PDA

View Full Version : пудра



pamito69
11-06-2009, 09:56
искам да ви попитам откъде бих могла да си закупя класическа пудра (сори че не пускам пик ама съм нова и не ми дават да пускам линк) имам впредвид такава с пухче ако бихте могли да кажете някой магазин или бг сайт от който да си я поръчам надявам се да сте ме разбрали

Bloodlust
11-06-2009, 10:15
Май вече много рядко се срещат такива пудри. Но пък във всеки козметичен магазин се продават отделно такива пухчета. Можеш просто да си купиш пудра и отделно пухче.

slynchoo
11-06-2009, 10:23
Май вече много рядко се срещат такива пудри. Но пък във всеки козметичен магазин се продават отделно такива пухчета. Можеш просто да си купиш пудра и отделно пухче.

Мда.

titinkaa
11-06-2009, 11:44
Таква пудра имаше май месец или юни в каталога на Avon с позово пухче беше,но сега нз дали я предлагат вече,иначе в магазините не съм виждала

Sladurchoo
11-06-2009, 19:38
Таква пудра имаше май месец или юни в каталога на Avon с позово пухче беше,но сега нз дали я предлагат вече,иначе в магазините не съм виждала


поръчах си я ама не съм доволна .. на опаковката пишеше, че уж пудрата била вътре в пухчето, а като си слагах нищо такова нямаше :-o

pamito69
11-07-2009, 06:05
Sladurchoo ако ти се занимава би ли го снимала да го видя :-) :)