PDA

View Full Version : Той прекалява



MadeOfWater
11-06-2009, 06:07
Ходя с едно момче вече 2 месеца,а го харесвам от преди тва...тва заначи около 3-4 месеца ходене зад гъза му.До вчера всичко беше наред,но наскоро се скарах с 1 момче и той тръгна да ме рита и тн,а авера ми седеше отстрани и нищо не каза,а после коментара му беше "Е,то пък щото беше голямото удряне..".Тогава много се ядосах,ама се викам че нищо няма да казвам,за да не се караме пак.След 1 седмица разбрах,че някакво момиче от неговия клас само го зарибявала,барала го и тн. и след като се сетих,че то 1 път и бил казал "Ай са ебем" ПОБЯСНЯХ .Чаках го да влезе в скайп и когато дойде не успях да му кажа нищо...сякаш нямах мнение,сякаш не бях ревала до тогава и нещо не се е случило :shock: Въпроса е че той за толкова време не ме е опознал...дори и не е разбрал,че съм добричка,обаче докато не премине границата :( Вчера го предолредих,че направи ли още 1 фал и изгаря моментално,а неговата реакция беше "че аз почти нещо не съм направил :shock: " :-x
Моля ви,помогнете ми.Какво да правя?Вчера дори братовчед му се хвана на бас с 1 приятелка,че съм била прекалено дабра да го зарежа,а не е така-просто държа много на него :(

mechtaq_za_teb
11-06-2009, 06:17
Не си прекалено добра, прекалено наивна си. Не се обиждай, но как можеш да търпиш такова отношение от някакъв келеш, който само те разиграва? Той не си заслужава изобщо. Намери си някой, който ще държи на теб.

Slave4You
11-06-2009, 06:25
Няма смисъл да държиш на някого, на който явно не му пука особено за теб;) Някой да те рита и той да седи и гледа ??? No comment! Не бил правила никакви фалове??
Според мен изобщо не заслужава шанс за още един фал, щом даже не осъзнава какъв задник е;) Втори шанс се дава на някой, който е осъзнал грешката си, иска да я поправи и ще гледа да не я повтори.

deni15
11-06-2009, 06:31
тегли му една на тоя келеш ;)

Hilary_
11-06-2009, 06:33
Не си прекалено добра, прекалено наивна си. Не се обиждай, но как можеш да търпиш такова отношение от някакъв келеш, който само те разиграва? Той не си заслужава изобщо. Намери си някой, който ще държи на теб.

++++ :?

balu4ka
11-06-2009, 07:31
абе за кво ти е тоя бе?!Толкова други момчета има,не ходите от толкова дълго време,аз таков държание нямаше да търпя :( Прати му една ...дълга майна и толкова.Щом не те оценява,щом не се опитва да ти е добре ,не ти трябва ^^

soul1199
11-06-2009, 07:53
Няма смисъл да държиш на някого, на който явно не му пука особено за теб;) Някой да те рита и той да седи и гледа ??? No comment! Не бил правила никакви фалове??
Според мен изобщо не заслужава шанс за още един фал, щом даже не осъзнава какъв задник е;) Втори шанс се дава на някой, който е осъзнал грешката си, иска да я поправи и ще гледа да не я повтори. ;-)

MadeOfWater
11-06-2009, 08:16
А,не! Тва беше :-x Сега и по скайпа почна да ми се прави на интересен ... :o

zero
11-06-2009, 08:22
И да не ти е приятел като мъж е трябвало да постъпи мъжки !
Да стане да шибне 2 шамара на тоя да си седне на задника !
С какъв акъл ше допусне момче да бие момиче ??? :shock:
//На негово място бих строшил врата на тва хюмне ...
ама то друг е въпроса, че само камикадзе и некаф върл оптимист
би посегнал в мое присъствие :lol:

Lyubeto
11-06-2009, 08:31
Леле, някои хора наистина не се оценяват . :smt102

XiPiXoPiGiRL
11-06-2009, 08:36
Не си прекалено добра, прекалено наивна си. Не се обиждай, но как можеш да търпиш такова отношение от някакъв келеш, който само те разиграва? Той не си заслужава изобщо. Намери си някой, който ще държи на теб.

++++ :?

scanadal
11-06-2009, 08:51
Леле, някои хора наистина не се оценяват . :smt102

Kukumqvka
11-06-2009, 08:52
Оцени повече себе си .. и си намери друг :)

MadeOfWater
11-06-2009, 08:55
Нещото от което се страхувам е това да остана пак сама.До сега не съм имала гадже и сега когато имам ми е много по-добре

FromAutumToAshes
11-06-2009, 09:08
Щом вече ревете и за хора с които ходите 2 месеца. Радвам се за вас :)

Presley
11-06-2009, 09:25
Нещото от което се страхувам е това да остана пак сама.До сега не съм имала гадже и сега когато имам ми е много по-добре
И поради таэи причина ти е готино да си повтаряш колко много държиш на него,само и само да не осъэнаеш,че трябва да му биеш шута,нали ?

По-добре да си сама,отколкото с когото и да е.

А и от писанията ти тук,не личи да ти е много добре.

Bellatrix
11-06-2009, 09:36
Не бъди глупачка. В момента:
1. Не ти е добре, защото такова оношение може само да те нарани и обиди.
2. Унижаваш се жестоко и в очите на другите си безхарактерната тъпачка дето оня я върти на малкия си пръст.

Я се стегни и си пази поне гордостта щом за сърцето не ти пука.

Korrnyy
11-06-2009, 09:41
Не те заслужава, не те уважава.... Остави го! Само той губи :? Не се страхувай да останеш сама... Момчета на тоя свят, колкото искаш :) Ще намериш подходящия, но това не е сегашния ти приятел :? Както казахме в друга тема - "по-добре сам, от колкото в лоша компания" :) Успех :-)

Bibz
11-06-2009, 11:48
Стоял е отстрани и е гледал ?!?!??! :shock: Мили Боже... Че дори и моите просто приятели не би го направили. :? Бий му шута, наистина просто си мислиш, че ти е добре с него. Като гледам снимката ти, сладурана си и мисля, че има и други момчета, които биха биха искали да на мястото на "твоето момче" и биха те ценили и уважавали. Успех :-)

sunshinepp
11-06-2009, 11:51
абе за кво ти е тоя бе?!Толкова други момчета има,не ходите от толкова дълго време,аз таков държание нямаше да търпя :( Прати му една ...дълга майна и толкова.Щом не те оценява,щом не се опитва да ти е добре ,не ти трябва ^^

добре казано :-)

peshost
11-06-2009, 14:51
Е тоя е еб*ти тъпака!! Не трябва изобщо да говориш с него, а пък камо ли да го държиш още... Оставяй го, има много по-свестни момчета, като мен :) :) :P

sunshinepp
11-06-2009, 14:52
Е тоя е еб*ти тъпака!! Не трябва изобщо да говориш с него, а пък камо ли да го държиш още... Оставяй го, има много по-свестни момчета, като мен :) :) :P

хаха кандидати имаа.. :D

peshost
11-06-2009, 14:57
Е тоя е еб*ти тъпака!! Не трябва изобщо да говориш с него, а пък камо ли да го държиш още... Оставяй го, има много по-свестни момчета, като мен :) :) :P

хаха кандидати имаа.. :D
:-D :-D

insane7
11-06-2009, 15:16
На него не му пука за тебе. Зарязвай го и толкова. Не ти трябва такъв идиот. Защо да оставаш сама? Момчета много, спокойно. Не ти е последния.. Още мноого момчета ще има. :D

MadeOfWater
11-06-2009, 15:29
На него не му пука за тебе. Зарязвай го и толкова. Не ти трябва такъв идиот. Защо да оставаш сама? Момчета много, спокойно. Не ти е последния.. Още мноого момчета ще има. :D

не е последния,но ми е първия. :( Дали за това се държа така ?? :(

insane7
11-06-2009, 15:49
На него не му пука за тебе. Зарязвай го и толкова. Не ти трябва такъв идиот. Защо да оставаш сама? Момчета много, спокойно. Не ти е последния.. Още мноого момчета ще има. :D

не е последния,но ми е първия. :( Дали за това се държа така ?? :(

Май когато си си го избирала не си го опознала много добре, а?
Не всичко е външен вид.. Не знам за какво се държиш така, но ти трябва малко повече смелост и решителност. Ще намериш друг, не се притеснявай.
Успех ти желая. :-)

diksi
11-06-2009, 16:04
Успех! И да разкажеш каква реакция е извадил след зарязването :)

sweet_sorcerer
11-06-2009, 16:46
И да не ти е приятел като мъж е трябвало да постъпи мъжки !
Да стане да шибне 2 шамара на тоя да си седне на задника !
С какъв акъл ше допусне момче да бие момиче ??? :shock:
//На негово място бих строшил врата на тва хюмне ...
ама то друг е въпроса, че само камикадзе и некаф върл оптимист
би посегнал в мое присъствие :lol:
Уоу,Рамбо,по-леко 8-)
Но,общо взето,съм съгласна с първите 3 реда :)

ScarletBite
11-06-2009, 18:44
Скъпа, ти явно си от онези момичета тип "изтривалка".Съжалявам те.
Нямаш ли достойнство?Нямаш ли гордост?Нямаш ли мнение?
Не се залъгвай.Не че той нещо - просто ти му позволяваш да ти се качи на главата.
Ако не му показваш напълно ясно и недвусмислено, че е сбъркал, той изобщо няма да се усети.А ако няма последици, ще го направи отново.

haritov
11-06-2009, 18:49
Ако някой и с пръст докосне гаджето ми отива в ада!

XcwetiX
11-06-2009, 19:15
Стегни се бе момиче..Държала на него ? Ти чуваш ли се тоя е пълен неудачник :D Я прати много поздрави на майка му ..Ти си дама и той трябва да се отнася с теб като такава..Държанието му е недопостимо..Истината е ,че не го е грижа за теб!

sladur4etyYy
11-06-2009, 19:23
Нещото от което се страхувам е това да остана пак сама.До сега не съм имала гадже и сега когато имам ми е много по-добре

от какво те е страх?! като си сама известно време, какво ще загубиш? нищо. просто ще имаш време да огледаш момчетата около теб и да си избереш такова, което те заслужава! гаджето ти е пълен боклук, не те уважава, не те цени и най- вероятно зад гърба ти те прави на ПЪЛНА глупачка! кой знае как те лъже, а ти дори не го осъзнаваш. вникни в думите ми, не ги чети отгоре- отгоре. повярвай ми, имам опит с боклуци! твоя е такъв и няма да се промени! не си смъквай сама нивото, научи се да се цениш! само така и другите ще те ценят и ще намериш момче, което те заслужава! не си губи самоуважението, честта и достойнството, заради някакъв си недодялан мухльо. казвам ти, по- добре сама, отколкото с такъв нещастник! ако не го оставиш сега, 100% ще съжаляваш тройно повече след време, когато истината те цапне в лицето с пълна сила. зарежи го, няма смисъл, повярвай ми!

Bibz
11-07-2009, 12:47
Ако някой и с пръст докосне гаджето ми отива в ада!

И моя е така... даже не ми е гадже, само се зарибяваме засега и излизаме. :-D Но 3-4 пъти се случи така, че някой да тръгне да ми посяга и после... :o

marchetoy
11-07-2009, 12:59
дам прекалено наивна си..

никога не тичаи след едно момче ,, .... штоту после сичко се проваля ..... пък и си имаш достойнство ... зарежи го тоя боклук ,, който няма и грам уважение кум теб !! просто не си струва :) '

lizzy
11-07-2009, 13:21
Ти хубаво държиш на него , но защо не видиш и неговото отношение към теб ? Любовта е двустранен "процес" все пак .. Трябва да си сляпа да не виждаш, че това момче ама изобщо не те уважава ,първото което е , и явно не му пука за теб .. Това да си момче, и да гледаш че някой удря приятелката ти, а ти нищо да не направиш е ужасно несъвместимо според мен .!!!

Зарежи го - няма смисъл да се тормозиш с човек който не те заслужава !

Колкото до това че неможеш сама - на теб как ти е по-добре ? С някого за който си нищо , или сама но чакаща този за който ще си всичко ? ;)

Krasencety
11-07-2009, 15:12
Скъпа, ти явно си от онези момичета тип "изтривалка".Съжалявам те.
Нямаш ли достойнство?Нямаш ли гордост?Нямаш ли мнение?
Не се залъгвай.Не че той нещо - просто ти му позволяваш да ти се качи на главата.
Ако не му показваш напълно ясно и недвусмислено, че е сбъркал, той изобщо няма да се усети.А ако няма последици, ще го направи отново.

+1 когато някой те нарани му го показваш, така че да го разбере иначе не става.
Зарежи го! НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА!!!!

ImmortalForever
11-07-2009, 18:33
Нещото от което се страхувам е това да остана пак сама.

Значи ти харесва повече това положение?Това са глупави оправдания
Тфа да вижда , че някой ти скача и да не прави нищо..И на мен бившия ми имаше студено отношение, не се отпускаше, ама ако станеше въпрос за такива неща пф... не завиждам на опонента..особено с физиката му ..Гр..Тоя не те уважава въобще.. :shock:

sh3_1s_7h3_0n3
11-07-2009, 18:47
хората с години не могат да се разберат, ти за 2 месеца искаш. И на всичкото отгоре - да, на "приятелят" не му пука особено за теб, така че започни да си обираш крушите преди да си си разбила сърцето в скалите сама.

cinderella_gugutka
11-07-2009, 18:55
намери воля в себе си и го зарежи.помисли малко-наистина ли би искала мом4ето на което държиш най много и на който би трябвало да можеш да раз4иташ за абсолютно вси4ко да се отнася така с теб?
ина4е и аз не можех да зарежа 1 идиот поради страха да не остана сама,но понякога трябва да избереш павилното пред лесното :o

eiii
11-07-2009, 20:19
Зарежи го и не бъди толкова наивна!!! :o

MiMcHeToOo
11-07-2009, 20:30
Да те удря някой, а гаджето ти да седи и да гледа... Браво, голям мъж си си хванала... Бягай от тоя по далеч.

izlishna
11-08-2009, 14:04
Осъзнаваш ли с какъв идиот си в момента .. И какъв идиот е този който те е ритал.. да не би да си футболна топка.. Тфа момче което ти се води за гадже не струва .. ако ти беше наистина приятел нямаше да гледа как ти причинява болка някъф сополанко .. а щеше да го сложи на мястото му .. И после да ти казва.. "То едно удряне беше.." , вземи се в ръце не е за теб.. ако беше моят приятел .. нямаше да го остави и 1 обидна дума да ми каже не да ме рита и т.н. просто не си оценена от негова страна.. а това, че си нямала приятел до сега.. по-добре сама от колкото с някъф безчувствен глупак, който не си мърда и малкия пръст за теб .. :-x Според мен можеш да си намериш приятел .. не си някфа пълна задръстенячка .. все ще се намери някой да оцени това което си и тогава наистина да разбереш какво е истинска любов и истинско щастие :)

Sladurcho
11-08-2009, 14:28
хах ще гледа че някъв мъхльо те рита и ще седи и ще гледа ... смятай къФ изтарсак. зае*би го тоз мухал и си намери някой който знае как да се държи с едно момиче и на който да му пука за теб :) Успех

sunshinepp
11-08-2009, 14:50
ти сериозно ли още си с тоя??? :shock:

ef4etyYy
11-08-2009, 14:55
:shock: :shock: и още си с него?! аз ако бях на твое място щях собственоръчно да го наритам тоя "сладур" !! :shock: кфо е тфа отношение към момиче ебати, той ... :shock: е няам думи! колкото и да си се привързала, махай го тоя бе!! той не те заслужава ( не че те познавам, ма тоя според мен НИКОЯ не заслужава :? :o :-x ) .. :shock: :booooomb:

laji4ka
11-08-2009, 18:39
Не се страхувай да останеш сама .. закачай се с другите готини момчета,които са много .. А на тоя му предай от мене да хой да се ебе с оная .. и да се хвърли от някой мост ... Много късмет ти пожелавам и не се оставяй на някакво тъпо момче да те прай на тъпачка ...
защото
уТ сАмОзАгУбЕнИ, пРаЗнОгЛаВи, аНтИиНтЕлИгЕнТнИ, мАлОуМнО-уМоЗаКлЮчИт ЕлНи, пРоСтИ мОрАлНо-дЕгРаДиРаЛи, мАтЕрИаЛнО иЗвИсЕнИ, нЕсЪсТоЯтЕлНо оРиЕнТиРаНи, кРиТиЧнО оТбЛъСкВаЩи мОмЧеТа мИ пИсНа!!!


:-) :-) :-) :-)

BigFakeSmile
11-09-2009, 06:38
Боже опази...
Значи някакъв ще те рита, а той ще стои?? Е такъв боклук не заслужава даже да го поглеждаш бе, какви сте такива, имайте малко самоуважение!!
Той направо ти е показал, че не му пука за теб. Я не се подлагай на това, не ти трябва такъв.

sunshinepp
11-09-2009, 06:43
поне да беше казал нещо от сорта наа "ейй внимавай" към оня другия..няма нужда да скача да го биее..ама яя се замисли дали трябва да търпиш тва нещо??

има други ;) я не се излагайй..зарежи го :)

wasch0
11-09-2009, 07:13
ами аз те разбирам.. по-добре е да се разделите.. първите седмици ще се чустваш гадно после ще ти мине.. не мога да разбера как търпиш такова отношение..

PurpleDream
11-09-2009, 09:44
наййс...

SaintLucifer
11-09-2009, 10:24
Той е боклук, ама ти си 2 пъти по-голям боклук!
Отстоявай мнението си, защити се сама, уважавай себе си и чак тогава очаквай нещо от другите!
Твойто не е добрина, ами е безхарактерност!

Nikneg
11-09-2009, 10:33
ООО я го зарежи тоя :x ,бахти идиота :? как може да се държи така, с едно момиче :x

Я ми кажи къде да го намеря тоя,да му покажа как трябва да се държим с такива като него :o :o 8)

SaintLucifer
11-09-2009, 11:14
ООО я го зарежи тоя :x ,бахти идиота :? как може да се държи така, с едно момиче :x

Я ми кажи къде да го намеря тоя,да му покажа как трябва да се държим с такива като него :o :o 8)

Определено това е начина да покажеш на някого грешките му... Пещерняк.

Nikneg
11-09-2009, 11:27
ООО я го зарежи тоя :x ,бахти идиота :? как може да се държи така, с едно момиче :x

Я ми кажи къде да го намеря тоя,да му покажа как трябва да се държим с такива като него :o :o 8)

Определено това е начина да покажеш на някого грешките му... Пещерняк.

ДА това е начина 8) когато не можеш по друг начин да му ги покажеш

"Пещерняк" ах Шегаджия :D 8)

SaintLucifer
11-09-2009, 11:39
Определено това е начина да покажеш на някого грешките му... Пещерняк.

ДА това е начина 8) когато не можеш по друг начин да му ги покажеш

"Пещерняк" ах Шегаджия :D 8)

Правилно, ти не можеш по друг начин, затова и те нарекох пещерняк, поздрави в Перник...

Nikneg
11-09-2009, 12:27
Определено това е начина да покажеш на някого грешките му... Пещерняк.

ДА това е начина 8) когато не можеш по друг начин да му ги покажеш

"Пещерняк" ах Шегаджия :D 8)

Правилно, ти не можеш по друг начин, затова и те нарекох пещерняк, поздрави в Перник...

добре ще предам ,нали все пак съм у вас
ко се правиш нали си у Пешо

stylo
11-09-2009, 12:41
И да не ти е приятел като мъж е трябвало да постъпи мъжки !
Да стане да шибне 2 шамара на тоя да си седне на задника !
С какъв акъл ше допусне момче да бие момиче ??? :shock:
//На негово място бих строшил врата на тва хюмне ...
ама то друг е въпроса, че само камикадзе и некаф върл оптимист
би посегнал в мое присъствие :lol:

Режи го тоя кретен.Ще стой и ще гледа как те бият??? :-x Трябваше още тогава да го резнеш

MadeOfWater
11-09-2009, 16:26
Утре го режа...
После ще пиша коментари за реацията му... :(

peshost
11-09-2009, 16:35
Успех! :)

Luscious_Heart
11-09-2009, 16:47
И да не ти е приятел като мъж е трябвало да постъпи мъжки !
Да стане да шибне 2 шамара на тоя да си седне на задника !
С какъв акъл ше допусне момче да бие момиче ??? :shock:
//На негово място бих строшил врата на тва хюмне ...
ама то друг е въпроса, че само камикадзе и некаф върл оптимист
би посегнал в мое присъствие :lol:
Мен това най-много ме учуди! :shock: Какъв е тоя бе... :shock:

Колкото до другото момиче - няма страшно, ще я нае** и ще си ходи.

loliii
11-09-2009, 16:56
Много сте ми странни такива хора като тебе. Кво като го харесваш - не си струва, зарежи го! Изобщо как може още да харесваш човек, който се държи с тебе сякаш не съществуваш! Аз отдавна бих го осъзнала тва и бих му наритала смръдливия задник! ;) Пък после аз ще му обяснявам, че тва не е удар даже ;)

MadeOfWater
11-09-2009, 18:00
Скъсах с него :grin:
Баси якото... :grin: :grin: :grin:

krisity17
11-09-2009, 18:41
Зае*и го тоя кво само ядове ще береш с него :grin: :grin: :grin:

ef4etyYy
11-09-2009, 18:52
Скъсах с него :grin:
Баси якото... :grin: :grin: :grin: и? реакцията? дай малко подробности бее :x

MadeOfWater
11-10-2009, 05:49
Скъсах с него :grin:
Баси якото... :grin: :grin: :grin: и? реакцията? дай малко подробности бее :x


бях му обещала и третия фал и той беше вече достатъден.Винаги когато аз го извикам да излезем, на него все нещо му имаше (или го болеше нещо или го мързеше..),но когато го извика някое момче забравяше всичко и след 2 мин вече го нямаше в тях :o А,и защото днес дойдоха с братовчед си до нас и само викаха и тн и после съседите са се оплакали на наще и те ми бучаха... И понеже му се очертавеше на другия ден да е на тренировки,а на мене не ми се чакаше повече(че сигурно пак щях да размисля) и му казах по скайп. абе напрао четете.. :D

[09.11.2009 г. 20:32:43] - <3: hi
[09.11.2009 г. 20:33:51] - <3: trq ti kaja ne6t0 mn t1p0
[09.11.2009 г. 20:33:53] - <3: ...
[09.11.2009 г. 20:34:09] -: ne iskma
[09.11.2009 г. 20:34:17 | (20:34:18 — редактирано)] - <3: mi az iskam
[09.11.2009 г. 20:34:21] - <3: ...
[09.11.2009 г. 20:34:26] - <3: iskam da sk1same
[09.11.2009 г. 20:34:26] - <3: ..
[09.11.2009 г. 20:34:56] - <3: za6t0 m1l4i6
[09.11.2009 г. 20:34:57] -: zn li i a siskam da skusame
[09.11.2009 г. 20:35:18] - <3: iska6 li da zn za6t0
[09.11.2009 г. 20:35:20] - <3: ?
[09.11.2009 г. 20:35:33] -: 6toto neska sa durjah tupo
[09.11.2009 г. 20:35:35] -: 6toto poludqh
[09.11.2009 г. 20:35:37] - <3: mne sam0
[09.11.2009 г. 20:35:38] - <3: ..
[09.11.2009 г. 20:35:59] -: da ne suzdaavam konflikti
[09.11.2009 г. 20:36:04] -: ama jakito mi kaz a6to
[09.11.2009 г. 20:36:24] - <3: zaradi denislaw,zaradi twa 4e neska mn gadn0 ma izl1ga,zaradi twa drt neska mi vika6"nq izl" a p1k mart0 kat ti kaza i we4naga sa nawi
[09.11.2009 г. 20:36:24] - <3: ..
[09.11.2009 г. 20:36:54] -: neska mn gadn0 ma izl1ga?
[09.11.2009 г. 20:37:07] - <3: mi tam .... det vika6 "semieni rab0ti"
[09.11.2009 г. 20:37:21] -: tolkos iska6 da zn lii
[09.11.2009 г. 20:37:22] -: a
[09.11.2009 г. 20:37:22] -: a
[09.11.2009 г. 20:37:22] -: A
[09.11.2009 г. 20:37:22] -: a
[09.11.2009 г. 20:37:24] -: ?
[09.11.2009 г. 20:37:26] -: em 6e ti kaja
[09.11.2009 г. 20:37:29] - <3: kaji
[09.11.2009 г. 20:37:30] -: otidoh da mi kupqt qke
[09.11.2009 г. 20:37:36] -: kef?
[09.11.2009 г. 20:37:38] -: kef?
[09.11.2009 г. 20:37:39] -: aaA?a/a?
[09.11.2009 г. 20:37:44] - <3: mi radwam sa
[09.11.2009 г. 20:37:45] - <3: :D
[09.11.2009 г. 20:38:01] -: mi ko tolkos iska6 da zn?
[09.11.2009 г. 20:38:18] - <3: pr0st0 iskah da mi kaje6...a ne taka...
[09.11.2009 г. 20:38:31] -: emi zako trqaa znae6?
[09.11.2009 г. 20:38:54] -: aha ne pi6i n6
[09.11.2009 г. 20:38:58] -: a zako po skype?
[09.11.2009 г. 20:39:05] -: tfa si4koto?
[09.11.2009 г. 20:39:24] - <3: za6t0t0 na jiw0 ne iskah da ti vijdam reakciqta
[09.11.2009 г. 20:39:41] - <3: p0neje taka ili ina4e 0t 0tdawna ne ta ebe za mne
[09.11.2009 г. 20:39:42] -: as o6te dnes iskah da ti go kaja
[09.11.2009 г. 20:39:45] -: ama ne mojah
[09.11.2009 г. 20:39:50] -: ama po skype
[09.11.2009 г. 20:39:54] -: lo6o 4ove4e
[09.11.2009 г. 20:40:36] - <3: az g0 iskah 0t d0sta wreme ama wse pak nali 2-ri 6ans...twa 0n0wa
[09.11.2009 г. 20:40:37] - <3: ama...
[09.11.2009 г. 20:41:44] -: oh ms
[09.11.2009 г. 20:41:49] -: sq mn li sa kefi6
[09.11.2009 г. 20:41:52] -: skusa purva
[09.11.2009 г. 20:41:53] -: :D
[09.11.2009 г. 20:41:56] -: po skyppe
[09.11.2009 г. 20:42:36] I'm No Broken-Hearted Girl =]: est
[09.11.2009 г. 20:42:37] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ...
[09.11.2009 г. 20:42:39] I'm No Broken-Hearted Girl =]: (party)
[09.11.2009 г. 20:42:45] -: tctc
[09.11.2009 г. 20:43:01] I'm No Broken-Hearted Girl =]: kup0n4e 6te vdigna 06te malk0
[09.11.2009 г. 20:43:01] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ..
[09.11.2009 г. 20:43:28] -: sq trqaa li da mi e razbito surceto?\
[09.11.2009 г. 20:43:49] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ak0 iska6 si g0 razbiai ...
[09.11.2009 г. 20:43:52] I'm No Broken-Hearted Girl =]: :D
[09.11.2009 г. 20:44:04] -: ooo ne
[09.11.2009 г. 20:44:05] -: ;(
[09.11.2009 г. 20:44:07] -: skusah s mama
[09.11.2009 г. 20:44:15] I'm No Broken-Hearted Girl =]: o0o0o0
[09.11.2009 г. 20:44:18] I'm No Broken-Hearted Girl =]: g0rk0t00000
[09.11.2009 г. 20:44:20] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ...
[09.11.2009 г. 20:44:25] I'm No Broken-Hearted Girl =]: 4ak da g0 s1jali6
[09.11.2009 г. 20:44:25] -: dai mi treti 6ans
[09.11.2009 г. 20:44:26] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ...
[09.11.2009 г. 20:44:34] -: ;((
[09.11.2009 г. 20:44:37] -: :D
[09.11.2009 г. 20:44:45] I'm No Broken-Hearted Girl =]: o0o0 ak0 be6e 3-ti ... twa trq da ti e 93-ti
[09.11.2009 г. 20:44:46] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ...
[09.11.2009 г. 20:44:46] I'm No Broken-Hearted Girl =]: :D
[09.11.2009 г. 20:44:56] -: dai mi 93 6ans ;(
[09.11.2009 г. 20:45:03] -: 6te buda dobbro mom4e
[09.11.2009 г. 20:45:10] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ..
[09.11.2009 г. 20:45:11] I'm No Broken-Hearted Girl =]: MNE
[09.11.2009 г. 20:45:18] I'm No Broken-Hearted Girl =]: premina granicata
[09.11.2009 г. 20:45:18] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ..
[09.11.2009 г. 20:45:20] I'm No Broken-Hearted Girl =]: sry
[09.11.2009 г. 20:45:29] -: bzk be
[09.11.2009 г. 20:45:30] -: ;)
[09.11.2009 г. 20:45:37] -: da ne misli6 4e mn iskam ve4e mamo
[09.11.2009 г. 20:45:59] I'm No Broken-Hearted Girl =]: est 4e ne...
[09.11.2009 г. 20:46:07] I'm No Broken-Hearted Girl =]: k0i iska da e s nqk0i we4n0
[09.11.2009 г. 20:46:08] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ...
[09.11.2009 г. 20:46:12 | (20:46:15 — редактирано)] I'm No Broken-Hearted Girl =]: 0s0ben0 s maika si
[09.11.2009 г. 20:46:17] -: sq samo da kajim
[09.11.2009 г. 20:46:31] -: frta ili sa mrazim i tkvis
[09.11.2009 г. 20:46:45] I'm No Broken-Hearted Girl =]: est 4e frta
[09.11.2009 г. 20:46:52] I'm No Broken-Hearted Girl =]: pr0st0 kat0 aweri nq stani
[09.11.2009 г. 20:51:11] -: jakito mi kaa 4e mn zdravo sa zaribqva6 s matroto
[09.11.2009 г. 20:53:39] -: of zle si
[09.11.2009 г. 20:53:47] -: moi6 li da govori6
[09.11.2009 г. 20:54:16] I'm No Broken-Hearted Girl =]: da 4ek
[09.11.2009 г. 20:54:49] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ae
[09.11.2009 г. 20:54:49] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ...




После 1 момче ми каза,че постоянно говорел насвързано,даже и като само двамата говорехме и той почти нищо не каза... :)

ImmortalForever
11-10-2009, 05:55
^.. Въх.. Без коментар.. Тоя е адски тъп..Добре , че си се отървала.. И излишно се опитва да се прави на мъж...

stupid0boy
11-10-2009, 05:57
ЕххХх.... Те са те взели за подигравка... била много добричка.... бууу... Тебе някой опипва ли те.... /с изключение Твоя/ :/ Незнам.... аз смятам, че той иска да има 3-4 на веднъж... бий му шута при първа възможност.... :/

mechtaq_za_teb
11-10-2009, 06:00
Освен да кажа, че на момчето акълът му си е лапешки още, друг коментар няма да направя.

BigFakeSmile
11-10-2009, 06:32
"Кой иска да е с някой вечно?" не нее, тоя не знам какво си намирала в него :lol: на 12-13 ли е :?

sweety_blondy
11-10-2009, 06:34
Не си прекалено добра, прекалено наивна си. Не се обиждай, но как можеш да търпиш такова отношение от някакъв келеш, който само те разиграва? Той не си заслужава изобщо. Намери си някой, който ще държи на теб.

+1

ef4etyYy
11-10-2009, 16:26
Скъсах с него :grin:
Баси якото... :grin: :grin: :grin: и? реакцията? дай малко подробности бее :x


бях му обещала и третия фал и той беше вече достатъден.Винаги когато аз го извикам да излезем, на него все нещо му имаше (или го болеше нещо или го мързеше..),но когато го извика някое момче забравяше всичко и след 2 мин вече го нямаше в тях :o А,и защото днес дойдоха с братовчед си до нас и само викаха и тн и после съседите са се оплакали на наще и те ми бучаха... И понеже му се очертавеше на другия ден да е на тренировки,а на мене не ми се чакаше повече(че сигурно пак щях да размисля) и му казах по скайп. абе напрао четете.. :D

[09.11.2009 г. 20:32:43] - <3: hi
[09.11.2009 г. 20:33:51] - <3: trq ti kaja ne6t0 mn t1p0
[09.11.2009 г. 20:33:53] - <3: ...
[09.11.2009 г. 20:34:09] -: ne iskma
[09.11.2009 г. 20:34:17 | (20:34:18 — редактирано)] - <3: mi az iskam
[09.11.2009 г. 20:34:21] - <3: ...
[09.11.2009 г. 20:34:26] - <3: iskam da sk1same
[09.11.2009 г. 20:34:26] - <3: ..
[09.11.2009 г. 20:34:56] - <3: za6t0 m1l4i6
[09.11.2009 г. 20:34:57] -: zn li i a siskam da skusame
[09.11.2009 г. 20:35:18] - <3: iska6 li da zn za6t0
[09.11.2009 г. 20:35:20] - <3: ?
[09.11.2009 г. 20:35:33] -: 6toto neska sa durjah tupo
[09.11.2009 г. 20:35:35] -: 6toto poludqh
[09.11.2009 г. 20:35:37] - <3: mne sam0
[09.11.2009 г. 20:35:38] - <3: ..
[09.11.2009 г. 20:35:59] -: da ne suzdaavam konflikti
[09.11.2009 г. 20:36:04] -: ama jakito mi kaz a6to
[09.11.2009 г. 20:36:24] - <3: zaradi denislaw,zaradi twa 4e neska mn gadn0 ma izl1ga,zaradi twa drt neska mi vika6"nq izl" a p1k mart0 kat ti kaza i we4naga sa nawi
[09.11.2009 г. 20:36:24] - <3: ..
[09.11.2009 г. 20:36:54] -: neska mn gadn0 ma izl1ga?
[09.11.2009 г. 20:37:07] - <3: mi tam .... det vika6 "semieni rab0ti"
[09.11.2009 г. 20:37:21] -: tolkos iska6 da zn lii
[09.11.2009 г. 20:37:22] -: a
[09.11.2009 г. 20:37:22] -: a
[09.11.2009 г. 20:37:22] -: A
[09.11.2009 г. 20:37:22] -: a
[09.11.2009 г. 20:37:24] -: ?
[09.11.2009 г. 20:37:26] -: em 6e ti kaja
[09.11.2009 г. 20:37:29] - <3: kaji
[09.11.2009 г. 20:37:30] -: otidoh da mi kupqt qke
[09.11.2009 г. 20:37:36] -: kef?
[09.11.2009 г. 20:37:38] -: kef?
[09.11.2009 г. 20:37:39] -: aaA?a/a?
[09.11.2009 г. 20:37:44] - <3: mi radwam sa
[09.11.2009 г. 20:37:45] - <3: :D
[09.11.2009 г. 20:38:01] -: mi ko tolkos iska6 da zn?
[09.11.2009 г. 20:38:18] - <3: pr0st0 iskah da mi kaje6...a ne taka...
[09.11.2009 г. 20:38:31] -: emi zako trqaa znae6?
[09.11.2009 г. 20:38:54] -: aha ne pi6i n6
[09.11.2009 г. 20:38:58] -: a zako po skype?
[09.11.2009 г. 20:39:05] -: tfa si4koto?
[09.11.2009 г. 20:39:24] - <3: za6t0t0 na jiw0 ne iskah da ti vijdam reakciqta
[09.11.2009 г. 20:39:41] - <3: p0neje taka ili ina4e 0t 0tdawna ne ta ebe za mne
[09.11.2009 г. 20:39:42] -: as o6te dnes iskah da ti go kaja
[09.11.2009 г. 20:39:45] -: ama ne mojah
[09.11.2009 г. 20:39:50] -: ama po skype
[09.11.2009 г. 20:39:54] -: lo6o 4ove4e
[09.11.2009 г. 20:40:36] - <3: az g0 iskah 0t d0sta wreme ama wse pak nali 2-ri 6ans...twa 0n0wa
[09.11.2009 г. 20:40:37] - <3: ama...
[09.11.2009 г. 20:41:44] -: oh ms
[09.11.2009 г. 20:41:49] -: sq mn li sa kefi6
[09.11.2009 г. 20:41:52] -: skusa purva
[09.11.2009 г. 20:41:53] -: :D
[09.11.2009 г. 20:41:56] -: po skyppe
[09.11.2009 г. 20:42:36] I'm No Broken-Hearted Girl =]: est
[09.11.2009 г. 20:42:37] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ...
[09.11.2009 г. 20:42:39] I'm No Broken-Hearted Girl =]: (party)
[09.11.2009 г. 20:42:45] -: tctc
[09.11.2009 г. 20:43:01] I'm No Broken-Hearted Girl =]: kup0n4e 6te vdigna 06te malk0
[09.11.2009 г. 20:43:01] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ..
[09.11.2009 г. 20:43:28] -: sq trqaa li da mi e razbito surceto?\
[09.11.2009 г. 20:43:49] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ak0 iska6 si g0 razbiai ...
[09.11.2009 г. 20:43:52] I'm No Broken-Hearted Girl =]: :D
[09.11.2009 г. 20:44:04] -: ooo ne
[09.11.2009 г. 20:44:05] -: ;(
[09.11.2009 г. 20:44:07] -: skusah s mama
[09.11.2009 г. 20:44:15] I'm No Broken-Hearted Girl =]: o0o0o0
[09.11.2009 г. 20:44:18] I'm No Broken-Hearted Girl =]: g0rk0t00000
[09.11.2009 г. 20:44:20] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ...
[09.11.2009 г. 20:44:25] I'm No Broken-Hearted Girl =]: 4ak da g0 s1jali6
[09.11.2009 г. 20:44:25] -: dai mi treti 6ans
[09.11.2009 г. 20:44:26] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ...
[09.11.2009 г. 20:44:34] -: ;((
[09.11.2009 г. 20:44:37] -: :D
[09.11.2009 г. 20:44:45] I'm No Broken-Hearted Girl =]: o0o0 ak0 be6e 3-ti ... twa trq da ti e 93-ti
[09.11.2009 г. 20:44:46] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ...
[09.11.2009 г. 20:44:46] I'm No Broken-Hearted Girl =]: :D
[09.11.2009 г. 20:44:56] -: dai mi 93 6ans ;(
[09.11.2009 г. 20:45:03] -: 6te buda dobbro mom4e
[09.11.2009 г. 20:45:10] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ..
[09.11.2009 г. 20:45:11] I'm No Broken-Hearted Girl =]: MNE
[09.11.2009 г. 20:45:18] I'm No Broken-Hearted Girl =]: premina granicata
[09.11.2009 г. 20:45:18] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ..
[09.11.2009 г. 20:45:20] I'm No Broken-Hearted Girl =]: sry
[09.11.2009 г. 20:45:29] -: bzk be
[09.11.2009 г. 20:45:30] -: ;)
[09.11.2009 г. 20:45:37] -: da ne misli6 4e mn iskam ve4e mamo
[09.11.2009 г. 20:45:59] I'm No Broken-Hearted Girl =]: est 4e ne...
[09.11.2009 г. 20:46:07] I'm No Broken-Hearted Girl =]: k0i iska da e s nqk0i we4n0
[09.11.2009 г. 20:46:08] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ...
[09.11.2009 г. 20:46:12 | (20:46:15 — редактирано)] I'm No Broken-Hearted Girl =]: 0s0ben0 s maika si
[09.11.2009 г. 20:46:17] -: sq samo da kajim
[09.11.2009 г. 20:46:31] -: frta ili sa mrazim i tkvis
[09.11.2009 г. 20:46:45] I'm No Broken-Hearted Girl =]: est 4e frta
[09.11.2009 г. 20:46:52] I'm No Broken-Hearted Girl =]: pr0st0 kat0 aweri nq stani
[09.11.2009 г. 20:51:11] -: jakito mi kaa 4e mn zdravo sa zaribqva6 s matroto
[09.11.2009 г. 20:53:39] -: of zle si
[09.11.2009 г. 20:53:47] -: moi6 li da govori6
[09.11.2009 г. 20:54:16] I'm No Broken-Hearted Girl =]: da 4ek
[09.11.2009 г. 20:54:49] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ae
[09.11.2009 г. 20:54:49] I'm No Broken-Hearted Girl =]: ...




После 1 момче ми каза,че постоянно говорел насвързано,даже и като само двамата говорехме и той почти нищо не каза... :) пфф ебати копелдака честно :? а имам въпрос.. що си говорите кат селянчета :shock: "zaradi denislaw,zaradi twa 4e neska mn gadn0 ma izl1ga,zaradi twa drt neska mi vika6"nq izl" a p1k mart0 kat ti kaza i we4naga sa nawi" ??

ralityuy
11-11-2009, 10:35
Не си прекалено добра, прекалено наивна си. Не се обиждай, но как можеш да търпиш такова отношение от някакъв келеш, който само те разиграва? Той не си заслужава изобщо. Намери си някой, който ще държи на теб.

++++++

izlishna
11-11-2009, 12:44
Мила .. гледай го с какво безразличие ти казва .. че се радва че сте скъсали .. я се хвани с фр му ;д да му стане SAD ;Д
Хубаво си направила, че си го зарязала .. идиот 8)

ddanii1994
11-11-2009, 13:36
момчето,с което си трябва да те подкрепя във всичко и трябва да ти бъде упора...от това,което чета едва ли намираш тези неща в него :o просто си задай въпросите:Щастива ли съм с него? и Има ли заради какво да бъда с него? :( бъди по-смела! Успех! :)

m0n4yyy
11-11-2009, 15:17
Винаги първия най- боли .. но не мога да разбера много от момичетата .. защо търпите такова отношение?? Колкото и да го обичате .. отстойвайте си на мнението не си мълчете !! Кажи му какво чувстваш и ако наистина има нещо към теб ще се промени . . и бъди по- настоятелна

MadeOfWater
11-11-2009, 15:18
Мила .. гледай го с какво безразличие ти казва .. че се радва че сте скъсали .. я се хвани с фр му ;д да му стане SAD ;Д
Хубаво си направила, че си го зарязала .. идиот 8)


тва и направих...доста тъпичко му стана в началото,ама вече всичко е наред.Даже днес излизахме тримата. :grin:

mechtaq_za_teb
11-11-2009, 15:22
Мила .. гледай го с какво безразличие ти казва .. че се радва че сте скъсали .. я се хвани с фр му ;д да му стане SAD ;Д
Хубаво си направила, че си го зарязала .. идиот 8)


тва и направих...доста тъпичко му стана в началото,ама вече всичко е наред.Даже днес излизахме тримата. :grin: :lol: Найссс... и я разправяй??

MadeOfWater
11-11-2009, 15:34
Мила .. гледай го с какво безразличие ти казва .. че се радва че сте скъсали .. я се хвани с фр му ;д да му стане SAD ;Д
Хубаво си направила, че си го зарязала .. идиот 8)


тва и направих...доста тъпичко му стана в началото,ама вече всичко е наред.Даже днес излизахме тримата. :grin: :lol: Найссс... и я разправяй??

Ами на мене понеже ми писна и 5 мин преди да го зарежа,най-добрия му приятел ми каза че ма харесвал и аз тръгнах с него,а после зарязах тоя келеш :D

mechtaq_za_teb
11-11-2009, 15:40
Мила .. гледай го с какво безразличие ти казва .. че се радва че сте скъсали .. я се хвани с фр му ;д да му стане SAD ;Д
Хубаво си направила, че си го зарязала .. идиот 8)


тва и направих...доста тъпичко му стана в началото,ама вече всичко е наред.Даже днес излизахме тримата. :grin: :lol: Найссс... и я разправяй??

Ами на мене понеже ми писна и 5 мин преди да го зарежа,най-добрия му приятел ми каза че ма харесвал и аз тръгнах с него,а после зарязах тоя келеш :DЕ добре де, а не се ли притесняваш, че те са приятели и могат да ти извъртят някой номер примерно? :shock:

MadeOfWater
11-11-2009, 15:44
Мила .. гледай го с какво безразличие ти казва .. че се радва че сте скъсали .. я се хвани с фр му ;д да му стане SAD ;Д
Хубаво си направила, че си го зарязала .. идиот 8)


тва и направих...доста тъпичко му стана в началото,ама вече всичко е наред.Даже днес излизахме тримата. :grin: :lol: Найссс... и я разправяй??

Ами на мене понеже ми писна и 5 мин преди да го зарежа,най-добрия му приятел ми каза че ма харесвал и аз тръгнах с него,а после зарязах тоя келеш :DЕ добре де, а не се ли притесняваш, че те са приятели и могат да ти извъртят някой номер примерно? :shock:


Не... :)

sunshinepp
11-11-2009, 15:49
Не... :)

много си сигурна?

mechtaq_za_teb
11-11-2009, 15:49
Дано...
Еми успех тогава и дано с този да потръгнат нещата. :)

mOBSCENE
11-11-2009, 15:54
Режи!Къв е този помияр?!Моя приятел НИКОГА не би позволил някой да ми каже нещо пък камоли да ме удря?! :shock:
и ти си още с него.....
Държиш на него?!Че защо бе??
Ти да не си луда..
Губиш си времето..

Страх те е от факта ,че ще останеш сама...то и сега си сама ,драга..

На колко си на 5 ли?

Божееее.....

mOBSCENE
11-11-2009, 16:03
а зарязала си го браво! :lol:
Пипито сиче :-o

be7inka11
11-11-2009, 18:39
зарежи го докато не стане късно...не си проваляй живота...Успех :)

TeenSpirit
11-11-2009, 20:16
Кво ни занимаваш???
Като прочетох/ до някъде :shock: / как общувате помежду си сте некви лапета, където... няма кво да продължавам. Сайта е за тийнове, а днешните тийнове/ не, че не съм тийн/ са точно като вас двамата, за съжаление.
Честито скъсване и гледай следващия да е по-голям простак.

afkforlife
11-11-2009, 20:19
За мен този олигофрен трябва да бъде брутално зарязан ... :x . Не се оставяй да се държат лошо с теб ...!

sladur4etyYy
11-11-2009, 20:21
Мила .. гледай го с какво безразличие ти казва .. че се радва че сте скъсали .. я се хвани с фр му ;д да му стане SAD ;Д
Хубаво си направила, че си го зарязала .. идиот 8)


тва и направих...доста тъпичко му стана в началото,ама вече всичко е наред.Даже днес излизахме тримата. :grin: :lol: Найссс... и я разправяй??

Ами на мене понеже ми писна и 5 мин преди да го зарежа,най-добрия му приятел ми каза че ма харесвал и аз тръгнах с него,а после зарязах тоя келеш :DЕ добре де, а не се ли притесняваш, че те са приятели и могат да ти извъртят някой номер примерно? :shock:


Не... :)

хахаха, ''не'', ама си направи сметка тоя му приятел колко е свестен, щом предлага на гаджето на приятеля си, докато те още ходят.. щом прецаква така приятеля си (човек, на когото се предполага, че трябва да държи), представи си как ще прецака теб.. ;]

britzy
11-12-2009, 07:21
Кво ни занимаваш???
Като прочетох/ до някъде :shock: / как общувате помежду си сте некви лапета, където... няма кво да продължавам. Сайта е за тийнове, а днешните тийнове/ не, че не съм тийн/ са точно като вас двамата, за съжаление.
Честито скъсване и гледай следващия да е по-голям простак.
Tочно!!!
Бе кви са тия селянщини-некав ти праил номера-ем най-големият номер е че оня ся новият ти се е наговорил с бившият ти и сеа ти ше си сърбаш попарата,капиш?Леле докато писах все едно влязох в некой сериал братле :razz: :razz: Аа и малко речници си купи че нещо ти куца правилното писане 8-)

antifashionshit
11-12-2009, 09:34
Пипито сиче :-o
от 5тия-6тия опит... :grin:
а на авторката късмет с новия сладур и всичко хубаво

peace ^^

moon_flower
11-12-2009, 11:53
То принципно жените сме тези,които въртят номера,едва ли мом1ета ще се хванат да кроят планове срещу нея.
А иначе той е глупак,да,но се изумих от начина,по който си пишете...

gabiiTu
11-14-2009, 20:38
Е браво,супер ,че си го зарязала. Той и тва е заслужавал тоя идиот :wink: Айде успех с новия и дано се окаже по-свестен! ;* 8-)

mArMaLaDkA
11-14-2009, 20:47
Какво мога да кажа друго, освен да се съглася с TeenSpirit? :-o
И двамата сте ТРА-ГИЧ-НИ, трагични!

swe7dream
11-15-2009, 11:17
Не си прекалено добра, прекалено наивна си. Не се обиждай, но как можеш да търпиш такова отношение от някакъв келеш, който само те разиграва? Той не си заслужава изобщо. Намери си някой, който ще държи на теб.

+1

vesito13
11-15-2009, 11:40
Отначало ми стана кофти за теб, честно казано. Бях си подготвила хубава реч да го зарежеш и т.н. Но след това стигнах до коментара с хронологията от скайп, защо въобще си правила тази тема, та на теб не ти е пукало за него ... И какво той бил копелдак, а ти си много свястна, като го заряза по скайп и още повече се направи на много интересна и велика. Когато ти се научиш как да се държиш с някой, може да получиш същото в замяна ;)

cvetani
11-15-2009, 14:10
Ti si my dala da razbere ,4e go obi4a6 i 4 emnogo darji6 na nego i ,4e ne iska6 da se karate i da se razdelite..I toi tva go izpolzva sigyrno si kazva"mi tq me obi4a ,taka4e 6te si pravq kakvoto mi xaresva" badi opo stroga i kogato ne6to ne ti xaresva my go kazvai govori my na vapreki- da yseti ,4 ei ti si 4ovek ima6 mnenie i jelaniq :) ..Pak ako te zareje ili ne6to podobno ..zna4i ne si stryva :?

ef4etyYy
11-15-2009, 20:51
То принципно жените сме тези,които въртят номера,едва ли мом1ета ще се хванат да кроят планове срещу нея.
А иначе той е глупак,да,но се изумих от начина,по който си пишете... мхм

Bellatrix
11-15-2009, 21:05
Отначало ми стана кофти за теб, честно казано. Бях си подготвила хубава реч да го зарежеш и т.н. Но след това стигнах до коментара с хронологията от скайп, защо въобще си правила тази тема, та на теб не ти е пукало за него ... И какво той бил копелдак, а ти си много свястна, като го заряза по скайп и още повече се направи на много интересна и велика. Когато ти се научиш как да се държиш с някой, може да получиш същото в замяна ;)
Абсолютно. Не стига, че тоя чат едва се разчита, защото е написан от пълни олигофрени, ами и си личи от километри, че тея двамата са тръгнали, за да не им е тъпо. Когато човек обича истински, не може да е толкова безразличен. Когато съм държала на някого и все пак се е наложило да скъсаме, дори вече да нямам чувства, пак не мога така безразлично и грозно да го скъсам.

roshlichka
11-15-2009, 22:19
ауу в гадно пологение си.. :shock: той този е ибахти тъпака как няма да те защити. дори и да не ходехте а да бяхте само фр пак трябваше да те защити.. ако питаш мен зарязвай го.. след като се зарибява с други не си струва да му ходих зад гъза и той да си мисли че е мн важен.

vesito13
11-16-2009, 14:03
ауу в гадно пологение си.. :shock: той този е ибахти тъпака как няма да те защити. дори и да не ходехте а да бяхте само фр пак трябваше да те защити.. ако питаш мен зарязвай го.. след като се зарибява с други не си струва да му ходих зад гъза и той да си мисли че е мн важен.Следващия път, прочети темата и може да разбереш, че го е зарязала ;)

_mimi7y_
11-16-2009, 15:52
тоя пич е страхливец и боклук ... как може да не те защитии :shock:
кавалери и чудо :? .. проличало си е колко му пука за теб ..

заеби го 8)

d1mozaza
11-16-2009, 17:22
Един хубав бой.. 8-)