PDA

View Full Version : My space



Vortexa
11-04-2009, 13:10
Понеже не ми работи търсачката пускам темата и ако има такава нека тази бъде изтрита.Та да красноречиво е: Всеки който пожелае нека сподели профилът си в my space и впечатленията си от този сайт :)
Аз съм първи

My space (www.myspace.com/greven_vortex)

Enjoy :)

mmKamm
11-04-2009, 13:15
Понеже не ми работи търсачката пускам темата и ако има такава нека тази бъде изтрита.Та да красноречиво е: Всеки който пожелае нека сподели профилът си в my space и впечатленията си от този сайт :)
Аз съм първи

My space (www.myspace.com/greven_vortex)

Enjoy :)
а как да ти разгледаме профила, като е видим само за приятели?

Vortexa
11-04-2009, 13:24
Мисля че сега вече е готово :)

mmKamm
11-04-2009, 13:38
Страшен си мада фака :shock: :shock: Не си падал по метъла, боли ме глава от него :) Нищо лично.

http://www.myspace.com/kamuandgabu
Профила е общ на мен и приятелката ми :D

iPurple
11-04-2009, 13:55
ужасен си :shock:

guinessgirl
11-04-2009, 15:07
http://www.myspace.com/brutaliika

Joc
11-04-2009, 15:25
Vortexa еб*х те в побъркания.

Vortexa
11-04-2009, 19:30
Хаха ама Аре без мене :D :D ..аам Guinessgirl доста яка снимка на профила обаче :)

Vortexa
11-04-2009, 20:18
Моля те нека видя твои снимки :booooomb: :o :D (така де да има база на сравнение ;) )

jghgh
11-04-2009, 20:36
АХАХ,не ми се виждаш грозен, поне от мъничките снимчици (които не мога да цъкна, щото си ги дал private), но НЯМА ДА Е ЗЛЕ да си свалиш корпс-пейнта (по-скоро подобието на корпспейнт). Тоя смешен "метълски" грим яко загрозява. Става само за празници, деа знам. 8-) 8-)

Tajnomomiche
11-04-2009, 23:35
....................

Vortexa
11-05-2009, 11:50
АХАХ,не ми се виждаш грозен, поне от мъничките снимчици (които не мога да цъкна, щото си ги дал private), но НЯМА ДА Е ЗЛЕ да си свалиш корпс-пейнта (по-скоро подобието на корпспейнт). Тоя смешен "метълски" грим яко загрозява. Става само за празници, деа знам. 8-) 8-)

Ам това не е корпс пейнт.Така де не знам за кое говориш точно но така нареченият корпс пейнт всъщност няма за цел да бъде за красота или нещо от сорта.Поинтересувай се от Л.А.Р.П и ще разбереш ;)

TheMadHatter
11-05-2009, 11:55
http://www.myspace.com/135884042

Защо направо не се снима гола?

DimovB
11-05-2009, 12:47
:lol:
що се излагате да пред толкова хора

Vortexa
11-05-2009, 13:00
Моля те нека видя твои снимки :booooomb: :o :D (така де да има база на сравнение ;) )

аз немам претенции да съм мис мокра фанелка,за тва и не си пускам снимки,но поне съм гледаем.

ти след като си пуснал,треа да ставаш за гледане. а не ставаш,копеле. меко казано си гнусен (грозен е слаба дума),а и ми биеш на ретард. всъщност - убеден съм,че си ретард. :lol:


Доста си смел пред монитора :D . Ами помисли пред каква аудитория си гледан ;). А иначе къде в постовете ми подразбра че претендирам за нещо?Или май избиваме върху други :D .А иначе относно ретардността..Хмм нека помислим кой си губи времето да храни вместо да се замисли и да си гледа животът (или май нямаш :( ) ...Както и да е в крайна сметка като не ти изнася си намери живот или просто пиши другаде ;) ... no-lifer :D



:lol:
що се излагате да пред толкова хора

А тук се съгласявам :)

zero
11-05-2009, 14:05
@Vortexa, подкрепям те напълно !
Кой къде е казал, че е нужно да си с розова блузчица
емовска/хаузерска прическа, скапана мутра която
наподобява кокоши задник, ииии лактосан кат някой бяла мебел !
Пффф евалата пич ! Не пускай фандък на тези утрепки !

woshata
11-05-2009, 14:17
@Vortexa, подкрепям те напълно !
Кой къде е казал, че е нужно да си с розова блузчица
емовска/хаузерска прическа, скапана мутра която
наподобява кокоши задник, ииии лактосани кат някой бяла мебел !
Пффф евалата пич ! Не пускай фандък на тези утрепки ! :smt104

zero
11-05-2009, 14:38
Утрепки майна :lol:

хауЗер :razz:
Ади бе шериф ела да те видя ти ква си отрепка на живо
скапаняк ...
Само знаете да серете пред кашоните си !
Ебати смешниците !
Поне не серете такива големи лайна, а и ако твърдо сте
решили да серете -> после яжте !

Joc
11-05-2009, 14:58
КО?! 8)

mmKamm
11-05-2009, 15:02
@Vortexa, подкрепям те напълно !
Кой къде е казал, че е нужно да си с розова блузчица
емовска/хаузерска прическа, скапана мутра която
наподобява кокоши задник, ииии лактосани кат някой бяла мебел !
Пффф евалата пич ! Не пускай фандък на тези утрепки !
Убедена съм, че тва е най-точното описние за хората, които не харесаха Вортекс. :razz: Забавни сте.

miminia
11-05-2009, 16:22
Ей .. папагали (=
а за к'во беше тая тема бре ...

BomberStomper
11-05-2009, 16:41
ами ако сме късо-постригани боклуци с кафеви погледи? Защо слагате хората в рамка, а момчето вортекс си е чист ретард, тренира метълска свинщина липм ли е там каквото е!Георги внимавай да не загазиш!

DimovB
11-05-2009, 17:23
бая хора познавам около мене от старозагорския ЛАРП, дето са над 18-то :D
съжалявам ги

Vortexa
11-05-2009, 19:11
Георги внимавай да не загазиш!

Първо относно това.Хмм да не загазя? От това че не съм ,,късо-постриган боклук с кафяв поглед,, Или?



Жорко (вортекс),верно ли си играеш с мечове копеле?! :lol: и на средновековни войници? :razz:

не си ли малко дърт? или си просто деТствен? :D


разкрит си,бате 8)

Тук ме разкри братле :lol: Девствен съм колкото правописът ти че даже и отгоре :lol:



ZEKO LOPOVE, JEBEMO TI SVE,
SVE TVOJE DRUGOVE IZ LOZE SVECANE,
PICKE LOPOVSKE!
JEBEM TI ZENU ZNAJ, ALI TO NIJE KRAJ,
CALETA ZANDARA I CERKU KOPILE STO KOLE JEBE JE

:grin:

А относно това? Хм....

http://bulgaria1.bulboard.com/logos/bulgaria1.bulboard.com/bulgaria1.jpg
Стегни се и гледай какво пишеш.В български сайт си ако те е страх да храниш не пиши ...Все пак щом ,,гавриш,, го прави на родният си език :)

mmKamm
11-05-2009, 19:36
Офффф, ново тамагочи... :razz: :grin: :razz:

Tajnomomiche
11-05-2009, 19:36
...........................................

Vortexa
11-05-2009, 19:41
Боже,не... сериозно.... тва не е реално :shock:

тоя не може ли да се усети колко е малоумен?!

и как по детски се защитава,ебати дегенерата. :lol:


нямаш право да си толкова тъп... просто нямаш право :(

Мога само да кажа R.P.P.B. (Retarded People Posting Bullshit) :D

mmKamm
11-05-2009, 19:50
Офффф, ново тамагочи...

stefity
11-05-2009, 19:58
Обаче сериозно ми става жал за тия новичките потребителчета, които си нямат на идея как се процедира с такива като тях тук... 8-)

mmKamm
11-05-2009, 20:01
Обаче сериозно ми става жал за тия новичките потребителчета, които си нямат на идея как се процедира с такива като тях тук... 8-)Баааахму тъпото изказване хаххаааааааааааааааахахах ах ти все едно не си била нова! Не е добре са се ебавате с някой, само защото е нов. Всеки е бил нов някога. Друг е въпроса когато някой нов се издъни.

stefity
11-05-2009, 20:04
Била съм нова, да. Точно поради тази причина казах, че ми е жал, защото знам какво преживява всеки нов тук, докато разбере как да се справя, а някои и след 2 години не успяват... Ти сама го каза, че не трябва да се ебаваме с някой, който е нов, но тогава защо 90% от хората го правят? :)

mmKamm
11-05-2009, 20:08
Била съм нова, да. Точно поради тази причина казах, че ми е жал, защото знам какво преживява всеки нов тук, докато разбере как да се справя, а някои и след 2 години не успяват... Ти сама го каза, че не трябва да се ебаваме с някой, който е нов, но тогава защо 90% от хората го правят? :)щото са прости. :lol:

xoxi
11-05-2009, 20:14
Георги бе.. защо се занимаваш въобще ?
Тук всеки се заяжда с всеки, за щяло и нещяло. Колкото повече се защитаваш в опит да накараш някой да млъкне, толкова повече се лае срещу теб ;)
В първите си няколко поста ми направи добро впечатление, за това ти изнасям лекция 8-) Остави всички да си говорят, каквото искат.. !

stefity
11-05-2009, 20:25
^
Аха... а всички тези, които са тук от дълго време и също си мислят "че са най-велики, умни и т.н. и решават да налеят акъл/морал/глупост" защо не биват хранени, а биват подкрепяни от форумните си другарчета, които също се мислят за толкова велики и недостижими, само, защото са във форума от година/две/три и т.н

Vortexa
11-05-2009, 20:32
Ами аз не се занимавам на мен ми е пределно ясно как седят нещата...Това не е първият форум в който пиша и ми е ясно


Всеки нов идва със самочувствие и ясното самосъзнание, че е най-велик, умен и т.н., затова и решава да налее малко акъл/морал/глупост или каквото и да е, затова бива хранен. Лека вечер...

Ако ти си дошъл така и ако ти си бил такъв като си бил нов не съди за останалите по същият начин :)

mmKamm
11-05-2009, 20:36
за мене човек на тия години,който си играе с мечове и на средновековни войници,не е нормален. ако ще не от 1 седмица,а от 5год. да пише във форОна.
Имам един френд на 30 години е (или 31) и той много обича да си играе разни игрички. Измислил си е свое бойно изкуство "мае тае". Обича да се държи като кученце, като подскача около някого с изплезен език. ТЕй, че вортекс, не си единствен.

Vortexa
11-05-2009, 20:36
:smt015 :smt015

DebelaManekenka
11-05-2009, 20:42
има потребители,които още от първото мнение показват,че са адекватни и нормални хора.


АЗ. :smt112

Vortexa, взимай пример. :smt021

stefity
11-05-2009, 20:45
Ексо не говоря за вас двамата като цяло, разбираш ли... говоря за всички тук във форума, защото има не един, или двама, които си мислят, че щом са от по-дълго време тук, могат да си позволяват малко по-различно държание с новите примерно, а не се виждат самите те какви са. А щом един от тях започне да храни някой новобранец, всички като стадо блеещи овчици го следват и ей го на, става лайняната работа. Не исках да конкретизирам вас двамата, ама сега се усещам, че така прозвуча от поста ми.
Но както и да е. Мисълта ми бе, че колкото и бавен и изтрещял да си и да го показваш тук във форума, не храненето е начина тоя човек да спре да се прави на идиот.

Vortexa
11-05-2009, 20:47
Ами не аз не се защитавам и нямам намерението да се защитавам .И не мисля че можеш да съдиш по няколко мнения кой какъв е..А иначе се съмнявам ...следейки тази тема видях че има хора много по-долу от мен :) (и това не е наглост, а чист реализъм )

stefity
11-05-2009, 20:49
Новият, ако наистина е толкова интелигентен, както си представя, че е ще успее да запуши устите на тези, които се уповават само на прекараното време тук. :)

Мислиш ли, че някой би бил способен да го направи това...

stefity
11-05-2009, 20:51
8-) Щях да го запомня, ако го бях видяла...

SouthStandServiceLad
11-05-2009, 21:33
Аз съм неадекватен.

Klosh
11-05-2009, 22:59
Стига сте спамили в темата бе! Кво се нападате само? Нови, стари форумци, големи сте идиоти до един!

psychopath
11-05-2009, 23:00
Стига сте спамили в темата бе! Кво се нападате само? Нови, стари форумци, големи сте идиоти до един!разрешаваш ли да си тегля ножа? :(

dpx
11-06-2009, 03:08
за мене човек на тия години,който си играе с мечове и на средновековни войници,не е нормален. ако ще не от 1 седмица,а от 5год. да пише във форОна.
Имам един френд на 30 години е (или 31) и той много обича да си играе разни игрички. Измислил си е свое бойно изкуство "мае тае". Обича да се държи като кученце, като подскача около някого с изплезен език. ТЕй, че вортекс, не си единствен. :razz:

[B]a[N]D[i]T[k]a
11-06-2009, 03:11
http://www.myspace.com/hands_up21 :-o

zero
11-06-2009, 05:36
^
Аха... а всички тези, които са тук от дълго време и също си мислят "че са най-велики, умни и т.н. и решават да налеят акъл/морал/глупост" защо не биват хранени, а биват подкрепяни от форумните си другарчета, които също се мислят за толкова велики и недостижими, само, защото са във форума от година/две/три и т.н

Чакай, аз като се карам с всички да не мислиш, че е защото съм от 100 години? Дали не се дължи на факта, че мога да напиша нещо и после аргументирано да си защитя тезата?
Ти мълчи, утайка !

LadyDi
11-06-2009, 06:07
Била съм нова, да. Точно поради тази причина казах, че ми е жал, защото знам какво преживява всеки нов тук, докато разбере как да се справя, а някои и след 2 години не успяват... Ти сама го каза, че не трябва да се ебаваме с някой, който е нов, но тогава защо 90% от хората го правят? :)
Хм...
Всеки новодошъл във форума преживява дълбока ментална травма, следствие на това, че бива нахранен от старите форумци... Така ли излиза??? :)
Мен пък ми е жал за тия дето приемат интернет и форумите толкова сериозно...

BomberStomper
11-06-2009, 08:11
уеуе коуко са доуни тия анимационни герои, ти му дадеш клавиш, той ше ти дръпне клавиатурата, на кафево малолетни боклуци!
КОЙ ВИ НАУЧИ ДА НОСИТЕ ДЪНКИ СЕЛЯНЧЕТА?!