PDA

View Full Version : Рак на дебелото черво



prisonerprisoneeer
11-05-2009, 21:46
Преди малко като ходих до по голяма нужда ми беше твардо акото имаше слуз и крав по светла беше.Моля ако някои да каже може ли да е рак на дебелото черво,има ли място за притеснение.За лекар ще видя засега,парво исках да попитам в форума.Момче сам и сам на 15 години.

heiress
11-05-2009, 22:29
Хм.. най- вероятно е фисула или са хемороиди.. отиди на лекар.

amk933
11-06-2009, 08:28
Рак на дебелото черво точно на 15 години е много малко вероятно. Може да е ХУХК (Хроничен Улцерохеморагичен Колит), полип, хемероиди, фисура и куп други неща. Иди на гастроентеролог и гледай да е добър. ;)

prisonerprisoneeer
11-06-2009, 09:20
Лечими ли са тези дето ги изреди.Всмисал дали напално ще бадат излекувани.

terawatt
11-06-2009, 09:34
Най-добре да те види лекар (даваш си shit за изследване). По това, което си писал, на мен ми прилича просто, че ти се бели лигавицата на червата. И задължително да пиеш много течности.

Abigoria
11-06-2009, 10:44
Ако си имал/ а запек е много вероятно да се получи така :) Може и да имаш хемороиди или фисури. Не е рак със сигурност

clever
11-06-2009, 13:27
тъкмо се чудех дали да пусна тема;че често(от няколко месеца) като ходя до тоалетна и се бърша има мъничко кръв.. ама нямам запек и нищо не ме боли :-o [/i]

Abigoria
11-06-2009, 20:35
тъкмо се чудех дали да пусна тема;че често(от няколко месеца) като ходя до тоалетна и се бърша има мъничко кръв.. ама нямам запек и нищо не ме боли :-o [/i]

Ако те сърби от време на време, може би имаш хемороиди :)

clever
11-06-2009, 20:52
тъкмо се чудех дали да пусна тема;че често(от няколко месеца) като ходя до тоалетна и се бърша има мъничко кръв.. ама нямам запек и нищо не ме боли :-o [/i]

Ако те сърби от време на време, може би имаш хемороиди :) ам не ме сърби :-o

prisonerprisoneeer
11-06-2009, 21:40
Чух че кравта може да баде от спукан капиляр :-o ама малко ми каркорят червата.

iv4oiv
11-06-2009, 22:51
Ако кръвта е от червата тя ще е кафява и съсирена. Щом е червена значи е от долу някъде.
Дебел ли си ? Колко си килограма ?
Спортуваш ли?

Имам приятел който го оперираха от рак на опашната кост на 16. Така, че не е изключено.

Най несното което можеш да направиш е да започнеш да си миеш дупето е хладка вода след всяко изхождане. Освен това вземи един презерватив, намажи го със сапун или .. някакъв лубрикант и много внимателно си бръкни в дупето и се опитай да напипаш някаква неравност. Нещо като пъпка или израстък или цепнатина или .. просто нещо което да ти се стори притеснително.

Така или иначе като идеш на лекар ще те прегледат с колоноскоп, така че се плаши. Ако стоиш много на стол може да са хемороиди или фисура. И двете са неприятни но си има лечение

mgxpower
11-07-2009, 00:36
тъкмо се чудех дали да пусна тема;че често(от няколко месеца) като ходя до тоалетна и се бърша има мъничко кръв.. ама нямам запек и нищо не ме боли :-o [/i]

Ако те сърби от време на време, може би имаш хемороиди :) ам не ме сърби :-o Може да имаш малки невидими пъпчици и като си се трила да си ги разчесала :-x :-x :-x

prisonerprisoneeer
11-09-2009, 04:36
47 кг сим.