PDA

View Full Version : Sux question



TwisterOnTheFloor
11-04-2009, 22:16
Въпросът ми е тъп. Все пак ще ви попитам :-#
Девствена съм. С едно момче ходехме 5 месеца. Бяхме заедно на море. Та един ден всички бяха на плаж и ние се понатискахме :D Той свърши, аз свърших. Бяхме по бельо и двамата. Веднага след това се изкъпах. През нощта почна да ме боли корема, да ми става лошо. Повръщах много. Цикълът ми дойде навреме.
Притеснява ме това, защо ми стана лошо и ме заболя корема :smt087 Моля за съвет!

random_guy1
11-04-2009, 22:28
Въпросът ми е тъп. Все пак ще ви попитам :-#
Девствена съм. С едно момче ходехме 5 месеца. Бяхме заедно на море. Та един ден всички бяха на плаж и ние се понатискахме :D Той свърши, аз свърших. Бяхме по бельо и двамата. Веднага след това се изкъпах. През нощта почна да ме боли корема, да ми става лошо. Повръщах много. Цикълът ми дойде навреме.
Притеснява ме това, защо ми стана лошо и ме заболя корема :smt087 Моля за съвет!

Няма как да си свършила само от натискане.
А може да ти е станало лошо от хиляди неща - храната на морето, морето и прочее. На много хора им става така като са на море.

Xeon
11-04-2009, 22:28
Де да знам що те е заболял корема..
Щом сте били по бельо няма как да си бременясала..

П.С Оня само когато сте се натискали ли е свършил? :shock:

LovEsIckk
11-05-2009, 00:23
Щом цикъла ти е дошъл навреме , няма за какво да се притесняваш. :)

Nassgerrack
11-05-2009, 01:43
Лятото значи най-късно август, сега сме точно ноември. Чисто математически ако си бременна вече трябва да си в 9-10 седмица, така че, ако ше черпиш с нещо, се обаждай овреме.

ElinoOor
11-05-2009, 06:57
има цикъл - няма бебе
..с едно изключение..

machoka
11-05-2009, 06:58
Не си бременна.

Край на темата.