PDA

View Full Version : Gamepad



nooba
11-05-2009, 12:19
Като видях че някой имат най различни проблеми се сетих че и аз имам с моя Геймпад. Проблема е че на повечето ФПС-та (май на всички защото не се сещам някое да ми е вървяло освен Lost Planet) когато дам напреде джойстика (левия за управление) героят ми тръгва назад и обратното като дам назад героя тръгва напреде, апък при игри с коли като дам копчето за напреде (попринцип е номер 1 копче) колата сама завива :( ако някой може да ми помогне дори само при ФПС-тата ще съм му благодарен,защото много обичам да играя с геймпада ми но немога :smt022 (Геймпада ми е Speed Link Strike 2 SL-6535)

LittleDude
11-05-2009, 12:23
барал ли си настройките на играта? там май има за настройки на геймпад... (не съм сигурен)

nooba
11-05-2009, 12:33
на които имаше барах ... даже се опитах да сменя контролите... като дам напреде да тръгва назаде следователно на мене ще е нормално :D но нестава :( апък повечето игри и всички нови са с ЕксБокс Геймпад... моя е като за ПлейСтейшън :(

LittleDude
11-05-2009, 12:36
може да е от геймпада... купи си нов :-o

nooba
11-05-2009, 12:46
Този ми харесва :-/ апък не ми се дават пари за др л***а както аз ги наричам.... и все пак ако някой друг види темата и има нещо да сподели да не се притеснява :P