PDA

View Full Version : Добре де как да го разбера дали ме харесва ? На 14г.,м0миче



ewah
11-06-2009, 12:42
Проблема ми е там , че немога да рзбера дали едно момче ме харесва или не :shock: ! С него се познаваме от тази година , защото се паднахме в един клас - от септември значи иии ми д0падна супер много ама наистина и п0 външност ии след време и по характер ! Той ме намери в скайп ии п0степенно почнахме да си пишем честичко .. все повече ии п0вече ! Само да добавя че винаги т0и ми пишеше пръв ! По едн0 време ме пита к0го харесвам 0т даскалот0 ии ми каза , че няк0й му е казал к0го харесвам ! От там аз се сетих , че ник0й няма да тръгне да му разказва нещо за мен , ак0 т0й сам не го попита! Иии вече сери0зно почнах да се замислям дали т0и изпитва някакви чувства към мен .. или не ! Споделя ми с к0го е х0дил преди , праща ми хр0нология с миналите си гаджета ии иска ии аз да му сп0делям с к0го съм х0дила предии ии к0го харесвам сега ! Дали не ме има пр0сто за фр ? Или има и нещ0 друг0 ? Как мислите ? :)

lipstick
11-06-2009, 13:11
Ми...то е очевидно,че има интерес към теб !!!! :grin:

ewah
11-06-2009, 13:16
Да н0 какъв интерес ? Защот0 аз имам също интерес към м0ите фр :)

Jumbie483
11-06-2009, 13:36
Трудно ли ти е да го питаш ?

yanito1996
11-06-2009, 14:50
Какво очакваш да ти кажем: "Да, обича те!" ?? :D Наистина той проявява интерес към теб и съм сигурна 99%, че е нещо повече от интерес към приятел. Но съм съгласна с Jumbie483, просто питай ;)

Ей, нали не се засегна от първото изречение? : P

cookie_master
11-06-2009, 15:30
може би..

oNthEmaX
11-06-2009, 16:57
ем той направо ти го казва :D

ewah
11-06-2009, 17:30
Много благодаря за к0ментаритее :grin: :grin: :grin: Вече съм п0чти сигурна какв0 да правя !

Burn94
11-06-2009, 17:30
Според мен има някакъв интерес и то не може да се скрие според начина по който казваш че се държи, но все пак това с хронологията и бившите е голяма простотия! Се едно аз да взема скайпа на някое момиче което харесвам и имам подозрения ,че и тя ме харесва и когато тя ми пойска снимка да и пратя снимка на която се целувам с бившата :D нали разбираш ,че е ТЪПО :? :? :?

ewah
11-06-2009, 18:30
А аз знам че е тъп0 ама т0й сигурн0 ми г0 казва защ0то има приятелски чувства към мен .. Много е тъп0 даже да ми праща хр0н. с бившата си ама т0й май не ме харесва ии ме има пр0сто за фр :( :( :( :( Именн0 за т0ва направих темата - за да си изкажете мнениет0 дали ме има за пр0сто фр или ме харесва :)
Мерси за к0ментарчет0 :)

soul1199
11-07-2009, 10:45
питай го :)

vesko555
11-09-2009, 08:28
според мен те харесва , щото аз съм момче и правя същите работи (без хронологията) когато харесвам едно момиче.но всички са прави.да го питащ е най-лесно :-o :-o

aloveyou
11-09-2009, 09:58
Проблема ми е там , че немога да рзбера дали едно момче ме харесва или не :shock: ! С него се познаваме от тази година , защото се паднахме в един клас - от септември значи иии ми д0падна супер много ама наистина и п0 външност ии след време и по характер ! Той ме намери в скайп ии п0степенно почнахме да си пишем честичко .. все повече ии п0вече ! Само да добавя че винаги т0и ми пишеше пръв ! По едн0 време ме пита к0го харесвам 0т даскалот0 ии ми каза , че няк0й му е казал к0го харесвам ! От там аз се сетих , че ник0й няма да тръгне да му разказва нещо за мен , ак0 т0й сам не го попита! Иии вече сери0зно почнах да се замислям дали т0и изпитва някакви чувства към мен .. или не ! Споделя ми с к0го е х0дил преди , праща ми хр0нология с миналите си гаджета ии иска ии аз да му сп0делям с к0го съм х0дила предии ии к0го харесвам сега ! Дали не ме има пр0сто за фр ? Или има и нещ0 друг0 ? Как мислите ? :)

Eми ние или поне аз не го познавам и не мога да ти кажа дали те харесва или не..
Най-добре върви и го питай коя харесва..Но не директно,"а по заобиколен път"..Например както той те пита "Кого харесваш" и ти го питай същото

krisity17
11-09-2009, 10:42
Момиче действай 100% това момче си пада по тебе ! :grin: :grin: :grin: :grin:

peshost
11-09-2009, 12:35
Аск хим

ewah
11-09-2009, 18:20
Той спря да ми пише в скайп :x Немога да му пиша аз , защото ме е срамм :D Какво да правяя ак0 отхвърлим идеята да му пиша първа ? :shock:

venityyy95
11-09-2009, 18:48
е ко срамно има ти да му пишеш първа? сигурно си мисли,че той ти се натрапва и е спрял да ти пише и си мисли, че не го харвсваш :) за тва ти му пиши първа :-P

sophis
11-11-2009, 14:12
От личен опит знам, че голяма част от мъжете обичат решителните момичета, аз ще ти кажа какво да направиш и какви последствия може да има от това:

1. Вярвяй в себе си - за да накараш и него да повярва в теб, първо сама трябва да вярваш, че можеш да имаш всеки по всяко време и че всеки е заменим - ако му го покажеш, тогава когато покажеш чувствата си към него, той ще е поласкан, че си избрала имено него

2. Покани го да излезнете - не е нужно да е супер официялно, просто му кажи, че ти е тъпо и искаш да се видите - искаш да се видиш точно с него

3. На срещата се дръж много причтелски, за да го пообъркаш, а накрая му кажи, че оценяваш факта, че е излезнал с тебе...

4. Пиши му ти, но не много често, за да не станеш много настъпателна (вероятно е спрял да ти пише, защото не предприемаш нищо - днешните мъже се страхуват да не бъдат отхвърлени)

5. Питай го какво обича да прави (ако вече не знаеш) и го правете заедно - така ще те оцени като приятелка - спечелиш ли го така, другото е само въпрос на време

Ако подейства - ще постигнеш целта си

Ако не подейства - ако правилно разчете сигналите ти най-много да ти откаже да се видите, ако го направи не се спичай - НИКОГА не показвай на един мъж, че те е наранил, (е, не никога, но на този етап) ако искаш да си запазиш достойнството. Просто си представи, че се обаждаш на приятелка и на нея не й се излиза - е, какво може толкова да стане - поне ще знаеш

P.S. - Моят приятел го свалих много детински - пак по скайп и играехме денонощно на Истината или се Осмеляваш ахахах и подейства

УСПЕХ!!!!!!! Само не се предавай - това е хубавото в днешно време - вече ние можем да действаме :D

ewah
11-11-2009, 18:39
Ейй мерсии много че си се п0старала да ми напишеш к0ментарчее :-) И теб ще те п0слушаам ! :grin: :grin: :grin: :grin:

smiley344
11-16-2009, 12:21
Според мен пък, неможе да не си пада по теб ако толкова се интересува от бившите ти и така нататък, питай го по Skype кой харесва и многооооо настоявай за отг. ако той пак неиска да ти каже - му кажи, че ще му кажеш кой харесваш ако той ти каже пръв, а и няма нищо срамно да го попиташ дали те харесва (ама по Skype за да можеш после да изтриеш съобщението, за да няма доказателсвва че си го питала :D )

meche95
11-16-2009, 12:29
сори не можех да се сдържа ама хуу и аз съм на 14 ама такиа детски истории немааа о БОЖЕЕЕЕ :smt010 :razz: :razz: :razz: :razz:

vesito0
11-17-2009, 11:14
буквата ''О" и числото ''0'' не са ли две различни неща..

Jus7DreamBoy
11-17-2009, 11:39
тц сигурен съм че те харесва и внимавайте използвайте презервативи че станаха много темите с бебета на 15 г .... така де и гледайте да са от по здравите че много ги късате .... така де УСПЕХ :-)

meche95
11-17-2009, 14:44
тц сигурен съм че те харесва и внимавайте използвайте презервативи че станаха много темите с бебета на 15 г .... така де и гледайте да са от по здравите че много ги късате .... така де УСПЕХ :-)
олелее :razz: :razz: те едва си говорят нея я е срам да му пише по скайп тии за презервативи им говориш :razz: :razz:

П.П иначе полезен съвет

gab4i7o
11-20-2009, 09:02
Хора.. и аз имам такъф един проблем..
Значи аз съм висока 173 и тежа окло 53-54 кила и косата ми е една такава тъмноруса-светлокестенява :D :D
Аз съм 8 клас от варна и уча в една езикова гимназийка, обличам се много яко, не като последно навъдилите се много кифли дет страдат ако им се изтрие малко грима ( и аз слагам грим ама не по 50 тона и като го изтрия да съм отслабнала с 5 кила).. за стила на обличането..абе кефи ме дънки обикновенно по мене с няква яка блузка та така..
Мноу съ отплеснах.
Проблема е че момчетата изобщо ама изобщо не ми обръщат внимание. В най-дълбокия дълбок смисъл да изречението. Първо си мислех е че е защот бне излизам от стаята ама не е тва защото постоянно сме с дружките по коридорите.
Те фртата ми казват че изглеждам адски яко.. Но ще се побъркам защо защо защо момчетата не ми обръщат внимание?