PDA

View Full Version : Къде са бункерите в Южния парк?



YourSupergirl
11-05-2009, 15:28
не знам темата дали е за тук..
та значи моля ви без отговори дето не са по темата..
някой ,ако знае къде са да каже плс.

Tokarev
11-07-2009, 00:56
axaxa ... po - dobre ne hodi tam mili4ka
Хахахах защо ?

UnKnOwNmAtTeR
11-07-2009, 01:52
Искаш да влезнеш ли?
И аз исках и отидох и да ти кажа вътре няма нищо интересно, но поне тръпката е яка и като ходиш през тунелите чуваш стъпките си зад теб все едно някой те следи... :smt101
Внимавай да се изгубиш :D :D :D

YourSupergirl
11-07-2009, 09:26
ок сега ще ви кажа защо искам да знам..не съм наркоманка нито нещо от сорта :D
искам да знам къде е..принципно бях навита да ходя ,но като прочетох разни работи в нета се отказах 8-)
просто искам да знам къде са от любопитство..
ПС:и пак помолих без отговори не по темата,но просто някои хора ,ако не спамят няма да са те ;x
аре моля ви сериозно искам отговор по скапаната тема,а не критика..достатъчно съм умна ,че да си преценя сама ,каквото трябва..не вие ще ми налеете мозък..пф.

SouthStandServiceLad
11-07-2009, 11:20
Влизал съм в бункера на редута и си е еб.ло чука там. Много е кочината, но е много мръсно и не е оферта. С Фенер можеш да видиш чудесии всякакви.
И тоя на границата между Изток и Дианабад. Там като малки взривявахме бомби.

Joc
11-07-2009, 14:12
^ малко газ долу няма да навреди значи :)

SouthStandServiceLad
11-07-2009, 14:16
Хероинистите дето са до св.Никола изчезват след 16.00! Не мога да си го обясня. По принцип би трябвало вечер да излизат, обратното е... Излизам сутрин да пия кафе и като слизам към центъра е фраш с надрусани отрепки дето се събират в "Зеленото" ходят наляво надясно и положението е наистина доста страшно. Гледката е отвратителна и не е за хора със слаби нерви. И в 16.00 като с магическа пръчка изчезват. А обясни ми как става ?

Joc
11-07-2009, 15:01
абе тея кафевите отрепки не трябва ли да ги прибират некъде?

Joc
11-07-2009, 15:07
Токарев е "бивш" :lol:


сигурно ще се мисли по въпроса, когато пропадналите хераджии увеличат престъпността, за да краднат кинти или нещо друго , с което могат да вземат поредната дозичка.
Те не, че и сега не го правят...

Joc
11-07-2009, 15:21
много ми е интересно след коя доза се пристрастява човек, знам че при всеки е различно, и все пак?
Пък бившите венаджии са голема рядкост.

адски пропаднала работа е херата

Tokarev
11-07-2009, 21:55
Токарев е "бивш" :lol:


сигурно ще се мисли по въпроса, когато пропадналите хераджии увеличат престъпността, за да краднат кинти или нещо друго , с което могат да вземат поредната дозичка.
Те не, че и сега не го правят...
Това мнение идващо от настоящ пасивен руски педеразд ми звучи незначително доста...