PDA

View Full Version : Цигаритее



DesSsi
11-04-2009, 12:47
Такаа ся е мн модерно да седнеш на някое кафе и да запалиш цигара ,, добре обачее как се пуши правилно тоест да не си вредиш мн ,, да не хванеш болест на устната кухинаа,, айдее пушачии казвайтее :-D :-D :-D

Shadowsogirl
11-04-2009, 12:48
Аз като пуша май не гълтам пък съм чувала, че е още по-вредно така. В смисъл съм пушила един-два пъти колкото за гъзарията, ама явно не гълтам, щото почти нищо не усещам...

SunnyTime
11-04-2009, 12:50
Че ти от мудиернитЪъЪЪ ли искЪш дЪ сии??

:? :?

slynchoo
11-04-2009, 12:51
Не съм пушачка,но ще ти кажа каквото знам.
Значи подкрепям горното мнение.Трябва да гълташ. :-D

vagarious
11-04-2009, 12:54
Не съм пушачка,но ще ти кажа каквото знам.
Значи подкрепям горното мнение.Трябва да гълташ. :-D

Именно!А и на мен са ми казвали(аз не пуша), че когато съм в компания само с пушачи, примерно сме на кафе - така си вредя най-много.Пасивен пушач май му се викаше.Не знам, не помня, но и да не пушиш сред пушачи не е много безвредно. :D

shutUp
11-04-2009, 12:57
омг.

slynchoo
11-04-2009, 12:59
Не съм пушачка,но ще ти кажа каквото знам.
Значи подкрепям горното мнение.Трябва да гълташ. :-D

Именно!А и на мен са ми казвали(аз не пуша), че когато съм в компания само с пушачи, примерно сме на кафе - така си вредя най-много.Пасивен пушач май му се викаше.Не знам, не помна, но и да не пушиш сред пушачи не е много безвредно. :D


Мхм,повече си вредим отколкото те на себе си.Смятаааааай..

BigFakeSmile
11-04-2009, 14:29
Ами аз, като страастен пушач ще ти кажа, че е изключително вредно да не гълташ (не че ако гълташ е полезно). Дърпаш, гълташ и изкарваш (но разбира се не гълтай всичко, ще се задавиш). Мен ме учиха като си опънеш ии "мама и тати идват" (демек стряскаш се и поемаш въздух, в случая дима). Ии наистина ти препоръчвам да не почваш да пушиш, само защото било модерно по кафетата и т.н., глупаво е, от това се умира. Всяка цигара нямалява живота с няколко минути, баща ми е лекар и ми е обяснявал на дълго и на широко. Тъпо е след като пуша редовно да ти казвам това, ама помисли преди да почнеш. Аз хубаво си прая кефа и се наслаждавам на всяка цигара, но знеш ли какво задъхване е ако тръгна да бягам? Просто се усеща как въздухът ти спира и не можеш да си поемеш повече. А аз пуша само от две години, представи си после какво ще е. Не гледай другите, че пушат за гъзария, ако те се боцкат, ти ще го правиш ли??

dead_princess
11-04-2009, 14:34
Ако стане мода да се хвърлиш от 8-мия етаж, ще го направиш ли?


АУ Колко сме модерни..отиваме на кафенце и трябва да запалим цигарка омг.....

Cucko0
11-04-2009, 14:35
Ами аз, като страастен пушач ще ти кажа, че е изключително вредно да не гълташ (не че ако гълташ е полезно). Дърпаш, гълташ и изкарваш (но разбира се не гълтай всичко, ще се задавиш). Мен ме учиха като си опънеш ии "мама и тати идват" (демек стряскаш се и поемаш въздух, в случая дима). Ии наистина ти препоръчвам да не почваш да пушиш, само защото било модерно по кафетата и т.н., глупаво е, от това се умира. Всяка цигара нямалява живота с няколко минути, баща ми е лекар и ми е обяснявал на дълго и на широко. Тъпо е след като пуша редовно да ти казвам това, ама помисли преди да почнеш. Аз хубаво си прая кефа и се наслаждавам на всяка цигара, но знеш ли какво задъхване е ако тръгна да бягам? Просто се усеща как въздухът ти спира и не можеш да си поемеш повече. А аз пуша само от две години, представи си после какво ще е. Не гледай другите, че пушат за гъзария, ако те се боцкат, ти ще го правиш ли??

++

elsy
11-04-2009, 14:58
ХАхахахахахахХАхахаха :lol: :lol:

Swe3ty5
11-08-2009, 17:05
Че ти от мудиернитЪъЪЪ ли искЪш дЪ сии??

:? :?


И аз това викам :-o

justt
11-08-2009, 17:10
omg ... :?

Dian4ety
11-08-2009, 17:12
Не ги почвай! Но ако си решила, че имаш излишни пари просто опъни си от цигарата малко и докато дима е още в устата ти си поеми чист въздух това е цялата филофия на гълтането на цигари :)

Zarity
11-08-2009, 17:15
Едва ли има начин,който да не се тровиш с цигарите.Пък и за кво ти е,спрете се бе хора,ние тука се чудим как да ги отказваме вие тръгвате да пушите тепърва. :-o
за гъзария ше ми пушат,Господи....

Jo_Ni_To
11-08-2009, 19:33
Мен ме учиха като си опънеш ии "мама и тати идват" (демек стряскаш се и поемаш въздух, в случая дима).

И аз така са научих..Ммм аз наскоро започнах да пуша (ей така за газария.. :? ) по добре гълтай защото на уста е по голям шанса да лепниш някой рак (не че на гърди не е така де,но ако пушиш по 1 цигара на ден нямя начин ..поне аз така са успокоявам)

mechtaq_za_teb
11-08-2009, 19:43
Абе най-добре е изобщо да не пушиш, защото си е много гаден навик. Бях почнала цигарите и се радвам, че ги спрях навреме.
Иначе по въпроса ти:доколкото знам трябва да се гълта иначе било още по-опасно. :?

POLLINA
11-08-2009, 20:10
ако ще го правиш от гъзария недей.. няма смисъл (не че аз не почнах така)
само да се тровиш,макар че едва ли се тровиш по-малко,ако стои на маса с пушачи.
пуша от близо 4 години.. и не се гордея с това :?
опитвам се да ги спра.
толкова ми бил акъла едно време....

Ambrosia
11-08-2009, 21:03
ехее ти си била много тъпа.

blondeVIP
11-08-2009, 21:06
Тсс аз пък пропуших, защото ми беше интересно и се кефех и сега едвам ги спирам и то не защото много искам, а защото мъжО ме задължи :lol: Иначе лесно се учи. . взимаш една цигара дърбаш и: или преглъщаш, или викаш Иии мама и тати идват или просто пак повемаш въздух докато ти е още в устат дима /без да издишаш/ . . ама ако ще го правиш за гъзария по-добре недей ;) Няма смисъл, някой ден и ти като мен и още милиони ще се опитваш да ги спреш ама ;xx :?

brokeninside13
11-08-2009, 21:21
](*,)

Ambrosia
11-08-2009, 21:32
:razz: :razz:

HardcoreSyndrome
11-09-2009, 05:44
Или си пушач или не, какви са тия малоумни въпроси?!!!! :smt075

cookie_master
11-09-2009, 06:04
:shock: :shock: :shock:

j_adore2
11-09-2009, 07:26
:lol: :lol: :lol: :lol: Най - безвредно е да ги ядеш на супа :lol:
Омг,омг,омг ..

Iria
11-09-2009, 07:33
Няма смисъл да ги почваш. Ако е за това, че е модерно, не е! Познавам толкова много хора, които пушат, но не могат да ги спрат, щото са толкова пристрастени..

Luscious_Heart
11-09-2009, 07:38
И да не хванат рак на устната кухина, могат да хванат рак на БЕЛИЯ ДРОБ.
Вчера излязох с една приятелка и...

Тсс аз пък пропуших, защото ми беше интересно и се кефех и сега едвам ги спирам и то не защото много искам, а защото мъжО ме задължи Laughing Иначе лесно се учи. . взимаш една цигара дърбаш и: или преглъщаш, или викаш Иии мама и тати идват или просто пак повемаш въздух докато ти е още в устат дима /без да издишаш/ . . ама ако ще го правиш за гъзария по-добре недей Wink Няма смисъл, някой ден и ти като мен и още милиони ще се опитваш да ги спреш ама ;xx Confused
Хаха, точно това ме накара да правя тя. 8-) Беше много гадно... Държи цигарата, аз опитвам и казвам: "Леле, съдра ми гърлото това чудо!" и тя казва: "Не, не, не го правиш както трябва!" И ми запуши носа тя и ми нареди първо да поема от дима с цигарата, след това веднага с устата да поема и кислород от въздуха. Резултат -> гръмотевично задавяне. Аз още от началото й казах: "Това, че Д. (обща позната) те научи тебе, не означава, че ще научиш и мене! Сега опитвам колкото да се отвратя, защото съм спортистка, а и мразя това!" Щяхме да се сбием сигурно, ако не бяхме сменили темата. :lol: Тя настояваше, че щом съм тренирала достатъчно време, нямало опасност.. Мда е, друг път! Леле, кво й стана тогава, не знам! :D

Освен това сега си харесвам един пушач. :D Иначе е заладжия. Кофти комбинация, ама... :?

Ambrosia
11-09-2009, 07:44
:lol: :lol: :lol: :lol: Най - безвредно е да ги ядеш на супа :lol:
Омг,омг,омг ..

:lol:

HardcoreSyndrome
11-09-2009, 07:45
Стига с тоя рак бе! Рака е болест на стреса, а когато стане въпрос за цигари и веднага РАК! Знаете ли какво заварих в белодробния кабинет на Ракова болница? Купа, не пепелник ... с фасофе, а вътре облаци от дим.
Писна ми да чета едно и също. Едно си баба знае, едно си баба бае. :booooomb: Ега ти психозата ... ](*,)

KOKII
11-09-2009, 08:03
Аз съм пушач от 2 години и половина първоначално когато не бях пушил не гълтах.
После започнах да гълтам.
До колкото съм чувал дали ще гълташ дали не все е едно айде ако не гълдаш да си вредиш 4-5% по-малко защото по слюмката също се полепват катрани и така на татака тъй че или пуши както трябва или изобщо недей да пушиш.

едит:Ако ти е само за една газария по добре недей и аз почнах така.
Но твоя си работа !
Само да ти спомена че е гадно когато идеш в кафето и пушачите сте в няква си мръсна и неотоплена зала а не пушачите са си натопло.
Има и нещо друго една активно изпушена цигара ти вреди няколко пъто по мялко от колкото пасивно вдишаният дъм от една цигара от седналият до теб.

terawatt
11-09-2009, 14:15
Стига с тоя рак бе! Рака е болест на стреса, а когато стане въпрос за цигари и веднага РАК!
Добре професоре. Вече всички ще знаят.

YaNcHeToOo
11-09-2009, 14:19
Че ти от мудиернитЪъЪЪ ли искЪш дЪ сии??

:? :?

myl0weee
11-09-2009, 14:28
ха-ха.. :-o дърпаш и поемаш дълбоко въздух, така че да усетиш как влиза тютюна в дробовете.. като не знаете да пуште, защо се опитвате изобщо :? въпреки, че рискувам да ме нападнат за това мнение, защото Бог знае колко си годишно, но започни от най- леките цигари, че някой се втурват веднага на боро или пал мал, а най- добре изобщо не започвай, че после се спират трудно.. :-|

turboPantofka
11-09-2009, 16:22
Да гълташ или не това е въпросът...от където и да се погледне както се казва все в гъз :D:D т.е. и двата вариaнта не са удовлетворяващи..така или иначе тая пумия влиза в тебе..според мен просто не си правете труда да сте гъзари по този начин ... :smt002 гъзарството убива :smt002 :evil:

heiress
11-13-2009, 06:05
Оф, защо нямаше кой да ми ги каже и на мен тези неща преди 7 години..

Shushu11
11-13-2009, 11:10
По глупаво нещо в света от цигарите няма. И аз пушех,но вече не пуша,защото е тъпо бе хора :D :D :D И както казва една моя приятелка-''Уж си шик,а миришеш на пепелник''.

britzy
11-13-2009, 11:14
Ъъм ззнам че за гъзария само дърпаш без да гълташ,ам тва пък ти докарва рак на език,изобщо на устната кухина,ама не те съдя то секи 2ри ве4е е така ии като овцете една като напрай така и сяка следваща и тя,а па аз за цигари 6 кинта неа да дам :D :D :D :D

britzy
11-13-2009, 11:18
Стига с тоя рак бе! Рака е болест на стреса, а когато стане въпрос за цигари и веднага РАК!
](*,)
Аба ти добре ли си :shock: повечето ракови заболявания са наследствени,а това което не е в скоро време....имам предвид на белите дробове и на устната кухина....стреса само може да задейства рака,но ти ако си го наследил....ееех уча в биологическа паралелка.... :?

deSireeE
11-13-2009, 14:43
Както и да пушиш,малко или много може да се хванат болести.Ако гълташ-рак на белите дробове и не само там.Ако не гълташ,което е още по-страшно-рак на устната кухина(език,зъби и т.н.)Пушенето е отвратително,но хората сами преценят как да се грижат за своето здраве! :grin:

bubsy_f
11-13-2009, 19:42
Не пуши само защото другите го правят.. то вярно че "с какъвто се захванеш такъв ставаш" .. не се подлъгвай... аз тая ваканция доста пуша.. а по принцип не.. но иначе .. и мен ме учиха така.. ИИ татко идва.. :D е така като се стряскаш от тва и при "ии" го гълташ..ама не целия.. нз как да го обесня 8-) дано да е достатъчно разбираемо 8-) 8-)

bloodymirror
11-13-2009, 19:49
Горката..
чакай,ще потърся ''уроци по ЕнтелЕгентно пушене,когато си на кафенце'' ! :) :lol:

Sissy90
11-14-2009, 00:10
О, не ](*,) :smt067 Ти сериозно ли? Било модерно :lol: Не ми се вижда много модерно и яко да мръзнеш в 7 часа пред даскало като е -10 градуса, защото не можеш без цигара сутринта и да си даваш всичките джобни за цигари, вместо за нещо за ядене на даскало, за дрехи, друнджурийки или каквато и да е друга глупост, която няма перспектива да те убие през следващите 20-30-40 години. Няма смисъл да ти обяснявам колко е вредно, защото на по 15-20 години ни е широко покрай вратовете и си мислим, че сме безсмъртни, няма смисъл и да ти обяснявам как баща ми, който пуши от 20 години, започна да вдига кръвно като се опита да спре цигарите и колко е гадно сутрин като закусвам и той да ми дими на другия край на масата...
По темата: най-безопасно е да пушиш цигари "планински въздух" - тези, които са с 1 и 0.1 показатели за никотин и... хм, някакво друго л*йно имаше, дето не му помня името. Само не ги показвай много-много на другите, или лъжи, че си болна, че ще ти се смеят как ги пушиш.

Luscious_Heart
11-14-2009, 10:30
Някои от пушачите, които познавам, джобят лапетата за стотинки. И все се намърдват при свои приятели и ги молят "Дай една цигара, плс.." Купуват си предимно на дребно, нищо, че е по-скъпо. Това за мен е жалка история - да даваш малкото си джобни (с които би могъл да си купиш храна, дрехи) за баш най-вредното. :? Вместо да давам 50% от парите си за цигари, бих могла да ги дам за дрехи или да ги трупам. :D Още повече странно за мен е, когато отивам сутринта на даскало през страничния вход, има направо димна завеса. :? Гледаш ги, че ще заспят, ама още пушат... Неяли у дома, та закусват с цигари. Толкова по-освежаващо е рано сутринта да те изкара физкултурничката да бягаш обиколки. 8) (Пък и без да имаш нужда от подкана. :P )

elenkaaa
11-14-2009, 21:16
Такаа ся е мн модерно да седнеш на някое кафе и да запалиш цигара ,, добре обачее как се пуши правилно тоест да не си вредиш мн ,, да не хванеш болест на устната кухинаа,, айдее пушачии казвайтее funfunfun funfunfun funfunfun
Това са пълни глупости,извинявай!!!Както и да пушиш дори и да не пушиш ако си около пушачи е страшно вредно не толерирам пушачите за гъзария това са глупости бъдете уникални и се стремете да не сте масов човек (лично мнение) :) :) :)

deni15
11-21-2009, 20:16
В момента нашите са ме ограничили много.Нямам пари за цигари,спестявам от закуските и гладувам,за да мога да си купя една кутия,ходя да се крия и мръзна само защото умирам за една цигара.Търся да си гепна от някой един фас,да си дръпна от някой или пък да си купя от някъде на дребно.За дрънкулки гримове и други глупости да не говорим,че вместо да давам тея пари за цигари мога да ги дам за нещо много по-смислено.Така че ако мислиш че имаш излишни пари взимаш цигарата дърпаш,поемаш си въздух и бавноо го изкарваш ;д

fr33runner
12-29-2009, 23:38
Тъпа тема!Как да не си вредя с цигарите?!?!НЕ ПУШИ!!!

NaNa_SladuRana
12-29-2009, 23:46
не знам,но на мен лично не ми допада гледката на момиче с цигара :)

galu6a
12-30-2009, 08:16
като гълташ ама най-добре е да не пушиш :-D


и мн грешиш в момента на мода е да не пуши :-D

chocolatee
12-30-2009, 08:41
Т'ва с цигарите беше модерно ехее кога, кога..Вече не е на мода..А пък и ти к'во..ще пушиш само и единствено, защото е модерно ли, бе?'Гати кифлата.Като искаш да не си вредиш с цигарите-НЕ пуши..Пфф, ще пуши, щот' е модерно, ае бегай от тука, бе. :lol:

s3nsual
12-30-2009, 09:35
"как се пуши правилно " :razz: :razz: :razz:
дано темата да е ебавка :?

chocolatee
12-30-2009, 11:51
^дано.. и аз това викам, ама като гледам не е
кооолко пропаднали хора има само
кифЛъЪъ..муДеРниТииИиИ