PDA

View Full Version : ОТСЛАБВАНЕ



foreverr
11-04-2009, 14:38
Здравейте.Имам много голям проблем.Както много от тийнейджътите, и аз си мисля, че не съм достатъчно слаба.Просто ВСЕКИ ми казва, че съм слаба и, че нямам нужда от отслабване, и донякъде е така, но не е точно така.Аз си се виждам, че не съм чак пък дебела, но просто искам да съм по слаба.На скоро отслабнах с няколко килограма<и до сега съм задържала свалените килограми>, сега ям по малко и не ям сладко и мазно и пържено и пакетирано, но не отслабвам.Дори и спортувам.Е дайте ми съвет как да стана по слаба, така, че да се харесвам, защото аз искам да съм доста слабичка.

clever
11-04-2009, 14:41
щом не отслабваш повече дори и да ядеш по-малко;да спортуваш значи тялото ти не може да отслабва повече сиг.
по-скоро няма нужда :D :D ;)

foreverr
11-04-2009, 15:00
щом не отслабваш повече дори и да ядеш по-малко;да спортуваш значи тялото ти не може да отслабва повече сиг.
по-скоро няма нужда :D :D ;)
Мми не мисля така, тъй каот не съм от хората които са кльощави, а съм си нормална.Нито чак кльощава, нито дебела.

lipstick
11-04-2009, 17:15
Защо не пробваш точковата диета-много е добра !!! :grin:

foreverr
11-04-2009, 17:26
Защо не пробваш точковата диета-много е добра !!! :grin:
Един път я направих, но само за 9 дни , тъй като майка ми не дава да спазвам диети и почна да ме кара да ям работи които са по много точки в диетата и така и я провалих. ](*,) И все пак аз за диета мн не съм подходяща тъй като майка ще види че не ям някои неща.Май ще е по добре да почна да ям по супер млако и почти да не ям и така поне може да сваля.И аз нз вече какво да правя, но направо се отчаях, защото искам да съм по слабичка(пак да кажа, че осъзнавам, че не съм дебела)

jermaine
11-04-2009, 19:51
Зависи от метаболизма ти. Зарежи диетите и си карай напред. Най-много да свалиш Кило , две. Продължавай да спортуваш е най-важното :-D

LadyGold
11-04-2009, 20:15
Посъветвай се с диетолог и той най-добре ще ти кажа трябва ли да си по-слаба или пък ще ти каже какво точно да правиш ! Все е различно устроен все пак !

foreverr
11-05-2009, 18:47
Посъветвай се с диетолог и той най-добре ще ти кажа трябва ли да си по-слаба или пък ще ти каже какво точно да правиш ! Все е различно устроен все пак !
Не мога да се посъветвам с диетолог, тъй като всеки знае че нямам нужда от отслабване, но аз просто искам да съм келчо и за това.И все пак аз сама си реших да се опитам да хапвам по мн малко и да сваля.Зза днес съм яла само един път :grin: като през останалото време съм пила мляко прясно пих 2 пъти и кафе 1 път.

Marky
11-05-2009, 18:59
Аз не харесвам прекалено кокалестите момичета дето им стърчат кокалите на краката... недей, ако ти казват че си слаба, недей повече. Това си е мое мнение де

soul1199
11-07-2009, 11:38
Зависи от метаболизма ти. Зарежи диетите и си карай напред. Най-много да свалиш Кило , две. Продължавай да спортуваш е най-важното :-D

krisity17
11-09-2009, 12:01
Миличка щом не си дебела по твои думи значи си си нормална по добре си яж нормално но без много мазно , повече плодове и зелечуци и пий повечко вода и да задължително продължавай със спорта :grin: А най-важното не спирай да ядеж спреш ли това може да доведе до анорексия това е много опасна болест пази се :P :P :P

peshost
11-09-2009, 13:42
Аз не харесвам прекалено кокалестите момичета дето им стърчат кокалите на краката... недей, ако ти казват че си слаба, недей повече. Това си е мое мнение де
Точно, аз също така мисля. И аз не харесвам прекалено слабите момичета...

lori
11-09-2009, 16:22
Аз не харесвам прекалено кокалестите момичета дето им стърчат кокалите на краката... недей, ако ти казват че си слаба, недей повече. Това си е мое мнение де
Точно, аз също така мисля. И аз не харесвам прекалено слабите момичета...

+1 Няма никаква нужда да отслабваш повече :? Само може да си докараш проблеми с организма така...

foreverr
11-09-2009, 20:07
:) Eми за сега си ям нормално та може и същите килограми да си остана :) Но поне ще си спортувам и няма да спирам и ще се храня здравословно.

Preska
11-10-2009, 11:59
Qj raznoobrazni hrani edna sedmica meso,dryga sedmica zarneni pr0dykti i taka!!!! :-) :-)

kamikachy
11-11-2009, 23:03
най-лошото, което можеш да си причиниш е анорексията.. май на там тръгваш.. не се отплесвай.. и само за информация..момичетата искат да иззглеждат добре заради момчетата, а момчетата обичат да имат кво да хванат.. а и дрехите стоят повече на момичета с някое друго месце.. а не на фиданките дето няма къде да им се задържат гащите.. :P

lubomirky
11-12-2009, 01:44
дай няква снимка да преценим дали си слаба/дебела ;д

foreverr
11-12-2009, 13:19
дай няква снимка да преценим дали си слаба/дебела ;д
ето http://www.impulse.bg/photos/by/8702006/view/19375653 ама аз знам , че не съм дебела.

bloodymirror
11-12-2009, 13:47
Спортувай..
яж по-полезна храна..
и си мери всеки ден килограмите!

foreverr
11-13-2009, 10:23
Спортувай..
яж по-полезна храна..
и си мери всеки ден килограмите!
О ти си мислиш, че се тъпча с боклуци и не спортувам.Ми грешиш.Спортувам и то мнооооого често(по4ти всеки ден) и ям полезни храни.Много рядко ми се случва да си позволя нещо вредно.Та да не говорим за пърженото , което хич не си позволявам и за мазното което хич не си позволявам.Много рядко да си позволя нещо сладко( 1 път седмично, даже и по рядко)

smiley344
11-16-2009, 13:47
http://www.tialoto.bg и


http://www.impulse.bg/photos/by/8702006/view/19375653 , дебела - да бе!!! аз съм по дебела! - http://www.impulse.bg/photos/by/4163024/view/19850025

stelit0
11-16-2009, 15:08
http://www.tialoto.bg и


http://www.impulse.bg/photos/by/8702006/view/19375653 , дебела - да бе!!! аз съм по дебела! - http://www.impulse.bg/photos/by/4163024/view/19850025oххх момичето е казало че знае 4е не е дебела просто изка да смъкне още някой килограм :-)

lubomirky
11-16-2009, 15:16
анорексията не е хубаво нещо ;д

milickata
11-17-2009, 00:32
определно не спирай да спортуваш...но ако тренираш провлачено и лека по лека не чакай нищо :D поне 4 пъти седмично и по 2 часа интензивно...след трен яж веднага най-късно до половин час ,защото след качествено физическо натоварване организмът разгражда и усвоява храната до 5-6 пъти по качествено от нормалното...такам....сама си опоменала, че не ядеш вредна храна (това ти е в огромен плюс)...но никъде не прочетох за хляба....не трябва да се консумират тестени и захарни изделия това е златно правило :D (за жалост доста гадничко)....но можеш понякога да си позволяваш сутрин 1 филийка пълнозърнес хляб примерно...все пак да се лишаваш напълно от вс си има и своите негативни ефекти...наблегни на млечните изделия,но не говоря за кашкавал и сирене :-D (те са доста калорични,ако са обезмаслени по бива)....консумрай месо (риба под вскякава форма,пилешко бяло месо и т.н. всеки си знае че трябва да не яде тлъсти меса)....яж зленчуци,плодове (без банани),супи и прочее......една тайна как да свалиш 1кг за 1 ден....направи си ориз (сварен, без нищо, малко подправен само) и го консумирай същия ден на порции, като не хапваш нищо друго през съответния ден....така ще се изхвърли излишното количество вода в организма ти (супер яко налии 8) и елементарно ).......пък аз лично да ти кажа за себе си как процедирам.... :D може да ти се стори мн крайно но реша ли да отслабна....не закусвам и не обядвам (евентуално да хапна нещо не повече от 60-70 калорийки)...гледам да не консумирам мн течности,някое плодче може да хапна ако вече премирам...кафенце си правя с мляко и мн малко захар....и ест не вечерям...а преди да си легна правя поне 30 минутни упражнения....гарантирам ти има ефект и то мн добър но трябва да имаш страшна воля ии само да вметна, че съм наясно, че никак не е полезно да се процедира така....но това е моя метод (и аз не съм дебела да споделя....нормална съм)....късмет иии тялото не е всичко....важното е какво има вътре в него :-) Успех при четенето май се улях :D добре че ти спестих половината неща които смятах да напиша :-D :-D :-D

foreverr
11-22-2009, 13:07
определно не спирай да спортуваш...но ако тренираш провлачено и лека по лека не чакай нищо :D поне 4 пъти седмично и по 2 часа интензивно...след трен яж веднага най-късно до половин час ,защото след качествено физическо натоварване организмът разгражда и усвоява храната до 5-6 пъти по качествено от нормалното...такам....сама си опоменала, че не ядеш вредна храна (това ти е в огромен плюс)...но никъде не прочетох за хляба....не трябва да се консумират тестени и захарни изделия това е златно правило :D (за жалост доста гадничко)....но можеш понякога да си позволяваш сутрин 1 филийка пълнозърнес хляб примерно...все пак да се лишаваш напълно от вс си има и своите негативни ефекти...наблегни на млечните изделия,но не говоря за кашкавал и сирене :-D (те са доста калорични,ако са обезмаслени по бива)....консумрай месо (риба под вскякава форма,пилешко бяло месо и т.н. всеки си знае че трябва да не яде тлъсти меса)....яж зленчуци,плодове (без банани),супи и прочее......една тайна как да свалиш 1кг за 1 ден....направи си ориз (сварен, без нищо, малко подправен само) и го консумирай същия ден на порции, като не хапваш нищо друго през съответния ден....така ще се изхвърли излишното количество вода в организма ти (супер яко налии 8) и елементарно ).......пък аз лично да ти кажа за себе си как процедирам.... :D може да ти се стори мн крайно но реша ли да отслабна....не закусвам и не обядвам (евентуално да хапна нещо не повече от 60-70 калорийки)...гледам да не консумирам мн течности,някое плодче може да хапна ако вече премирам...кафенце си правя с мляко и мн малко захар....и ест не вечерям...а преди да си легна правя поне 30 минутни упражнения....гарантирам ти има ефект и то мн добър но трябва да имаш страшна воля ии само да вметна, че съм наясно, че никак не е полезно да се процедира така....но това е моя метод (и аз не съм дебела да споделя....нормална съм)....късмет иии тялото не е всичко....важното е какво има вътре в него :-) Успех при четенето май се улях :D добре че ти спестих половината неща които смятах да напиша :-D :-D :-D
Mацка, аз хляб не съм яла от края на януари месец и тестено не ям :shock: И нз защо ен свалям.Абе от много време се каня да започна да гладувам, но не започвам, карче вчера съм на 1 малка ябълка+ 1 малък портокал+ малко зелева салата и това е.А днес съм на 1 портокал малък+ 1 малка абълка + 4 обикновени бискивити на закуска , които мама ме накара да язям, а аз ен сиакх защото все пак са си тесто....

milickata
11-22-2009, 19:49
амии ако се ограничаваш толкова,колкото описваш...няма как да не свалиш...просто е невъзможно!!! Казваш, че не ядеш тестени изделия...ами сладко или пържено?....А и само да кажа че това с ограничението започва да действа след 3-я 4-я ден....и започваш доста бързо да сваляш....но започнеш ли да сваляш в никакъв случай не трябва да се радваш и да почнеш отново да си хапваш повечко...защото през този етап качваш вс не зависимо колко малко и колко калории има защото организма ти е в шок!....така че гладуваш ли....гладувай качествено :D ....и не прекалявай с течностите

foreverr
11-23-2009, 15:15
амии ако се ограничаваш толкова,колкото описваш...няма как да не свалиш...просто е невъзможно!!! Казваш, че не ядеш тестени изделия...ами сладко или пържено?....А и само да кажа че това с ограничението започва да действа след 3-я 4-я ден....и започваш доста бързо да сваляш....но започнеш ли да сваляш в никакъв случай не трябва да се радваш и да почнеш отново да си хапваш повечко...защото през този етап качваш вс не зависимо колко малко и колко калории има защото организма ти е в шок!....така че гладуваш ли....гладувай качествено :D ....и не прекалявай с течностите
Еми да не ям тестено и не ям боклуци и съм имала моменти на яко гладуване и аз преди бях повече, а сега съм свалила 3-4 кила.Но повече нещо не свалям :(

milickata
11-23-2009, 19:11
Еми да не ям тестено и не ям боклуци и съм имала моменти на яко гладуване и аз преди бях повече, а сега съм свалила 3-4 кила.Но повече нещо не свалям :(
амии има един определен период в който си в застой и точно тогава не сваляш нищо,но трябва да продължиш с ограниченото приемане на храни и със някакъв вид спорт...няма как да не даде ефект...ако не внасяш в организма си излишни калории,няма как той да не се насочи към запасите,разбираш ли....викаш че не ядеш боклуци....но това е много общо казано....дай пример какво ядеш на ден???

foreverr
11-25-2009, 14:22
Еми да не ям тестено и не ям боклуци и съм имала моменти на яко гладуване и аз преди бях повече, а сега съм свалила 3-4 кила.Но повече нещо не свалям :(
амии има един определен период в който си в застой и точно тогава не сваляш нищо,но трябва да продължиш с ограниченото приемане на храни и със някакъв вид спорт...няма как да не даде ефект...ако не внасяш в организма си излишни калории,няма как той да не се насочи към запасите,разбираш ли....викаш че не ядеш боклуци....но това е много общо казано....дай пример какво ядеш на ден???
ами почрти всеки ден ям плодове или зеленчуци, месо ям, пилешко ям, риба ям, мляко кисело и прясно и сирене ям.И овесени ядки ям и овесени трици...Ето ти пример.Aма тва не го ям за един ден де , а просто си ям тези храни.

milickata
11-25-2009, 17:17
амии нз все полезни храни приемаш,не виждам защто не сваляш редовно...а може би нямаш какво да сваляш!....Просто внимавай и не прекалявай със сиренето (на ден е препоръчителна 1 кибритена кутйка сирене, не повече)...а месото да е варено без сол..и да е само бяло,не важи това за рибата,защото тя така или иначе дори и изпържена не поема мазнината а е много богата на др важни вещества......хубаво меню имаш,но ако не си си изготвила стриктен режим на прием на храните, трябва да го направиш и да се придържаш строго към него...не употребявай захар или сол(само в минимални количества)....наблегни си и на спорта (кардиото помага най-много)...а какво спортуваше ти ?

foreverr
11-25-2009, 17:24
амии нз все полезни храни приемаш,не виждам защто не сваляш редовно...а може би нямаш какво да сваляш!....Просто внимавай и не прекалявай със сиренето (на ден е препоръчителна 1 кибритена кутйка сирене, не повече)...а месото да е варено без сол..и да е само бяло,не важи това за рибата,защото тя така или иначе дори и изпържена не поема мазнината а е много богата на др важни вещества......хубаво меню имаш,но ако не си си изготвила стриктен режим на прием на храните, трябва да го направиш и да се придържаш строго към него...не употребявай захар или сол(само в минимални количества)....наблегни си и на спорта (кардиото помага най-много)...а какво спортуваше ти ?
Aз спортувам спортна гимнастика и сол малко ям, а захар НЕ ям, замествам я с мед(с мед подслаждам кафето или млякото си) а сирене рядко ям.Иначе ето например за неска менюто ми е - за закуска нищо, за обяд 2 варени яйца с малко извара, за междухранене 1 ябълка и за вечеря 1 ябълка+ 1 портокал.И това е.А и забравих да кажа, че освен спортна гимнастика и на ифнес ходя понякога и упражнения в нас правя.

milickata
11-25-2009, 20:15
Амии нз определено се занимаваш със хубав и интезивен вид спорт,а храната която приемаш не е богата на мазнини и не е наситена на въглехидрати...така че продължавай във същия дух....няма как да не свалиш вс излишно изтрай месец два във същия дух....а ти казах наблегни на кардиото щом ходиш на фитнес....бягай по 6-7км на велоергометъра поне по 20-30 мин стой....крос степера също е мн добър вариант....ааа само да попитам откъде искаш да смъкнеш главно....има ли някоя/и област/и от които искаш да свалиш конкретно?!

OldSchoolH8
11-26-2009, 01:02
Един приятел беше 3 месеца само на вода и свали около 10 килограма.Пробвай-действа!

milickata
11-26-2009, 01:13
Един приятел беше 3 месеца само на вода и свали около 10 килограма.Пробвай-действа!
човек не може да издържи повече от 2 седмици без храна освен ако не е в пълен покой,не извършва никаква дейност и жизнените му процеси са забавени, почти спрени....пък и приятелят ти трябва са е имал доооостаа запаси....но дори и така да е било е невъзможно :D ....пък и не само 10 кила ще свали ако 3 месеца е само на вода, а 30!

foreverr
11-26-2009, 12:20
Амии нз определено се занимаваш със хубав и интезивен вид спорт,а храната която приемаш не е богата на мазнини и не е наситена на въглехидрати...така че продължавай във същия дух....няма как да не свалиш вс излишно изтрай месец два във същия дух....а ти казах наблегни на кардиото щом ходиш на фитнес....бягай по 6-7км на велоергометъра поне по 20-30 мин стой....крос степера също е мн добър вариант....ааа само да попитам откъде искаш да смъкнеш главно....има ли някоя/и област/и от които искаш да свалиш конкретно?!
Ми няма , сикам от всякъде по малко да сваля, щото то и няма чак много да се сваля.Но пък дори и да ен сваля, здраве да е, поне не съм чак дебела.

foreverr
11-26-2009, 12:21
Един приятел беше 3 месеца само на вода и свали около 10 килограма.Пробвай-действа!
Не ми давай такива акъли, защото от каране само на вода 2 дена и накрая резултата беше кръвно 80 на 40, виене на свят и почти щях да припадна...

OldSchoolH8
11-26-2009, 13:49
Радвам се,че разбрахте идеята на поста ми... :razz:

OldSchoolH8
11-26-2009, 21:38
:oops: Недей бе бате,остави ме!Нищичко не съм направил...