PDA

View Full Version : Проблем след цикъл...



Byboleche
11-05-2009, 08:40
Здравейте! Аз съм момиче на 17 години.От 1 година и малко водя полов живот... Цикълът ми е бил редовен.Но този месец след като ми свърщи имам някакво кафяво зацапване...Не знам на какво се дължи но вече е 4 ден след като ми е свършил!Хе тече постоянно само когато ходя до WC и чат пат от самосебеси.. ! Някой има ли идея какво може да е? Случвало ли му се е и на него? Мерси!!! ;)))

hahavteen
11-05-2009, 08:59
Може да е какво ли не. От раничка на шийката на матката, рак, хормонален дисбаланс до нещо най-банално като протриване от секса (ако сте го правили по време на менструация) пък може и просто още да не ти е свършнило напълно. Най-добре иди на гинеколог.

sunshine92
11-05-2009, 11:02
Може да е какво ли не. От раничка на шийката на матката, рак, хормонален дисбаланс до нещо най-банално като протриване от секса (ако сте го правили по време на менструация) пък може и просто още да не ти е свършнило напълно. Най-добре иди на гинеколог.

+1 Отиди на лекар.

Ivo92
11-05-2009, 11:07
[quote=slun4ice]Може да е какво ли не. От раничка на шийката на матката, рак, хормонален дисбаланс до нещо най-банално като протриване от секса (ако сте го правили по време на менструация) пък може и просто още да не ти е свършнило напълно. Най-добре иди на гинеколог.

+2 Чичо доктор знае най-добре.

Anarchya2
11-05-2009, 11:55
[quote=slun4ice]Може да е какво ли не. От раничка на шийката на матката, рак, хормонален дисбаланс до нещо най-банално като протриване от секса (ако сте го правили по време на менструация) пък може и просто още да не ти е свършнило напълно. Най-добре иди на гинеколог.

+2 Чичо доктор знае най-добре.
+3 В гъзъ майни

bqsna_teenagerka
11-06-2009, 08:26
Може да е какво ли не. От раничка на шийката на матката, рак, хормонален дисбаланс до нещо най-банално като протриване от секса (ако сте го правили по време на менструация) пък може и просто още да не ти е свършнило напълно. Най-добре иди на гинеколог.

Не бих могла да дам по-компетентно мнение от това. Послушай я! Аз лично съм нямала подобен проблем.