PDA

View Full Version : Help .. ;



ShowMeYourGenitals
11-05-2009, 21:11
Хмм, guys sorry за тъпия въпрос, но знаете ли за колко часа/дни зараства ципата под езика? Смисъл имам пиърсинг там и преди малко си играх с него и топчето падна, а не мога да го сложа обратно.. И мисля сега да си махна обицата и утре да отида да ми я сложат, но ме е страх да не зарастне :?

woshata
11-05-2009, 21:17
ника ти е кул-тов!

Goebbels
11-05-2009, 21:19
Оставаше цялото мнение да е на английски, mate

ShowMeYourGenitals
11-05-2009, 21:59
Не, нямаше нужда.. Мерси много за помощта ;д

courtney
11-05-2009, 22:01
Зависи, откога я имаш обицата там?
Имам позната, която от много игра с обицата й се разшири дупката и от няколко месеца няма обица, но не й зараства.
Аз имам от 1 година, но не съм я махала за по-малко от няколко часа. Всъщност, нямам реален спомен, но може би веднъж ми се случи да изтрае цяла нощ и чак на сутринта да си я сложа отново.
Ако имаш наскоро обаче, май може да се запуши, на мен така в началото ми падна, отидох при оня, който ме дупчи, защото не можех да си я сложа и мислех, че дупката е зараснала, но ме успокоиха, че е само запушена.
Ако ти е от по-дълго време и се чувстваш комфортно с нея, пробвай сама да си я сложиш. Много е трудно понякога, аз и 30 минути не съм можела да си я закача каквато съм саката, но ако вземеш пинсети и/или някой да ти помогне.. обикновено в крайна сметка до такива методи прибягвам. 8-)

С две думи, ако не ти е отскоро, не би трябвало до утре да зарасне. Успех!

ShowMeYourGenitals
11-05-2009, 22:05
еми от седмица ми е някъде.. аз утре ще отида, но към 13 някъде и не знам.. еми дано да стане, не ми се пробива наново =)

courtney
11-05-2009, 22:14
А ти какъв проблем имаш - изобщо да вкараш обицата, или да й завъртиш топчето после? Защото ако е само второто, пробвай утре като станеш само да я вкараш, да се увериш, че не се е запушила дупката, или ако се е леко, да я отпушиш, за да не се затваря повече докато стане следобяд. Не знам, една седмица не ми говори много, но не вярвам чак да зарасне. Просто ако успееш, вкарай я колкото да махнеш ако нещо се е насъбрало през нощта и после отиди да ти я сложат. :)

ShowMeYourGenitals
11-05-2009, 22:19
Ми едното ми топче падна, но обицата си стои там.. Сега за през нощта ще я махна, а утре сутринта ще си играя пак да я вкарвам, но няма дори да се пробвам да сложа топчето, че каквато съм кекава.. ;д =)

kypo
11-06-2009, 10:54
Хмм, guys sorry за тъпия въпрос, но знаете ли за колко часа/дни зараства ципата под езика? Смисъл имам пиърсинг там и преди малко си играх с него и топчето падна, а не мога да го сложа обратно.. И мисля сега да си махна обицата и утре да отида да ми я сложат, но ме е страх да не зарастне :?
jon lajoie, а ? 8-) :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM

ShowMeYourGenitals
11-06-2009, 11:44
2рата част по ме радва :D ех, точно така трябва да се отнасяте с гадните женки, те за нищо друго не стават (има и изключения, но са рядко) 8-)

Joc
11-06-2009, 11:54
уж за няколко часа, за всеки случей отивай направо сега :)