PDA

View Full Version : Нямам звук



MichellePhan
11-05-2009, 11:24
Ами значи аз преди 5-10 мин си изтеглих от vbox7 една песен с vloader и като я пуснах компютъра заби/блокира-просто спря и аз го изключих от контакта.Сега като го включих нямаше звук.ПОМОЩ!! моля вии///... :booooomb: :booooomb:

LittleDude
11-05-2009, 11:34
преинстални звуковите драйвъри като за начало... ако не стане ще помислим от какво е... (най-лошото изгоряла звукова карта)

MichellePhan
11-05-2009, 11:37
:D Ами как да ги преинсталирам(къде е това чудо?) :D :D 8-)

LittleDude
11-05-2009, 11:44
:D Ами как да ги преинсталирам(къде е това чудо?) :D :D 8-)
първо виж доло има ли някаква иконка на тонколона или нещо подобно...

MichellePhan
11-05-2009, 11:47
Ами има една "сила на звука"

LittleDude
11-05-2009, 11:49
Ами има една "сила на звука"
до край ли е ?

doomkillerr
11-05-2009, 11:53
...като я пуснах компютъра заби/блокира-просто спря и аз го изключих от контакта.Сега като го включих нямаше звук.ПОМОЩ!! моля вии///... :booooomb: :booooomb:

Здравей! От мен да знаеш, че компютър не се спира по такъв начин от контакта :D - НИКОГА, било то настолен компютър или лаптоп!!! Има си бутон за рестартиране (ако е настолен компютър), а ако е лаптоп или няма специфичен бутон за рестартиране се спира от "Power" бутона от който го включваш, като го задържиш натиснат 5-секунди!

Драйверите можеш да ги преинсталираш или от "Control Panel"-а или от My Computer -> десен бутон на мишката -> Manage -> Device Manager - и там търсиш "Sound Controller" -> Модела на звуковата карта -> Десен бутон -> "Update Drivers Software..." / Като преди това трябва да си свалиш звукови драйвери (най-хубаво последните) от сайта на пройзводителя на звуковата карта!!!

Успех... :)

LittleDude
11-05-2009, 11:54
аз си мисля, че е реалтек картата... често млъкват кат се спре така компа :lol: :lol:

ivanstef
11-05-2009, 15:44
doomkiller най точен, както винаги 8)

LittleDude
11-05-2009, 15:46
doomkiller най точен, както винаги 8)
той е про :lol: аз съм бо7 :lol:

ivanstef
11-05-2009, 18:14
doomkiller най точен, както винаги 8)
той е про :lol: аз съм бо7 :lol:

Всъщност, него най не го мързи да пише... :)

doomkillerr
11-05-2009, 18:53
Всъщност, него най не го мързи да пише... :)

Има нещо такова... :)

LittleDude
11-05-2009, 18:58
Всъщност, него най не го мързи да пише... :)

Има нещо такова... :)
просто съм бо7 и не разбирам нищо :o :lol:

Tajnomomiche
11-05-2009, 20:01
...като я пуснах компютъра заби/блокира-просто спря и аз го изключих от контакта.Сега като го включих нямаше звук.ПОМОЩ!! моля вии///... :booooomb: :booooomb:

Здравей! От мен да знаеш, че компютър не се спира по такъв начин от контакта :D - НИКОГА, било то настолен компютър или лаптоп!!! Има си бутон за рестартиране (ако е настолен компютър), а ако е лаптоп или няма специфичен бутон за рестартиране се спира от "Power" бутона от който го включваш, като го задържиш натиснат 5-секунди!

Драйверите можеш да ги преинсталираш или от "Control Panel"-а или от My Computer -> десен бутон на мишката -> Manage -> Device Manager - и там търсиш "Sound Controller" -> Модела на звуковата карта -> Десен бутон -> "Update Drivers Software..." / Като преди това трябва да си свалиш звукови драйвери (най-хубаво последните) от сайта на пройзводителя на звуковата карта!!!

Успех... :)
няма ли да е по лесно да даде Roll Back Driver на мен така винаги ми се оправят драиварите :)

doomkillerr
11-05-2009, 20:18
няма ли да е по лесно да даде Roll Back Driver на мен така винаги ми се оправят драиварите :)

Ами зависи... Този метод с "Roll Back Driver" върши работа само, ако драйверите си ги има в самия Windows... :)