PDA

View Full Version : Към Момичетата



Kandrobs
11-04-2009, 09:45
Я кажете какви момчета харесвате... Ако може кажете по-подробно не само с едно изречение... Опишете от Тялото до Душата как си представяте любовта ви? :oops:

sh3_1s_7h3_0n3
11-04-2009, 09:48
Със сив пуловер на лилави ромбове.
От известно време съм решила, че когато видя момче с подобен пуловер - значи той ще е Бъдещият! [-o<
и в това съм напълно сериозна!

Kandrobs
11-04-2009, 09:50
Аууу отивам за Сиви Пуловери :D

haritov
11-04-2009, 09:58
такива като мен кви :oops:

gabi_94
11-04-2009, 10:14
Ами, не че си го представям ама се надявам да е умен, забавен, нежен, мил, отговорен, възпитан. Относно външния вид нямам чак критерии, или ми харесва или не. Не държа да е красавец, но пък и не става да не ми хар изобщо. Ако трябва да съм по-точна - харесвам високи, стройни момчета с чаровна усмивка :D А ако случайно са им леко дръпнати очитее :-) Не знам ама мн харесвам момчета с дръпнати очи, не китайци или японци, ами нормални момчета просто с дръпнати очи...не знам ама мн ги харесвам :D Ако очите пък са им сини и са с черна коса...добре де взех да прекалявам с изискванията. Най-важното е да ми харесва по характер и на външен вид, да ме разбира, подкрепя и обича.

GasneshtOgan
11-04-2009, 10:42
умен красив и богат :)

soul1199
11-04-2009, 10:45
добър,мил,забавен,хубав,уме н :)

haritov
11-04-2009, 11:02
умен красив и богат :)

Душевно богат нали 8-)

ivcheto0o
11-04-2009, 11:16
дъбар,мил,забавен,отговоре ,умен,интерсен,не да се съгласява с всичко ,ами да си има мнение...
А относно външния вид нямам чак такива критерии-важно е излъчването и чара.Впечатление ми прави формата на лицето,очите,усмивката.И да се облича добре(нямам предвид скъпи дрехи и т.н. просто да има стил и да не прилича на клошар )А тялото амии...нормално

LoveRetroMusic
11-04-2009, 11:19
с чувство за хумор, волейболист ! :lol: =P~

MaLkaTa_LaDy
11-04-2009, 12:08
Епаааа язе аресва моми само. :lol:

Biskfitka
11-04-2009, 12:10
Да има паричкиии,много коли,къща с басейнЧи,всеки ден да ми купува дрешки и обувкииии от най-кифленскитее..и пари за силикон навсякъде да ми даде :-) :-) :-) (Може и над 30 годишен,ама да е хубав)

stylo
11-04-2009, 12:14
Откъм външен вид нямам претенции нормално изглеждащо момче,ама искам като ми се усмихне и да се разтапям... :oops: А инак душевно възпитан,не някакъв простак,да е добър,забавен,но и малко див... :oops:

nestea95
11-04-2009, 12:16
Да има паричкиии,много коли,къща с басейнЧи,всеки ден да ми купува дрешки и обувкииии от най-кифленскитее..и пари за силикон навсякъде да ми даде :-) :-) :-) (Може и над 30 годишен,ама да е хубав)
Надявам се да се шегуваш! :shock: :x

SunnyTime
11-04-2009, 12:20
Ами аз трудно си харесвам момче.Смисълл не харесвам някви такива фешънчетъЪъъ противни са ми :? :o Харесвам най-обинкновени момчета.Не искам да е някоя точилка, но не и да е някоя тухла А4 8-) По-висок от мен и така...Нямам претенции за очи и такива простотии.А относно характер ами предпочитам да е забавен ии да си пасваме :) в крайна сметка това е най-важното а не от кой магазин са му гащите :)

Hilary_
11-04-2009, 12:41
Външност .. да има пухкаво тяло (не да е дебел, а леко закръглен), да има бузиии < 3 :oops: :oops: :D да е чаровен ..

Да има чувство за хумор, да не е простак .. да е много романтичен, да е различен от останалите .. 8)

Kandrobs
11-04-2009, 12:54
Под Думата ПРОСТАК какво си представяте?

Hilary_
11-04-2009, 12:57
Под Думата ПРОСТАК какво си представяте?

Да е циничен .. да не мисли на момента какво говори .. черния хумор също не ми е много по вкуса .. :? Да е несъобразителен през повечето време .. :?

ef4etyYy
11-04-2009, 13:19
Под Думата ПРОСТАК какво си представяте? селянче... от най-бруталните.. :?


по темата: :-o нз :shock: преценявам на място дали някой ми харесва или не :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
11-04-2009, 14:31
"да е много романтичен" ? :lol:

Kandrobs
11-04-2009, 14:40
Ами момчета с полчки харесвате ли? :oops:

Hilary_
11-04-2009, 14:42
"да е много романтичен" ? :lol:

???

Hilary_
11-04-2009, 14:42
Ами момчета с полчки харесвате ли? :oops:

аз лично не .. :?

huksy
11-04-2009, 14:42
Ами момчета с полчки харесвате ли? :oops:
с плочки.. мхм :oops:

SunnyTime
11-04-2009, 14:47
Все ми е тая 8-)

youloveme
11-04-2009, 15:12
А с големи ръце :-P ?

ef4etyYy
11-04-2009, 15:20
Ами момчета с полчки харесвате ли? :oops:
с плочки.. мхм :oops:+ :-P

BigFakeSmile
11-04-2009, 15:21
Ами да започна с вътрешната красота. Искам да е независим, забавен, но и сериозен когато трябва, мил и нежен към мен, приказлив, закачлив, абее..да грее като слънце :D . Да може да ме развесели винаги, когато имам нужда, да се справя сам с проблемите си, а не да разчита на мама и тате...да може да ме накара да се чувствам сигурна в неговите ръце, да не е ревнив (само лекиичко) и каакво ли още не..
А за външния вид...държа да е поне 1.80, а ако е 1.85..перфектен :D , харесвам ги с малко по-дълга коса, да има с какво да си играя, слаб, но в същото време силен (да може да ме вдигне без проблем :D ), не някав 50 кг дет ще се счупи, да има красиви силни ръце, но не прекалено де. Красиви зъбии, чаровна усмивка, пленяващи, дълбоки очи. Много важно да НЕ ходи с анцузи.
Абе много мога да пиша тука...

Korrnyy
11-04-2009, 15:57
Еми имам приятел в момента и си ми е перфектеен :D Малко по-висок от мен, с невероятна усмивка :), Добър /но не прекалено :D/, мил, внимателен със собствено мнение :D Като започнем да спорим никой не си отстъпва позицията, ама не се превръща спора в караница, а напротив :D Много се смеем :D :D Винаги успява да ме развесели, много е независим, леко ревнив и винаги има какво да си кажем. Най-важното е, че ми спира дъха всеки път като дори се сетя за него... Случвало се е дори и корема да ме свие леко :D :D Абе обичам си го :-) :-) :-) :-)

divaneee
11-04-2009, 16:15
Let me see... hmm, значи да НЕ пуши трева (по възможност изобщо да не пуши, но мисля, че ако всичко друго му е наред няма да имам проблем с цигарите, само не и трева ;хх ), да не порка като свиня, да е мил, добричък, да има собствено мнение, да е луд по мен (това не включва нищо материално), да държи на връзката ни, да е сериозен, да има чувство за хумор (може да си пада малко идиотче /да си пасваме ;д/ ), малко сарказъм няма да му пречи ;д... Относно външността ... тук вече незнам.. харесвала съм ниски, високи, руси, чернокоси, със зелени, кафеви, сини очи.. абе направо от-до ;д... И, да, много харесвам момчета с плочки. :grin:

Biskfitka
11-04-2009, 16:46
Да има паричкиии,много коли,къща с басейнЧи,всеки ден да ми купува дрешки и обувкииии от най-кифленскитее..и пари за силикон навсякъде да ми даде :-) :-) :-) (Може и над 30 годишен,ама да е хубав)
Надявам се да се шегуваш! :shock: :xМного ясно,че се шегувам... :? 8-)

KotQncU
11-04-2009, 17:20
ами да е с най мн 4 год по голям от мен да е с поне една глава по висок,по възможност да не пуши да е забавен,силен,и да се чувствам защитена с него, ест трябва да се облича хубаво (не е нужно да е с маркови дрехи) и да има чаровна усмивка :oops: и дааа мн харесвам момчета с плочки :P

Kandrobs
11-04-2009, 18:35
Харесват ми отговорите

CrAzYanDlaZy
11-04-2009, 18:51
Съгласна съм със SunnyTime. И на мен хич не са ми по вкуса някфи надути фешъни. :? Лично мен си ме кефят емотата. :-) Иначе за мен по- важен е характера. Да е мил, да и добър /но не прекалено/, да проявава разбиране и да е толерантен. Да не е някакъв сельо. 8-) Визията също впечатлява. Не е нужно да се облича по- последна мода, но да изглежда добре. Да е усмихнат през повечето време, да има чувство за хумор, но и да умее да бъде сериозен, когато трябва. Да е чаровен и да е сладък. :-) Също така винаги гледам очите и усмивката. :P

*момчета с плочки- да
*с големи ръце- защо не

:-P :-P :-P

ShiZo
11-04-2009, 18:59
абсурдно е това.
всеки си Мисли че има идеали,
и в момента в който срещнеш човека за теб, се усеща на секундата.
И след като го усетиш вече няма да те интересува рус или чернокос е, синеок или с кафяви очи.. просто всичко отпада веднага.
Чувстваш се себе си с него и го усещаш всякаш го познаваш от години ... и това ти стига.

CrAzYanDlaZy
11-04-2009, 19:31
абсурдно е това.
всеки си Мисли че има идеали,
и в момента в който срещнеш човека за теб, се усеща на секундата.
И след като го усетиш вече няма да те интересува рус или чернокос е, синеок или с кафяви очи.. просто всичко отпада веднага.
Чувстваш се себе си с него и го усещаш всякаш го познаваш от години ... и това ти стига.

... обаче всъщност това е най- вярно!!

misslowe
11-04-2009, 19:55
Амии .. Лудд и Съвршенн ;-) :-P

Kandrobs
11-04-2009, 20:08
Амии .. Лудд и Съвршенн ;-) :-P


А какво е съвршенство за теб?

machoka
11-05-2009, 03:54
"да е много романтичен" ? :lol:

???

тя щото е хладна и жестока, тая дума не я познава за това гледа толко учудено :booooomb: :?

ef4etyYy
11-05-2009, 16:22
Амии .. Лудд и Съвршенн ;-) :-P

MimmZzZchYyY
11-05-2009, 16:42
аз харесвам футб0листи, вЪпреки че всички казват, че футб0листите са глупави, аз не вярвам ! :D :grin: 0свен т0ва искам да е сп0к0ен и забавен :-)

Myrrie
11-05-2009, 16:43
задължително е да не е над 20-21годишен, към 180см висок, да не е кльоща, много забавен, непукист, грамотен, и поне малко интелигентен :S :D

ef4etyYy
11-05-2009, 17:06
аз харесвам футб0листи, вЪпреки че всички казват, че футб0листите са глупави, аз не вярвам ! :D :grin: 0свен т0ва искам да е сп0к0ен и забавен :-) мн са си яки футболистите, не ги слушайй :grin:

loliii
11-05-2009, 17:14
Значи аз съм ходила с различни по характер и външност момчета и нямам определен вкус. Но искам момчето да е що-годе високо, слабо, възпитано и с обща култура, да е мил с мен, но да не ме гледа като пребито кученце, когато се караме. Просто искам да си отстоява мнението. Мъжът трябва да си е мъж все пак.

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
11-05-2009, 18:04
eми..................................ммммм м......да са със сравнително дълга коса-черна,със зелени очи[тва е мн рядко срещано]..ммм да слуша хубава музика :],да не му пуша кво мислят хората за него,да не е надут,да е умен,да мога да водя смислови разговори с него,да ме разбира,да не гледа само бройката....оффф,унесах се...не че има такива момчета де ;дд

Stan4o123
11-05-2009, 18:12
Външност .. да има пухкаво тяло (не да е дебел, а леко закръглен), да има бузиии < 3 :oops: :oops: :D да е чаровен ..

Да има чувство за хумор, да не е простак .. да е много романтичен, да е различен от останалите .. 8)

Еми... влюбих се в тебе... най-сериозно ти говоря... дай си скайпа...ако трябва ще кача малко кила...моля ти сееееее искам да съм щастлив
:D

YouKnowImBetterThanYou
11-05-2009, 18:22
eми..................................ммммм м......да са със сравнително дълга коса-черна,със зелени очи[тва е мн рядко срещано]..ммм да слуша хубава музика :],да не му пуша кво мислят хората за него,да не е надут,да е умен,да мога да водя смислови разговори с него,да ме разбира,да не гледа само бройката....оффф,унесах се...не че има такива момчета де ;дд
Абе има, ма то и вие сте много неузрели и хич не знаете кво искате. Първоначално искате готин, забавен, небрежен, но пък сладък и неангажиращ, а после по едно време тръгвате да търсите богат и с властен характер, който да ви третира като парцали, просто щото подсъзнателно нещо ви влече да се държат с вас по такъв начин. Ако си гадно копеле с пари си по-вървежен дори от най-бежествено изглеждащия. Външността и добрия характер нямат никакво значение. Пък и хубавите ябълки прасета ги ядат както имаше някаква поговорка.

divaneee
11-05-2009, 18:45
Пък и хубавите ябълки прасета ги ядат както имаше някаква поговорка.

Бих станала прасе. Ако ще и свински грип да хвана. ;)

mOBSCENE
11-06-2009, 10:56
Ами момчета с полчки харесвате ли? :oops:


естествено.Бившия ми беше машина :lol: обаче грам мозък нямаше.
Предпочитам да е нормален,умен и забавен от колкото машина и глупав :-o

Cinderella92
11-06-2009, 17:13
Ми Харесвам си единствено моето момченци...мн го обичам....всички момичета са си различни и харесват различни момчета.........И теб ще те хареса някоя не се тревожи чакай си реда

lonely_girl92
11-06-2009, 17:45
Хмм.. за външността нямам претенции,стига само да я има тръпката м/у нас.За характера,ами трябва да не е някое газарче или плейбойче,искам нормално добро момче,на което да може да се разчита. И да можем да говорим на всякакви теми ,а не само по 2 изречения на кръст и край тва беше (защото имах такъв случай с 1 момче... ) Та тва е накратко :) :) :)

Jumbie483
11-06-2009, 17:54
Искам такъв, какъвто просто с думи не може да се опише.

taffy
11-06-2009, 18:21
Нямам критерии.. Просто нещо в момчето ми хваща окото и това е..
Най-малкото ми трябва малко повече внимание от човека и съм туш .. 8-)
В последно време не гледам вънщността особено.. Е, преди нея доста други неща.. :Д

Biskfitka
11-07-2009, 15:04
Ми висок,не многоо слаб,но не и дебел,не държа много на мускулите,но определено ми харесва,сини очи и тъмна косаа... :-) И по някаква случайност мъжа ми е точно такъв. 8-) :-| Не мислих,че ще си намеря такъв ;д
Еми за цигари ми е все едно и без тва пуша (уж ги отказвам де..) иии не ми пречи.Да е мил,но не прекалено много.Все пак нали той е момчето/мъжа.;д И да не е много романтичен,че не ми харесва романтиката 8-)

mynichka93
11-07-2009, 15:06
Еми стегнато тяло (не е задължително да е мускулест), да се облича добре, хигиената му да е на високо ниво, мил, добър, да ми обръща достатъчно внимание (но в никакъв случай да не се натрапва и да бъде нахален :D ).Това е общо взето :D

shmim4ety
11-07-2009, 15:51
Аз искам да е умен, мил, грижовен и някой напълно различен от мен. Искам да нямаме нищо общо. Да харесваме различни неща и пак да се обичаме и разбираме. Това ще ме увери че той е за мен. А и да е с кафеви очи. Направо се загубвам в тях... :P

buuu
11-07-2009, 16:19
hyax ем не ми дреме много за външния вид важното е да ича як характер 8)

Hilary_
11-07-2009, 16:41
Външност .. да има пухкаво тяло (не да е дебел, а леко закръглен), да има бузиии < 3 :oops: :oops: :D да е чаровен ..

Да има чувство за хумор, да не е простак .. да е много романтичен, да е различен от останалите .. 8)

Еми... влюбих се в тебе... най-сериозно ти говоря... дай си скайпа...ако трябва ще кача малко кила...моля ти сееееее искам да съм щастлив
:D

моооляяя??? :lol:

HristoGavrilov
11-07-2009, 17:54
Външност .. да има пухкаво тяло (не да е дебел, а леко закръглен), да има бузиии < 3 :oops: :oops: :D да е чаровен ..

Да има чувство за хумор, да не е простак .. да е много романтичен, да е различен от останалите .. 8)

Еми... влюбих се в тебе... най-сериозно ти говоря... дай си скайпа...ако трябва ще кача малко кила...моля ти сееееее искам да съм щастлив
:D


А, бее ееей. Я на опашкатаа...

cinderella_gugutka
11-07-2009, 18:01
ми моя принц на бял кон :D искам да е слаб,висок,рус със сини о4и и малка руса бради4ка,да е отка4ен,да е едновременно много мил с мен но не и да ме глези прекалено ,да знам 4е мога да раз4итам на него за вси4ко.но най-важното е да ме оби4а де :P

Zarity
11-07-2009, 18:01
Външен вид-С хубаво телце,широк гръб,самоче не прекалено мускулест,със сладко плоско коремче.Със сини или черни очи,самоче мургав с черни дълги мигли :oops: .Стила му спортно елегантен,даже повече елегантен,самоче не фешън,не бе разбирайте грешно.
А пък характера трябва да е мил,но не прекалено,да има собсвено мнение,и много силна психика.Даже да ме дразни по някой път,аз имам нужда да се карам с приятеля ми по някого като котка е куче :D Непукист,леко женкар,да знае как да си поиска и как да го получи :D Не държа да е особено романтичен,щото просто аз не съм,но все пак някой път да прави някви сладки жестове :) А и да има чувство за хумор и да е умничък.А и саркастичен,ооу да :-) Ии властен...даже прекалено властен... :oops:
Отговора изчерпателен ли е? :-D

Hilary_
11-07-2009, 18:03
А, бее ееей. Я на опашкатаа...

:shock: :shock: :lol:

HristoGavrilov
11-07-2009, 18:22
А, бее ееей. Я на опашкатаа...

:shock: :shock: :lol:


Нещо изненадана изглеждаш... :lol:

Hilary_
11-07-2009, 18:30
А, бее ееей. Я на опашкатаа...

:shock: :shock: :lol:


Нещо изненадана изглеждаш... :lol:

yeap.. :lol: :lol:

HristoGavrilov
11-07-2009, 18:55
А, бее ееей. Я на опашкатаа...

:shock: :shock: :lol:


Нещо изненадана изглеждаш... :lol:

yeap.. :lol: :lol:

Като имаш толкова много фенове е малко объркващо, а? 8-)

Hilary_
11-07-2009, 19:02
Като имаш толкова много фенове е малко объркващо, а? 8-)

хах аз не ги приемам за некви "фенове", а за човешки същества .. :lol: ии им се радвам и поради много други причини .. :oops:

HristoGavrilov
11-07-2009, 19:03
Като имаш толкова много фенове е малко объркващо, а? 8-)

хах аз не ги приемам за некви "фенове", а за човешки същества .. :lol: ии им се радвам и поради много други причини .. :oops:

Не се срамувай. 8-)
само ще те папкам, няма да те изям. 8-) :D :lol:
П.П Последното в кръга на шегата, разбира се.

Stan4o123
11-07-2009, 19:28
Като имаш толкова много фенове е малко объркващо, а? 8-)

хах аз не ги приемам за некви "фенове", а за човешки същества .. :lol: ии им се радвам и поради много други причини .. :oops:

Не се срамувай. 8-)
само ще те папкам, няма да те изям. 8-) :D :lol:
П.П Последното в кръга на шегата, разбира се.

разбира се...Аз съм принцът на бяло,сляпо магаре,който всяко момиче търси...а и м/у другото днес имам рд :D

Stan4o123
11-07-2009, 19:30
Външен вид-С хубаво телце,широк гръб,самоче не прекалено мускулест,със сладко плоско коремче.Със сини или черни очи,самоче мургав с черни дълги мигли :oops: .Стила му спортно елегантен,даже повече елегантен,самоче не фешън,не бе разбирайте грешно.
А пък характера трябва да е мил,но не прекалено,да има собсвено мнение,и много силна психика.Даже да ме дразни по някой път,аз имам нужда да се карам с приятеля ми по някого като котка е куче :D Непукист,леко женкар,да знае как да си поиска и как да го получи :D Не държа да е особено романтичен,щото просто аз не съм,но все пак някой път да прави някви сладки жестове :) А и да има чувство за хумор и да е умничък.А и саркастичен,ооу да :-) Ии властен...даже прекалено властен... :oops:
Отговора изчерпателен ли е? :-D

А аз просто попитах "желаете ли захар в кафето" :D

HristoGavrilov
11-07-2009, 19:31
Като имаш толкова много фенове е малко объркващо, а? 8-)

хах аз не ги приемам за некви "фенове", а за човешки същества .. :lol: ии им се радвам и поради много други причини .. :oops:

Не се срамувай. 8-)
само ще те папкам, няма да те изям. 8-) :D :lol:
П.П Последното в кръга на шегата, разбира се.

разбира се...Аз съм принцът на бяло,сляпо магаре,който всяко момиче търси...а и м/у другото днес имам рд :D

А, да ти е честит рождения ден и всичко най-Убаво ти пожелавам! :) 8-)

vesinka899
11-07-2009, 19:35
с дълги мазни коси,дето не са се къпали от 3 месеца.Дет не си сменат дрехите поне 1 година :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

peshost
11-07-2009, 20:00
с чувство за хумор, волейболист ! :lol: =P~
Йеее аз тренкам волей :D :D Па за хумора е ясно... :grin: :grin: :D

Laser114YCPB
11-07-2009, 20:02
значи искам да е ветроходец - те притежават всички хубави качества :D да е набор от 94 нагоре! ... мм също да има трапчинки <3 до тук спирам :D

HristoGavrilov
11-07-2009, 20:13
значи искам да е ветроходец - те притежават всички хубави качества :D да е набор от 94 нагоре! ... мм също да има трапчинки <3 до тук спирам :D

Пфф "ветроходец"... И за к`во ти е нЕкой дет` `оди по ветЪра?

Hilary_
11-07-2009, 22:29
аууу Stan4o123 честит рожден деен и от мееен!!! :grin: :grin: :grin: Всичко най, най ти пожелавам ии да пораснеш голям макар, че не знам на колко ставаш .. :D :D

suunnseT
11-07-2009, 22:42
да ме кара да се усмихвам.
да не е лигав в никакъв случей.
да ме кара да се чувствам защитена.
да е загадачен,да има доза недостъпност ..
а за тялото-обичам доброто телосложение. 8-)

Bibz
11-08-2009, 07:37
На първата стр е споменато от някакво момиче, че обича момчета с дръпнати очи. Не азиатци, ами европейци, просто с леееко дръпнати очи. И аз съм така, много ги харесвам. :D Момчето, с което излизам, е с леко дръпнати очи. :oops:

Иначе... и аз не знам дали имам някъв определен стандарт. Но харесвам иначе и зелените очи(какво харесвам, обожавам ги!), хубата и искрена усмивка, добро телосложение и ... обичам хубави дупета. :oops:

"да ме кара да се чувствам защитена.
да е загадачен,да има доза недостъпност .. "
И аз така. :P

Ами това е. 8-) Няма да пиша повече, че... 8-) 8-) 8-)

Kukumqvka
11-08-2009, 07:51
по принцип,нямам критерии по които да си ибирам някой 8-)
Обаче видя ли хубава усмивка със сладка трапчинка,откачам :lol:

bloodymirror
11-08-2009, 08:02
Със сив пуловер на лилави ромбове.
От известно време съм решила, че когато видя момче с подобен пуловер - значи той ще е Бъдещият! [-o<
и в това съм напълно сериозна!


странна характеристика за момче имаш.. ха :)

LoveRetroMusic
11-08-2009, 08:06
Различни ..

Laser114YCPB
11-08-2009, 08:50
значи искам да е ветроходец - те притежават всички хубави качества :D да е набор от 94 нагоре! ... мм също да има трапчинки <3 до тук спирам :D

Пфф "ветроходец"... И за к`во ти е нЕкой дет` `оди по ветЪра?

хяхях шот си имат посока поне и знаят накъде ходят :D :D

kindergarden
11-08-2009, 08:52
дънки,риза отгоре с пуловер и сако :oops:

antoaneta613
11-08-2009, 11:05
Ами да започна с вътрешната красота. Искам да е независим, забавен, но и сериозен когато трябва, мил и нежен към мен, приказлив, закачлив, абее..да грее като слънце :D . Да може да ме развесели винаги, когато имам нужда, да се справя сам с проблемите си, а не да разчита на мама и тате...да може да ме накара да се чувствам сигурна в неговите ръце, да не е ревнив (само лекиичко) и каакво ли още не..
А за външния вид...държа да е поне 1.80, а ако е 1.85..перфектен :D , харесвам ги с малко по-дълга коса, да има с какво да си играя, слаб, но в същото време силен (да може да ме вдигне без проблем :D ), не някав 50 кг дет ще се счупи, да има красиви силни ръце, но не прекалено де. Красиви зъбии, чаровна усмивка, пленяващи, дълбоки очи. Много важно да НЕ ходи с анцузи.
Абе много мога да пиша тука...
+ .... И аз си мечтая за такъв :-) :-)

bebkata
11-08-2009, 11:23
умен красив и богат :)

Невъзможна комбинация .. :? :razz:

XxTheOnexX
11-08-2009, 11:32
Внъшен вид:
Принципно няма голямо значение дали е първи красавец, ама все пак да не е грозник :D Просто да има някакво излъчване, което да ме привлича. Няма значение цвета на косата, нито на очите. На всички малки момичета идаела за момче е - светли очи и светла коса, ама пък мен страшно много ме привличат кафевите дълбоки очи /нищо че приятеля ми е със зелени :-D /

Тяло:
Добре е да има поне малко мускули..все пак е мъж. БЕЗ бирено коремче..отвращават ме :? По-висок от мен дори и когато съм на токчета, иначе е смешно :D По възможност да не си епилира краката и ръцете щот все пак е МЪЖ.

Облекло:
БЕЗ фешънски дънки, розови блузки, щръкнали коси с 2 флакона лак, оскубани вежди и обички.
Просто нормални дънки,фанелка и кецоеве :-)

Характер:
Да не ми досажда, да е забавен, мил, не по-тъп от мен, да не ревнува от приятелите ми, да не ме ограничава и да ми угажда :oops:

HristoGavrilov
11-08-2009, 11:41
умен красив и богат :)

Невъзможна комбинация .. :? :razz:

Еми, че туй СисАдМиН-а бе. :D Умен - да, богат - да, красив - зависи от гледната точка. 8-)

gabiiTu
11-14-2009, 15:37
Със сив пуловер на лилави ромбове.
От известно време съм решила, че когато видя момче с подобен пуловер - значи той ще е Бъдещият! [-o<
и в това съм напълно сериозна!

8-) :grin: 8-)

gunnergirl
11-14-2009, 16:15
Мил, забавен, чаровен, усмихнат, лигльо :D , но все пак и сериозен,когато се налага, да споделяме общи интереси, оптимист, покровителствен и постоянен.
Външен вид:
С прическа 8-) , слаб /не повече от мен../и силен, да бъди висок поне 170 и нещо.
Други претенций нямам 8)

NaNa_SladuRana
11-14-2009, 19:04
а бе да ви кажа,ако някой ми влезе под кожата хич няма да го гледам с какъв цвят коса е и мил ли е или не :)

balu4ka
11-15-2009, 10:50
Като моя :grin: :D :D :D

silviau66
11-15-2009, 13:04
Външност .. да има пухкаво тяло (не да е дебел, а леко закръглен), да има бузиии < 3 :oops: :oops: :D да е чаровен ..

Да има чувство за хумор, да не е простак .. да е много романтичен, да е различен от останалите .. 8)

Същото .... Малее колко точно go описа ... :* :oops: :oops: :-) :-) :oops:

tanchu
11-15-2009, 13:20
Ами да започна с вътрешната красота. Искам да е независим, забавен, но и сериозен когато трябва, мил и нежен към мен, приказлив, закачлив, абее..да грее като слънце :D . Да може да ме развесели винаги, когато имам нужда, да се справя сам с проблемите си, а не да разчита на мама и тате...да може да ме накара да се чувствам сигурна в неговите ръце, да не е ревнив (само лекиичко) и каакво ли още не..
А за външния вид...държа да е поне 1.80, а ако е 1.85..перфектен :D , харесвам ги с малко по-дълга коса, да има с какво да си играя, слаб, но в същото време силен (да може да ме вдигне без проблем :D ), не някав 50 кг дет ще се счупи, да има красиви силни ръце, но не прекалено де. Красиви зъбии, чаровна усмивка, пленяващи, дълбоки очи. Много важно да НЕ ходи с анцузи.
Абе много мога да пиша тука...

+1 :D

cvetani
11-15-2009, 13:57
kakto si4ki znaqt van6niq vid e adski vajen.No ne e samo tva Edno mom4e ako se nadyva i se pravi na mnogo velik i nz si kvo nqma da yspee pred pove4eto momi4eta ! Trq da imat podxod ;]

mucinkata93
11-15-2009, 14:18
Мм външния вид не е всичко, но винаги съм си падала по високи момчета с тъмни коси :)
Предпочитам да се влюбя в него самия, а не в дрешките му (въпреки, че добре облечените момчета привличат погледа повече от онези в анцузи :-D )
Падам си по луди глави.. Много див искам да е.. :-D Абе честно сега не искам някаква лигава любов (вече не), но въпреки всичко рискът в една връзка е много хубаво нещо. :grin:
Искам да решава какво иска на момента, а не да го мисли с дни.. Да не му пука от околните.. Да обича дискотеки, купони .. и няма да казвам другите неща :D
Прекалих, май.. :-D

Klorian
11-15-2009, 14:31
Не знам ама мн харесвам момчета с дръпнати очи, не китайци или японци, ами нормални момчета.
Че те японците и китайците ненормални ли са?


:-) По темата:Аз съм много питренциозна!Но най-важното нещо е да не слуша чалга!Може да е супер красавец и да слуша чалга?Аааа отпиши го!
Много държа да не хърка!Много е важно,голям нервак съм...бившият ми хъркаше и аз като се събуждах...бях измислила поне сто начина как да го убия,за да спре да издава противни звуци.
Тъй продължавам с изискванията си, ДА ИМА СОБСТВЕНО МНЕНИЕ,а не да казва " ми както искаш ти" ...това е глупаво да живее по течението на реката.
Следващото нещо, което държа да обича КОТКИ или поне животни.В къщи имам доста котки и няма да спра да имам животинки.Значи или той или котката?!
Има и други неща но това са най-фрапиращите за мен.Разбира се не на последно място са навиците за хигиена и начина на обличане.А не от типа риза, полудънки полуофициални панталони и маратонки..така ще се гръмна някъде...или ще го заеба някъде по пътя...може би втория вариант.

:lol: Айде стига толкова..... :razz:

_mimi7y_
11-15-2009, 17:31
За външния вид нямам някакви определени изисквания искам да има пленителна усмивка..и само като ме погледне и ми се усмихне да се разтапям . искам да бъде висок строен.... също искам да ме кара да се смея .. да бъде умен и независим ..да знае как да подходи във определен момент .. да има собствено мнение но пък да не е такъв който никога да не се съгласява с мен .. да бъде до мен в най-тежките ми моменти
и разбира се най - важното.. да ме обича

buuu
11-15-2009, 18:43
Външност .. да има пухкаво тяло (не да е дебел, а леко закръглен), да има бузиии < 3 :oops: :oops: :D да е чаровен ..

Да има чувство за хумор, да не е простак .. да е много романтичен, да е различен от останалите .. 8)

Същото .... Малее колко точно go описа ... :* :oops: :oops: :-) :-) :oops:

:grin: :smt007

asp1r1n94
11-15-2009, 19:56
Така....от прочетеното до тук мога да констатирам ,че момичетата не са много претенциозни към външния вид,но зависи и от самото момиче... :o

rima
11-16-2009, 10:49
Охх ами искам да гледа анимета, да слуша Bullet for my valentine, да е с черна коса а много не ми пука за очите.Също много ме интересува какъв глас има- да е мутирал охх мале... Да има някакъв чар но никой да не го забеязва да не е някав нафукан спортист и да се прави на голямата работа. Да е маалко извратен (перверзен) иначе не го харесвам :smt119

XTREMEFREERIDE
11-16-2009, 11:33
Ами аз трудно си харесвам момче.Смисълл не харесвам някви такива фешънчетъЪъъ противни са ми :? :o Харесвам най-обинкновени момчета.Не искам да е някоя точилка, но не и да е някоя тухла А4 8-) По-висок от мен и така...Нямам претенции за очи и такива простотии.А относно характер ами предпочитам да е забавен ии да си пасваме :) в крайна сметка това е най-важното а не от кой магазин са му гащите :)

soul1199
11-16-2009, 11:48
такива като мен кви :oops:еми многу ясну :oops: Гошииии :oops: :-)

antifashionshit
11-16-2009, 14:34
Аз искам да е умен, мил, грижовен и някой напълно различен от мен. Искам да нямаме нищо общо. Да харесваме различни неща и пак да се обичаме и разбираме. Това ще ме увери че той е за мен. А и да е с кафеви очи. Направо се загубвам в тях... :P

моите са кафяви... :oops: :oops: :oops: :D

AraBella
11-16-2009, 14:36
Ами да започна с вътрешната красота. Искам да е независим, забавен, но и сериозен когато трябва, мил и нежен към мен, приказлив, закачлив, абее..да грее като слънце :D . Да може да ме развесели винаги, когато имам нужда, да се справя сам с проблемите си, а не да разчита на мама и тате...да може да ме накара да се чувствам сигурна в неговите ръце, да не е ревнив (само лекиичко) и каакво ли още не..
А за външния вид...държа да е поне 1.80, а ако е 1.85..перфектен :D , харесвам ги с малко по-дълга коса, да има с какво да си играя, слаб, но в същото време силен (да може да ме вдигне без проблем :D ), не някав 50 кг дет ще се счупи, да има красиви силни ръце, но не прекалено де. Красиви зъбии, чаровна усмивка, пленяващи, дълбоки очи. Много важно да НЕ ходи с анцузи.
Абе много мога да пиша тука...

+1 :D
И аз не бих могла да го напиша по-добре xD

AniChka37
11-16-2009, 20:05
Със сив пуловер на лилави ромбове.
От известно време съм решила, че когато видя момче с подобен пуловер - значи той ще е Бъдещият! [-o<
и в това съм напълно сериозна!

аз предпочитам лилав пуловер със сиви ромбове :lol:

kidwestern
11-16-2009, 20:12
Ами аз трудно си харесвам момче.Смисълл не харесвам някви такива фешънчетъЪъъ противни са ми :? :o Харесвам най-обинкновени момчета.Не искам да е някоя точилка, но не и да е някоя тухла А4 8-) По-висок от мен и така...Нямам претенции за очи и такива простотии.А относно характер ами предпочитам да е забавен ии да си пасваме :) в крайна сметка това е най-важното а не от кой магазин са му гащите :)

пАсВаМЕ сИ вААААА яКа Л1 с1 В3

kidwestern
11-16-2009, 20:13
Така....от прочетеното до тук мога да констатирам ,че момичетата не са много претенциозни към външния вид,но зависи и от самото момиче... :o


не констатирай, моля те.

kidwestern
11-16-2009, 20:14
Външност .. да има пухкаво тяло (не да е дебел, а леко закръглен), да има бузиии < 3 :oops: :oops: :D да е чаровен ..

Да има чувство за хумор, да не е простак .. да е много романтичен, да е различен от останалите .. 8)

Същото .... Малее колко точно go описа ... :* :oops: :oops: :-) :-) :oops:

:grin: :smt007

що не ни са получи ма ):

bananjanet
11-16-2009, 21:03
Ммм ..
От външността ще започна ..
Тъмна коса .. средно къса :D .. мм .. светли очи ..
Тяло .. около 1 и 70 ..
Душа -.- ..
Мм .. да бъде мил .. загрижен и ЛУД :-P :grin:

izlishna
11-17-2009, 10:13
Вие си описвате идеалите, а в същото време описвате и много различни момчета които сте харесвали.. Как става? Знаете ли значението на думата идеал ?? :?

sweetprincess
11-17-2009, 15:42
тъмна коса може да е със сини очи да има тръпчинки :-) да не се облича като клошар да е много чаровен усмихнат и да ме разбира да е висок около 1 . 75 да има плочки на корема стегнато тяло и да тренира ... майко момчето мечтаааааааааа :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

lipsvashh_mi
11-17-2009, 16:48
мога да кажа,че идеалният характер за момче вече съм го открила в един приятел-мил,пораснал за възрастта си,кавалер голям и с богата обща култура..
за външен вид просто да е чаровен-да грабва от 1в поглед-самото излъчване на човека е важно,особено усмивката :-D

DesireToFire
11-17-2009, 17:40
Охх ами искам да гледа анимета, да слуша Bullet for my valentine, да е с черна коса а много не ми пука за очите.Също много ме интересува какъв глас има- да е мутирал охх мале... Да има някакъв чар но никой да не го забеязва да не е някав нафукан спортист и да се прави на голямата работа. Да е маалко извратен (перверзен) иначе не го харесвам :smt119 Преди 2-3 кодини идеалът ми беше такъв :) . Колкото и странно да ви звучи имам големи претенции относно музиката. Защото постоянно говоря по тази тема и искам да е компетентен. И като си имаме наша песен, да ѝ се кефим и двамата :D. Момчето ми мечта трябва определено да е доста хеви настроено. Не ме истересува цвят за коса или очи, но очите да са изрезителни, а косата да има какво да се скубе, или колкото повече, толкова по-добре 8-) Да се носи главно е в черно, или нещо подобно. Много се кяфя и на гривни с шипове, нз защо 8) Да е музикален - ако не може да пее, да свири на нещо. Да разбира от музика, да разбира и мен и с него да се чувставам добре и на мястото си с него.

Kallyn4eto
11-21-2009, 13:18
Както някой беше казал да е пухкав, ама не дебел. Може да е малко по мускулест, абе да има какво да гушнеш. Цветът на очите и косата няма значение, но много харесвам сини очи и малко по дълги коси..
харесвам и такива..леко смъкнати момчета
иначе трябва да се чувствам сигурна и защитена с него абе да си има някакво излъчване, да е чаровен..

Vichko0o
11-21-2009, 13:47
Да да да да ... Мил, добър, дружелюбен, няма значение как изглежда...... ДА ДА ДА ДА ДА СИГУРНО !!!! И като видите гологлавия дебел чичка със златния ланец и мерцедеса за 150к ви се подмокря "шушката" и забравяте за всякаквите "свестни" момчета ... От мненията до мога да си заложа лявото мъдо, че 99% от тях са ЛЪЖА !!!! Дори в интернет под някакъв си ник да не смееш да напишеш какво наистина мисли... Колко жалко изглежда отстрани идея си нямате ;)

kombarka
11-21-2009, 18:18
Признавам- гледам външността. Това не значи, че съм повърхностна кифла.
Искам да е "различен". Да има нещо, с което да ме подлудява винаги и да не се съгласява непрекъснато с мен 8-)

mArMaLaDkA
11-21-2009, 18:20
Мачок, нека съм модератор, моля те, моля те! Само за 1 ден, ако щеш ме направи модератор, аз ще разкатая тяхната мама! ;д *моли се*

Krisiity
11-21-2009, 18:22
ами искам само да не е някакв тъп мазен фешан... :D
искам да носи лилаво :D

Hilary_
11-21-2009, 18:27
що не ни са получи ма ):

щоту си простак за т'ва .. :lol: :lol:

п.с. не се обиждай .. 8-)

Functional1Neighbour
11-23-2009, 15:58
Хм...на външност трябва да ми е поне симпатичен,не държа на това да е задължително красавец,висок,да не е кльощав...стегнат и да не се облича твърде изсухлено...
Да не пуши, да не пие-всмисъл да не се напива.Да не е ревнив или някакъв сърдитко Петко.Бих се радвала ако енергичен човек, с чувство за хумор и пълен с идеи...и разбира се внимателен и мил...
Абе нямам шанс :D

babyjoinmeindeath
11-23-2009, 21:16
Относно външния вид нямам особени претенции... може би да е със сини очи... А по характер - искам да си пада малко откачалка, да е непредсказуем(да ме учудва с всяко свое действие), да отстоява мнението си ( за да има с кой да споря), с чувство за хумор, може и леко заядлив :-D ако пък и слуша Еминем - значи той е Човеко !

SoStarstruck
11-23-2009, 21:19
Да ме разбира(наистина,не само да се прави,че ме изслушва) и да го показва..Иии за външен вид голяма слабост през последните няколко години са ми русата коса и сините очи :-D Но ако просто ме разбира,както казах по-горе,външният вид не е от кой знае какво значение..Не казвам да е някакъв грозник,но и да е по-кротичък и обикновен бих се примирила..Ама има време,още не съм за женене 8-)

Kittyyy
11-24-2009, 09:38
Еми не гледам богатството. . искам да ме обича .. да ми има доверие както и аз на него . . Да ме разбира и изслушва да е малко див ..имам предвид да се връзва на акъла ми.. щото обичам щурите неща.. с него да правя неща които не бих посмяла с друг .. Не говоря за секса! :-D
за външния вид .. обичам да се грижи за себе си .. но по скоро да е ужасно мил и да знае какво искам на момента . . :-)

ии мисля че точно такъв сладур си имам .. :-)

LadyDi
11-24-2009, 10:44
Много харесвам мъже с черна коса, светли очи - много светли и с остри черти.
Мъжът ми е рус, със зелени очи и чертите му са... да речем, че напоследък са по-скоро кръгли :D Но си го харесвам. Идеален е.

Когато се влюбиш, обектът на чувствата ти изведнъж става идеален :)

vio
11-24-2009, 13:06
Ами, не че си го представям ама се надявам да е умен, забавен, нежен, мил, отговорен, възпитан. Относно външния вид нямам чак критерии, или ми харесва или не. Не държа да е красавец, но пък и не става да не ми хар изобщо. Ако трябва да съм по-точна - харесвам високи, стройни момчета с чаровна усмивка :D А ако случайно са им леко дръпнати очитее :-) Не знам ама мн харесвам момчета с дръпнати очи, не китайци или японци, ами нормални момчета просто с дръпнати очи...не знам ама мн ги харесвам :D Ако очите пък са им сини и са с черна коса...добре де взех да прекалявам с изискванията. Най-важното е да ми харесва по характер и на външен вид, да ме разбира, подкрепя и обича.

gabi milo moe brv tuk si pisala po malko ot kolkoto govori6 obiknovenno v daskalo :D

lipstick
11-25-2009, 16:10
Футболист :) умен,чаровен,симпатичен,с чувство за хумор,грижовен


:smt007

infatuation
11-25-2009, 20:36
някой с който имам общи теми за разговор.. не е нужно да е красив по нечии критерии.. стига ми на мен да ми хареса- да се поддържа външно е съвсем достатъчно.. не ми трябва някой който слага грим повече от мен :) трябва да показва че той е мъжа във връзката,а не да ми се връзва на всички прищявки .. най-важен е характера.. : )

Azgalor
11-25-2009, 23:16
На днешно време повечето момичета/жени 1во питат каква кола караш,след това имаш ли собствено жилище и най-накрая като разберат всичко това ти казват дали ще стане нещо по сериозно ;-) ;-)

Miriam
11-26-2009, 13:05
Добър,мил,умен,възпитан

bananjanet
11-26-2009, 13:58
Да има паричкиии,много коли,къща с басейнЧи,всеки ден да ми купува дрешки и обувкииии от най-кифленскитее..и пари за силикон навсякъде да ми даде :-) :-) :-) (Може и над 30 годишен,ама да е хубав)
Надявам се да се шегуваш! :shock: :xМного ясно,че се шегувам... :? 8-)

Чувство за хумор имате ли, нямате ли ?? :-o

kali1395
11-28-2009, 19:26
Така....от прочетеното до тук мога да констатирам ,че момичетата не са много претенциозни към външния вид,но зависи и от самото момиче... :o
Охооо ,и доста претенциозни има ,пък и то с какви претенции само.Тук си попаднал просто на такива. :] .

asp1r1n94
11-28-2009, 19:34
Абе те всички казват ,4е не търсят красавци...ама то какво се оказва :(

DesireToFire
11-28-2009, 19:47
Абе те всички казват ,4е не търсят красавци...ама то какво се оказва :( Красивият за един, може да е най-големият грозник за друг. На мен постоянно ми се случва. Не че такива крайности, но всеки с вкуса си.

DesireToFire
11-28-2009, 19:48
На днешно време повечето момичета/жени 1во питат каква кола караш,след това имаш ли собствено жилище и най-накрая като разберат всичко това ти казват дали ще стане нещо по сериозно ;-) ;-) Говориш на изуст. Това че за някой е така, не означава че за всички...

asp1r1n94
11-28-2009, 19:54
Е аз познавам и свестни момичета,но не са много.

ManiaSpiritY
12-02-2009, 18:00
Има свестни момичета ,но вече са на изчезване (дано поне аз съм едно от свестните) :D :D Същото мога да кажа и за момчетата , поне базирайки се на основни техни интереси и теми на обсъждане от рода на "Е*ааасии мацката таковах вчера (2 пъти :D ) ",
"Ее ,брат ,кой level вдигна на не-знам-си коя игра " и "Ш'са напиЙм ли довечера кат' смокове Уе ,копеУета ".... :)

moneycomeme
12-02-2009, 19:29
Силен(не мусклулест,а да излъчва сигурност и сила) и с отношение...и да ме обича,познавайки недостатъците ми....това е ...хах

justonegirlwithonehope
12-02-2009, 19:33
такива като мен кви :oops:

Точно такъв си представям следващия ми :oops:

Shuushiii
12-02-2009, 19:51
МОМчето трябва да е добро,мило и честно. То трябва да ме харесва..Момчето трябва да спазва хигиена и да се поддържа в добра здравословна форма.

moon_flower
12-02-2009, 20:23
С хубаво чувство за хумор и приятен външен вид.Не е задължително да е първи красавец.Но пък миризлив и с мазна коса..не благодаря.
Трябва да ме уважава и да бъде мил с мен.Другите неща вече идват с времето.А иначе за тялото ..мразя изразените мусколи.Обичам типа момчета,които имат развити мускули,но пък са не пълни и закръглени..ами нещо средно..не мога да го обясня.. :D Абе трябва да има нещо за гушкане.. :D

ManiaSpiritY
12-03-2009, 16:28
Такамм ,ето ги и моите "скромни изисквания" :D :
1.Външен вид -не ми е нужен Орландо Блуум , достатъчен ми е в "Карибски пирати" , нито Рони Колман -младежки вариант. Стига ми приятно -изглеждащ младеж с нормална физика. (Това ще рече -да може да ме вдигне без да се прекърши на две или масата му да представлява
теглото ми на N-та степен )
2. Психическо състояние - не е задължително да е непоправим романтик или най-гордия мачо ,просто да му пука за мен ...и да го показва.
Наистина ли такива животни останаха ? :)

kidwestern
12-03-2009, 17:26
Такамм ,ето ги и моите "скромни изисквания" :D :
1.Външен вид -не ми е нужен Орландо Блуум , достатъчен ми е в "Карибски пирати" , нито Рони Колман -младежки вариант. Стига ми приятно -изглеждащ младеж с нормална физика. (Това ще рече -да може да ме вдигне без да се прекърши на две или масата му да представлява
теглото ми на N-та степен )
2. Психическо състояние - не е задължително да е непоправим романтик или най-гордия мачо ,просто да му пука за мен ...и да го показва.
Наистина ли такива животни останаха ? :)


трудно ше се намери такъв дет кат опита да те дигне да не се прекърши.

ManiaSpiritY
12-04-2009, 08:36
[quote=ManiaSpiritY]Такамм ,ето ги и моите "скромни изисквания" :D :
1.Външен вид -не ми е нужен Орландо Блуум , достатъчен ми е в "Карибски пирати" , нито Рони Колман -младежки вариант. Стига ми приятно -изглеждащ младеж с нормална физика. (Това ще рече -да може да ме вдигне без да се прекърши на две или масата му да представлява
теглото ми на N-та степен )
2. Психическо състояние - не е задължително да е непоправим романтик или най-гордия мачо ,просто да му пука за мен ...и да го показва.
Наистина ли такива животни останаха ? :)


трудно ше се намери такъв дет кат опита да те дигне да не се прекърши.

И това велико заключение от какво точно го направи ? :-)

lusytooo
12-04-2009, 10:14
ами аз лично си предстаявм прерфектното момче чее е висок,слаб,красив (въпреки че това е доста относително всеки си има различен вкус) хубава коса-поддържана, но външния вид не е най важен,трябва да е добродушен,мил,забавен,при азлив,общителен,търпелив и да не е особено нахален :D ако изобщооо има такива момчетааа... :D :D :D да пишат :))

Angelu6ka
12-05-2009, 14:55
Аз за външност нямам критерии по принцип, но темата е за перфектното момче, затова ще си кажа. Вкусът ми се мени доста често, но засега моят идеал е такъв: височък - около 1.80 м, с нормално телосложение, с дълга черна коса и нещо, което по никакъв начин не мога да обясня - чар! И може да се каже, че познавам точно такова момче, благодарение на което този образ се превърна в мой идеал. А за характер - би било добре да е поне малко инат, да обича да спори, като това предполага да е интелигентен, освен това да е съобразителен, романтичен, да се отнася с уважение към всички хора, чувството за хумор не е задължително, но положителната нагласа за света - да, И същевременно да е донякъде (може и много) срамежлив и затворен, да ме привлича със своята тайнственост.

s3nsual
12-05-2009, 15:04
Характер - да има самочувствие , но не прекалено , да притежава чувство за хумор и да не е срамежлив .
Външен вид - да не е по-нисък от 1.75 , да е с тъмна коса и с нормално телослужение .

nezabelejimata
12-05-2009, 15:47
Хмм ами трябва да е забавен да се растапям като съм с него, да не е срамежлив, да НЕ Е наркоман, това е много важно !!! Да мисли за мен не като за играчка, а като за човек, да ме защитава и да ме обича .
Колкото до външния вид не е особенно важен, е все пак да не е грозен пъпчасал тип. Както и да не е селянин и да НЕ ми говори на МА.
Иначе да не е много нацепен ама да не е и 50 кила и да не може да ме вдигна както каза едно момиче по-горе.
Общо взето това е ...
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

bathory
12-05-2009, 15:52
Характер - да има самочувствие , но не прекалено , да притежава чувство за хумор и да не е срамежлив .
Външен вид - да не е по-нисък от 1.75 , да е с тъмна коса и с нормално телослужение .
и ако е по-нисък к'во ще стане?! дева и претенциите :?
п.т.: няма значение какъв е. когато срещна идеалния за мен човек - тогава, че ще разбера кой е! то просто се усеща.

BadBoyKz
12-05-2009, 16:57
[quote="nezabelejimata"], да НЕ Е наркоман,
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)[/quotе хахахахах кво имаш предвид с тва да не е наркоман ?! в днешно време всеки поне павка коз :)

ef4etyYy
12-05-2009, 17:12
хм..
леко привлекателна външност, или поне трябва да не е от тия дет не са виждали баня и огледало от както са се родили... някои постъпки също биха ме накарали да го харесам.. но какви точно е много сложен въпрос, тфа се преценява нна място..
за да ми хареса .. трябва да е земен човек, не да е заплеснат в собствените си мечти или побъркан на тема игри (cs, wow и всички други), трябва да има собствено мнение (АДСКИ ВАЖНО!!! човек без собствено мнение за мен е просто лепка, която не е способна да оцелее сама в жестокия ни свят) , трябва да има самочувствие, но да не се мисли нито за бог, нито за център на света, мн мразя такива... трябва да уважава поне малко чуждото мнение , да не е като кон с капаци- аз знам едно и не ме ебете вие тфа е!.. за да се задържа при него... трябва да ме обича/харесва (зависи от колко време ходим, и до къде е стигнала връзката ни) да ме цени поне малко, а не да ме има за даденост.. в крайна сметка всеки момент мога да си тръгна, и той кфо духа... трябва да ми доверява (също супер важно, без доверие връзката е нищо) ии да не контролира всяка моя стъпка, в крайна сметка не ме притежава... и трябва да ме разбира и да ме подкрепя поне мъъничко...

май сичко казах.. 8-) :booooomb:

ThroughStruggle
12-05-2009, 19:53
Нямам претенции относно външен вид, но харесвам поддържани момчета. Не би било лошо, ако дава вид на "изтърсак". В смисъл такъв, харесвам момчета с широки тениски и рошава коса. 8-) Имам слабост към високи и широкоплещести индивиди, но не от "бАтКиТи".
По отношение на характера- тук изискванията ми са доста по-високи. Мразя въздухари и самовлюбени пикльовци, определено не ми трябват плейбои и сексманияци. Нямам нужда от някой, който ми натрапва интересите и разбиранията си. Държа човекът да е интелигентен, с откачен и утвърден поглед над живота. Обожавам да споря, за мен спорът е дискусия, която развива всякакви възможности - от речниковия запас и начина на изразяване, до сдържането и показването на определени емоции - така че човек, който умее да спори (интелигентно, разбира се) . Ценя чувството за хумор, може би това е задължителна черта. Не искам да ме обожествяват, но взаимното уважение и "малките жестове" са хубави неща.

Май прекалих. 8-)

buntar90
12-06-2009, 11:30
умен красив и богат :)
богат :shock: уби и малкото останала романтика в сърцето ми :shock:
м/у др имам порше :D

anity92
12-06-2009, 11:40
руса коса, сини очи, да е симпатяга не някой олигофрен .. да е мил с мен, да ми угажда,и не на последно място да ме обича мнооооооого ама мноооооооого :P и това е общо взето 8)

ef4etyYy
12-06-2009, 13:07
м/у др имам порше :D край, изядоха те с парцалките :lol: :booooomb:

Linns
12-06-2009, 13:46
Перфектния за мен би бил с руса коса, сини очета, няква гъзарска прическа, размъкнати дрехи.. Типичното лошо момче за всички, забавен, интелигентен, възпитан, груб, но адски мил със мен, да ме обича ии връзката ни да е най-важна за него..
8-)

Погледнато реално обаче ми стига прилично изглеждащо момче, мило, възпитано, забавно и умно, което да ме обича ..
:smt007

HubavataElena
12-12-2009, 13:23
Идеалният за мен е задължително рус, за очите нямам претенции, умен, ама не повече от мен, да говори глупости, много глупости, да е трудно достъпен(не обичам лесните игри), да мрази лигавите неща(също като мен), да слуша метъл и да е ПИЧ !!!

nia711
12-12-2009, 14:36
физически трябва да е симпатичен, чаровен, интересен, да има свой стил на обличане, да е с леко дълга коса, зелени очи (обожавам момчета с зелени очи), ако носи и очила ще е в негов плюс :D , да не е много висок, не искам да е някой културист, стига ми да е в добра форма (визирам слабичък, но не и с някви мускили).
душевно : да е забавен, да ме кара да се смея, (да има чувство за хумор) , да е интересен, да е сериозен когато се налага, но пък и да е шматка, да обича адреналина и мисля ,че горе-долу е това. :D а и както и да имаме много сходни черти в характера :) и в никакъв случай не трябва да слуша чалга. Може метъл, ска , пънк ... това онова но не и чалга :-x

Мился че след дългото описание все пак има такъв мъж и май съм го намерила :oops: :-) :oops: :grin:

viqnkababyy
12-12-2009, 15:07
Ами значи ще започна от тялото. :)
Кестенява коса, не много късо подстриган. Сини очи и гладко лице / да няма пъпки :-& / Да има мускули, но да не е като БАТИСТА -- 8-)
Перфектните зъби, но да са бели .. :-D Да има хубави крака, но да не се обезкосмява / за краката говоря / :D :-D Да и висок към 1.70.
Значи до характера -
1.Мил
2.Нежен
3.Да не се отнася с мен като с бебе.. :x
4.Да ме защитава;
5.Да умее да признама, че греши
6.Да няма самочувствие
7.Да ми казва, че ме обича
8.Винаги да мисли за мен

За съжаление няма такъв :grin: :-x

nia711
12-12-2009, 15:13
6.Да няма самочувствие уу това не е хуваво , ако няма самочувствие ще е някой сдухар ;) хубаво е да се харесва, но не и да е самовлюбен :)

300
12-12-2009, 15:22
Женска му работа ... тука всичките харесвете добри умни и възпитани момчета ... а като излезете навън с приятелки почвате: ама гледай го тоя ама вижте оня незнам си какво ... нали харесвате обикновени ,добри,мили,добре облечени момчета ... а като сте с компания веднага му намирата кусур и му се подигравате или го отхвърляте все едно не е човек ...

Kole
12-12-2009, 15:25
възпитан, груб, но адски мил със мен,

Поредното доказателство, че не знаете какво искате. Хем възпитан, хем груб! :shock: WTF?!?!?!?! Все едно да е негър и китаец едновременно! :shock:

nia711
12-12-2009, 15:25
Женска му работа ... тука всичките харесвете добри умни и възпитани момчета ... а като излезете навън с приятелки почвате: ама гледай го тоя ама вижте оня незнам си какво ... нали харесвате обикновени ,добри,мили,добре облечени момчета ... а като сте с компания веднага му намирата кусур и му се подигравате или го отхвърляте все едно не е човек ...
хайде бе щом не ми харесва от пръв поглед разбира се , че ще ми намеря косури. Всеки си има такива. Щом не ми харесва много ясно, че ще го нахраня, още повече като има и др мацки с мен да коментираме :D

300
12-12-2009, 15:37
На мен ми е най-кеф когато да речем от компания 5-6 момичета ме хареса някое 8) Всичките ми се радват :D А ако почнем да се сваляме пред компанийте си ,се чуквствам като бог :-)

pebals
12-12-2009, 17:09
Като чета коментарите всички сме за русокосите със сини очи :oops: :-) , симпатичен, мил.. :grin:

aniie
12-12-2009, 17:27
Не е вярно ! хД
Аз съм по зеленооките < 3 . . да има дълга косаа..ее не прекалено дълга,де. . ама не някфо зубарче :D допада ми стила 'хаус' аww мн ме кефятт :-D . . като характерр.. тряя да е пълен,издухан изрод като мен :D демек да е забавен,да се хили по улицата безз да му пука. . НО И МИЛ !! не някъв дет само псува или нещо подобно :shock: :D

nia711
12-12-2009, 17:28
Не е вярно ! хД
Аз съм по зеленооките < 3 . . да има дълга косаа..ее не прекалено дълга,де. . ама не някфо зубарче :D допада ми стила 'хаус' аww мн ме кефятт :-D . . като характерр.. тряя да е пълен,издухан изрод като мен :D демек да е забавен,да се хили по улицата безз да му пука. . НО И МИЛ !! не някъв дет само псува или нещо подобно :shock: :D
ВСЕ ЕДНО ОПИСВАШ ГАДЖЕТО МИ :razz: :D :D

Black_Fyed_Peas
12-12-2009, 17:29
падам си по високии момчета, но не някакви супер дълги.. за коса-мии може би 1-2 номер или леко по-дългичка, да е с хубаво тяло-не някакъв херкулес, ами просто да е поддържан ии много харесвам момчетаа с плътнии и големи устни. За характер-да не е някакъв надут, да не е срамежлив(да му вадяя думите с ченгел от устата), да не лъже.., да е мил с мен.. ии мисляя, че е това

monituuu
12-13-2009, 11:53
Аз харесвам момчета ,на които им пука за момичето до тях да са красиви ,да имат чувство за хумор и да могат да ми търпят лиготийте, които понякога ме прихващат. :-D Моят е пълна надувка ,но когато е с мен ее най голямата невинност ,ще му пратя един смс че ми домъчня . :oops:

danyrenesmee
12-13-2009, 12:28
ех.. амии да е добричък (поне с мен 8-) ) .. да не го интересува само как изглеждам.. Да е интелигентенн.. не че нещо,ама има някои дето са такива идиотии .. ии да е що-годе добре изглеждащ 8-) 8-)

owcata
12-13-2009, 13:35
някъф извратен и перверзен .. аве лошо момче хд

ledenakrasota
12-13-2009, 13:38
С чувство за хумор и да си допадаме :)