PDA

View Full Version : Въпросчета.. ;p



EMILIEprincess
11-06-2009, 07:20
1. Косата ми беше дълга и я подстригах много късо и ми седи много добре.. Smile Боядисах я черна, но боята след 1-вата седмица опада.. Sad Ползвах 2 различни.. пак същият ефект.. Някои ми казват да ползвам кана.. но не знам дали ще се получи. Sad
2. От днес започвам 90 дневната диета и то много стриктно.. Искам да си сваля най-вече коремчето и паласките.. Ще ми кажете ли и някакви ефикасти упражнения които да правя, освен да тичам. И по колко време г/д трябва да тичам.. Защото по принцип ме няма изобщо в тичането.. Sad Тичам 5 мин и се уморявам адски много.. Sad ..
3. За акнето - понеже използвам салицилов спирт с сяра и антибиотик и съм много доволна, но четох че зимата не се препоръчва защото много изсушавало кожата.. Ще ми препоръчате ли нещо ефикасно.. Smile
4. Устните ми се напукват ужастно много .. Ползвам балсам на AVON но пак ми се напукват.. Sad препоръчаите ми нещо.. Sad

anisummer
11-06-2009, 08:38
Значи относно упражненията бих ти казала да погледнеш упражненията на Синди Крофърд. Тя е специалистка по тези работи и има perfe body. :-D :-D . За устните през деня се мажи с leocrema с мляко и бадеми , а вечерта си слагай вазелин ,а при много влошено положение намажи обилно с мед. А тая 90- дневна диета кво представлява , ако може някакъв линк. :-D :-D

sladkotykate
11-06-2009, 08:40
1.-използвай къна за коса,тя е по-трайна.
2.-30 минути,сутрин рано.В началото е нормално да ти бъде трудно и лесно да се уморяваш,но се свиква.Прави коремни преси-в началото почни примерно с 40 и ги увеличавай всяка седмица с по 2-3,има едно доста ефикасно упражнение за сваляне на паласки-слагаш ръцете на хълбоците и въртиш тялото си по посока на часовниковата стрелка(ако ме разбра) около десетина пъти
3.-консултирай се с доктор
4.-мажи устните си с мед/масло,по този начин устните ти се омекотяват и не се напукват.
Надявам се да съм помогнала.Успех :-)

titinkaa
11-06-2009, 11:42
1. Косата ми беше дълга и я подстригах много късо и ми седи много добре.. Smile Боядисах я черна, но боята след 1-вата седмица опада.. Sad Ползвах 2 различни.. пак същият ефект.. Някои ми казват да ползвам кана.. но не знам дали ще се получи. Sad
2. От днес започвам 90 дневната диета и то много стриктно.. Искам да си сваля най-вече коремчето и паласките.. Ще ми кажете ли и някакви ефикасти упражнения които да правя, освен да тичам. И по колко време г/д трябва да тичам.. Защото по принцип ме няма изобщо в тичането.. Sad Тичам 5 мин и се уморявам адски много.. Sad ..
3. За акнето - понеже използвам салицилов спирт с сяра и антибиотик и съм много доволна, но четох че зимата не се препоръчва защото много изсушавало кожата.. Ще ми препоръчате ли нещо ефикасно.. Smile
4. Устните ми се напукват ужастно много .. Ползвам балсам на AVON но пак ми се напукват.. Sad препоръчаите ми нещо.. Sad

Мисля,че по време на диетата мн ще ти помогне фитнеса,прави коремни преси,но не почвай изведнъж от много щото ще хванеш мускулна.За акнето ползвай хума(хума с мн малко вода 1с.л. бъркаш и се мажеш,стоиш 10-15мин.,измиваш се с хладка вода,ефекта е поразителен).А за косата нищо не мога да ти препоръчам,всепак аз не се боядисвам и нз кое е по трайно,а за устните ползвай нещо по мазно и омекотяващо. :) П.П. и аз бях на 90 дневна диета преди 1г. и нито фитнес нито бягане съм правила,само се мажех със стягаш лосион и след като спрях диетата нито бях отпусната,нито нищо бях си все едно никога не съм била пълничка.По принцип и аз като теб не си падам по тичането,това лято ходих на фитнес и бях качила мускулна маса,демек на кантара ме показваше или едно и също или 1-2кг нагоре или надолу,казвам го за да те предупредя ако почнеш да ходиш да не се плашиш че качваш кила и т.н.,просто тва е мускула ти,който натежава,а не че си надебеляла.Хайде успех :)

sunshine92
11-06-2009, 11:58
За диетата въобще не мога да ти помогна, но не прави грешката да се къносваш. Махане няма на гадния червен отенък който се получава (казвам го от личен опит). Колкото до напуканите устни - аз имам същия проблем и на това ветровито време е ужасно просто, но ползвам от Avon балсам за устни с алое и наистина много ми помага. :)

BoCupycake
11-06-2009, 16:45
Само ще ти кажа и аз да не се каносваш.Маха се много трудно,а боя не можеш да сложиш докато не падне къната.Отвратително е!

cskasladyrana
11-07-2009, 01:58
Само ще ти кажа и аз да не се каносваш.Маха се много трудно,а боя не можеш да сложиш докато не падне къната.Отвратително е!

+1 Аз направих тази грешка миналата година с черна къна... :-x Тей като не става да се махне освен с постригване ,сега косата която беше тоолкова дълга е вече минало :lol: Е все пак се харесвам и така ,но тая къна просто ми съсипа нервите :x

cveteto64
11-07-2009, 04:45
Само при мен ли нямаше проблеми с къната. Аз се къносах и точно след 1 месец тя падна, след това останаха само леки отенъци обаче всичко се оправи с една боя....