PDA

View Full Version : Моля обяснете ми какво да правя



linuxman2
11-04-2009, 20:10
Моля обяснете ми какво да правя
Една нейна приятелка ми сподели следното
иска да я ухажват и затова не ти говори.
как да го възприема това и как да се подготвя

Kukumqvka
11-04-2009, 20:14
Иска тя,да се чувства желана и харесвана .. за тва иска да я ухажват.
:?

Korrnyy
11-04-2009, 20:14
Щом иска да я ухажват и ти и пречиш, значи не иска да е с теб :-o

SoAfraid
11-04-2009, 20:14
Отговор: Не знае какво иска, лигави се, малка е 100%, ако иска да я ухажваш пусни си дискавъри и гледаи как някои мъжки пуяк ухажва пуйка и и пусни това клипче.

soul1199
11-05-2009, 05:29
абе говори и някакви мили работи,прави и комплименти,айде късмет! :)

Priceless
11-05-2009, 05:47
Е хайде сега лигавила се .. Почти всяко момиче обича комплименти ;) Е не прекалените, де ..

LadyDi
11-05-2009, 05:54
иска да я ухажват и затова не ти говори.
как да го възприема това и как да се подготвя
Че колко начина има за възприемане???

machoka
11-05-2009, 06:09
^^ 3

1. идеалистико-оптимистичен - 'всичко е точно, просто е в такъв период. Нещата между нас са в своя апотеозен разцвет и нямам причина да се притеснявам за отношенията ни'

2. бездушно-уравновесен - 'нещо не е както трябва. Може би трябва да помисля давам ли и всичко, на което съм способен, но най-важното - което тя заслужава. Може би някъде бъркам, но нещата все пак ще се оправят..пробабли.

3. негативно-песимистичен - 'ебати тъпата пача, прави ме на пълен идиот и е време да и бия звучната камбанария, отмерваща грозният финал на една илюзорна връзка, която съм имал с това животно'.

Авторе, ит'с ъп то ю какво ще си избереш, но само в единият случай ще си напълно прав.

LadyDi
11-05-2009, 06:16
machoka, струва ми се, че не си чел предишната тема, в която въпросният младеж обяснява, че НЕ е сигурен дали тя го харесва, но така си МИСЛИ, обаче тя си мълчи и той не знае как да тълкува поведението й.

Hence, логиката, че вероятно няма връзка с нея.
И от там -> има един единствен начин за тълкуване на това, че не говори, защото иска да я ухажват, и той е:

Девойката е 7, нааааай-много 8 клас. Не е ориентирана в нищо.
Нашият проблемен автор, има лек проблем с използването на сивото вещество, което се намира между ушите му, просто защото не е достигнал възръстта, в която да може в действителност да го използва.

Следователно:
Авторе, купи й сок в междучасието.

machoka
11-05-2009, 06:29
Вярно е, не съм запознат с предисторията.

Но вариантът със сока е интересен, ако залепи бележка към него 'при нужда от подходяща сламка, която да засмучеш поглъщайки цялото и съдържание - имаш ми номера'.

Така ще покаже новото му 'аз' (арогантен мъж, знаещ точно какво иска и как да го постигне) провокирайки различни заложби у жената (които никоя от вас не си признвава), което може да отключи необяснима до този момент любвеобвилност у нея.

LadyDi
11-05-2009, 06:40
Вярно е, не съм запознат с предисторията.

Но вариантът със сока е интересен, ако залепи бележка към него 'при нужда от подходяща сламка, която да засмучеш поглъщайки цялото и съдържание - имаш ми номера'.

Така ще покаже новото му 'аз' (арогантен мъж, знаещ точно какво иска и как да го постигне) провокирайки различни заложби у жената (които никоя от вас не си признвава), което може да отключи необяснима до този момент любвеобвилност у нея.
Подкрепям.

/офтопик: Какви заложби смяташ, че притежава жената, за които не си признава?

machoka
11-05-2009, 06:44
Например тази, една изглеждаща наивно-детински жена (или момиче), когато бъдеш груб, арогантен и доминиращ към нея, да се преобразява и да се превръща в адската мръсница.

Познавам такива, които изглеждат затворени и не търпят добряците, кавалерите и нежните натури, а когато им проговориш на езика на твърдия секс се превръщат в любовни фурии.

t0d1t0
11-05-2009, 06:46
http://vbox7.com/play:df7ef35c
ето гледай.