PDA

View Full Version : влюбен ли съм?



ivankoynare90
11-06-2009, 10:13
Здравейте. Искам да ви попитам нещо. На 18 години съм, и съм в 12-ти клас, отначалото на учебната година забелязах едно момиче, което е на 13 години. В началото само я харесвах на външен вид, и мислех че е много, много сладка, обаче от няколко дни не спирам да мисля за нея, постоянно гледам нейните снимки, разпитвам приятелките и за нея, с една дума ставам и си лягам с мисълта за нея. Когато я видя, било то в закусвалнята или в училище се... Незнам как да опиша това чуство, когато я видя... Не спирам да мисля и да мечтая за нея! Кажете, според вас възможно ли е да съм влюбен в нея, въпреки че само веднъж съм общувал с нея - при запознанството ни?

Hilary_
11-06-2009, 10:15
Опознай я и когато я приемеш с всички нейни както добри така и лоши качества тогава пак ше си говорим .. :lol:

FromAutumToAshes
11-06-2009, 10:16
Братле може да те съдят за педофилия :shock: :lol:

huksy
11-06-2009, 10:17
Създадени сте един за друг..

Kukumqvka
11-06-2009, 10:18
Ха-ха .. мацката много ще се зарадва или се радва,че един батко я харесва. :lol:

ivankoynare90
11-06-2009, 10:20
"FromAutumToAshes"

Ква педофилия бре, мен? 4 години и половина! Мисля че е напълно нормална разликата!

Hilary_
11-06-2009, 10:23
"FromAutumToAshes"

Ква педофилия бре, мен? 4 години и половина! Мисля че е напълно нормална разликата!

Принципно не е много голяма разликата ама момичето е на 13 .. а ти ако евентуално тръгнеш с нея няма ли да искаш да я .. ?? А? :?

ivankoynare90
11-06-2009, 10:26
"Принципно не е много голяма разликата ама момичето е на 13 .. а ти ако евентуално тръгнеш с нея няма ли да искаш да я .. ?? А?"


Ми честно да ти кажа, съм готов да я изчакам колкото време е нужно, не ми е проблем. ;)))))))

Presley
11-06-2009, 10:31
Не те энам влюбен ли си,не си ли.
Ама по-добре вместо да раэпитваш раэни хора эа нея и да гледаш снимки,по-честичко установявай пряк контакт с нея.

Hilary_
11-06-2009, 10:40
"Принципно не е много голяма разликата ама момичето е на 13 .. а ти ако евентуално тръгнеш с нея няма ли да искаш да я .. ?? А?"


Ми честно да ти кажа, съм готов да я изчакам колкото време е нужно, не ми е проблем. ;)))))))

Така по става .. 8)

xoxi
11-06-2009, 10:44
Общувай повечко с нея и сам ще разбереш дали си влюбен или не.

Korrnyy
11-06-2009, 10:48
Разликата от 4 години е нормална при 20-24... Но при 18-13 :? Ти си пълнолетен, а тя... има бая време докато и тя стане...Не знам колко време си способен да чакаш 8) Ама ако тоолкооваа много я харесваш - заговори я, направи и някой друг комплимент, предложи и реда си в лафката :-D и така.. контактувай с нея :)

YouKnowImBetterThanYou
11-06-2009, 11:38
Не си флюбен, просто ти се ебе. Струва ми се, че осъзнаваш, че си 12 клас и искаш да ти се отвори парашута със секси зайка, а времето лека по лека изтича. Искаш да опиташ от соковете на младо пиче, но тук вече всичко си зависи от теб. Ако тя определено е яка, то не разчитай, че непременно ще тръгне с теб само защото си по-голям. И на теб ти трябва визия и тактика. В крайна сметка можеш да практикуваш ръчна гимнастика върху снимките и за успокоение на топката... 8-)

mOBSCENE
11-06-2009, 11:46
пикае ли ми се?

Омг!На 18 си мисли!
Какъв е този въпрос?!

Ти си знаеш..к`во да ти кажа дали си влюбен или не ли? :lol: :lol:

ivankoynare90
11-06-2009, 15:23
"YouKnowImBetterThanYou

Не си флюбен, просто ти се е**. Струва ми се, че осъзнаваш, че си 12 клас и искаш да ти се отвори парашута със секси зайка, а времето лека по лека изтича. Искаш да опиташ от соковете на младо пиче, но тук вече всичко си зависи от теб. Ако тя определено е яка, то не разчитай, че непременно ще тръгне с теб само защото си по-голям. И на теб ти трябва визия и тактика. В крайна сметка можеш да практикуваш ръчна гимнастика върху снимките и за успокоение на топката... "

Глупако глупави, гнус ме е даже да ти отговоря, но ще го направя, защото така трябва. За това момиче което е на 13, и за което ви говоря, не съм си и мислел да я ч*кам, просто я харесвам, и не преставам да мисля за нея, но не като за секс обект! Да, наистина е "секси зайка" както ти я определи, но не заради секс я искам, да та еба в идиота. Да ти имам логиката, шизофреник скапан, според теб ако някой на 18 иска да има гадже което е на 13, значи задължително му се прави секс, така ли? Смешен си!

FromAutumToAshes
11-06-2009, 15:51
"FromAutumToAshes"

Ква педофилия бре, мен? 4 години и половина! Мисля че е напълно нормална разликата!


Ти си пълнолетен, а тя малолетна. Такава педофилия xD Дори не е непълнолетна (човек става такъв на 16-тия си рожден ден). Да те светна, ако не си на ясно ;)

Иначе просто се шегувах ;) Айде и със здраве (:

barbieg1rl
11-06-2009, 15:57
недейте да съдите момчето ... :o
ако питаш мен ... първо я упознай после ще решиш какво да правиш ...
вярно е 4 години са ама ти си пълнолетен и може да стане много лошо за теб ако ... (сештайте се) за това недей бърза ... не е само тя има и др мацки който са на 17-18 ;) :P
ай успех от мен .. :lol:

lubomirky
11-06-2009, 16:10
"Принципно не е много голяма разликата ама момичето е на 13 .. а ти ако евентуално тръгнеш с нея няма ли да искаш да я .. ?? А?"


Ми честно да ти кажа, съм готов да я изчакам колкото време е нужно, не ми е проблем. ;)))))))

Така говориш сега, но ако тръгнете съм сигурен, че след 3 месеца ще видим тема 'приятелката ми не иска да прави секс с мен какво да правя?' ..

ivankoynare90
11-06-2009, 16:16
"lubomirky

Така говориш сега, но ако тръгнете съм сигурен, че след 3 месеца ще видим тема 'приятелката ми не иска да прави секс с мен какво да правя?' .. "


Абе, глупости. Предното ми гадже я чаках 4-ри месеца, и не ми беше особен проблем, така че знам какво говоря! :)

ScarletBite
11-06-2009, 18:16
Ми честно да ти кажа, съм готов да я изчакам колкото време е нужно, не ми е проблем. ;)))))))
А ако говорим за години чакане?

ivankoynare90
11-06-2009, 18:40
"ScarletBite

А ако говорим за години чакане?"


Ми, ако искаш вЕрвай, и 2 години съм готов да я чакам!

HristoGavrilov
11-06-2009, 18:41
Аман от идиоти. Не си педофил. Това, че я обичаш е хубаво, заговори я направи нещо и ако тя отговори на чувствата ти, всичко е ок. За секс не ти препоръчвам, докато не стане на 16. Дори и тя да го иска и да ти се моли. Това, че момче над 18 няма право да прави секс с момиче под 18 и че това е педофилия са пълни глупости. Има едно нещо наречено "възраст на съгласие" и тя е 16. След тази възраст, ако ще и на 78 да си, пак не могат да те съдят за педофилия. Но ако я изч*каш преди да е навършила 16 ще те съдят за педофилия и изнасилван, пък ходи доказвай, че тя го е искала и 10 годинки не ти мърдат. Ти казваш, че я обичаш и нямаш никакви сексуални мисли към нея, нали? Тогава изчакай до 16.

ScarletBite
11-06-2009, 18:47
Ми, ако искаш вЕрвай, и 2 години съм готов да я чакам!
Ами 3?Ами 4?
Дори и наистина да си готов да я чакаш толкова дълго (в което се съмнявам), как е възможно да си влюбен в нея, когато не я познаваш?

ivankoynare90
11-06-2009, 19:00
"ScarletBite

Ами 3?Ами 4?
Дори и наистина да си готов да я чакаш толкова дълго (в което се съмнявам), как е възможно да си влюбен в нея, когато не я познаваш?"


Абе, ти сигурно в следващ коментар ще кажеш и 10 години да я чакам? К'во толкова, 1 или 2 години няма проблем да изчакам.

ivankoynare90
11-06-2009, 19:01
"HristoGavrilov

Аман от идиоти. Не си педофил. Това, че я обичаш е хубаво, заговори я направи нещо и ако тя отговори на чувствата ти, всичко е ок. За секс не ти препоръчвам, докато не стане на 16. Дори и тя да го иска и да ти се моли. Това, че момче над 18 няма право да прави секс с момиче под 18 и че това е педофилия са пълни глупости. Има едно нещо наречено "възраст на съгласие" и тя е 16. След тази възраст, ако ще и на 78 да си, пак не могат да те съдят за педофилия. Но ако я изч*каш преди да е навършила 16 ще те съдят за педофилия и изнасилван, пък ходи доказвай, че тя го е искала и 10 годинки не ти мърдат. Ти казваш, че я обичаш и нямаш никакви сексуални мисли към нея, нали? Тогава изчакай до 16."

Хубаво мнение, обаче не съм казвал че я обичам, просто я харесвам, но не преставам да мисля за нея от няколко дни... Ще видим как ще се развият нещата.

FeelMyPain
11-06-2009, 19:05
Спамиш ли, спамиш ли, дядо Попе?

HristoGavrilov
11-06-2009, 19:14
Спамиш ли, спамиш ли, дядо Попе?

Ти явно да. :)

По темата: И аз се чудих как ще я обичаш, след като не я познаваш. Хубаво е, че поясни, че само я харесваш. :)

ScarletBite
11-06-2009, 19:21
Ами 3?Ами 4?
Дори и наистина да си готов да я чакаш толкова дълго (в което се съмнявам), как е възможно да си влюбен в нея, когато не я познаваш?"
Абе, ти сигурно в следващ коментар ще кажеш и 10 години да я чакам? К'во толкова, 1 или 2 години няма проблем да изчакам.
Пак питам - ами 3?Ами 4?
Защото след една година тя ще е на 14, а след две - на 15.Малко свестни момичета тръгват да се ебат на тази възраст.А дори и да се навие, най-много да влезеш в затвора... а там какво ебане ще паднееее... :razz: Внимавай да не изпуснеш сапуна на пода в общата баня... 8-)

haritov
11-06-2009, 19:22
Ами 3?Ами 4?
Дори и наистина да си готов да я чакаш толкова дълго (в което се съмнявам), как е възможно да си влюбен в нея, когато не я познаваш?"
Абе, ти сигурно в следващ коментар ще кажеш и 10 години да я чакам? К'во толкова, 1 или 2 години няма проблем да изчакам.
Пак питам - ами 3?Ами 4?
Защото след една година тя ще е на 14, а след две - на 15.Малко свестни момичета тръгват да се ебат на тази възраст.А дори и да се навие, най-много да влезеш в затвора... а там какво е**не ще паднееее... :razz: Внимавай да не изпуснеш сапуна на пода в общата баня... 8-)

Понякога и без да го истърве ще го уважът

FeelMyPain
11-06-2009, 19:22
Не той ще си седи до 22 23 години девствен ноул проблем се пак ще си я чака да влезе в пубертета. :oops:

StAniTu
11-06-2009, 19:29
18 - 13 :shock:

ivankoynare90
11-06-2009, 20:19
"ScarletBite

Пак питам - ами 3?Ами 4?
Защото след една година тя ще е на 14, а след две - на 15.Малко свестни момичета тръгват да се ебат на тази възраст.А дори и да се навие, най-много да влезеш в затвора... а там какво е**не ще паднееее... Внимавай да не изпуснеш сапуна на пода в общата баня... "


Ти внимавай да не си изпусна "средството за възпроизвеждане" в устата на оная дето те е родила...

ivankoynare90
11-06-2009, 20:22
"haritov

Понякога и без да го истърве ще го уважът"


Теб така ли те "уважавът", без повод, просто за кеф?

sunshinepp
11-06-2009, 20:23
[quote="ivankoynare90"]"ScarletBite

Пак питам - ами 3?Ами 4?
Защото след една година тя ще е на 14, а след две - на 15.Малко свестни момичета тръгват да се ебат на тази възраст.А дори и да се навие, най-много да влезеш в затвора... а там какво е**не ще паднееее... Внимавай да не изпуснеш сапуна на пода в общата баня... "

не мисля че възрастта на която правиш секс определя до колко 1 момиче е свястно.. :) :-o

ivankoynare90
11-06-2009, 20:24
"FeelMyPain


Не той ще си седи до 22 23 години девствен ноул проблем се пак ще си я чака да влезе в пубертета."



Раздаваш визитки на хората, така както си раздаваш лайнопровода ми се струва... Титан на мисълта си, честно...

ScarletBite
11-06-2009, 20:26
Ти внимавай да не си изпусна "средството за възпроизвеждане" в устата на оная дето те е родила...
Алооо, педофил мазен, мери си приказките!Тъй като гледам, в близко бъдеще няма да си завреш "средството за възпроизвеждане" никъде, освен, разбира се, между собствените си пръсти... :wink:

ivankoynare90
11-06-2009, 20:30
"ScarletBite

Алооо, педофил мазен, мери си приказките!Тъй като гледам, в близко бъдеще няма да си завреш "средството за възпроизвеждане" никъде, освен, разбира се, между собствените си пръсти... "


Алоооо, куче лайняно, педофил е баща ти, сигурно си топи "чушлето" в устата ти щърба... Аз когато съм е*ал по кайлъка, ти си си лизал кучешкия хуйоприемач, смешник!

ScarletBite
11-06-2009, 20:40
Алоооо, куче лайняно, педофил е баща ти, сигурно си топи "чушлето" в устата ти щърба... Аз когато съм е*ал по кайлъка, ти си си лизал кучешкия хуйоприемач, смешник!
Така ли се говори на дама?Жалък си.Я ходи да сваляш онова дете и не ме занимавай.А пък може и наистина да ти пръснат задника в затвора, о, отявлен ебачо! :smt003
П.С. Активното отричане (като това, което ти демонстрира), съчетано със словесно излеяние в подобен стил, обикновено е знак на потвърждение.Малко объркано стана, но изводът е, че подсъзнанието ти смята, че си педофил. :)

Luscious_Heart
11-06-2009, 21:00
"Принципно не е много голяма разликата ама момичето е на 13 .. а ти ако евентуално тръгнеш с нея няма ли да искаш да я .. ?? А?"


Ми честно да ти кажа, съм готов да я изчакам колкото време е нужно, не ми е проблем. ;)))))))
Пък според мен скоро ще я вкараш в леглото.

HristoGavrilov
11-06-2009, 21:13
Алоооо, куче лайняно, педофил е баща ти, сигурно си топи "чушлето" в устата ти щърба... Аз когато съм е*ал по кайлъка, ти си си лизал кучешкия хуйоприемач, смешник!
Така ли се говори на дама?Жалък си.Я ходи да сваляш онова дете и не ме занимавай.А пък може и наистина да ти пръснат задника в затвора, о, отявлен ебачо! :smt003
П.С. Активното отричане (като това, което ти демонстрира), съчетано със словесно излеяние в подобен стил, обикновено е знак на потвърждение.Малко объркано стана, но изводът е, че подсъзнанието ти смята, че си педофил. :)

Хах. Правото и психологията са ми страст. Т'ва, което казваш е така. :)

ScarletBite
11-06-2009, 21:38
Хах. Правото и психологията са ми страст. Т'ва, което казваш е така. :)
;-)
Само че не психологията - аз съм ти тайна страст, признай си :D :-)

krisity17
11-07-2009, 16:20
Ха-ха .. мацката много ще се зарадва или се радва,че един батко я харесва. :lol:
:D :D :D

sunshinepp
11-07-2009, 17:02
Кажете, според вас възможно ли е да съм влюбен в нея, въпреки че само веднъж съм общувал с нея - при запознанството ни?[/quote]

не разбирам как може да питаш хората дали си влюбен??? Любовта не е болест чиито симптоми да кажеш и някой си да прецени дали си болен от нея!! ..

did4yty
11-07-2009, 18:18
Ами да ви кажа възможно е аз също съм влюбена в едно момче,което дори не ме познава.За да си влюбен всичко в нея трябва да те приканва.А от теб разбрах,че е така и да знаеш,че няма значение на колко сте години.Мн ще бъдете сладки заедно :)

did4yty
11-07-2009, 19:59
Но се съмнявам,че родителите на момичето ще са на същото мнение

HristoGavrilov
11-07-2009, 19:59
Хах. Правото и психологията са ми страст. Т'ва, което казваш е така. :)
;-)
Само че не психологията - аз съм ти тайна страст, признай си :D :-)

Признавам, признавам. :-) :oops:

HristoGavrilov
11-07-2009, 20:01
Ами да ви кажа възможно е аз също съм влюбена в едно момче,което дори не ме познава.За да си влюбен всичко в нея трябва да те приканва.А от теб разбрах,че е така и да знаеш,че няма значение на колко сте години.Мн ще бъдете сладки заедно :)

Представи си, че той е пъпчив, мазен педофил, а тя 120 килограмова мазна свиня. Sweet!

П.П Това в кръга на шегата, разбира се. :) :D
Мнението ми по темата е малко по-нагоре.

cinderella_gugutka
11-07-2009, 20:03
не си влюбен.физи4еско привли4ане се нари4а това :)

eiii
11-07-2009, 21:17
Хмм...нека помисля :-o Мисля, че не си! :-|

balu4ka
11-08-2009, 18:42
Абе тука голямо спамене ,голямо нещо...
та така по темата:Ами щом толкова я харесваш ,заговори я ,ако познаваш някоя нейна приятелка (още по хубаво).Но са прави ,не си струва ,хм точно защото е на 13 ,а ти на 18.Вярно понякога годините не са от голямо значение.Ама ти скоро ще тръгнеш си търсиш мома за женене ,пък ти си хлътнал по някаква 13 годишна пикла.Едва ли ще може да чакаш толкова много,по добре и според мен вземи си потърси някое момиче за зряла връзка.

loliii
11-08-2009, 19:06
Мислиш ли, че през монитора можем да установим дали си влюбен?

ef4etyYy
11-08-2009, 19:07
възможно е.

на 13 :-o :? ся вярно е че фъстъците искат батковци ма не се престаравай 8-) :booooomb:

Neopitom3na
11-08-2009, 23:48
че ти си голям.. не можеш ли да разбереш сам :?

fenastz
11-09-2009, 10:00
http://hostbreaker.com/jeff/pedobear/pedobear.png

aysmen
11-09-2009, 10:01
влюбен си

PurpleDream
11-09-2009, 10:35
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


еххх как ми липсваха темите вии.... :smt049

gabiiTu
11-14-2009, 21:51
Ха-ха .. мацката много ще се зарадва или се радва,че един батко я харесва. :lol:
++ А също не,не е възможно да си влюбен. :) Това е просто хипер силно превличане. ;dd