PDA

View Full Version : Моля Ви са съвет!!!



torresinho
11-06-2009, 10:22
Така .. ще разделя поста на 2 части.

1.С едно момиче се харесваме много.Така целувки,всичко ... онзи ден ми видя една смучка.Питах я сърди ли се и тя каза(цитирам): "Та ние не ходиме,за какво да ти се сърдя" ... Учуди ме това,но си замълчах.До сега съм имал връзки,в които не е трябвало да питам момичетата - "Искаш ли да ходиме" ... Но тук най-вероятно няма да мина без въпроса.Та ... как да го задам,за да не може да ми откаже ... романтика,небрежност .. ??
2.Тук е другия проблем - моят най-добър приятел я харесва и ревнува.Много хора ми казаха да си запазя приятелството,но аз мисля,че ако ми е истински приятел,ще ме разбере.

Моля давайте съвети !!
БЛАГОДАРЯ !!!

LadyDi
11-06-2009, 10:26
1.С едно момиче се харесваме много.Така целувки,всичко ... онзи ден ми видя една смучка.Питах я сърди ли се и тя каза(цитирам): "Та ние не ходиме,за какво да ти се сърдя" ... Учуди ме това,но си замълчах.До сега съм имал връзки,в които не е трябвало да питам момичетата - "Искаш ли да ходиме" ... Но тук най-вероятно няма да мина без въпроса.Та ... как да го задам,за да не може да ми откаже ... романтика,небрежност .. ??
2.Тук е другия проблем - моят най-добър приятел я харесва и ревнува.Много хора ми казаха да си запазя приятелството,но аз мисля,че ако ми е истински приятел,ще ме разбере.

Моля давайте съвети !!
БЛАГОДАРЯ !!!
1. С едно момиче се харесвате много, целувате се, всичко... Ти се появяваш със смучка и въпреки това си изненадан, че тя не се сърди, защото, видиш ли, не мислела че ходите... Мега тъпо.
2. Гаджето е до време, приятелите - и те. Много малко хора остават за постоянно в живота ти. Така че поговори с приятеля си, кажи му, че и ти си я харесваш и виж кво ще стане. И ти трябва да го разбереш, и той теб. Намерете компромис.

torresinho
11-06-2009, 10:31
За 2 върпос съм на твоето мнение,но за първия не си отговорил/а : Трябва да й предлагам ?? :o

Presley
11-06-2009, 10:31
Колкото и романтика да има,ако пак се явиш със смучка,вероятно ще откаже.
По втората точка съм съгласна с LadyDi.

YouKnowImBetterThanYou
11-06-2009, 10:33
1. Ти тъп ли си да се появиш със смучка пред нея? Харем ли искаш да си имаш? Щом ти е казала, че не ходите и не ти се сърди - или е така, или пък е курва и лапа на няколко други освен теб. Тук е време да се замислиш вече дали да не се прегледаш...
2. Приятеля ти естествено, че не е истински щом може да ви скара момиче, а и при условие, че той стои пасивно и само ти завижда, че ти си "играча" от двама ви. Много курвенско поведение от негова страна, не се занимавай с мъжки курви!!!

LadyDi
11-06-2009, 10:35
За 2 върпос съм на твоето мнение,но за първия не си отговорил/а : Трябва да й предлагам ?? :o
Не съм отговорила, защото ситуацията ми се струва абсурдна.
Ако се появяваш със смучка, когато си МИСЛИЛ, че ходите, как ще се появиш, когато й предложиш и ДЕЙСТВИТЕЛНО тръгнете? Със сутиен заметнат през рамо?

torresinho
11-06-2009, 10:36
За темата на смучката говорих с нея преди време и й казах,че тая смучка е от преди 4-5 дена,тоест преди да се запозная с нея.Каза,че щом е така,не й пречи :)
И пак кажете,как да й предложа?(даже да откаже,мога да го преживея)



За 2 върпос съм на твоето мнение,но за първия не си отговорил/а : Трябва да й предлагам ?? :o
Не съм отговорила, защото ситуацията ми се струва абсурдна.
Ако се появяваш със смучка, когато си МИСЛИЛ, че ходите, как ще се появиш, когато й предложиш и ДЕЙСТВИТЕЛНО тръгнете? Със сутиен заметнат през рамо?С прашки на главата ... кажете как да й предложа,а дали ще приеме си е нейна работа ..

LadyDi
11-06-2009, 10:38
За темата на смучката говорих с нея преди време и й казах,че тая смучка е от преди 4-5 дена,тоест преди да се запозная с нея.Каза,че щом е така,не й пречи :)
И пак кажете,как да й предложа?(даже да откаже,мога да го преживея)
Нещо съвсем странна ми се струва тази твоя история вече.
Онзи ден ти видяла смучката, в същото време се познавате едва от 3-4 дни, а пък се целувате и всичко, та ти даже си имал време да си помислиш, че ходите.
Уау...

Korrnyy
11-06-2009, 10:38
Значи се познавате от 2 дена и искаш да ходите :shock: :razz: :lol:

Presley
11-06-2009, 10:40
Ахахахахаххахахахаххахаха хахахаххахахахахаа йАп.

LadyDi
11-06-2009, 10:41
... кажете как да й предложа,а дали ще приеме си е нейна работа ..
Покани я на кафе и й кажи, че я харесваш и би искал да бъдете заедно.

mOBSCENE
11-06-2009, 10:45
... кажете как да й предложа,а дали ще приеме си е нейна работа ..
Покани я на кафе и й кажи, че я харесваш и би искал да бъдете заедно.

Съгласна.

fenastz
11-06-2009, 10:47
Нищо не прави :) Без обвързване си е най-яко - с тая се целувате, оная ти прави смучки, добре си се уредил 8-)

torresinho
11-06-2009, 11:25
Смучката е от купон,който не помня какво съм правил ... така ... познаваме се от 2 седмици,но отначало нямаше нищо.После излязохме и така .. целувките започнаха от 3-4 дена. Купона беше на 30.10.09,а ние се целунахме за пръв път на 01.11.09.Ще й кажа,че искам да сме заедно благодаря Ви :)

gabiiTu
11-14-2009, 15:46
Кво е тва момиче ,което се целува с тебе апък не ходите? Дали само не те използва ,за да си получава само едни целувки? :-o

Adda
11-14-2009, 15:50
Когато на момче започне да му пука за чувствата на най-добрия му приятел нещата никога не свършват добре. Затова просто забрави какво ще си помисли той. На тази възраст любовни проблеми има често, но обикновено се преодоляват бързо. На него също ще му мине.
За много момичета е важно да им се кажа 'ходим, ти си моето момиче' или нещо такова. Трябва да се каже, не просто да се покаже. Може за някои да изглежда странно, но просто така стоят нещата. И малко романтика няма да е излишна, ако наистина решиш официално да говорите за тръгване.
Не мисля че ще имаш проблеми. Успех!

danibebi
11-14-2009, 16:01
Виж кой от двамата ти е по-скъп и можеш да прецениш т.е.да избереш-момичето или най-добрия приятел.Все пак се опитай и ти да го разбереш,не му е приятно.А колкото до момичето-ако тя не те харесва наистина,не романтика,а каквото и да използваш няма да тръгне с тебе.. ;) Ако искаш използвай и романтика де :lol: можеш да прецениш..