PDA

View Full Version : Какъв си тии ...



misslowe
11-05-2009, 09:41
Какъв е вашия характерр .. ? :grin:

Kandrobs
11-05-2009, 09:44
Мил съм, Добър съм, Очтив съм.....към момичета
Към Момчета... Или сте с мен,или сте против мен...Това не е нахалност,а съдба ;]

elenaTeen
11-05-2009, 09:47
Избухлива съм .. но усмивката никога не слиза от лицето ми :-D

Korrnyy
11-05-2009, 09:54
Еми добричка съм, но съм много отмъстителна :-D Търпя дълго време някой, който ми лази по нервите, но като ми кипне ставам много гадна :? Ако някой приятел ме помоли за услуга не мога да кажа "Не" :-o Дори да знам, че много трудно ще му изпълня молбата сърце не ми дава да му откажа и в много случаи съжалявам 1000 пъти, че съм му обещавала нещо :( Иначе съм супер весел човек :) Непрекъснато съм усмихната, разбирам се с всички, имам много малко проблеми и така :D
:-) :-) :-)

haritov
11-05-2009, 09:55
Холеричен темперамент.

LoveRetroMusic
11-05-2009, 10:43
гаден.

Sladurchoo
11-05-2009, 10:45
Еми добричка съм, но съм много отмъстителна :-D Търпя дълго време някой, който ми лази по нервите, но като ми кипне ставам много гадна :? Ако някой приятел ме помоли за услуга не мога да кажа "Не" :-o Дори да знам, че много трудно ще му изпълня молбата сърце не ми дава да му откажа и в много случаи съжалявам 1000 пъти, че съм му обещавала нещо :( Иначе съм супер весел човек :) Непрекъснато съм усмихната, разбирам се с всички, имам много малко проблеми и така :D
:-) :-) :-)



:) :)

ivcheto0o
11-05-2009, 10:45
ами добра сам,приятелски настроена,мила,винаги усмихната ,когато някои ме помоли за услуга не мога да откажа.. (това донякъде е лошо ),не съм егоист и сам прекалено доверчива :) и съм срамежлива :)

scanadal
11-05-2009, 10:48
гаден.
Ми туу :shock:

PlayMyMusic
11-05-2009, 10:50
Избухлива, предизвикателна, мила и учтива когато се налага, и най-вече съм гадна :D

golqmumnik
11-05-2009, 10:51
Аз лошо момче,тресе ме гъзарията,джанти,мотори ,коли - това ми е стихията. 8)

XiPiXoPiGiRL
11-05-2009, 11:10
сангвиник0 ~ меланх0личка..

:) :)

lizzy
11-05-2009, 11:11
Избухлива .. скрита лимонка :D :booooomb:
Добра с тези които са добри с мен ;)
А и... отмъстителна понякога ...

huksy
11-05-2009, 11:11
1 на 1 000 000

Iria
11-05-2009, 11:12
Мила, добричка, прекалено наивна може би, самоуверена, усмихната, нахална :D

Hilary_
11-05-2009, 11:20
Зависи от настроението ми .. във всеки един момент мога да съм коренно различна .. :-o

Като цяло съм от всичко по - малко ..

Priceless
11-05-2009, 11:21
Зависи от настроението ми .. във всеки един момент мога да съм коренно различна .. :-o

Като цяло съм от всичко по - малко ..

Или казано накратко - моето второ Аз. :D :D :-)

Hilary_
11-05-2009, 11:22
Зависи от настроението ми .. във всеки един момент мога да съм коренно различна .. :-o

Като цяло съм от всичко по - малко ..

Или казано накратко - моето второ Аз. :D :D :-)

:-) :-) :-) :smt007

sweet_sorcerer
11-05-2009, 11:23
Амм голяма сладуранка съм общо взето 8-)

BigFakeSmile
11-05-2009, 11:50
към приятелите - отзъвчива, винаги на разположение ако някой има проблем, за тях всичко давам
а ако е някой друг попринцип съм винаги мила, стига да не се дразни с нещо...Но аз не почвам да се дразня с някой, ако той не си го търси. Тогава мога доста да го обидя, така че да го заболи наистина, обичам да ги човъркам такива
Иначе не съм срамежлива, обичам да говоря, но и да слушам. Инат, вънаги си държа на своето. Не разчитам на други, когато нещо ме мъчи, просто споделям с най-близките приятели. Много суетна, с много мании :D . Силно чувствителна. Ако се скарам с някой, който обичам го понасям много трудно, нещо постоянно ме мъчи, докато не се оправим. Към гаджетата, които съм имала (с едно изключение)....обичам да ги дразня, да умират за мен, не допускам да ме правят на луда :? Силен характер съм. Никой не може да ме накара да се чувствам зле, освен тези, които обичам.

NamelessRomantic
11-05-2009, 11:54
The Nameless Romantic
The Mindless Destroyer
Red Blindman

Kukumqvka
11-05-2009, 11:57
По принцип ме мислят за добра,фактически зад мен се крие много злоба и това ме прави агресивна на моменти.Иначе съм весел човек,но съм трудна за опознаване,за това и толкова малко хора ме познават истински.Мисля се забавна и не само аз.На моменти съм прекалено мълчалива,това ме прави скучна за тези,които не са ме опознали.Но разгърна ли истинското си Аз,нямам равна 8-)

Abigoria
11-05-2009, 12:14
Хората, които не харесвам, ме смятат за агресивна, заядлива, злопаметна, безсърдечна и готова да се самоиронизира с цел пълното унищожение на словесния противник. Пряма съм (с леко садистични наклонности) и отчати непукист. Ревнива и отмъстителна.

За близките ми хора съм обаче мила, сравнително щедра и изслушваща. Мога да правя компромиси и да давам съвети (но давам такива само за неща, от които разбирам).

Голямо въображение и голяма уста с остри език и зъби :)

smiirnoff
11-05-2009, 14:09
амии аз съм
много добричка по принцип
ако някой ме помоли нещо, не мога да му откажа ^^
доста крайна съм
почти винаги съм непукист
голяма лигня съм о.О (:Д)
много рядко избухвам
понякога доста се нервя и т'ва се отразява на околните, ама
те си ме обичат такава *прегръдкИ*

обожавам да говоря
адски трудно ми се затваря устата :Д
много обичам да се запознавам с някви хора :Д:Д
ии обичам да досаждам (разбира се като се лигавя става това о.О ) :Д

супер голям мързел съм ..
даже понякога си се дразня на собствения мързел о.О

най - много обичам да обичам ^^ (от всички изброени това мое 'качество' си го обичам най - много <3) ^^

обожавам изкуството
всичко свързано с него ме вълнува
най - много се интересувам от снимане и рисуване <33
обичам да се смея (това го правя всяка една възможна секунда ^^)

и най - вече съм човек, който си обича живота и съм щастлива такава, каквато съм ^^ ^^
^^

^^ (и тези очички са ми любимите ^^)

Korrnyy
11-05-2009, 14:25
обожавам да говоря
адски трудно ми се затваря устата :Д

супер голям мързел съм ..
даже понякога си се дразня на собствения мързел о.О
:D Същата съм :D :D :D

LittleDude
11-05-2009, 14:41
insane :lol:

Tempest
11-05-2009, 14:42
ми.. често се правя на шут, но не съм такъв.. учтив съм към момичетата, към момчетата - ако трябва.. умея да пазя тайни, трудно се сърдя, но разсърдя ли се.. става лошо :) имам чувство за хумор, добър съм с когото мога, другите са ми безразлични.. държа на приятелите си, но поста "най-добър приятел" вече е зает :) обичам да помагам на хората с каквото мога, търпелив съм и съм лесно влюбчив.. (уви, но не мога да го призная пред себе си)... ако някоя ми е направила добро първо впечатление малко се срамувам при контакт с нея.. хехе 8-) ии това е в общи линии

umri
11-05-2009, 18:36
Позитивен във всичко (когато не съм в настроение поне се опитвам). Един ден съм много весел, друг ден мога да изям някой жив, като негативните дни са значително по-малко.

Към момичетата достоен, забавен и усмихнат.
Към момчетата също.

Високо самочувствие, горе вдигната глава и за нищо не ми пука. Ако някой ме харесва - добре, ако не.. не е мой проблем.

Трудно и почти невъзможно казвам думата "Обичам те". Не се е случвало до сега. Но ако я изрека ще бъде истина.
Думата приятел също е нещо голямо за мен, макар че имам много "приятели". До сега истински не съм намерил и затова винаги съм резервиран към всички.
Човекът, който играе ролята на най-добрия ми приятел е баща ми и общо взето е единственият човек, който знае абсолютно всичко за мен.


Това беше малко Story of my life, но пък беше интересно да се замисля какъв точно съм.

TheMadHatter
11-05-2009, 18:39
Задник...

Converse333
11-05-2009, 18:48
По принцип мила,но трудно се доверявам на хората.Когато не ги познавам съм дори малко дръпната.Обичам да отрязвам хората,когато не ми допадат,просто ги разкарвам.Иначе имам добро чувство за хумор,държа на приятелите си.Мразя предателството,още повече ако е от приятел.Един от недостатъците ми е,че не показвам чувствата си.Когато ми е тъжно,не плача,просто не говоря...

Stan4o123
11-05-2009, 18:53
Ми свестен,разбран,малко мързелив,забавен,понякога дори лигав(рядко),леко затворен за чужди хора,бях много романтичен,обаче само на подводни камани удрям и затова съм го оставил в бакграунда това,интересувам се от всичко,понякога съм лесно раздразнителен,и още много!!!

fenastz
11-05-2009, 19:14
I'm A Freak Undercover. :) :)

xoxi
11-05-2009, 19:31
Много съм добричка 8-)
Аз съм човек, който живее без да се интересува от чуждото мнение и който е готов да прави всичко, стига да се забавлява.
За мен няма умни, тъпи, красиви, грозни и т.н. и т.н. За мен всички хора са еднакви. Широко скроен човек съм, общо казано. Във всяка задръстена улица намирам капка светлина и винаги гледам нея.
Всичко на всички прощавам, но нищо не забравям. Въпреки това, не съм отмъстителна, просто винаги си имам едно на ум за даден човек : ))
Обичам новите запознанства и хората, които умеят да бъдат и сериозни и купонджии : ))

Vain
11-05-2009, 19:55
По принцип съм спокоен човек... май. Упорита съм и на моменти твърдоглава. Директна и открита, не мога да бъда лицемерна. Обичам нещата да са на моето, но признавам, когато не съм права.

hooliganka89
11-05-2009, 20:51
Много променливи настроения

lubomirky
11-05-2009, 21:41
уфф.. най-доброто място да напишеш 'нормален софийски дришльо', пък не съм от съфъто..

за да не е спам : аз съм умен, начетен, с чувство за хумор и добре изглеждащ. ако има заинтересовани, да пишат на лична ;дд

someonerandom
11-05-2009, 21:56
Добричък съм и обичам да помагам на приятели,обаче иначе съм доста импулсивен и избухлив :oops:

mechtaq_za_teb
11-06-2009, 06:51
Добричка съм, когато се държат добре с мен, но мога да бъда и доста проклета :lol:
Разбран човек съм, обичам да помагам, когато мога... винаги съм усмихната (освен ако не са ме зарязали :( )
Обичам лъчезарните хора(като мен 8-) ) Малко странна личност съм...

MadeOfWater
11-06-2009, 06:56
Добра,мила,съобразителна,н докато не започнат да ми се качват на главата-избухлива,раздразнителна и най-вече злобна :o

Myrrie
11-06-2009, 12:21
LEO 8) 8) 8) 8)

Jumbie483
11-06-2009, 13:10
Не знам :? Трудно ми е да се описвам сама себе си.
Настроението ми е често променливо. Труден характер съм, не се доверявам изцяло на никой. Каквото мисля го казвам, честна съм, не мога да лъжа. Щом взема някое решение е невъзможно човек да ме разубеди. Инат съм, обичам да рискувам и не ми влияе чуждото мнение. Обожавам музиката, семейството, роднините и истинските си приятели.
Стига ви толкова..

sunshinepp
11-06-2009, 13:14
държа се добре с хората,които заслужават..някой ядоса ли мее по-добре да не ми е пред очите..супер влюбчива съм и много чувствителна...все 1 си правя някъв профил в сайт за запознанстваа БОЖЕЕЕ :lol: :lol: 8-) :-x

Rhype
11-06-2009, 13:25
Равнодушен ,безразличен ,песимист :D

gabiiTu
11-14-2009, 19:01
Избухлива .. скрита лимонка :D :booooomb:
Добра с тези които са добри с мен ;)
А и... отмъстителна понякога ...
И да добавя още ,че и когато приказвам съм ухилена. 8-) 8-) 8-) 8) 8-) 8-)

britzy
11-14-2009, 19:17
Значи аз съм дева-некфа перфекционистка,това е едното-подреждам всичко по милиметри ала бала :D ,мила съм,добра,мнооого забавна,забавлявам всички,не съм злопаметна и добре че,мога да бъда и кучка навремена :D

BlueFace
11-14-2009, 19:20
Добър ,забавен , леко нервен ,относително търпелив xD

LO6IQ
11-14-2009, 19:25
Тука всеки си прави личностна характеристика ли ?
ОК.
Аз съм най-големия.
Пич съм отвсякъде. Богат ,красив и умен съм.Аз съм момче мечта.
Не съм нервак ,донякъде съм търпелив.Имам ферари в цвят червен и нокия с карбонов капак за 2 бона.Мил,любезен и възпитан.Фен съм на спорта и спортувам. . Обичмам шоколад, пица, китайска и италиянска кухня. Не ям чипс ,щот е много вреден но иначе обичам.Не ям спанак, карамел ,гъби ,шкембе чорба, охлюви ,миди и други. Не пуша и не пия алкохол (само понякога).Любимата ми игра е уъркрафт.
И к'ва файда ся.http://www.pic4ever.com/images/128fs81179.gif

Nikneg
11-14-2009, 19:25
1 на 1 000 000
ЕЕЕ добре бе :lol: :lol:

Който ме познава,знае какъв съм :)

mitkom89
11-14-2009, 20:20
Луд съм

mucinkata93
11-14-2009, 20:32
Хмм.. Преди около 4 месеца бях ужасна.. Търсих си с кого да се скарам и кого да обвиня в някоя простотия..
Обаче днес не е така.. Сега съм добричка и търся положителните страни във всичко..
Откачена съм си още и живея на върха на възможностите си..
Правя това, което искам и се усмихвам ВИНАГИ..
Обичам свободата си и НЕ позволявам да ми я отнемат..
ОБИЧАМ живота си..! :grin:

balu4ka
11-14-2009, 20:38
Странна и наивна ,понякога много откачена и винаги съм държала на свободата си .. :?

FancyGirl
11-14-2009, 20:42
Не мога да се определя в момента ... блокирах

ShawnMac
11-14-2009, 21:23
Не обичам да се самоопределям , но смятам , че съм много странен човек. :)

antifashionshit
11-14-2009, 21:28
Какъв е вашия характерр .. ? :grin:
made in China 8-)

mArMaLaDkA
11-14-2009, 21:30
Бюро запознанства има лииииии... :lol:

FancyGirl
11-14-2009, 21:38
Не обичам да се самоопределям , но смятам , че съм много странен човек. :)

Копираш ли ме бе :-D
Аз ще те определя може ли ? - хубав, мил, сладък, нежен, внимателен, търпелив, съобразителен, с най-хубавите очи, страннен (но се радвам че те разбирам), понякога наивен, упорит, общителен, добър, срамежлив, милосърден, искрен, преди беше доста тъжно момче но се радвам че това се промени :oops:

ShawnMac
11-14-2009, 21:42
Не обичам да се самоопределям , но смятам , че съм много странен човек. :)

Копираш ли ме бе :-D
Аз ще те определя може ли ? - хубав, мил, сладък, нежен, внимателен, търпелив, съобразителен, с най-хубавите очи, страннен (но се радвам че те разбирам), понякога наивен, упорит, общителен, добър, срамежлив, милосърден, искрен, преди беше доста тъжно момче но се радвам че това се промени :oops:
:oops: Знаеш ли колко момичета търсят такъв като мен , ся ще почнат да ме свалят 8-)
:-)

FancyGirl
11-14-2009, 21:43
Тогава приятно сваляне с момичетата [-(

ShawnMac
11-14-2009, 21:50
Тогава приятно сваляне с момичетата [-(
Ами ако не ги искам :o :x

mArMaLaDkA
11-14-2009, 21:52
ShawnMac, дават ли ти - вземай, гонят ли те - бягай. 8-)

ShawnMac
11-14-2009, 21:53
Не мога да се определя в момента ... блокирах
Имаш ли нужда от помощ :-) ?
Най-нежното създание , което познавам. Караш ме да се чувствам като най-щаствливото момче на планетата и извън нея :-D :oops:
Красива , с най-сладките устни и нещо което никой не може - само ти ме разбираш. :P
Обичам те :grin: :oops:

ShawnMac
11-14-2009, 21:56
ShawnMac, дават ли ти - вземай, гонят ли те - бягай. 8-)
Мерси за съвета приятел , но обичам само нея :oops:

stylo
11-14-2009, 22:12
ми трудно допускам хора до себе ,трудно се доверявам и трудно си връщам доверието в някого.лесно се паля и трудно ми минава.отвратителен инат съм ,докато не стане на мойто просто няма да го бъде :-D
ценя истинските приятели и давам всичко за тях.но когато някой ме предаде съм много отмъстителна.почерням му живота.
инак съм винаги весела,не спирам да се лигавя. :grin: :P :-P черпя от живота.радвам се на всичко,не ми трябва много.
обичам щастливите хора,радостта,да излизам и ест да обичам!!! :grin: :grin: :grin:

mArMaLaDkA
11-14-2009, 22:21
ShawnMac, дават ли ти - вземай, гонят ли те - бягай. 8-)
Мерси за съвета приятел , но обичам само нея :oops:

МармаладКА. Женски род, тУЙ-онУЙ. 8-)

SunShinePearl
11-14-2009, 22:44
Лесно избухвам,но бързо ми минава,не мога да се сърдя ,не съм злопаметна,добра съм,понякога наивна,не търпя обаче някой да си играе с мене ,а ако това стане му го връщам тъпкано,добра приятелка,обичам да пия :-D и сега не мога да се сетя друго

soul1199
11-15-2009, 08:03
аз съм добричка,мила,усмивката не слиза от лицето ми,мн съм найвна и чувствителна,романтичка съм,не се сърдя за дълго,обичам приятелите си и държа на тях,никога не бих ги предала :) и просто искам някое момче,което наистина ще ме обича :(

izlishna
11-15-2009, 08:19
Oпределям се като манячка :grin:

GodLovesYou
11-15-2009, 09:44
болен

NaNa_SladuRana
11-15-2009, 09:56
Живея си в свой собствен свят...

Мисля,ча това ме описва до някаква степен:

Понякога съм весела и стилна,
друг път съм тъжна и небрежна.
Когато трябва - мога да съм силна,
когато искам - мога да съм нежна.
Понякога покрай реката тичам,
но за приятел в блато ще нагазя.
Когато искам - мога да обичам,
когато трябва - мога и да мразя.
Понякога спокойствие разливам,
друг път във буря се превръщам.
Когато искам - бързо си отивам,
когато трябва - винаги се връщам.
Понякога съм страшно хаотична,
друг път съм подредена къща.
Когато искам - много съм различна,
когато трябва - съм една и съща.

cvetani
11-15-2009, 14:29
mnogo stranna bix kazala...ili sam zatajena adski mnogo ,4e kato me gleda 4ovek se1 pla4a ili sam adski ligava i ne moga da se spra da se smeq :razz: :razz:

pwnage
11-15-2009, 15:13
Ербап съм. Забавлявам хорицата на мохабетче. Скромен,социален-антифешън специален. На моменти откровенно брутален и брутално откровен. Верен на хардкора фен. Желая ли съм и гамен,но инак добряга неземен. Неоценен-неженен. Неизхабен от хормони съм пленен.

П.С : Реших,че трябва да се опиша с рими но тва не значи,че лъжа за нещо.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P

krisity17
11-15-2009, 15:37
Много съм добричка :) , миличка :oops: :-D и малко , но съвсем малко наивна 8-) 8-) 8-)

oNthEmaX
11-15-2009, 15:46
обичам да мразя

пс: Ах ваща мама

danibebi
11-15-2009, 16:52
Ами аз съм добра,мила и много чувствителна.Не съм надута или лицемерна и не искам да си имам проблеми с никой.Ако пожелая мога да дам всичко за даден човек т.е. мой приятел..Много съм нежна и винаги се пазя да не се ударя нещо или да не се нараня :-D Избухлива съм и съм нервна,но съм лъчезарна и винаги усмихната. :)

totik
11-15-2009, 17:51
Кратко и ясно-готин

NaNa_SladuRana
11-15-2009, 18:27
Ох,чак сега прочетох всички мнения :lol: и не мога да разбера защо 90% от от мненията започват: "Ах,много съм добричка/добричък" , стига бе дори и Иисус не се е самоопределял като такъв 8-)

totik
11-15-2009, 18:31
Еми затова е Исус :D

buuu
11-15-2009, 18:57
Избухлива съм .. но усмивката никога не слиза от лицето ми :-D + Psihi4no nestabilna ..

roshlichka
11-15-2009, 22:33
Човешки ;] :D :D :D

peshost
11-16-2009, 07:53
Пич :D

XTREMEFREERIDE
11-16-2009, 11:38
Изключително търпелива. Добра (като човек). Мисля, че съм със що годе изграден характер. Упорита, но не много организирана. Мааалко мързелива, ама съвсем мъничко.. 8-) Влюбчива, но като се захвана за някой, трудно сменям към друг. Сериозна. Спокойна. И общо взето т'ва е.

valn
11-16-2009, 14:09
Определено не притежавам характер, видим за всеки... но като цяло съм добър, мил, приказлив, винаги весел и щастлив, и никога не мисля злото на някого... хД :)) Абе романтиката и страстта са ми в кръвта, ама обичам адски много приятелствата!

DarkBass
11-16-2009, 16:03
Есички сме невинни и добрички до доказване на противното :D :-o

ThroughStruggle
11-16-2009, 16:11
Мил съм, Добър съм, Очтив съм.....към момичета
Към Момчета... Или сте с мен,или сте против мен...Това не е нахалност,а съдба ;]

Хаха, не звучиш като типичните бургаски "батки". 8-)
Изумена съм колко приличам на NoContinuation.
С риск да се повторя, бих казала, че съм доста емоционална. Крайна съм, или обичам, или мразя. Изразявам част от емоциите, като развеселение например, но неща като любовни трепети и мои лични разсъждения върху живота, предпочитам да запазя за себе си. Критична съм, избухлива, директна. Крещя често, било в израз на щастие или гняв. Притежавам чувство за хумор, макар и неразбрано от по-бавните ми връстници 8-) . Не обичам пасивния начин на живот, харесвам изкуствата, в частност музиката и литературата. Интересувам се от доста неща, като например психология и философия. Принципно не съм ограничен човек, но за повечето неща имам строги разбирания, които някой много много трудно би могъл да разклати. Мързелива съм, но само за нещата, които са ми неприятни. Имам високи цели, които някой ден, избавена от тийнейджърския стремеж към безсмислени и безполезни дейности, се надявам, че ще постигна.

moon_flower
11-16-2009, 16:24
Адски злобна инатлива съм,много се паля от нищото и винаги вдигам скандал за най-малкото нещо.Обичам да си казвам каквото мисля,а и това може да означава,че ще нараня някого с думите си.Много съм отмъстителна и злопаметна.Това са ми лошите черти на характера.Същевременно мога да бъда и много мила,а и съм адски грижовна и склонна да помагам на хора в нужда.Често изпадам в двете крайности.Мога да бъда много буйна и спокойна.
В обищи линии е това.

kombarka
11-17-2009, 17:28
Изключително голям инат. Рядко срещано същесто. Много малко хора са ме виждали и ще ме виждат да ми е сдухано. Лесно се сприятелявам, но трудно се привързвам към някого. Ако някой ми влезе под кожата, за него късам дрехи и перушини! 8-)
+ Трудно се ядосам, ама ядосам ли сеее... :o

sian4eto
11-18-2009, 10:45
Еми добричка съм, но съм много отмъстителна :-D Търпя дълго време някой, който ми лази по нервите, но като ми кипне ставам много гадна :? Ако някой приятел ме помоли за услуга не мога да кажа "Не" :-o Дори да знам, че много трудно ще му изпълня молбата сърце не ми дава да му откажа и в много случаи съжалявам 1000 пъти, че съм му обещавала нещо :( Иначе съм супер весел човек :) Непрекъснато съм усмихната, разбирам се с всички, имам много малко проблеми и така :D
:-) :-) :-)

+1 :) :) :)