PDA

View Full Version : Момичета, Флирт?



DarkKisss
11-05-2009, 19:30
Момичета, ако видите младеж и той много ви хареса, как ще го накарте да ви обърне внимание, с какво бихте го впечатлили? А ако е по-мълчалив или срамежлив, как бихте го заговорили и как ще поддържате разговора? С какво ще го заинтригувате?
Ако искате може да рзкажете някоя случка, в която ви се е случила подобна ситуация или нещо такова ..
(темата ми е от чисто любопитство) :)

stelit0
11-05-2009, 20:24
при мен винаги е обратното момчетата се опитват да ме впечетлят :oops:

silwinka
11-06-2009, 11:11
Хах мила .. и ти ли си същата ? И аз това се питам в крайна сметка ... лятото много си паднах по едно момче и направо ' очите ми изтекоха ' .. но той беше руснаак и историята е дълга понеже аз не знам много добре руски , пък тооой е много срамежлив .. не си правих труда да завържа нещо , защото той постоянно ме зяпаше и си мислих че ще ме заговори е , супер яко съм се лъгала ! :D Сега това лято аз ще направя първата крачка , ако си мисля евентуално , че ще го видя ! :razz: Успех ..

titinkaa
11-06-2009, 11:32
Аз заговарям мн лесно,преди бях срамежлива,но от 2-3г. яко съм се отпуснала и не ми пука че правя първата крачка,по принцип питам неща свързани с него и с ежедневието му,за личния му живот и т.н. :)

DarkKisss
11-06-2009, 11:44
silwinka, на мен проблемът не ми е заговарянето, а поддържането на евентуален разговор. Ох, руснак. И аз това лято имах нещо с руснак, но при мен е лесно, защото съм рускиня:)

titinkaa, не е нужно да ти пука, че правиш първата крачка, но просто ако видиш, че той евентуално не е толкова заинтересован и какво правим? 8-)

vagarious
11-06-2009, 12:13
DarkKisss ами просто рискуваш.Аз много пъти така съм си позволявала да правя първата крачка и даже сега съвсем наскоро я направих.Просто чувствах, че има нещо между мен и въпросното момче и (няма да казвам как се запознахме :D ) и се оказах права - той наистина ме харесваше, но аз след няколко дена го пратих на някъде.(сещате се) :D Но понякога си мисля, че тези постъпки са жалки и че никое нормално момиче няма да направи така.Но уви.. аз го правя.. :D Ех, че дълго стана.. хаха :)

hottie
11-06-2009, 12:45
С усмивка, чувство за хумор...пък разговорът си потръгва от самосебе си - като открием допирни точки. А ако не открием спорим по някоя тема, което също е много предизвикателно и зарибяващо. Като цяло няма правило. Аз мнооого обичам да флиртувам 8-)

Korrnyy
11-06-2009, 13:08
На морето със спасителя :D Много ми хареса :-D
Започнах, като сядах на плажа до спасителния пункт :) Като ме погледнеше му се усмихвах, но не показвах, че много си падам по него, ами просто една невинна усмивка в знак, че съм го видяла :D
След 1-2 дена той дойде при мен, запознахме се, говорихме си, абе беше много забавно :)

s1NNer
11-06-2009, 18:49
Ох, руснак. И аз това лято имах нещо с руснак, но при мен е лесно, защото съм рускиня:)


А аз се чудех как така си естествено руса .. 8-)

.. офф аз като си харесам някой и няма как да не направя някоя издънка .. и просто не ми се получава да поддържам разговора с някой, който съм си харесала - нали като се поопознаеме нататъка е лесно ама в началотооо ...

Luscious_Heart
11-06-2009, 19:42
Ми да ви кажа - има 2-3 момчета, които съм харесвала супермного, но не сме тръгвали... Единият беше от разстояние и щеше да е тъпо, сещате се. 8-)
Другите двама вече не ги харесвам. Ма ще ви разкажа. ;д
Първият много ме дразнеше. Е, признавам си - и той бе от разстояние, ама не много. Абе няма значение.. Все за нещо трябваше да се заяде. Мислеше се за готин, но по агресивен начин. Веднъж направи голяма простотия. Не бяхме в един град тогава и ми прати снимка на една какичка, че щели да ходят и т.н. Беше ми много забавно, тъй като след няколко месеца се оказа, че същото момиче го знам от много време, че не се познават с моя френд, а самата тя е ходела с друг от шест месеца (преди година ме излъга приятелят ми), с когото все още са заедно. Любов бре. Ама аз си я знам, че не би тръгнала с перко като общия познат... Просто се държи като дете, а тя е и по-голяма от него с година.

Вторият много ме зяпаше, докато бяхме в компания, такъв флирт с поглед вие не сте виждали. :D И изведнъж флиртът замря.
Все пак има едно момиче, което познава тези двамцата и сме били заедно тримата и т.н. И тя като разпитваше насам-натам за тях, се оказа, че първият много ме харесвал, но НЕ ЗНАЕЛ КАК ДА ГО ПОКАЖЕ. И това от устата на негови приятели... Вторият също се срамувал. :lol: Какво им става на тия бе?! 8-)
Знам, че тези истории не се връзват много с темата, но именно представят моя опит със срамежливи персонажи... Опит, завършил.. скапано.

Иначе аз никога не бих направила първата крачка. Нека да се бори за мен човека, нека той да почне играта.

DarkKisss
11-07-2009, 04:58
^ От една гледна точка, да.
Но от друга? Ако ти иксаш, за къв чеп да чакаш? Нали на теб трябва да ти е гот .. :neutral:

kriSko94
11-07-2009, 06:11
Хей, DarkKisss,

за да поддържаш разговора:

-трябва да задаваш въпроси, на които да не се отговаря с "да" и "не" , а въпроси, които показват, че наистина очакваш някакъв отговор.

Например, някой ти казва: „аз съм от М.", може да отвърнеш с „о, била съм там", като продължиш: „от колко време живееш там?" другият: „там съм роден и все там съм живял". ти: „много рядко съм срещал кореняк! семейството ти също ли е оттам?" и т. н.

от този разговор се разбира, че трябва да задаваш въпроси, отнасящи се до последното, което е казал събеседникът ти. просто вникни в онова, което той току-що е казал и го разпитвайте повече за него. 8)

fashionALEX
11-07-2009, 06:37
Хей, DarkKisss,

за да поддържаш разговора:

-трябва да задаваш въпроси, на които да не се отговаря с "да" и "не" , а въпроси, които показват, че наистина очакваш някакъв отговор.

Например, някой ти казва: „аз съм от М.", може да отвърнеш с „о, била съм там", като продължиш: „от колко време живееш там?" другият: „там съм роден и все там съм живял". ти: „много рядко съм срещал кореняк! семейството ти също ли е оттам?" и т. н.

от този разговор се разбира, че трябва да задаваш въпроси, отнасящи се до последното, което е казал събеседникът ти. просто вникни в онова, което той току-що е казал и го разпитвайте повече за него. 8)



Мился, че е много точно обяснено и казано.. :) Успех.. :-)

sladinkaaaa
11-07-2009, 10:15
Aми аз попринцип рядко правя първата крачка,но ще ви разкажа най-пресния момент,за който се сещам.
Преди около седмица бяхме с приятелки в центара и тръгнахме да се прибираме,качихме си в автобуса и на следващата спирка се качи Той.Красив,чаровен,усмихна и със супер готин задник младеж.Беше с приятеля си,който не беше кой знае какво 8) .През целия път се убръщах да гледам сладурчето и да се моля да слезе на моята спирка..и какво..Еммм молитвите ми бяха чути.С моята приятелка,която не преставаше да ме убеждава да го заговоря някак, тръгнахме след него.В доста кофти дъжд го спрях и го попитах дали ще има нищо против да си каже телефонния номер,за да излезем някой път на кафенце.И така тези дни мисля да му се убадя ии да видим какво ще става за напред. :oops: :oops: :oops:

teenems
11-07-2009, 10:42
^

ах сещам се ,пълни откачалки сме . ама така е ,видиш ли сладур на хоризонта ,действааш :-D

hottie
11-07-2009, 10:45
Иначе аз никога не бих направила първата крачка. Нека да се бори за мен човека, нека той да почне играта.

Това е много глупаво и феминистко изказване. Защо все мъжете? Защо те да нямат право на мислят като жените, а именно , че тя трябва да се бори за него? ;)

DarkKisss
11-07-2009, 15:51
kriSko94 мисля, че това е най-правилният вариант. ;-)

sladinkaaaa доста дръзко. А ти кой набор си, а 'Той'? Ама к'во просто така го спря и каза:'Ей, дай си телефонният номер!' ?? :neutral:

sladinkaaaa
11-07-2009, 16:49
ами аз съм 95,а той е 93 аааа сега ще цитирам горе доло какво се получи

аз:извинявай,би ли си дал скайп-а,ако няма проблем де :oops:
той:ами да,но не сядам често на компютъра
моята приятелка:добре поне телефонния номер :oops: :oops:
той:ами добре (и тук аз си извадих тела)
аз:може да излезем някой път на кафенце,ако нямаш нищо напротив :)
той:ами не няма проблем :)
аз:надявам се
той:да,аз кафенца не отказвам :D
аз:дабрем :) след това му записах номера,запознахме се ии преди малко си говорихме по телефона :grin:

PinkFloydSound
11-07-2009, 16:52
Ъффф, не обичам да флиртувам. 8-) Ама го правя понякога, хаахахахахах.
А когато флиртуват с мен, в началото се дърпам, после (зависи кой е човекът) обаче отвръщам на флирта. ;D

Shadowsogirl
11-09-2009, 13:59
Аз не мога да флиртувам. Държа се като пълна идиотка. В смисъл бръщолевя много, обикновено пълни глупости. Няма да забравя как в седми клас казах на момчето, което харесвам, че ще имам двойка по физическо, пък той е баскетболст. Един път да говорим нормално и аз дъня положението. Абе някакъв супер нервак съм, никога не се държа нормално, аз и заради това съм си самичка сигурно. :(

sladur4etyYy
11-09-2009, 14:18
Нали на теб трябва да ти е гот ..

точно ей тва е! момичета, гледайте на вас да ви е готино, бе, кво ги мислите момчетата?! 8-) а и в повечето случаи (да не кажа във всички), когато на вас ви е готино, настроението се прехвърля и върху него и също му е забавно. мислете повече за себе си и всичко ще е ОК 8)

casey
11-12-2009, 16:56
ами аз съм 95,а той е 93 аааа сега ще цитирам горе доло какво се получи

аз:извинявай,би ли си дал скайп-а,ако няма проблем де :oops:
той:ами да,но не сядам често на компютъра
моята приятелка:добре поне телефонния номер :oops: :oops:
той:ами добре (и тук аз си извадих тела)
аз:може да излезем някой път на кафенце,ако нямаш нищо напротив :)
той:ами не няма проблем :)
аз:надявам се
той:да,аз кафенца не отказвам :D
аз:дабрем :) след това му записах номера,запознахме се ии преди малко си говорихме по телефона :grin:
И дори не го пита за име?

stefity
11-12-2009, 17:16
Ех... флирт, флирт 8-)
Флирта е много полезно нещо да ви кажа, стига да се прави в границите на нормалното, без да изглеждаме евтини или твърде натрапчиви. Флирта си е изкуство в общуването, което може да доведе до доста приятни по нататъшни отношения с човека от другия пол. :)
Аз лично си признавам, че без флирт просто не мога, някак естествено е вече за мен да го правя и мога да се похваля с доста случки, повечето от които завършваха с невероятна връзка, а другите са си оставали просто в границите на лафа и закачките.
Мисля, че най-важното в случая, когато флиртуваме е да излъчваме лека самоувереност, и вместо да гледаме в земята, трябва да впием най-очерователния си и дързък поглед в очите на момчето, което седи срещу нас, за да го накараме да разбере, че изпитваме интерес към самият него. А той дори и да е срамежлив, все ще се усети, че ни е грабнал с нещо вниманието и ще направи нещо по въпроса. :)

Ох айде спирам, че супер дълго го направих, ама се отнесох 8-)

Luscious_Heart
11-12-2009, 17:35
Иначе аз никога не бих направила първата крачка. Нека да се бори за мен човека, нека той да почне играта.

Това е много глупаво и феминистко изказване. Защо все мъжете? Защо те да нямат право на мислят като жените, а именно , че тя трябва да се бори за него? ;)
Защото е грозно едно момиче да се натиска. Разбирам умерено да му покаже интереса си (което на мен обикновено не ми се налага да го правя първа де 8-) ), ама много тийнки се натискат... Виж импулсите на някои момчета - "iWaNeE mno0y si Te ObiChaAmm ;( {}{}{}"; "luB4oo0 bieeE ti mЪ zabRawii ;( ;( za6t0 nE pIsxe66 ;( {} (devil)" и виж Любчо колко пъти е отговорил на момичето. 8-)
И мъжът, и жената трябва да поддържат интереса. Малко са подрастващите, които да владеят изкуството на дискретния флирт без крайности (в това число смятам, че и аз не съм запозната напълно с нещата!).

Luscious_Heart
11-12-2009, 17:45
ами аз съм 95,а той е 93 аааа сега ще цитирам горе доло какво се получи

аз:извинявай,би ли си дал скайп-а,ако няма проблем де :oops:
той:ами да,но не сядам често на компютъра
моята приятелка:добре поне телефонния номер :oops: :oops:
той:ами добре (и тук аз си извадих тела)
аз:може да излезем някой път на кафенце,ако нямаш нищо напротив :)
той:ами не няма проблем :)
аз:надявам се
той:да,аз кафенца не отказвам :D
аз:дабрем :) след това му записах номера,запознахме се ии преди малко си говорихме по телефона :grin:
И дори не го пита за име?
Аз когато си харесам някого, научавам по нещо за него... Години, име, училище, такива работи. :D

sladinkaaaa
11-17-2009, 12:09
Ами да в последствие с телефонния му номер научих и името му :) готино момченце е,сега си излизаме на ляво,на дясно иии ми е супер с него 8)

pisannka
11-19-2009, 13:49
А какво става, ако ти си просто едно момиче, което харесва страхотно момче, то не ти обръща никакво внимание и не си толкова хубава като другите момичета....? :) по-точният въпрос е какво да прави момичето....? :)

Shadowsogirl
11-19-2009, 14:37
И аз питам като горното момиче... Не се отличавам нищо - най-малко с перфектна физия и красота, нито съм в някоя от големите компании... Какво да направя, ако харесвам някой известен, хубав, еtc... Загубена кауза...

DarkKisss
11-19-2009, 16:28
На мен ми се случи случка :D
Харесах си един мъжки и веднага отидох при него и започнахме да си говорим, аз го питам за това за онова, след това си писахме доста в скайп за да се опознаем. След няколко дена пак го засякох и попитах дали иска да излезем и нещата станах както аз исках и сега той ми звъни да излизаме пак! Горда съм 8-)

pisannka
11-19-2009, 16:35
Е да, но нещата не са толкова лесни...особено за момичетата като мен... :x за такива, които не са от най-хубавите и ги е срам...такава съм аз и не знам какво да правя... :-o ще ви се опища, за да имате представа... аз съм едно момиче, което не прилича та ТОП модел като някои...не съм слабичка и съм доста срамежлива...това съм аз...и се страхувам да не ми се исмее в лицето това момче...надявам се вече да ме разбирате....за това, че когато казвам, че не съм хубава да не си помислите някакво слабо момиче, което не е много хубаво в лицето...е аз съм точно обратното...за жалост...

tonie__
11-19-2009, 17:03
при мен винаги момчетата са правили първата крачка,аз-никога..не за друго,просто съм супер некадърна 8-) нито съм грозна,нито съм срамежлива(определено не съм :D ) ,ама не става номера и тва е..ужаст :D
няма да забравя как тъпо се опитах да сваля сегашния ми приятел..беше най-тъпото нещо,което съм казвала някога,СЕРИОЗНО :D е,но пък сме заедно от година :smt007

suunnseT
11-19-2009, 19:01
... е нещата се развиват при всеки различно ..
за мен е важен погледа,все пак по един поглед можеш да си дадеш ясната представа дали отсрешният дори 1% има интерес към теб .. и ако го има вече можеш да действаш или да чакаш-всеки според зависи .. и все пак няма нищо по -хубаво от флирта,изключително забавна част ..

alpha_
11-20-2009, 19:06
ами аз съм 95,а той е 93 аааа сега ще цитирам горе доло какво се получи

аз:извинявай,би ли си дал скайп-а,ако няма проблем де :oops:
той:ами да,но не сядам често на компютъра
моята приятелка:добре поне телефонния номер :oops: :oops:
той:ами добре (и тук аз си извадих тела)
аз:може да излезем някой път на кафенце,ако нямаш нищо напротив :)
той:ами не няма проблем :)
аз:надявам се
той:да,аз кафенца не отказвам :D
аз:дабрем :) след това му записах номера,запознахме се ии преди малко си говорихме по телефона :grin:

Готино. Аз лично бих се зарадвал и би ми било приятно ако така ме спре непознато момиче ;)

pisannka
11-21-2009, 06:40
Готино. Аз лично бих се зарадвал и би ми било приятно ако така ме спре непознато момиче ;)

Може и това да стане....нищо не се знае! :) Ако някое момиче се престраши... :)

RoYaLTy
11-21-2009, 07:57
Мен като ме заговарят момичета за такива неща и почнат да овъртат разни неща въобще не им обръщам внимание толкова е тъпооо.

Според мен трябва да сте по-директни нещо от рода

Здр, на колко си... как се казваш... Искаш ли да излезем на кафенце да си поговорим.

То си е ясно защо сте го заговорили момчето без да го познавате така че няма смисъл да овъртате най-малко да загуби интерес защото като почнете да се чудите кви да ги приказвате изглеждате много кухи :lol: tonie__ сама си каза ко е станало :D

Не искам да обидя никой просто искам да помогна това е моето мнение.

Alabala16
11-21-2009, 12:38
ами аз си имам приятел..сега нищо не бих направила. но ако нямах...
незнам.. трябва да си много предпазлива защото и тези които изглеждат свестни не са такива. :? :?
Бих ти предложила, да му покажеш че се интересуваш от него..
например : кажи му .. лелее защо нямам такова гадже като теб ..,
смей се на нещата които казва,дори да не са смешни. просто бъди себе си .. извикай го на кафе.. усмихвай му се повечко и върви пред него ... всяко момче гледа задници :D
И друго ако случайно забележиш,че не отвръща на това което правиш и не е заинтересуван . Бягай, преди да те е мушнал в леглото си и изхвърлил като боклук :P :o :o :o :o :o :o :o :o

djuki
11-21-2009, 19:43
отиваш и говориш на право ... здравей бля бля бля ... а пък с непознат човек винаги имаш какво да си кажеш и ще го мислиш на момента ... важно е да имаш търпение ако ти отговарят с едносрични отговори да продължаваш да опитваш :)

lllXayclll
12-02-2009, 19:32
Малко момичета биха направили първата крачка по простата причина, че повечето не могат да превъзмогнат гордостта си дори и да видят "чаровният принц на бял кон". хаХАхХАхА смЯЯХхХх :razz:
Ама има и такива балъци, които ви подхранват безпочвеното самочувствие :lol:

EarthShaker
12-03-2009, 11:40
ай сектир с тия 'кафенца' вече

ameli
12-03-2009, 18:13
На мен ми се случи случка :D
Харесах си един мъжки и веднага отидох при него и започнахме да си говорим, аз го питам за това за онова, след това си писахме доста в скайп за да се опознаем. След няколко дена пак го засякох и попитах дали иска да излезем и нещата станах както аз исках и сега той ми звъни да излизаме пак! Горда съм 8-)

щастливецът да не е дългуча с черната шапка 8-) бтв неска го вдях със синя :shock:

и да не е спам: винаги първа заговарям, ама никога не се получава както трябва :shock: