PDA

View Full Version : Остра и пареща болка при секс...



purple__love
11-06-2009, 11:26
Проблемът ми е следния - водя полов живот от половин година, на 18 години съм, ако това има значение. Със самото влизане всеки път ме боли, а по време на акта - няма болка. Просто всеки път в началото на акта докато влезе напълно и свикна има болка, която убива възбудата и т.н. Ще кажете може би че не съм достатъчно възбудена или отпусната, но не е така... Та въпросът ми е на някой случвало ли му се е подобно нещо и с времето минава ли ? Вторият ми въпрос е че от две седмици някъде когато го правим в началото на акта също изпитвам болка, но тя е по-пареща и много по-различна от първата... С приятеля ми дълго време не бяхме водили полов живот, тъй като имах здравословен проблем с усложения (цистит) и си мисля че може би тази нова болка се дължи на това... Но пак казвам е много по-различна - пареща и някак пронизваща... Моля за вашите мнения и съвети, въпреки че съм наясно, че няма от къде да знаете какво ми е. Просто търся сходни случаи на моя! Благодаря на всички предварително!

Abigoria
11-06-2009, 11:35
Значи, преди акта трябва да си добре овлажнена. Ако се налага използвайте лубрикант. За парещата болка- и аз я имах преди известно време, вероятно е защото не си правила секс отдавна. Пак, трябва да си добре овлажнена, за да не боли :)

purple__love
11-06-2009, 11:39
ами преди няколко месеца се случи така, че не го бяхме правили заради въпросния цистит и антибиотиците 1 месец и когато го направихме след толкова много време - пак не ме болеше така, както сега.... а сега не го бяхме правили само 2 седмици и нищо по-различни не сме правили, а болката е толкова остра... и пари - по-силна отколкото при първия път. Понякога продължава по време на целия акт и се налга да спрем, понякога пък не я усещам... Била съм неувлажнена и ме боли по съвсем друг начин, а сега дори пръстче да пъхне - пак ме боли ужасно...

Magityy
05-09-2012, 21:42
Да и при мен е така и то всеки ден, но с разликата 4е мен ме боли само докато влезе.

Goddess
05-09-2012, 22:18
Да и мен ме боли всеки път в началото, нормално е. А другата болка не мога да си я представя какво представлява така, както я описваш, но е твърде възможно да е заради цистита, да.

kalpazanka
05-12-2012, 07:00
Има ли определена поза, която да засилва болката?
Епилираш ли се? Да не би кожата ти да е с нарушена повърхност заради епилацията и това всъщност да ти създава проблеми?
Ползвате ли лубрикант?