PDA

View Full Version : Проблем с телефона



Co0kieGirl
11-05-2009, 21:16
Предполагам мястото на темата е тук..
Цъкам си аз на телефона и изведнъж се изключва.Ми добре,ще го включа пак.Въвеждам пин код,минава си поздрава с ръцете на нокиа и се включва и след няколко секунди екрана става черен и светва в бяло.Опитах да извадя батерията - не става.Включих го да се зарежда - той си се зарежда ама файда няма и пак прави така.А като го включа към компютъра,вместо да ми го отваря като Nokia 6600 slide,както до сега,ми го взима за сменяем диск L.
Ако някой може да помогне ще съм благодарна,а ако не става по никакъв начин дали на ремонт,сервиз,нова батерия и прочие..Благодаря предварително! :)

LittleDude
11-05-2009, 21:24
Предполагам мястото на темата е тук..
Цъкам си аз на телефона и изведнъж се изключва.Ми добре,ще го включа пак.Въвеждам пин код,минава си поздрава с ръцете на нокиа и се включва и след няколко секунди екрана става черен и светва в бяло.Опитах да извадя батерията - не става.Включих го да се зарежда - той си се зарежда ама файда няма и пак прави така.А като го включа към компютъра,вместо да ми го отваря като Nokia 6600 slide,както до сега,ми го взима за сменяем диск L.
Ако някой може да помогне ще съм благодарна,а ако не става по никакъв начин дали на ремонт,сервиз,нова батерия и прочие..Благодаря предварително! :)
нещо софтуерно е... закарай го на сервиз, там ще кажат дали е софтуерно, и евентуално да ти го оправят

Co0kieGirl
11-05-2009, 21:39
Тези дни не съм на училище и все ще намеря някой сервиз и дано да го оправят.. :)

3oPuTy
11-08-2009, 18:02
Мдаммм прецакал ти се е софтуера :)
От сега ти казвам,че има доста голяма вероятност дори и да ти го оправят скоро пак да стане така ... Ако това се случи най-добре го разкарай и си вземи нов :) Аз с един от предишните ми телефони имах такъв проблем ...

skuck
11-09-2009, 12:34
изкарай картата с памет и провери дали ще ти прави проблем. От там си прави изводивте :)

Co0kieGirl
11-10-2009, 19:02
Ммм махнах я,пак прави така..

LittleDude
11-10-2009, 19:04
дай го на сервиз... софтуерен е проблема

skuck
11-10-2009, 19:33
Може да се опиташ да направиш упдейт, ноо... при този проблем който имаше с нестабилноста на телефона може да го убиеш съвсем...

Co0kieGirl
11-10-2009, 20:17
Направо ще си го занеса на сервиз,което ще стане след х време.Не ми се рискува да го разбазиквам още...Мерси все пак на всички :)

ivanstef
11-12-2009, 06:31
А гаранция няма ли?!...

Co0kieGirl
11-12-2009, 10:28
Телефона попинцип е купен миналата година ноември месец(не знам коя дата).И ми беше подарък за Коледа от баща ми,а той е един такъв странен човек,дето като му поискаха неговото и моето ЕГН,той отказа да дава лична информация :x и не ни издадох гаранция..Само дадоха някаква хартиийка,която важала за някакъв по-малък период,но ако имало проблем с телефона можело да не ни я уважът.Знам колко тъпо звучи това с гаранцият.. :-o

ivanstef
11-12-2009, 11:36
Хм.. доста кофти..

Co0kieGirl
11-15-2009, 11:18
Имам само един въпрос,който може да ви се стори тъп.След като ми го оправят,като ми го върнат,ако съм имала телефони запаметени в телефона,а не в СИМ-а те все още ли ще са там или ще са се изпарили?

kidwestern
11-15-2009, 12:02
not sure...

Падал ли е?
Удрян ли е?
Отварян ли е?

Има вариянт да се разместили кабелчетата за дисплея,което от своя страна причинява бял екран.Проблема най-вероятно е софтуерен..

skuck
11-15-2009, 13:08
направи си бакЪп с nokia pc suite и ако се истрият ще можеш да си ги възтановиш ;)

Co0kieGirl
11-15-2009, 16:35
Като всеки телефон е падал,но преди това да се случи не е.А като го свържа с Nokia PC suite ми излиза "Nokia 6600 slide connected in non-compatible USB-modem" и цъкам на contacts и ми изписва 0,не зависимо дали съм сложила СИМ картата или не.Също така и съобщенията не ми ги показва.Не мога да добавям или такива работи..
Ще го носим на сервиз чак след седмица някъде и ще е готов за някъде около месец предполагам,може да пусна пост след това и ще ви кажа какво е станало :)