PDA

View Full Version : Училище



waterfull1234567
11-05-2009, 14:17
Много по-различна съм от другите, и момичетата от класа ми не ме харесват.Моля Ви без подигравки. :x
Запазете си подигравките.
Благодаря!

clever
11-05-2009, 16:14
каква е причината че не те харесват ?
покаже всичко хубаво от теб
имай самочувсвие
не им обръщай внимание като ти се подиграват---
ако го правят без причина са малоумни О.о просто им кажи да си гледад работата :D

akrobatkata
11-05-2009, 16:56
Да съгласна съм с clever а ако толкова не можеш да ги търпиш повече ги попитай в очите какъв им е проблема ;);)

KotQncU
11-05-2009, 17:37
ам има ли няаква причина за подигравките??? ако няма ок поговори с тях (ако е възможно) не давам 100% че изведнъж ще станете най добри приятелки ама все пак може поне от малко да те приемат :)

aloveyou
11-05-2009, 18:23
Каква е причината,че не те харесват ?

yanito1996
11-06-2009, 06:50
Ако не те харесват без причина, значи са глупави патки. Това говори лошо за тях и щеше да говори лошо за теб, ако те харесваха. Иначе се замисли има ли причина да се карате и се опитайте като цивилизовани хора да поговорите за "различията" си.

waterfull1234567
11-06-2009, 07:46
Мерси!!! :oops:

waterfull1234567
11-06-2009, 07:47
Не мога да общувамсамо сповечето момчета!!!

auraX
11-06-2009, 08:07
не те харесват заради това :-o :shock: :-o извинявай ама тва ако е причина да не те харесва някои аз сам Али Баба :lol:

akrobatkata
11-06-2009, 09:07
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o

waterfull1234567
11-06-2009, 09:11
Да, заради това е.Като гледам май, майне си али баба :D

yanito1996
11-06-2009, 15:46
Уауу... скарали сте се заради молив. Звучи интригантско :lol: Ами не виждам истинска причина, поради която да сте скарани, може би не ви е писано да сте приятелки, де да знам :D Постарай се да им обясниш какво мислиш, може би ще те разберат ;)

dacodaco
11-06-2009, 16:56
"Уауу... скарали сте се заради молив. Звучи интригантско :lol: "

тоя молив траа е бил мн готин...всъщност не траа се местиш...навсякъде е едно и също!просто веднъж завинаги им покажи че с теб шега не бива... :P пребии някоя 4афка като ти се издърви и ако и това не помогне зна4и си имаш работа с мн задръстени хора!! O:)

KotQncU
11-06-2009, 20:34
Бреееей ама те теа твойте фр май са мноу тъпи е пич :shock: Аз лично нз дали има смисъл изобщо да говориш с тях... Все пак щом се разбираш с момчетата тва е перфектно! Повярвай ми понякога е по добре да имаш за приятел момче защото то няма да те предаде и 99% (винаги тряя да има 1%) няма да каже на никой нещо което си му споделила, ако го помолиш. Докато ние момичетата сме гадни кучки (ся някои ще си кажат не аз не съм амааа кво да се прай няма изключения) така че според мен щом се събираш с момчетата няма кво да се занимааш с онез :grin: :grin: :grin:

waterfull1234567
11-07-2009, 06:29
:D :D :D :D :D
Да, много си права.Знам от личенопит, че всичките ми приятели които са момчетане са казали нищичко [-o< .Пък и много се забавлявам с тях(Някой да не си помисли нещо!!! :D ).
Благодаря Ви, много!!! :mrgreen:

cookie_master
11-07-2009, 14:15
Ами, аз не се гримирвам не слагам сенки и тн.Не съм нахална не удрям момчетата, а се разбирам с тях.Но мисля,че е заради нещо.Бях в едно училище,но се преместих защото ревах доста често от тях.И дойдох в друго, но имаше нови ученици и аз понеже бях по- така нова втория срокна 6клас се преместих и ме зеха дамепреместят при новите ученици.Тогава моята така нареченаприятелкаме разпрегръща, че сам там , но и тя беше там защото беше от началото нашести.И други такива имаше от стария клас и дойдоха в новия.Нови деца ново начало(макар,че и стари имаше но с повечето се разбирах отлично.).Минаха дни иедната ми дърпашеоливамолеше ме дай ми ги та дай и аз какво да правя разкрщтях и се, но м стана жал и и го дадох.Питах я, защо не взима на другото момиче молива, а тя ми каза че тя рисувала и аз рисувахама карай.И се премеестих до ено момче.И една дойде да се заяжда и мки писна вече!!!Казах и нещо... :( :-x !!!И от тогава ме намразиха.Но да уточня също защо се преместих не беше само зарадимолива приятелката от стария клас каза на момчето, което преди ми беше симпатично (не го харесвах само ми беше симпатичен) че го харесвам и му написа бележка.И тогава се преместихна чина до момчето и казах онова нещо намомичето!!!После моята приятелка мказа на едно момиче че сам го мразела после тя каза, че ще си имам проблеми наще дойдоха в училище и всичко се оправи.И казада сме приятелки.От този клас се беше върнало 1 момиче в другия клас и и разказвахвсичко че моята пр се е променилатя каза че сигурно е искала да се впише при другите.И иказах че ми е казала че вече не и енай-добра приятелка и тъкмо сесдобрихме и пак се скарахме, но те говорха с мен, де.И послеми викат гримирваи се бъди по-гадна и т.н и така...Сега искам да се местя в друго училище.Не разбрах абсолютно нищо.Моля те,научи се да пишеш :(