PDA

View Full Version : Всичко за изправянето с преса (как)



MrUndaztood
11-05-2009, 05:44
Такам.Смятам да си ускам бритон.който ще изправям редовно с преса.Може ли да ми обясните как стават тези изправяния,кога трява се маже с тия "кристали",ако изправям всеки ден опасно ли е и всичко за изправянето с преса,защото нищо не знам и никога не съм ползвал

tanchu
11-05-2009, 06:17
Аз кристалите ги слагам преди да почна да изправям (чувала съм и че на мокра коса се слагат :-o ) пресата по хубаво да е керамична щото по-малко гори косата..и ако я използваш всеки ден :? ще ти се увреди косата малко или много макар да ползваш кристали :)

dead_princess
11-05-2009, 07:08
ти не беше ли момче? :razz:

Complicated
11-05-2009, 07:12
ти не беше ли момче? :razz:

++ :lol: :lol:

ElinoOor
11-05-2009, 07:22
Абе аз четох някъде,че ако изправяш всеки ден не е лошо веднъж на седмицата да намацаш плочките на пресата със зехтин.. нямам идея за кво беше..

Ама кво се обаждам като не разбирам :lol: 8-)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
11-05-2009, 10:23
ти не беше ли момче? :razz:

++ :lol: :lol:

И какво като е момче :?? Дойде ми до гуша от ограничените хора в България!

По темата:
Кристалите предпазват до някъде от топлината на пресата. Препоръчително е да си слагаш при всяко изправяне, за да не си изгориш косата и да не ти цъфти. Също може да си вземеш и някакъф спреи за предпазване от топлината :)
Примерно ---> http://beautycosmetic.biz/rubella-professional-care-heat-guard-style-serum-zashtita-pri-toplinn-p-3531.html

anisummer
11-05-2009, 10:25
Така слушай ме много внимателно.. И аз имам бретон, който доста често изправям. Зарежи ги тия кристали *не помагат при изправяне). Аз от моята фризьорка си поръчах специялен серум за предпазаване от изправяне . струваше около 12-13лв. за професионална грижа е. Така че се консултирай с твоята фризьорка. Довечера ако ми остане време ще ти пратя линк на моя продукт.

marin4itu
11-05-2009, 10:34
Моля те недей бъди като всички останали с тези бритончета.. То всъщност малко му поотмина модата..

Complicated
11-05-2009, 11:20
ти не беше ли момче? :razz:

++ :lol: :lol:

И какво като е момче :?? Дойде ми до гуша от ограничените хора в България!

По темата:
Кристалите предпазват до някъде от топлината на пресата. Препоръчително е да си слагаш при всяко изправяне, за да не си изгориш косата и да не ти цъфти. Също може да си вземеш и някакъф спреи за предпазване от топлината :)
Примерно ---> http://beautycosmetic.biz/rubella-professional-care-heat-guard-style-serum-zashtita-pri-toplinn-p-3531.html
И на мен ми дойде до гуша да виждам само момичета по улиците...
Момче, ти не си добре. Нищо лично, ама защо, по дяволите, ставате по-женствени от момичетата??

xHARDCANDYx
11-05-2009, 11:23
Такам за по - трайно преди операцията използвай термозащитен балсам,
преди да изправиш даден кичур впръсквай лак ,мини с пресата и после пак го фиксирай ...
Кристалите може да ги слагаш в крайщата след или преди изправяне :)

guinessgirl
11-05-2009, 14:39
моля те,не се излагай..

Cucko0
11-05-2009, 14:43
определено можеш да си увредиш косата с пресата аз си изправям косата всеки ден по 1-2 пъти много се беше развалила затова я отрязах и си взех препазна маска :)

aloveyou
11-05-2009, 17:05
ти не беше ли момче? :razz:

++ :lol: :lol:

И какво като е момче :?? Дойде ми до гуша от ограничените хора в България!

По темата:
Кристалите предпазват до някъде от топлината на пресата. Препоръчително е да си слагаш при всяко изправяне, за да не си изгориш косата и да не ти цъфти. Също може да си вземеш и някакъф спреи за предпазване от топлината :)
Примерно ---> http://beautycosmetic.biz/rubella-professional-care-heat-guard-style-serum-zashtita-pri-toplinn-p-3531.html
--И на мен ми дойде до гуша да виждам само момичета по улиците...
Момче, ти не си добре. Нищо лично, ама защо, по дяволите, ставате по-женствени от момичетата?? --

Всеки сам си решава какъв да бъде..Явно той е избрал да бъде "женствен"
Нямаме право да му се бъркаме..Все пак той си има акъл в главата и може да реши сам,какво иска

MrUndaztood
11-05-2009, 19:39
Както казах,не го правя заради модата,да се фукам или прочие,ми го правя,защото ми харесва и обичам да се променям и пробвам.

Изобщо не виждам,защо дори трябва да се обяснявам.Изкарвайте ме какъвто искате,хич не ме бърка.





Иначе благодаря много на тези,които дадоха съвети.