PDA

View Full Version : Уморих се от теб



perfektencom
11-05-2009, 12:02
Здрас7и на всички във форум,имам една мисъл която ме мъчи, и бих ви бил благодарен да ми дадете съвет :? :Значи от седмица си пиша със едно момиче,много ми хареса от начало,и все още си я харесвам но вече не съм сигурен, значи тя е от съседния град,и нали пишем си тва онова , аз постояяно и казвам че ми харесва и сто пъти съм и доказвал че съм влюбен в нея, (да оточна нещо НЕ СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ ),и тя само ми праща целуфчици по скайп.А сега нещото заради което пиша: Тя никога не ми е писала преди аз да и пиша (и в скайпа и с смс) винаги аз .. това ме изнервя до някаква степен,защто може би се уморих да съм аз настоятелния,дори понякога не ми пише и се чуда да продължавам ли (въпреки че се уморих аз да съм главния) или просто да продължим като приятели

Sh@d0w
11-05-2009, 12:06
Малко за мен:Момче съм , на 14 години от Сандански , който иска да пита Л.С.

Само като ти прочетах подписа ми стана ясно...Ти на сериозно ли се обясняваш по скайп в любов?Явно не си още на ясно какво е това.Може да ти харесва на външен вид,както и всяко друго момиче,но това не е любов.Зарежи ги тия работи още си малък.Ако все пак искаш гадже излез навън,а не по цял ден да висиш в скайп и да се чудиш за коя да се лепнеш.

:?

haritov
11-05-2009, 12:09
Я не се лигави!Тя казва,че те обича ти защо не ми писла първа?

А може би чака ти да и пишеш?

Kukumqvka
11-05-2009, 12:11
Щом си на 14,едвали ще можеш да пътуваш да я виждаш и обратно.. скайп любов? хах,това е само една илюзия.

ScarletBite
11-05-2009, 12:25
Любов в скайп? WTF? :lol:
Наборе, излез от филма! :wink:
Имаше една тема Голмите батковци .. който се заиграват с малки момичета (mm) (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=293683&postdays=0&postorder=asc&start=0) .Виждате ли сега защо 14-15 годишните момичета тръгват с по-големи? 8) Връстниците, визирам автора, са незрели, глупавички и наивнички.О, също така с детски акъл. 8)

ifilin4ica
11-05-2009, 12:40
Оле....аз никога не пиша първа по скайп или се случва много рядко. Повечето пъти даже не го поглеждам и към 11 като лягам 13 човека писали о.О
А относно това 'скайп любов' :lol: И като се замисля, че аз самата вярвах, че има такова нещо... WTF!!!

Здрас7и, целуфчици ... WTF!!!
Човек, сигурен ли си, че си на 14 :-o Цепиш мрака с простотията си! Сега си влезнал у форумо щото си решил, че имаш проблем и е нужно да ни занимаеш с него. :?
И казваш, че нещо не ти обръщала внимание момата дето пишеш с нея...естествено, че няма :x То с емоционално неориентирани пубертети като теб кой ще общува. Само начина, по който се изразяваш и пишеш, показва на какво ниво си. И ако кажеш, че и чалга слушаш...картинката е пълна :D

LoveRetroMusic
11-05-2009, 12:40
О, блокирай я - ще я забравиш. Не се притеснявай. :smt019

AiKaTa
11-05-2009, 13:05
ми... незнам кой нормален човек ще се занимава с това... любов на 14 по скайп ... от 1 седмица.. нямам коментар :)

TheMadHatter
11-05-2009, 13:14
Зле. :lol:

Hilary_
11-05-2009, 13:24
сто пъти съм и доказвал че съм влюбен в нея, (да оточна нещо НЕ СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ ),и тя само ми праща целуфчици по скайп.

това ми стигаше .. :shock: :shock: :lol:

Korrnyy
11-05-2009, 13:27
сто пъти съм и доказвал че съм влюбен в нея, (да оточна нещо НЕ СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ ),и тя само ми праща целуфчици по скайп.

това ми стигаше .. :shock: :shock: :lol:
+ :razz: :razz: :razz:

cookie_master
11-05-2009, 13:28
колко теми ще пуснеш за тази твоя любов от друг град? :-o

sasha_90
11-05-2009, 13:37
Хей детенце,седни си на д-то и спри да пишеш по форумите,как си влюбен,в невиждано момиче.Какви са тези глупости?Нямаш ли си по-важни неща за правене?Можеш да вземеш да поучиш малко,а не да висиш в скайпа.Проумей,че живота е извън програмите за чат.

sladur4etyYy
11-05-2009, 13:38
ужас...

Presley
11-05-2009, 14:43
Вариантите са два:
Или мацката не може да се пребори с егото си и эатова все чака ти да си инициатор на виртуалния ви контакт.
Или тя не вэима толкова насериоэно контакта ви,тоест,не се е филмирала колкото теб.

И един въпрос: Как и покаэа,че държиш на нея наистина при положение че дори не сте имали пряк,реален контакт ?

Да энаеш,че face2face е по-раэлично и по-удевлетворяващо.

Presley
11-05-2009, 14:47
Хей детенце,седни си на д-то и спри да пишеш по форумите,как си влюбен,в невиждано момиче.Какви са тези глупости?Нямаш ли си по-важни неща за правене?Можеш да вземеш да поучиш малко,а не да висиш в скайпа.Проумей,че живота е извън програмите за чат.
Пълни глупости.
Прекрасно е едно 14-годишно дете да има чисто съэнание,което не допуска до толкова сериоэни мисли.Подава се на първосигналните си емоции.Просто е дете.Прекрасно ! "По-важни работи эа правене" - хахаха да,сигурно,эакъснява эа офиса и шефа ще се ядоса яко.

nicolepcd
11-05-2009, 14:53
Така, като изключим глупавата тема... ще ти кажа, че и аз никога не пиша на момче, което ми е харесвало по скайп... неудобно ми е... И не съм само аз така, така че не се нервирай, приятелю, пиши си й, на нея й харесва 8-) 8-) 8-)

peshost
11-05-2009, 15:37
Ех и аз като бях по-малък се залъгах така по скайпа с едно момиче от друг град и ест нищо не стана... Забраих я какво да ти кажа няма смисъл да се занимаваш нормално е да не ти пише, няма нищо да стане.А и да не казвам никога ама почти винаги избягвай да се обясняваш по скайп, убедих се, че е много грешно, друго си е на живо... Успех... :-D

ef4etyYy
11-05-2009, 16:19
А и да не казвам никога ама почти винаги избягвай да се обясняваш по скайп, убедих се, че е много грешно, друго си е на живо... така е

yYniiKaLnAa
11-06-2009, 09:43
Ами.. щом е по скайп няма смисъл.. зарежи я ... да се оправя сама...

mOBSCENE
11-06-2009, 10:51
:-o к`во се изненадвам и аз.. :lol:

crazymm
11-06-2009, 11:38
две думи: няма смисъл и тфа е :)

kaspichanec
11-06-2009, 12:00
Такъв е живота брат 8-)

soul1199
11-06-2009, 13:55
сто пъти съм и доказвал че съм влюбен в нея, (да оточна нещо НЕ СМЕ СЕ ВИЖДАЛИ ),и тя само ми праща целуфчици по скайп.

това ми стигаше .. :shock: :shock: :lol:
+ :razz: :razz: :razz:++ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: