PDA

View Full Version : грешка към човека когото обичам..



sunshinepp
11-06-2009, 10:54
Здравейте, не съм сигурна че тази тема е за тук, но реших да ви попитам за съвет..
мисля че направих голяма грешка спрямо момчето което обичам. Ние не сме заедно от вече към 7 месеца,но аз все още го обичам! След като скъсахме стана нещо, което мен много ме нарани >>
1 ден той дойде в нас уж да говорим за нас..както си говорихме той каза,че му се ебе..отвърнах му,че не искам .. въпреки това по някакъв начин стигнахме до стаята ми и от там вече той започна да ме целува и да спуска ръце по тялото ми..аз отново му казвах че не го искам, ама той като че не ме слушаше беше върху мен..събути панталони и накрая аз се оставих да правим каквото ще правим..
след време разказах за тази случка на 1 приятел..много хора казват, че е нещо като изнасилване, но аз винаги казвах че не е така смисъл не го приемам така..никога не съм казвала "ТОЙ МЕ ИЗНАСИЛИ" както и да е..
преди няколко дена ТОЙ разбра че съм казала на някои хора за това и от техните усти е изглеждало много изопачено не знам какво точно са казали но аз казах това което споделям и с вас..
чувствам се супер гадно заради всичко и сега съжалявам,че съм споделяла изобщо с някой..
Той е прекрасен човек и каза че не ми се сърди, но на мен вече 2ри ден ми е супер гадно..
Дайте ми съвет какво да направя, да правя ли нещо ..кой знае за каква ме мисли а найй-гадното от цялата история е че аз го обичам, а той преди 1 седмица ми каза,че вече няма нищо към мен и въпреки това..не искам в очите му да съм ужасна ;(
Съжалявам много, че е толкова дълъг разказа ама нямаше как да го съкратя повече..
ПОМОГНЕТЕ МИ!

mOBSCENE
11-06-2009, 11:02
:-o на колко си?

YouKnowImBetterThanYou
11-06-2009, 11:02
Е за какво да ти се сърди? Начесал си е патката, а ти тъпата, си му вдигнала акциите като си разказала на всички. Да, изнасилване си е, това че ти е харесала, но все пак не е било по взаимно съгласие не го прави по-малко от изнасилване.

meLLa
11-06-2009, 11:06
Съжалявам че ти го казвам, но той само се е възползвал от обичта ти. Повярвай ми и на мен ми се е случвало и то доста често с едно момче. Аз го обичам, а на него не му дремеше. Трябваше му само някой да ми бие чикии и да му духа. Абе гадна работа. А колкото до вас двамата, наистина е било нещо като изнасилване. По добре го забрави и продължавай напред. Има момчета които ще заслужат любовта ти! :?

mOBSCENE
11-06-2009, 11:10
Съжалявам че ти го казвам, но той само се е възползвал от обичта ти. Повярвай ми и на мен ми се е случвало и то доста често с едно момче. Аз го обичам, а на него не му дремеше. Трябваше му само някой да ми бие чикии и да му духа. Абе гадна работа. А колкото до вас двамата, наистина е било нещо като изнасилване. По добре го забрави и продължавай напред. Има момчета които ще заслужат любовта ти! :?

съжалявам ама ти като си тъпа да му се връзваш така е :-o

Korrnyy
11-06-2009, 11:12
Щом не си искала, значи е било изнасилване :? Само се възползва от теб... :-o Зарежи го :booooomb: Ще ти мине с времето, но замисле се... Има ли смисъл да търпиш човек, който 5 пари не дава за теб, и само гледа как да си направи кефа??? :-x

sunshinepp
11-06-2009, 11:18
тогава всичко стана супер бързо и бях под влияние на чувствата си.. :(

YouKnowImBetterThanYou
11-06-2009, 11:25
тогава всичко стана супер бързо и бях под влияние на чувствата си.. :(

Ти защо ни се оправдаваш сега? Ние не сме тук за да те съдим, дори не ни и пука за станалото, просто гледай да си извадиш поука и това е.

sunshinepp
11-06-2009, 11:27
ии ние както ви казах отдавна не сме заедно..но мен нещо все ме връща към него..колкото и да ме е наранявал аз пак изпитвам нещо към него..не знам защо е така .. разбирам, че това всичко е тъпо, но просто нямах идея какво да направя..

sunshinepp
11-06-2009, 11:27
е не ви се оравдавамм... :D просто казвамм..

Bibz
11-06-2009, 11:31
Ами... наистина се е възползвал :? Дошъл е при теб, уш да си поговорите, защото знае, че го обичаш. А всъщност му е било за едното е*ане. :( Знаел е, че няма да го отрежеш, заради чувсвата ти.

А на колко години си иначе ?

sunshinepp
11-06-2009, 11:32
мии не съм много голяма смисъл на 15 съм..той ми беше първото момче..и до сега не съм имала такова нещо към някое момче..както към него ..

sunshinepp
11-06-2009, 11:33
като казвам първото момче имам предвид,че си направих сефтето с него :-D

go71n
11-06-2009, 11:36
като казвам първото момче имам предвид,че си направих сефтето с него :-D


само не ми казвай, че се казваш Михаела ?! xhauXHUahxuAHUXahuxhuAHUXahuxHAUXHUauhx

Bibz
11-06-2009, 11:37
като казвам първото момче имам предвид,че си направих сефтето с него :-D


само не ми казвай, че се казваш Михаела ?! xhauXHUahxuAHUXahuxhuAHUXahuxHAUXHUauhx

:lol: :lol: :lol:

sunshinepp
11-06-2009, 11:38
като казвам първото момче имам предвид,че си направих сефтето с него :-D


само не ми казвай, че се казваш Михаела ?! xhauXHUahxuAHUXahuxhuAHUXahuxHAUXHUauhx


Мии не не се казвам така :-D 8-)

go71n
11-06-2009, 11:49
като казвам първото момче имам предвид,че си направих сефтето с него :-D


само не ми казвай, че се казваш Михаела ?! xhauXHUahxuAHUXahuxhuAHUXahuxHAUXHUauhx


Мии не не се казвам така :-D 8-)

не ако си ти кажи, щото познавам една Михаела със сходна история която изключително много наподобява твоята .. та ако си ти знаеш, че фешъна нема да му се размине туку така п.с ако си ти треа да се сетиш кой съм ;)

sunshinepp
11-06-2009, 11:53
миии не не съм Михаела :D .. :lol:

Zarity
11-06-2009, 13:43
Щом не си искала, значи е било изнасилване :? Само се възползва от теб... :-o Зарежи го :booooomb: Ще ти мине с времето, но замисле се... Има ли смисъл да търпиш човек, който 5 пари не дава за теб, и само гледа как да си направи кефа??? :-x
+1

ScarletBite
11-06-2009, 15:01
отвърнах му,че не искам .. въпреки това по някакъв начин стигнахме до стаята ми и от там вече той започна да ме целува и да спуска ръце по тялото ми..аз отново му казвах че не го искам, ама той като че не ме слушаше беше върху мен..събути панталони и накрая аз се оставих да правим каквото ще правим..
Това ако не е изнасилване... :? Накъде отива този свят, Боже... :o Тя се чувствала виновна... Тя се извинявала...

anity92
11-06-2009, 15:18
тцтцтц приеми истината такава каквато е .. възползвал се е от теб :? .. ако той е държал на теб поне малко и те е обичал в главата му е нямала да се върти тази мисъл за секс и там кфото и да било :)


подкрепям и останалите мнения,че това си е изнасилване.. щом не е било по взаимно съгласие :) :)

sunshinepp
11-06-2009, 15:33
еми той като разбра, че смисъл едва ли не аз съм била казала че ме е изнасилил и каза че му е станало много гадно :( и ми беше ядосан а после ми се извини и аз се чувствах супер гадно защото мисля че аз съм виновна..

HristoGavrilov
11-06-2009, 15:45
Миличка, аз съм момче и ги знам тия номерца много добре. Възползвал се е от любовта си, за да си начеше хуя. Такива най ги мразя. Сега ти се прави на обиден. Може изобщо да не е разбрал, че си казала на някого. Просто ти се прави на обиден, за да се чувстваш гадно. Както и се чувстваш. После ще ти каже, че няма проблем и че ти е простил и знаеш ли защо? За да те изчука отново. Разбери, че след като сте правили секс, с който ти не си била съгласна това е изнасилване. Той е изнасилвач. 100% пак ще се пробва. Ако пак те безпокои кажи на майка ти, или просто кажи на мен. Аз ще се разбера с него.

sunshinepp
11-06-2009, 15:50
може вече да ви се стори супер глупаво, но аз вярвам че не е такъв.. :( и все още се питам защо стана всичко това ии още кви ли не простотии.. супер наивна съм обаче тва което стана няма да се повтори защото аз няма да го позволя и мисля че и той няма да си го позволи..

HristoGavrilov
11-06-2009, 16:04
Добре, хубаво. Все пак ти го познаваш по-добре от нас. А, той на колко години е? 17?

mgxpower
11-06-2009, 16:21
Нямало да го позволи и трети и пети пак ще си разтвориш краката за него той пак ще те мине ще си го начеше :) ще си го прибере и пак по живо по здраво евала на всеки , който си е намерил една такава наивница на повикване като теб айде съвземи се малко ти ако не си искала нямаше да го позволиш ... явно не си знаеш цената моето момиче , което е доста жалко и говори зле за теб ! Не искала нямало какво да направи момичета са бивали пребивани опити за изнасилване и пак са се спасявали а ти.. :? :o

sunshinepp
11-06-2009, 16:29
Нямало да го позволи и трети и пети пак ще си разтвориш краката за него той пак ще те мине ще си го начеше :) ще си го прибере и пак по живо по здраво евала на всеки , който си е намерил една такава наивница на повикване като теб айде съвземи се малко ти ако не си искала нямаше да го позволиш ... явно не си знаеш цената моето момиче , което е доста жалко и говори зле за теб ! Не искала нямало какво да направи момичета са бивали пребивани опити за изнасилване и пак са се спасявали а ти.. :? :o

маа чакай аз не го обвинявам в нищо, аз казвам какво стана.. просто не искам да ме мисли за ужасна зарди тва че съм разказала...и търсих съвет и мнения аз казах че се оставих??

HristoGavrilov
11-06-2009, 16:30
Нямало да го позволи и трети и пети пак ще си разтвориш краката за него той пак ще те мине ще си го начеше :) ще си го прибере и пак по живо по здраво евала на всеки , който си е намерил една такава наивница на повикване като теб айде съвземи се малко ти ако не си искала нямаше да го позволиш ... явно не си знаеш цената моето момиче , което е доста жалко и говори зле за теб ! Не искала нямало какво да направи момичета са бивали пребивани опити за изнасилване и пак са се спасявали а ти.. :? :o

Ами к'во да ти кажа. Ти и' каза това, което аз предпочетох да и' спестя. Момиче, по-добре ни послушай. Няистина си много наивна. Тепърва в живота ще се сблъскваш с много подобни и по-трудни ситуации. Не свеждай глава. Трябва да се научиш да бъдеш и лоша, и злобна. Око за око, зъб зъ зъб!
Айде, дано ти дойде акъла...

sunshinepp
11-06-2009, 17:31
емм дано МЕррСИ много :-)