PDA

View Full Version : Страшни историйки



Djenka
11-06-2009, 12:49
Тук е мястото да си разкажем няколко страшни историйки.


Ами може и да има такава тема,но аз не съм я видяла (ако има де).


Приятно писане!

BlackEyed
11-06-2009, 12:52
http://media.skateboard.com.au/forum/images/shut-the-fuck-up.jpg

Djenka
11-06-2009, 13:28
Една тийнейджърка и родителите й отишли в магазин за пердета,за да купят пердета за стаята на момичето.Търсили,търсили и тя си харесала едни чисто черни пердета.И казала на баща си,че иска да му ги купят.
Мъжът отишъл при продавачката ий казал,че искат да ги купят.Тя им отговорила:
-Изберете си други,не точно тези...Могат да ви донесат нещастие.
Но тийнейджърката настоявала да купят точно тези пердета.Накрая продавачката се съгласила и им ги продала.
Вечерта момичето си легнало (леглото му било до прозореца).Но преди да заспи,видяло пердето да се движи някак странно...И от него изскочила една ръка,която я удушила...
На другата вечер майката на девойката спяла в стаята й ,защото много й било мъчно за нея.Но нея я сполетяла същата беда.
На следващата вечер бащата решил да си легне в тази стая,но със себе си взел брадва,за да хване този,който убил семейството му.
Ръката изскочила от пердето светкавично бързо,но мъжът бил с бързи рефлекси и я отрязал с брадвата...
На сутринта отишъл да върне пердетата в магазина...И какво да види - продавачката- без една ръка....
:shock:

PinkFloydSound
11-06-2009, 13:30
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Djenka
11-06-2009, 13:34
Ами ... ко да напрая,знам че не е страшна... :neutral:

SolusChristus
11-06-2009, 13:35
wat

Jumbie483
11-06-2009, 13:59
Разказването и писането на такива историйки не му ли мина модата вече ? :D
Като напишеш в googlе какво търсиш и ще ти излязат минимум 50 сайта в които има абсолютно еднакви истории. Дори съм сигурна, че и в този форум има тема 8-)

woshata
11-06-2009, 14:01
:lol: :lol:

woshata
11-06-2009, 14:28
РЕШИХ ДА СЕ ПОЗАНИМАВАМ И..


Едно момиче се качва при таксиметров шофьор и му казва някакъв адрес. Той, обаче, запрашил извън града. Като стигнали на осамотено място, таксиджията изнасилил момичето, но това не му стигнало, ами на всичкото отгоре изсипал половин литър бензин в ..... й. Мислейки, че е умряла, той се качил на колата и заминал. Момичето, обаче, не било мъртво. Посъвзела се малко и в далечината видяла бензиностанция. Тръгнала пълзейки към бензиностанцията. След около 1 час мъчително пълзене по земята й оставали още около 100 метра от бензиностанцията, но тя така и не стигнала до там - Свършил й бензина

:razz: :razz: :razz:

TheMadHatter
11-06-2009, 17:04
РЕШИХ ДА СЕ ПОЗАНИМАВАМ И..


Едно момиче се качва при таксиметров шофьор и му казва някакъв адрес. Той, обаче, запрашил извън града. Като стигнали на осамотено място, таксиджията изнасилил момичето, но това не му стигнало, ами на всичкото отгоре изсипал половин литър бензин в ..... й. Мислейки, че е умряла, той се качил на колата и заминал. Момичето, обаче, не било мъртво. Посъвзела се малко и в далечината видяла бензиностанция. Тръгнала пълзейки към бензиностанцията. След около 1 час мъчително пълзене по земята й оставали още около 100 метра от бензиностанцията, но тя така и не стигнала до там - Свършил й бензина

:razz: :razz: :razz:

:lol:

Biskfitka
11-06-2009, 17:56
РЕШИХ ДА СЕ ПОЗАНИМАВАМ И..


Едно момиче се качва при таксиметров шофьор и му казва някакъв адрес. Той, обаче, запрашил извън града. Като стигнали на осамотено място, таксиджията изнасилил момичето, но това не му стигнало, ами на всичкото отгоре изсипал половин литър бензин в ..... й. Мислейки, че е умряла, той се качил на колата и заминал. Момичето, обаче, не било мъртво. Посъвзела се малко и в далечината видяла бензиностанция. Тръгнала пълзейки към бензиностанцията. След около 1 час мъчително пълзене по земята й оставали още около 100 метра от бензиностанцията, но тя така и не стигнала до там - Свършил й бензина

:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

teenems
11-06-2009, 20:32
РЕШИХ ДА СЕ ПОЗАНИМАВАМ И..


Едно момиче се качва при таксиметров шофьор и му казва някакъв адрес. Той, обаче, запрашил извън града. Като стигнали на осамотено място, таксиджията изнасилил момичето, но това не му стигнало, ами на всичкото отгоре изсипал половин литър бензин в ..... й. Мислейки, че е умряла, той се качил на колата и заминал. Момичето, обаче, не било мъртво. Посъвзела се малко и в далечината видяла бензиностанция. Тръгнала пълзейки към бензиностанцията. След около 1 час мъчително пълзене по земята й оставали още около 100 метра от бензиностанцията, но тя така и не стигнала до там - Свършил й бензина

:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ахаха това ме разбии :lol:


по-яко е да е тъмнооо и да ти го шепнат и изведнъж там най-напеченото някво ти викат ,хах :lol:

lDoLLl
11-06-2009, 20:53
"Страшните истории" всъщност в повечето случаи не са толкова страшни (зависи от въображението ти), но виж - хорърите съвсем спокойно могат да ме накарат да психясам. :booooomb:

viksit0y
11-06-2009, 21:32
Свършил й бензина http://i38.tinypic.com/29ut69w.gif
Преди няколко години с една приятелка постоянно се ровехме в такива сайтове за "страшни" историйки 8-)

KoRnFlAkE
11-07-2009, 05:08
РЕШИХ ДА СЕ ПОЗАНИМАВАМ И..


Едно момиче се качва при таксиметров шофьор и му казва някакъв адрес. Той, обаче, запрашил извън града. Като стигнали на осамотено място, таксиджията изнасилил момичето, но това не му стигнало, ами на всичкото отгоре изсипал половин литър бензин в ..... й. Мислейки, че е умряла, той се качил на колата и заминал. Момичето, обаче, не било мъртво. Посъвзела се малко и в далечината видяла бензиностанция. Тръгнала пълзейки към бензиностанцията. След около 1 час мъчително пълзене по земята й оставали още около 100 метра от бензиностанцията, но тя така и не стигнала до там - Свършил й бензина

:razz: :razz: :razz:


:razz: :razz:

bloodyF
11-07-2009, 11:10
РЕШИХ ДА СЕ ПОЗАНИМАВАМ И..


Едно момиче се качва при таксиметров шофьор и му казва някакъв адрес. Той, обаче, запрашил извън града. Като стигнали на осамотено място, таксиджията изнасилил момичето, но това не му стигнало, ами на всичкото отгоре изсипал половин литър бензин в ..... й. Мислейки, че е умряла, той се качил на колата и заминал. Момичето, обаче, не било мъртво. Посъвзела се малко и в далечината видяла бензиностанция. Тръгнала пълзейки към бензиностанцията. След около 1 час мъчително пълзене по земята й оставали още около 100 метра от бензиностанцията, но тя така и не стигнала до там - Свършил й бензина

:razz: :razz: :razz:





:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

krasiveli
11-07-2009, 16:17
ето сайт с няколко страшни истории http://havefun.blog.bg/zabavlenie/2007/04/26/strashni-istorii.64519 има да четеш колкото искаш :)

mmKamm
11-07-2009, 18:34
тази тема ме накара да влезна в ротен.ком => Няма да ям месо поне седмица. :?

cookie_master
11-07-2009, 18:34
Имало едно време един силен мъж който си карал по пътя. На пътя имало един хотел и било полунощ и той решил да си отдъхне. Всичките стаи били заети освен стая 13. Той се качил горе и легнал на леглото. По едно време чул един глас да казва "Ще те гепам, ще те изям." Първо си мислел, че сънува и не обърнал внимание. После гласът станал по-писклив и по-силен и пак "Ще те гепам, ще те изям." Той се уплашил и скочил през прозореца.
На другата вечер един боксьор си карал по същият път, видял същият хотел и всичките стаи били заети освен стая 13 и той се качил горе и си пуснал телевизора. След малко чул писаците "Ще те гепам, ще те изям" и той като другия избягал и се хвърлил от 13ия етаж.
На следващата вечер трети човек си карал по същия път, видял хотела и пак всичките стаи били заети освен стая 13. Качил се горе и чул още щом затворил вратата, "Ще те гепам, ще те изям". Пуснал си силна музика за да не чува, но писъците станали викове с ехо "Ще те гепам, ще те изям". Спрял музиката и се ослушал и разбрал, че идват от тъмен коридор. Преближил се до една врата която водила към банята и бавно я отворил и изведнъж видял
едно ...момченце което седяло на тоалетната с пръст в носа и крещяло ..."ЩЕ ТЕ ГЕПАМ, щЕ ТЕ ИЗЯМ!" :razz: :razz: :razz: :razz:

mmKamm
11-07-2009, 18:39
Тва беше некъв виц човек :lol: Аз го знам като виц с едно джудже, което си говори на супола.

AraBella
11-07-2009, 19:54
РЕШИХ ДА СЕ ПОЗАНИМАВАМ И..


Едно момиче се качва при таксиметров шофьор и му казва някакъв адрес. Той, обаче, запрашил извън града. Като стигнали на осамотено място, таксиджията изнасилил момичето, но това не му стигнало, ами на всичкото отгоре изсипал половин литър бензин в ..... й. Мислейки, че е умряла, той се качил на колата и заминал. Момичето, обаче, не било мъртво. Посъвзела се малко и в далечината видяла бензиностанция. Тръгнала пълзейки към бензиностанцията. След около 1 час мъчително пълзене по земята й оставали още около 100 метра от бензиностанцията, но тя така и не стигнала до там - Свършил й бензина

:razz: :razz: :razz:
Уникално :razz: :razz:

cookie_master
11-07-2009, 20:32
Тва беше некъв виц човек :lol: Аз го знам като виц с едно джудже, което си говори на супола.и аз,и аз
"Не слизай по-надолу,че ще те изям " :razz: :razz: :razz:

kukli4kata001
11-08-2009, 12:25
Ето Ви няколко страшни историики от мен:

Едно семейство /мъж, жена и малкият им десет годишен син/ пътувало на дълъг път през ноща.
Изведнъж нещо на колата се повредило и останали на пътя... Бащата се сетил че преди стотина метра е подминал някаква голяма сграда, изглеждаща предимно запустяла, но решил да проверят все пак за телефон. Двамата с майката тръгнали, обаче казали на детето за по-сигурно да се заключи и скрие в колата, и в никакъв случай да не отваря... Минал час, когато изведнъж детето чуло някакво странно дращене по покрива на колата, умряло от страх реве и трепери сгушило се долу. Дращенето не спирало. Изведнъж се чули наблизаващите сирени на полицията...
Наобиколили колата и един от полицаите на високоговорител казал на детето да излезе от колата без да се обръща назад, и да отиде при него. Детето излязло, но може би и от страх, решило да се обърне. Оказало се, че някакъв психопат драскал по покрива с главите на майка му и баща му.
А запустялата сграда била психиатрична болница.

Един таксиметров шофиор си карал и минал през едно гробище.Навън били много студено,а на пейката пред гробището стояло едно малко русичко,бледо момиченце със синя рокличка с презрамки.Тъй като навън било много студено,а момиченцето било самичко,шофиорът го качил в колата и му дал якето си и го закарало в къщи.Момиченцето посочвало пътя само с мимики.Най накрая стигнали и мъжът казал на момичето ако иска да влезне да вземе пари да му плати и момичето кимнало.Изминал се половин час,но детето не дошло и затова мъжът решил да звънне на вратата да си вземе поне якето и му отворила една жена.Той казал на жената че преди половин час тук е влезнало едно момиче,като подробно дал описанието на момичето и жената му казала:Вие знаете ли,че преди една седмица погребаха дъщеря ми изглеждаща по този начин!След време същият този мъж отишъл на гроба на един свой приятел и съседният гроб бил този на момичето върху който било поставено якето му!

засега са само две, после ще кача още ако намеря.

sasheto0o
11-10-2009, 21:36
РЕШИХ ДА СЕ ПОЗАНИМАВАМ И..


Едно момиче се качва при таксиметров шофьор и му казва някакъв адрес. Той, обаче, запрашил извън града. Като стигнали на осамотено място, таксиджията изнасилил момичето, но това не му стигнало, ами на всичкото отгоре изсипал половин литър бензин в ..... й. Мислейки, че е умряла, той се качил на колата и заминал. Момичето, обаче, не било мъртво. Посъвзела се малко и в далечината видяла бензиностанция. Тръгнала пълзейки към бензиностанцията. След около 1 час мъчително пълзене по земята й оставали още около 100 метра от бензиностанцията, но тя така и не стигнала до там - Свършил й бензина

:razz: :razz: :razz:


:shock: :lol: :lol: 8-) :razz: :D

loffgame
11-11-2009, 17:03
всичките ги знам,ама това с бензина.. :D

Едно момиченце било в кома близо 3 месеца и накрая родителите решили да изключат поддържащия живота му апарат. Вечерта след погребението майката сънувала сън, в който дъщеря и плачела, изглеждала ужасно раздърпана и уплашена и и говорела : "Мамо, защо ме пратихте на такова тъмно и студено място, защо ме оставихте самичка, елате да ме вземете, страх ме е..." Майката не обърнала внимание на съня, било нормално да сънува обичната си дъщеря, която загубила толкова нелепо. На следващата вечер обаче сънят се повторил. Дъщерята плачела и молела да я приберат вкъщи, питала защо са я заровили жива и т.н. Сънят се повтарял всяка нощ и накрая майката придумала бащата да разровят гроба. Когато отворили ковчега пред тях се разкрила ужасна гледка. Момичето, погребано с най-хубавата си рокля, било свито в единия ъгъл, а не както го оставили спокойно лежащо по гръб, с разкъсана рокля, а по пръстите имала рани, ноктите били мръсни и изпочупени. По вътрешната страна на ковчега ясно личали дълбоките резки, оставено от ноктите и имало вдлъбнатини, сякаш от удари с юмрук. Момичето, неясно как събудило се след комата вече погребано, изпаднало в ужас от страха, тъмнината и недостига на кислород, се е борило да излезе от ковчега няколко часа, докато накрая се е задушило....Била погребана жива :shock:

kukli4kata001
11-11-2009, 17:19
всичките ги знам,ама това с бензина.. :D

Едно момиченце било в кома близо 3 месеца и накрая родителите решили да изключат поддържащия живота му апарат. Вечерта след погребението майката сънувала сън, в който дъщеря и плачела, изглеждала ужасно раздърпана и уплашена и и говорела : "Мамо, защо ме пратихте на такова тъмно и студено място, защо ме оставихте самичка, елате да ме вземете, страх ме е..." Майката не обърнала внимание на съня, било нормално да сънува обичната си дъщеря, която загубила толкова нелепо. На следващата вечер обаче сънят се повторил. Дъщерята плачела и молела да я приберат вкъщи, питала защо са я заровили жива и т.н. Сънят се повтарял всяка нощ и накрая майката придумала бащата да разровят гроба. Когато отворили ковчега пред тях се разкрила ужасна гледка. Момичето, погребано с най-хубавата си рокля, било свито в единия ъгъл, а не както го оставили спокойно лежащо по гръб, с разкъсана рокля, а по пръстите имала рани, ноктите били мръсни и изпочупени. По вътрешната страна на ковчега ясно личали дълбоките резки, оставено от ноктите и имало вдлъбнатини, сякаш от удари с юмрук. Момичето, неясно как събудило се след комата вече погребано, изпаднало в ужас от страха, тъмнината и недостига на кислород, се е борило да излезе от ковчега няколко часа, докато накрая се е задушило....Била погребана жива :shock:
:shock: :shock: :shock:
~~~
Имало една жена,която се обличала винаги в черно и целия й дом бил в черно.Веднъж спряла едно такси.Накарало го да я заведе на гробището.Със себе си носела червени рози.Тя слязла на гробището без розите.Минала всички гробове и на всеки се изплюла.След това се прибрала в таксито и така обиколили още два гроба и се случило същото.След това отишли пак на гробището.Жената пак оставила розите в колата.После се качила на един гроб и затанцувала.После изчезнала.Таксиметровия шофьо се учудил.Погледнал на задната седалка и видял,че рози няма,а само кръв.След това погледнал към гробището и видял никролог на тази клиентка.Той показва,че тя е починала приди 5 години.
~~~
Мъж и жена се връщали от свадба.По пътя се повредила колата.Тогава , докато чакали някой да им помогне , дошли други мъж и жена който съдейки по облеклото са били младоженци.Попитали ги дали се нуждаят от помощ.Новодошлата младоженка била с красива сватбена рокля , но оляна с червено вино.Закъсалите на пътя мъж и жена се съгласили да им помогнат.Младоженците ги закарали с тяхната кола в апартамента си.Като влезли на хората който са закъсали им направило впечатление , че апартамента е бил много прашен , сякаш не е бил обитаван отдавна.Пили кафе и след това мъжът и жената(с повредената кола) се обадили на такси . Докато чакали таксито , жената казала че и е студено.Учудващо , но младоженката свалила изцапаната с вино рокля и я дала на жената да я облече.Младоженката останала гола.Дошло таксито и си тръгнали.Но посредата на пътя жената се сетила че си е забравила чантата в апартамента и се върнали да я вземат.Когато отишли там , вратата била заключена.Те дълго тропали но никои не излизал.Тогава покраи тях минала старица и ужасена ги попитала:
-Ама какво правите?!?!?!
Те и обяснили всичко:как закъсали как пили кафе,за чантата , за роклята казали , и дори я показали на старицата.А тя още по ужасена и с налудничев вид заеквала:
-Н-н-не , не ,не това е невазможно!!!
-Защо?
-Ами това тук е апартамента на мъртвата ми дъщеря , която катастрофира преди 5 год. връщаики се с мъжа си от сватбата.
Мъжът и жената останали без думи.
-А това е роклята с която я погребахме.Същата оляна с вино...
Мъжът и жената настояли гроба да бъде разкопан за да се оверят че старицата не ги лъже.
Отишли на гробищата и с помоща на гробари разкопали гроба. Там лежали телата на гола жена и младоженец.
Те не повярвали на очите си когато видели двете снимки на същите хора на надгробната плоча.
След това отишли в апартамента със старицата , която им отключила.Като влезли вътре , заварили чашите с кафето и чантата на жената.Иzпаднали в ужас.Когато оплашени до смърт тръгнали да си ходят,вратата се затворила пред очите им и никога вече не се върнали от там.
~~~
Това е по истински случай-копнах го от „Криминална енциклопедия” на Колин Уилсън
Домове на смъртта.

През май 1960 г. шейсет и пет годишната вдовица Сара Харви постъпила в болница за наблюдение и по време на нейното отсъствие синът й решил да ремонтира къщата й на Кинмел Стрийт № 35. На стълбищната площадка имало голям дървен долап, който стоял заключен от дълги години. Г-н Харви го отворил и се ужасил. На пода имало прегърбена фигура, покрита с чаршаф - изпод единия ъгъл гротескно се подавал посивял човешки крак.
Веднага повикал полиция, която взела със себе си д-р Еванс. Когато предпазливо вдигнали изтлялата тъкан от трупа, видели кафяво мумифицирано тяло, чиято кожа била твърда като гранит. Приличало на женско. Поставили мумията в глицерин, за да я омекотят, и после я проучили. По шията имало следи, които можело да са останали от въже. По кожата били полепнали парченца от чорап.
В болницата г-жа Харви обяснила, че трупът принадлежи на старица на име Франсиз Найт, която отишла да живее при нея през 1940 г. Една нощ, казала тя, г-жа Найт умряла в мъки. Г-жа Харви се паникьосала и натикала тялото в долапа. И през следващите двайсет години продължила да взима по две лири седмично за наемателката си, както изисквала съдебната заповед.
Присъствието на чорапа събудило подозрения за убийство и г-жа Харви била дадена на съд. Защитата отбелязала, че много хора от работническата класа имат навика да лекуват болно гърло, като увиват мръсен чорап на шията си. Г-жа Найт може би постъпила точно така и случайно се задушила или умряла от естествена смърт, след което гърлото й се подуло и в резултат по кожата й останали следи. Процесът бил преустановен три дни по-късно поради съмнения, но г-жа Харви все пак била обявена за виновна, че незаконно е взимала по две лири седмично в продължение на двайсет години, и била осъдена на петнайсет месеца затвор.
~~~
засега само това, не ми се търси повече.

stefity
11-11-2009, 17:33
Нямаше как да не го пусна... потресаващо е. :lol: :lol: :lol:

"Ся, Мемет, некогаси на един ного тъпо кралица му са ражда един, ама псилютно грозен дащеря. Ма токлу грозен - смрът. Като го погледнеш и напрао ти спира чесовника. И затва кат дошли феите на кърщенето, и сичкото са мръщи и като иде до леглото на принцеста, сичкото повръщал.
Обачи, имало един добро фея, и той каза:
- Ми, фаф тва ден, кога те тва изрот тука напрай шеснаесе годин, ша са наръга сас един шило в гъзъ и ше баялдиса, за радос на родата.
- Анджък, ашколсун, мерси! - казал кралицата. Щот са, то верно майка му, ама гледа реално на нещтата.
- Ше баялдиса - мъди! - викнало Злото фея. (То ного са ядосал че са го туриле най-близо при креватчето, и не мое си напрай джамбурето - кво апне или пийне - венага връща) - Ич нема а пукяса, ми кат са избуши сас шилото, само ше успива, и като идва Прекраснуту принц да го цуне, тогаа ши става.
И аман-заман, нема кво да прайш. Кото - такова. Минава бая годин и малкото принцеса пурасва и стана най-грозния девойка ф Млечното път. Толко грозен, че даже мухите не го каца. И като прай шеснаесе годин, некаф обущар толко са сплашва като го видя, че почва да бега и спуснал шилото. И нали са сещаш, Мемет? Тва кат вижда шилото и давай, да си го завре у гъзо. Щот не само грозен, ми и прос. И ляга и почна да хърка. Ама хърка ти казвам - бичи. И хорат не може заспива от хъркане, и фащат, и го затварат на една кофчег, и го носат на гората, и го затрупали там ф един дупка, и даже неколко народ ударили една кючек отгорето. То даже майка му викал да го фърлат на морето, ама те казали че нали, тва друго прикаска и така.
И отива майка му при Злото фея, и са моли и вика:
- Ама мола ти са ма, кажи кога ше са сабуди мойто щерка ма, кажи, та да знам, та ф същата мумент да са знасям ф чужбина. - Толку ного и бил мъка за щерката.
- Кат са намери принц, тогава ше са збужда, дееба и киликанзера истръпнал.
- А! Кой тва идиот, дека ше го пуглежда на мойто щерка, ма?
- Любоф кьораво, ма. То по-чапрашък от дрисня, ма. И по-кьораф от Стиви Вондар. Ши са намери. Такъф вест, направо сасипва горкото кралица. Не могло да преживява тва майчинската сарце и издъхва от мачителен смърт след осемдесе и седем годин.
И след сто лазарника, Мемет, през онва гора минава една принц. Не било баш такъво, кво казал феята. Било алкохолик и коцкар - да си ебе мамата. Ебало какво добара - живо и умряло. И некои му викали "Некрофил", ама него му било през... нали, щот и без тва не са родило ного умен, апа и сас времето, по-прос станало.
Усеща по един време принца, а! Велисипета нещо тресе. А де! Слиза от транспорта, свалил каската - слуша: "Рррррръъъъмх - хъъъъъърф!". Ай сиктир. Първо си помислило, абе нещо на ушите му стана, ама после са усеща - тва под земята нещо хърка.
- Абе кой заспал тука бе? - вика, и веднага са сети че само женско мое така яко да бичи. И го фанал яко некро... тва, любофта. И са фарлило на земята и копа. И изкопва кофчега. И таман продупчило един дупка на необходимия место, и аха, таман сваля гащите, и слуша отвътре:
- Ааа, давай първо да са цалувами!
Абе кой тука хухавели, бе? Фаща и расковава целото капак, и кат поглежда - веднага пада ф несвяс. От ужас очите му исфръкна и той - долу. Комоцио.
И принцесата вика:
- Адеее, раздават принцове! - и му са фърля отгоре, и докат още не са опраил го... така. И, чудо! Грозното принцеса са превръща на още по-грозно жаба. Крастаф. По едно време пича са осеферил така леко и гледа - некаф кофчег и един жаба. "Ебагомайката, колко пих фчера бе?" И си мисли, че на друго прикаска, и фаща и цалува жабата. Обачи жабата стана мнооого красиф принцеса, и вика: Давай да са женим! И тоа вика убаво, и фаща и го надупва. И после тръгна да си отива, и красивото принцеса казал: Ами каде, бе ко стана сас жененето? - и тоа като са ядосва, и траааас - набримчи го един тукат. И красивото принцеса са превъртял двама пъти фаф въздуха, и са избуфтя на земята и пак станал жаба. Тва гледа и не верва. Аре пак цалува - пак красиф принцеса - аре пак го напънал, после пак - траааас тукатите - пак жаба. А! Аре трето път - пак така.
И принца мисли, мисли и вика:
- Разгеле, най-накраа нещо полезно ф тоа живот скапан. - и прибра жабата ф джоба. И оттогава са опрай.
И така..."

zvezdichkaaa
11-11-2009, 18:56
^^ :lol: :lol: :lol:

JaneIRality
11-14-2009, 08:29
Една тийнейджърка и родителите й отишли в магазин за пердета,за да купят пердета за стаята на момичето.Търсили,търсили и тя си харесала едни чисто черни пердета.И казала на баща си,че иска да му ги купят.
Мъжът отишъл при продавачката ий казал,че искат да ги купят.Тя им отговорила:
-Изберете си други,не точно тези...Могат да ви донесат нещастие.
Но тийнейджърката настоявала да купят точно тези пердета.Накрая продавачката се съгласила и им ги продала.
Вечерта момичето си легнало (леглото му било до прозореца).Но преди да заспи,видяло пердето да се движи някак странно...И от него изскочила една ръка,която я удушила...
На другата вечер майката на девойката спяла в стаята й ,защото много й било мъчно за нея.Но нея я сполетяла същата беда.
На следващата вечер бащата решил да си легне в тази стая,но със себе си взел брадва,за да хване този,който убил семейството му.
Ръката изскочила от пердето светкавично бързо,но мъжът бил с бързи рефлекси и я отрязал с брадвата...
На сутринта отишъл да върне пердетата в магазина...И какво да види - продавачката- без една ръка....
:shock:

НЕ е страшна СМЕШНА е 1 :D

nerazbranoZLO
05-14-2010, 17:24
тази тема ме накара да влезна в ротен.ком => Няма да ям месо поне седмица. :?
Тоя сайт е супер! \:D/
www.rotten.com
По яко е от хорър филм