PDA

View Full Version : Не знам до къде ще я докарам така...



PlayMyMusic
11-04-2009, 14:50
Здравейте, аз съм момиче, на 15 от Бургас. Не вярвах, че ще прибягна до друг раздел, освен "Кофата", но ето, факт.

Да премина към проблема...

Значи... С момче съм от около месец... Близо 3 месеца таих в себе си чувствата, но накрая си излях душата чистосърдечно пред него. И от тогава броя месец. ;-)
Смея дя твърдя, че го обичам... но напоследък се колебая в чувствата си. Нямаме възможност да се виждаме често и това ме притеснява. Имаме си пълно доверие, защото се познаваме от много дълго време.

НО, срещнах друго момче, съвсем случайно се засякохме на едно събиране, организирано от училището (Той е от моето училище).
Виждам го всеки ден и мисля, че започва да ми допада. Притеснено ми е, защото в най-скоро време ще трябва да правя проект с него, а мисля, че започва да ми харесва.
Факт е, че нещата между мен и т.нар. ПРИЯТЕЛ, не вървят. По-кофтито е, че се замислям дали да не се разделим...
Дайте съвет какво да правя с двамата..
:neutral: :-k

NamelessRomantic
11-04-2009, 14:57
Не можеш ли да помислиш какво искаш да направиш вмесот да чакаш другите дати го измислят вместо теб?
Sheesh.
Трябваше да си стоиш в кофата.

PlayMyMusic
11-04-2009, 15:00
Не можеш ли да помислиш какво искаш да направиш вмесот да чакаш другите дати го измислят вместо теб?
Sheesh.
Трябваше да си стоиш в кофата.

Ти ако беше на мое място как щеше да се чувстваш? Ако можех да реша нямаше да пиша тук!

NamelessRomantic
11-04-2009, 15:03
Ми като не можеш стой си с проблемите.Въпроса зависи изцяло от теб,и от такива момичета в стил "не могада реша" вече ми се гади.

PlayMyMusic
11-04-2009, 15:06
Ми като не можеш стой си с проблемите.Въпроса зависи изцяло от теб,и от такива момичета в стил "не могада реша" вече ми се гади.

Повърни тогава...

vesinka899
11-04-2009, 15:08
А това момче как се държи с теб?И сигурна ли си наистина,че искаш да скъсаш със сегашния си приятел

NamelessRomantic
11-04-2009, 15:11
Очевидно не е,иначе нямаше да пише.
Подчертаване на очевидното vol.1.

soul1199
11-04-2009, 15:59
ако другото момче проявява интерес към теб,остави приятеля си,но ако не си сигурна-изчакай да видиш,какво 6е стане

desitoyoy
11-04-2009, 16:11
Според мен трябва да скъсаш с приятеля си, защото след като не го обичаш няма защо да го лъжеш, а това е грешка, която ще нарани и теб(личен опит) ако другото момче не те харесва, по-добре постой си самичка малко...

PlayMyMusic
11-04-2009, 17:50
Ами и аз натам клоня да скъсам с него :(

SoAfraid
11-04-2009, 19:37
Това е момента в който много от момичетата попадат на кръстопът и стават сърцетрошачки (защотот не знаят какво искат) или се хващат здраво за едно момче и не го пускат. Разбира се мисля така от опит, и знам че следващият с който ще правиш проекта няма да ти е и първия и последния, бъди сигурна.