

soul1199
11-04-2009, 08:53
Да го търся ли? Да отида ли там където знам, че ще е? Или да се откажа от всичко, запазвайки хубавия спомен?
отиди там,не се отказвай :)

auraX
11-04-2009, 08:59
отиди там,не се отказвай
точно така потърси го защото ако не го потърсиш ще се чудиш дали те е харесвал(дали е искал да сте повече от приятели) и ще съжаляваш че не си го направила

huksy
11-04-2009, 09:19
Голям филм..

Lincheto
11-04-2009, 10:21
Ами както ти казаха потърси го... и не отлагай повече.

LoveRetroMusic
11-04-2009, 11:16
Потърси го. :smt120

Neopitom3na
11-04-2009, 11:21
^ дам :P

SunnyTime
11-04-2009, 14:06
Намери го!И успех :) :-)

FantaMen
11-04-2009, 14:16
Потърси го и опитай всичко да си бъде както преди.Ако не се получи просто ще знаеш че си опитала а не сега да пропуснеш шанса после вече да е късно и да се ядосваш защо не си го потърсила...

KimBerLy1912
11-04-2009, 19:24
Ами каза,че не искаш да ти четем морал,ама няма как иначе...
Потърси го,намери го,сподели му..Опитай.Опитай всичко,и дано се получи... Ако ли не,поне ще си пробвала... Късмет ти желая,ако се решиш на тази стъпка-ще е голяма стъпка за теб,и малка стъпка напред за всички,които имат пред себе си подобен избор....

ПС:Не знам как си издържала да не вдигаш на непознати номера... Аз ако бях и знаех,че може да е той-всеки път щях да вдигам,а сърцето ми щеше да е в гащите 8-)


Успех мила : )))

SoAfraid
11-04-2009, 19:24
Ние не можем да ти кажем какво да правиш, проблема е какво искаш ти. Виждам че си голяма и каквото и да направиш ЗА ТЕБ това няма да е грешка. Вариантите са 2, да ти е добре или да си с него и да си добре и щастлива. Но направи това което ти искаш а не което другите мислят за добре.

Presley
11-05-2009, 17:27
Потърси го!
Щом го искаш,направи нещо эа да се случи.
Първичността е прекрасно нещо.Следвай поривите на сърчицето си и емоцията.Това е моят съвет.

Iria
11-05-2009, 17:35
Потърси го. Аз така правя, въпреки че не винаги ми вдига. :)

Stan4o123
11-05-2009, 17:51
приказките свършват... и аз не исках Снежанка да свърши, ама ми разби сърцето ....

umri
11-05-2009, 18:55
Намери го по-скоро, докато не те е забравил. И стига глупости... хвани го между краката, докато не те е тръшнал във френд листа. И не се притеснявай... няма да ти откаже.