PDA

View Full Version : Биография на косата..



Sunnyface
11-04-2009, 16:39
Тук опишете всички грижи,които полагате за косата си! Какви продукти използвате,какви прически си правите,на колко време се подстригвате!! Хайде

PS:Може и да има такава тема,просто много ме мързи да търся-не се сърдете! :-) :-) :-)

tonie__
11-04-2009, 16:42
шампоан: Елсев с цимент
балсам: Шаума за права коса(ще си купя някакъв за третирана коса)
една голяяма червена маска за коса от време на време
слагам си кристали задължителна
и хининова вода след всяко измиване
опитвам се да я мия колко се може по-рядно(но не ходя мазна!),за да не се омазнява бързо
избягвам да я изправям,суша и т.н.

мисля,че имам една хубава поддържана косица :P

Sunnyface
11-04-2009, 16:58
БРАВО мацка! :-) :-) :-)

vagarious
11-04-2009, 17:07
Шампоан, балсам и един спрей за коса на Нивеа.Понякога слагам и кристали, но не им знам марката.Суша я винаги, тъй като нямам нерви да я чакам от самосебе си да изсъхне.Много рядко я къдря(с пяна на Тафт) и супер често я изправям и правя обем(понякога топирвам).Ем това е.А да РУСА Е и сега като погледнах написаното осъзнавам колко е зле.Абе има много по-големи руси метли.Аз мисля, че моята е възможно най-добре поддържана.Все още има ПРИЛИЧЕН вид.Подстригвам я на 3-4 месеца. :grin: :shock:

slynchoo
11-04-2009, 17:11
Шампоан "Wash & Go"
балсам на Avon с бадемово масло
имам една маска на Garnier
хининова вода ползвам и кристали за коса.
Иначе си я изправям най-често,с пяна си я къдря или с плитки.
Мм..за друго не се сещам. :)

Sunnyface
11-04-2009, 17:11
А така! :grin: Браво на всички!! :D

Black_Fyed_Peas
11-04-2009, 17:17
шампоана и балсама са ми на нивеа
изправям я почти всеки ден, понякога се къдря с пяна и дифузер
използвам и кристали на SERI
маската ми за коса, която използвам суууупер рядко е на шаума с кокос

OneGirl
11-04-2009, 17:24
Шампоан: на Елсев жълтия с цимент
Балсам: пак на Елсев същия като шампоана
Маска за коса: на Гарниер Фруктис от онзи в тубичката където е
И кристали за коса

stelit0
11-04-2009, 18:04
шампоан:гарниер фруктис,арома,кря кря,веро,билка
балсам:оцет-става мн мека,импресион
маска:гарниер,тази с травитаминола и една бадеможа на сара,ехо
кристали,спеи за подхранване на билка лак за коса на гарниер :oops:

stelit0
11-04-2009, 18:15
шампоан:гарниер фруктис,арома,кря кря,веро,билка
балсам:оцет-става мн мека,импресион
маска:гарниер,тази с травитаминола и една бадеможа на сара,ехо
кристали,спеи за подхранване на билка лак за коса на гарниер :oops:

myl0weee
11-04-2009, 18:20
Ползвам домашен сапун и всичко е ток и жица 8)

браво мацка :-) :D :D

BigFakeSmile
11-04-2009, 19:50
Шампоан: Gliss Repair
Балсам: Nivea Anti-Breakage
Маска: Garnier Fructis за блясък
Хининова вода
Подхранващ спрей Elseve Anti-casse
Крем за коса Sunsilk за изглаждане


преди я изправях всеки ден, ама сега ако внимателно прочетете какви са ми продуктите, ще разберете причината, поради която съм спряла..
Не съм пробвала да се къдря, но пяна имам :D

3oPuTy
11-04-2009, 19:59
Миии доста неща използвам :)
Като за начало - новата серия на Нивея Volume Sensation :)
Подхранваща маска на Ейвън
От време на време (долу-горе през 2-3 къпания) си сменям балсама с един на Дав и един на Елсев за изтощена коса (това е заради пресата)
От време на време се изправям ... Вече гледам да е възможно най-рядко,заради сезонния косопад :)
На фризьор ходя всеки месец за отстраняване на цъфтежите и на всеки 3 месеца за оформяне и по-стабилно "стригане" :-D
Преди използвах и горещото олио на Орифлейм,от което съм страшно доволна,но вече останах без дистрибутор и от около 4 месеца не съм го ползвала :(

Миии общо взето е това ... май :-o

Shia
11-04-2009, 20:38
L'Oreal с ЦИмент-Шампоан,Балсам и Термо мляко за крайщата
Бадемово масло и Маска с Тривитаминол
и спрей-балсам за блясък и фиксация.

Не я суша,изправям или топирам.
Сега 3-4 пъти слагам пяна за коса Taft в корените и суша косата надолу и си получавам обема,иначе връзвам горния пласт с ластик и спа така и пак имам обем.Ако я кърдря ползвам ролки за вряща вода.Руса ми е косата и за Руса коса е добре.

RAWRRR
11-04-2009, 21:44
Шампоан - Dove, Head and Sholders,Garnier Fructies

Балсам - не слагам

Маска - PHYTO JOBA , или някакви сложни които се правят в аптеката по поръчка от дерматолог.

Кристали - Биофарма

Пяна - Taft за къдрици , но я ползвам много рядко

Лак - Bed Head, също ползвам много рядко

Изправям я всеки ден, сутрин - основно и преди да излезна или вечер, като се е начупила малко.Във влажните дни по повече пъти.

Боядисвам се на всеки 2-3 седмици (поне корените).

Подстригвам се на 2 месеца и половина.

Преди ходих и на подръжка на треси (удължена коса- беше шита) в продължение на година и половина , на всеки 3 месеца, но я махнах.

DarkKisss
11-05-2009, 05:07
По принцип изполвам различни продукти, но ще напиша тези, с които съм в момента.
Шампоан: Gliss Kur
Балсам: Nivea brilliant blonde без отмиване
Постригвам се когато има нужда, а сега си пускам и малко по-дълга коса.
Избягвам употребата на пресата, но понякога изправям по някой друг кичур.
Сешоар използвам редовно, въпреки, че е вредно, защото плувам и няма как.

:)

ElinoOor
11-05-2009, 05:47
Моята коса почти нищо страшно не е преживяла 8-)
шампоан: всеки път като вляза в магазина си купувам различен,но основно се спирам на зелената шаума,елсев с цимент,розовия елсев,разни бебешки с мирис на океан и мъжката шаума с лимон против пърхот..
балсам: спрей елсев.. един розов :О
маска - фруктис рипеър енд шайн за блясък

Това е като козметика общо взето.. Косата ми е идеално права и без преса. Следователно не използвам преса,всъщност и маша не използвам. Така си е идеално мека,с блясък и сравнително не се къса. Друг е въпроса,че е адски тънка..

tanchu
11-05-2009, 06:14
шампоан и балсам на Сънсилк за буини къдрици и шампоан на Сънсилк за увредена коса
кристали на Biopharma
и понякога си правя маска..домашна :)
от лятото все къдрава ходя,тъй като я изтощих с пресата :-D 1-2 пъти съм се изправяла от тогава :)

titinkaa
11-05-2009, 07:55
В момента съм с шампоан Wash & Go,скоро ще си взимам на Gliss Kur,в шапоана слагам бадемово масло(за блясък)
Маска за коса на Elseve за цъфтяща коса,слагам я по рядко,и то само в краищата
Накрая слагам стимулант за разтеж на косата :)
И от Време на Кристали
Суша я само зимата,не я изправям постоянно,в годината 5 пъти максимум
Подстригвам я на 2-3 месеца,защото я пускам дълга,а и когато виждам че вече бретона почва да ми пречи тогава,и ако я подстригвам всеки месец,никога няма да порасне

Neopitom3na
11-05-2009, 09:22
шампоан Гарниер
балсам за коса Wash & Go (много съм доволна от него)
маска за коса.. ох нз как се казва и не ми се ходи до банята :D
слагам си 2 пъти в седмицата някакви капки на Сери против косопад
след измиване слагам кристали Сери.. не суша
по някой път слагам балсам за разресване :)

Magichkaa_
11-05-2009, 15:24
Шампоан - Elseve с цимент..

Балсам - пак elseve с цимент,шаума с кокос;

Маска - Еднаа бадемова..Когато имам възможност се оставям на грижите на домашните маски.Най-често си правя с яйце. :-P

Като отделни продукти за оформяне и предпазване:

Пяна за коса - Taft Сияен блясък 4-та степен.Често я ползвам :P

Лак са коса - Taft Максимално силна фиксация 5-та степен.

Кристали за коса на Elidor.

Овлажняващ крем за лесно разресване банан от AVON.Много хубава става косата от него,само дето бързо се омазнавя :oops:

Балсам без отмиване за обем Advance Techniques AVON.Много хубаво мирише :oops:

Заглаждащ балсам за супер права коса Advance Techniques AVON. Слагамм го понякога като се изправям и ефекта е бомбаааа :-)

Гледам да се подстригвам на месец-месец и половина..
Не я изправям често.
Повече я правя на плитки или я мацам с пяна,а когато я харесам като изсъхне си я оставам естествена :-P

thedarkkiss
11-05-2009, 15:36
..шампоан: WASH & GO(зелена ябълка),балсам на нивея,кристали не използвам,защото се изправям макс. 1 път в месеца..косата ми е на етажи,къдрава ( много ) много е харесвам,права също се харесвам,но ме мързи,иначе имам преса,маша,лакове,пяни,но не ги използвам ;д ..ползвам само такова пръскащо се за разресване ( се пак трябва някак да е среша :D )

lDoLLl
11-05-2009, 17:26
Шампоан на Клоран за суха коса
маска на Lorys
кристали Сери
серуми за сухи крайща на Ейвън, спрейове на Глис
Ползвам също така хининова вода, разни ампули, преди правих маска с тривитаминол и бадемово масло, ама сега си дадох малко почивка от нея. :)

Косата ми е бая тормозена иначе :oops: няколко пъти руси кичури, червеникава я боядисвах също така, веднъж беше кестенява.. и след всичкото това осъзнах, че в крайна сметка естественият ми цвят ми отива най-много.
От една година я поддържам активно, не я третирам с нищо (само я суша, и то с доста предпазни продукти) и мога да се похваля с хубава много дълга коса (срам ме е да кажа от кога не съм я подстригвала, ама слва Богу не цъфти 8-) )

teenems
11-05-2009, 17:52
.Шампоан :Нивеа ,Wash & Go .
Балсам : различно
Маска : Lorys ,предпочитам маска ,пък и съм много доволна от тази.
Кристали : италиански са , Echos Line
Лак за коса : Wellaflex , новия на Garnier , Nivea
Пяна за коса : Taft , Seri - доволна съм от тази на Seri (:
Стилизиращ крем гел : Taft

Ами това е ! Косата ми е чуплива ,малко по-трудно се изправя ,къдренето е лесно . Къдрава и права коса ,лак глупости пак може да се каже ,че прическата ми се разваля :D . Не е увредена ,много е хубава ,влюбена съм в косата си :lol: .

Boot
11-05-2009, 20:47
Шампоана ми е UNA,
маската - UNA (върши ми по-добра работа от балсама)
на всяко трето миене си правя маска със жълтък + бадемово масло + зехтин + масло от ший (не винаги слагам всичките)
кристали - UNA
имам един спрей против заплитане на Глис, но рядко го ползвам. Както и балсам за термална обработка на лореал

Ходя на фризьор на 2 месеца - боядисване и подстригване.

Рядко я суша, изправям или къдря с маша :)

jojankaa
11-06-2009, 00:40
олее смятай човек ..... вий се побарквате с тези коси ..... пък и да не говорим за прическите всяка втора : изправям , топирвам ..... и после що сички с такава прическа по улицата .... :-o та ...
шампоан : Гарниер фруктис за обем с ментол
балсам : не ползвам - косата ми е обемна
маска : когато ми скимне ..... на еивън с бадем и мляко ( мирише много приятно )
прическа : ъмм никога не сам еднаква ....... аз сам на принципа барза и яка прическа .... :grin: небрежното е най - зарибено ..... моята коса е кадрева или чуплива от мен зависи ... таа вчера я оставих да се накадри и отдоло я изправих и се получи мноо як ефект .... днес ми скимна да си подстржа бритона ... за 5 мин беше готов ( добре се получи ;дд ) изправям го , вързвам 1 високо и рошаво кок4е .... и се полу4ава много щура при4еска ..... утре например мисля ..... да си изправя косата от 1-та страна .... а от другата да си я начупя .... или нещо такова щуро ... :P 8-) :D

Sunnyface
11-06-2009, 04:39
jojanka-супер идеи мацка :grin: :grin: :grin: :-)

Шампоан:на нивеа за изправяне
Балсам: същия като шампоана и още един за професиионална грижаь
Маска не използвам,само през лятото на морето,защото от слънцето и солената вода мн се изтощава
Кристали:имам,ама им забравих марката :D
Имам спрей за суха коса и едно такова мазно в зелена тубичка пак за суха коса (как го обясних :D )
Пяна-рядко,понеже и тя изсушава
Имам спрей за обем и течна вакса!

Аз съм по-чуплива до къдрава коса! Изправям я лесно. Но напоследък си ходя с естествената си коса! Като я намачкам с дифузера и тя съвсем се накъдря!! :-D :-D :-)

spopi
01-01-2010, 15:25
шампоан нивеа
балсам шаума :)
маска много рядко (сега мисла да си гупя на глис )
:-) кристали биофарма
хининова вода
постригвам се през 1 месец :grin:

ZiTKaTa
01-01-2010, 15:49
Шампоан:Garnier Fructis,Schauma Q10,Avon Tea tree and mint
Балсам:не използвам
Маска:в момента имам на Farcom,но
харесвам на Gliss Cell Repair i na Kerastase
Спрей за обем на Kerastase
Кристали на BioPharma i Avon
Правя си редовно маска с яйце
Лак :TAFT Cashmere Touch 5,TAFT Volume 4,Nivea Volume SEnsation
Не я боядисвам;всеки месец подстригвам връхчета;често тупирам и правя вафли

casey
01-01-2010, 16:10
Шампоан: Syoss
Балсам: Нямам
Маска: Нямам
Спрей за лесно разресване: ELSEVE ANTI-CASSE
Спрей за бляскава коса: Syoss
Кристали: CRISTALLI LIQUIDI
Лак за коса: Taft 5 - черен
Пяна за коса: Taft 5 - черен

Постригвам се по-рядко. Имам гъста и къдрава коса. Не я боядискам. Къдра я по 2 най-много 3 пъти на седмицата с маша, като използвам кристали и задължително събота и неделя си отделям доста време за нея и винаги, когато имам възможност да не я къдра/изправям не го правя, за да не ми гори. Машата ми е с керамично покритие, както и пресата. И двете са на Белисима. Лак и пяна слагам много рядко (вече!).

Амии това е обща взето.
П.П. ЧНГ! :)

viksit0y
01-01-2010, 16:13
Шампоан - Nivea Classic Carе ; Хининова вода ; Спрей за блясък на Gliss Kur ; Кристали ; Лак - Taft (черен) vitamine strength-formula, mega strong 5 ; Пяна - Taft (черна) dry and damaged hair, mega strong 5 .. :)
Попринцип косата ми е леко чуплива и 2-3 пъти в седмицата си я изправям :)

Gwendoline
01-01-2010, 16:14
Шампоан Палмолив или Шаума Q10
Maска на LORYS с чесън
Бадемово масло и масло от пшеничен зародиш
дървен гребен

kalpazanka
01-01-2010, 16:22
шампоан Schauma за боядисана и тонирана коса, разнообразявам с Elseve nutri gloss и Syoss
балсам- Schauma за боядисана и тонирана коса
бадемово масло- нанасям на цялата коса преди къпане, стоя така 1-2 часа и след това я измивам
червения спрей Gliss с масло от дива роза
пяна за коса ползвам отскоро- начупвам косата, когато ми дойде музата
тонери Palette с масло от портокал
маска за коса Gliss кюр с масло от арган и ший
пия Герикапс /не точно заради косата, но има ефект и върху нея/
Не използвам преса, маша. Суша я със сешоар, понеже е дълга и ме е шубе от настиване.

Dollystar
01-01-2010, 16:26
Дайте и снимки ако искате по-интересно ще бъде ... Смисъл на косата не на продуктите...
По темата:
Шампоан- Сънсилк ... Гладка и права(лилав) ; Фруктис
Балсам- Сънсилк (лилав); Фруктис
Хининова вода
Лак за коса- Фруктис
Пяна за коса- Фруктис

IrRePlAcEaBlE
01-01-2010, 17:49
шампоан: Gliss Asia
straight http://www.consumer.schwarzkopf.de/fileadmin/images/111/img/Presselounge/Bilder/Products_Schwarzkopf_Retail/Gliss_Kur_Asia_Glatt_Shampoo.jpg

балсам: Pantene
http://www.ivis-bg.com/images/pantene_anti_breakage_balsam.png

доскоро ползвах маската на Гарние за суха и изтощена коса, но вече започнах да я подхранвам с тривитамминол
http://4.bp.blogspot.com/_SOIbZQoYem8/R81Xpnti9FI/AAAAAAAABOo/H5OzeQlBcD4/s400/Garnier%2BFructis%2BStrength%2Band%2BRepair.jpg

изправям я веднъж или два пъти на седмица и почти винаги я суша със сешоар

ползвам също и кристали и най-често я сплитам или ходя вързана..
http://plamboy.com/images/Cristalli%20Liquidi-Bio%20Pharma.jpg

къносвам я всеки месец с черна индийска къна, отново за подхранване

пяна- Taft
лак за коса-Nivea, Garnier
http://www.ivis-bg.com/images/lak%20volume.jpg
http://l.yimg.com/a/feeds/us/shine/wisteria_cosmobeauty/garnier-hairspray-lgn.gif

ето и снимка, ако можете да добиете представа:
http://i253.photobucket.com/albums/hh67/simonalan/12967_1285753751800_1468858011_3-1.jpg
:)

mArMaLaDkA
01-01-2010, 18:07
Шампоан: ГлисТ k.у,,,р за цъфтящи краища; Herbal Essences за суха коса(синия)
Балсам: Ейвън, с бадемово масло и авокадо, или някаква друга подобна глупост
Маска: Роза импекс, за суха и изтощена коса с бадемово масло, от супер много време я ползвам, защото е половин кило и няма свършване, не мога да споделя особени впечатления, от дъжд на вятър я ползвам. Велика беше обаче бадемовата маска на "Евтерпа".
Продукт за по-лесно разресване: отново Ейвън, с банан и кокос.
Пяна: розоволилав флакон, пишеше нещо от рода на "Professional style, hair mousse", може и да греша за надписа.

- ползвам пшенично масло за краищата и изобщо за косата като цяло.
- суша я всеки ден/през деня или в най-добрия случай на 2-3 дни. Наложително е, имам много гъста коса, която съхне бавно и ако не я изсуша със сешоар, настивам обезателно; преси, маши, топиране - нЬет.
- подстригвам я на около два, два и половина месеца. Под подстригване се разбира връхчета и оформяне на прическата.
- тровила съм я с кичури на няколко пъти, обмислям да я боядисвам изцяло, единствено ме спира това, че ако реша да спра да я тровя с боя един ден(навярно бързо ще ми омръзне цвета), ще трябва да търпя дълго време двуцветна коса, което никак, ама никак не ми харесва.

nymphadora
01-01-2010, 18:08
Аз ползвам..хах,цял арсенал 8-)

шампоани:Хининов,Balea MED,Dulgon Anti Fett

балсами:сега ползвам маски,защото са по-ефективни,но имам приглаждащия на Balea и един с мед и кокос на AROMA (който се оказа много добър)

маски:често си правя домашни,но сега ползвам една с козе мляко на REGAL :smt007 и наскоро си купих маската със змийско мляко на LORYS

+ползвам хининова вода,хума и бадемово масло

DqVoLsKoJeLaNiE
01-01-2010, 18:10
ами косата ми е къса, но е като жива...
шампоана ми е Clear
балсама ми е Gliss за подхранване
маската ми за коса е Lorys за всички видове коса
ползвам и хининова вода, а когато ще я "тормозя" с преса или маша слагам кристали...преди косата ми беше тънка и слаба, но прочетох за някакъв масаж със етерично масло на скалпа ( от етеричното масло се слагат 3-4 капки в чаша за кафе, после съдържанието на чашата се нанася върху косата с памуче, след това с кръгообразни масажни движения се масажира скалпа като се започва малко над челото)

и аз съм предпочитам маските за коса да си ги правя сама (в нета или в Cosmopolitan) все ще се намери нещо 8-)

vampire_girl_
01-01-2010, 20:34
Шампоан - различно...най-често някакъв плодов.

С балсами,маски и глупости не се занимавам...
Боядисвам я около веднъж месечно с Палете XXL - черната , че много лесно ми се отмива всякаква боя.
Изправям я,всеки ден,че и по няколко пъти,понякога.От време на време слагам лак - черния на тафт.
Абе,тероризирам я както ми падне,ама не смее да се оплаква :D Здрава си е...даже често ме питат с какво я поддържам,ама то ... няма много за казване ;д

zoreto
01-01-2010, 20:44
Шампоан: schauma oil intense,хининов
Балсам: schauma oil intense
Допълнителна грижа: Хининова вода,стимулант на Икаров,тривитаминол,мака шаума с маслата
За прически: не си правя пусната с диадема или някаква опашка там да не ми пречи

GunSnSteelflowers
01-02-2010, 07:28
Шампоан : Clear Scalp Oil Control напоследък
Балсам: Deva Energy в момента ,но последните 2 седмици реших да спра балсама за малко .
Маска не използвам
Косата ми е естествено черна права и с дебел косъм ,мога да я нарека гъста ,но в последните години не толкова ,колкото преди . Обичам си я като цяло .
Преси не ползвам ,ужасно е ,тя е естествено права ,а тези вафлички са толкова селски :-) Преди седмица си купих пяна ,изглежда добре .. Имала съм всякакъв вид бретон ,последният беше настрани ,по-дълъг преди около 3 месеца ,но порастна ,а и не ми харесваше особено ,не мисля да го въобновявам.Да се подстригвам ходя всеки месец ,краища ,защото цъфти доста ,това е един от малкото й недостатъци .. харесвам си я.. и така

shutUp
01-02-2010, 08:14
шампоан: най-често Шаума
балсам не използвам
маска: Lorys (много е хубава), понякога си правя и домашна с мед
Не използвам сешоари, маши и т.н. само пресата много рядко.
Абее общо взето си харесвам косата ама сега трябва да ходя да я подстригвам..
:)

ValLoveYa
01-02-2010, 08:21
Шампоан-Elseve anti casse
Кристали на Биофарма
Маска-Lorys със екстрат от чесън
Правя си домашни маски с тривитаминол
Хининова вода на Милва
Подстригвам се на 3-4 месеца
Много рядко я изправям с преса и не я третирам с лакове, пяна и т.н.

ameli
01-02-2010, 12:08
само шампоан и хининова вода, но рядко :shock:

не се топирам, не се изправям, не се кърдя, суша се само като е студено и косата ми е в перфектно състояние :D

tonie__
01-02-2010, 12:13
шампоан: Елсев с цимент
балсам: Шаума за права коса(ще си купя някакъв за третирана коса)
една голяяма червена маска за коса от време на време
слагам си кристали задължителна
и хининова вода след всяко измиване
опитвам се да я мия колко се може по-рядно(но не ходя мазна!),за да не се омазнява бързо
избягвам да я изправям,суша и т.н.

мисля,че имам една хубава поддържана косица :P

ето как седят нещата сега,когато вече косата ми е къса:
шампоан:Клиър,но заедно с това ползвам на Нивеа от серията за изправяне
балсам:на Лорис за третирана коса и на Нивеа от серията за изправяне(кога ползвам шампоана)
отново кристалите са задължителни
хининова вода вече не,защото не искам да расте 8-)
суша и се изправям всеки ден

мисля,да си купя някоя от маските на Лорис,но нз къде ги има?Някой да знае..?

sladkotykate
01-02-2010, 13:11
Шампоан-Nivea Balance Control

Маска за коса-Bio shine

Кристали за коса-Liquidi

Пяна за коса-Loreal StudioLine(от време на време)

Мия си косата през ден и се подстригвам на 3 месеца,според мен косата ми е в добро,поддържано състояние :)

nymphadora
01-02-2010, 13:33
мисля,да си купя някоя от маските на Лорис,но нз къде ги има?Някой да знае..?

аз моята си я купих от една голяма парфюмерия във Враца "Мира",не знам дали има във всички градове такива 8-) в dm обаче я няма :? може да провериш във Финес :-o

nicolepcd
01-02-2010, 14:30
мисля,да си купя някоя от маските на Лорис,но нз къде ги има?Някой да знае..?

аз моята си я купих от една голяма парфюмерия във Враца "Мира",не знам дали има във всички градове такива 8-) в dm обаче я няма :? може да провериш във Финес :-o
Kaто говорим за Враца, да си виждала шампоани на Лорис някъде 8-) Търсих навсякъде, но не намерих :-o Aaa, и в ДМ видях маската :D

И за да не е спам, ще пиша по тематаа... :lol:
Шампоан - Клиър :-o
Маска - Рядко слагам, иначе е на Гарниер фруктис, repair and shine
Кристали - рядко слагам 8-), но са на LineaBIO :-o
Лак за коса - имам Тафт, черния, но не знам въобще кво да правя с него, т.е. не го ползвам 8-)
Пяна също имам, но не я ползвам, сякаш слепва косата :D
Ммм, хининова вода не слагам, но имам 8-) неква измислена...
Хума ползвам... Обожавам я :D
Не се суша, не се изправям/къдря (но се случва МНОООГО рядко, 5 пъти в годината 8-) ), не я боядисвам :D Пък сега е по-къса, не мисля много да я третирам, нека се съвземе от рязката промяна в дължината :D

silwinka
01-02-2010, 15:12
Ами..
шампоан-Panten
балсам- Rowenta
маска за коса (понякога) - с аромат на череша , суперска е!
по някой път слагам-хининова вода..но супер супер рядко!
преса използвам,старая се да е по-рядко..
също и сешоар! Постоянно след баня..xD
ами..мисля че е това!

nymphadora
01-02-2010, 15:32
Kaто говорим за Враца, да си виждала шампоани на Лорис някъде Cool Търсих навсякъде, но не намерих Surprised Aaa, и в ДМ видях маската

Шампоани на Лорис не съм виждала никъде :? но съм чувала добри отзиви за тях :)

nicolepcd
01-02-2010, 15:39
Kaто говорим за Враца, да си виждала шампоани на Лорис някъде Cool Търсих навсякъде, но не намерих Surprised Aaa, и в ДМ видях маската

Шампоани на Лорис не съм виждала никъде :? но съм чувала добри отзиви за тях :)
Аха, мерси (:

daru6a1
01-02-2010, 16:00
Моите продукти за коса:

Шампоан - Velvet Hair Care [ за мазна коса ]]
Балсам не използвам
Маски за коса - Моля някой да ми препоръча някоя .. По възможност да не е много скъпа и да е достъпна за всеки :) Да няма странични ефекти ..
Преди използвах кристали ,, но вече не ..
Една пяна - подхранваща на avon [ след къпане ]]

Амии общо-взето това е :)))

TheVoice
01-02-2010, 17:28
начи мойта коса е средно дълга, почти права, тъмно руса

шампоан ; амм нивеа бебешки
балсам ; някъв със козе мляко за подхранване
и тва са по - важните неща

иначе и слагам кристали и пяна за обем, който не постигам но нзч, лак - рядко ии ползвам пресата понякога ..

подстригвам я рядко защото 1-во не намирам добра фризиорка и 2-ро искам си косата ДЪЛГА !


и тва е ..

bloodyF
01-02-2010, 20:29
шампоан:пантен
балсам:не
+хининова вода и маска с плацента и костен мозък на миозотис май беше

melcho1
01-03-2010, 11:07
Косата ми е дълга до кръста и изисква адски много грижи.. :-x
шампоан - Vichy DERCOS енергизиращ шампоан..
балсам - NIVEA diamond gloss спрей без отмиване ..
кристали за коса - SERI
пяна за коса - Taft за обем
лак за коса - Taft :-)