PDA

View Full Version : не знам не знам не знам



gabi222
11-06-2009, 12:56
Здравейте! Значи харесвам си едно момче от 11 клас.... обаче той се води метъл.. и не знам как да му се харесам, имате ли идея как можеш да впечатлиш един метъл,без да слушаш неговата музика? :-o :? давайте идейки , и мн миси предварително :-)

titinkaa
11-06-2009, 13:00
може би като се поинтерисуваш за неговата музика и му разкажеш някои неща които уж ги знаеш,а всъщност си ги прочела някъде :D нз може би като влезнеш малко в неговата роля представи си че си метълка :D

smiirnoff
11-06-2009, 13:00
:lol:

haritov
11-06-2009, 13:02
Е аз като съм метъл да не съм паднал от луната?

sunshinepp
11-06-2009, 13:09
еми като му знаеш интересите..опитай се да наблегнеш на някои от тях или не знам.. :D

Korrnyy
11-06-2009, 13:17
Метъл метъл, ма и той е човек 8-) Както впечатляваш другите момчита, така впечатли и него :)

YouKnowImBetterThanYou
11-06-2009, 13:24
Просто заголи бедро. Пък и щом е метъл, значи е смотан и няма да откаже щом му е "вързало". По-лесна игра от твоята няма. :-D

sunshinepp
11-06-2009, 13:25
не е трудно бее ;P метълите момчета наистина са като всички други момчета а и понякога по-мили с момичетата :D от личен опит ..

Jumbie483
11-06-2009, 13:39
Това, че е метъл като индивидуалност и характер ли го възприемате ? :D
И той е човек сигурно с нормални интереси, хобита, разбирания, влечения и т.н. и т.н. Заговори го, запознайте се, общувай с него..
Божичко !

bloodymirror
11-06-2009, 13:47
Кажи му следното:

''Абе,ти толкова ли си тъп,че слушаш такава музика..слушай чалгичка(ако ти слушаш)'' и му изиграй един кючек,тогава вече ще го впечатлиш .. \:D/ :D :razz:

soul1199
11-06-2009, 13:47
и кво,като е метъл??и той е момче,дръж се така,както се държиш с другите момчета,който си харесвала

gabi222
11-06-2009, 13:57
да бе,смотани са метълите.. едва ли ще хареса обикновено момиче като мен.. сигурно харесва само некви груби.. така наречените ''печенячки'' дето псуват кифлите и ги бият (не че съм кифла) или просто момичета,които са метъл! :? :( :cry:

soul1199
11-06-2009, 14:00
да бе,смотани са метълите.. едва ли ще хареса обикновено момиче като мен.. сигурно харесва само некви груби.. така наречените ''печенячки'' дето псуват кифлите и ги бият (не че съм кифла) или просто момичета,които са метъл! :? :( :cry:ти добре ли си?като не го познаваш,защо говориш такива глупости :shock: мога да ти кажа,че металите не са груби(ходила съм с 4-ма и аз не съм металка,а съвсем нормално момиче и пак са ме харесвали,нали?)я се стегни и късмет ! :)

bloodymirror
11-06-2009, 14:02
абе ти не мисли за това..
просто действай..покажи му по някакъв начин..или най-лесният начин.. ако има регистрация със снимки му искай скайпът и така..
този метод е адски често използван от хората..
ако само си представиш колко двойки така са намирали началото си..да не говорим за бракове! :)

golqmumnik
11-06-2009, 14:05
Намацай се с много черен грим,има голям шанс да го впечатлиш 8-)

gabi222
11-06-2009, 14:08
тц..айде дее..престанете,наистина имам нужда от съвет/ ще ми помогнете лии още? :(

YouKnowImBetterThanYou
11-06-2009, 14:10
да бе,смотани са метълите.. едва ли ще хареса обикновено момиче като мен.. сигурно харесва само некви груби.. така наречените ''печенячки'' дето псуват кифлите и ги бият (не че съм кифла) или просто момичета,които са метъл! :? :( :cry:

:D :D :D :D Абе стига глупости, просто истината е, че малко нормални момичета харесват метълите. Повечето метъли са смотани и за това си останала с впечатлението, че те харесват само груби, грозни патки. Просто в повечето случаи дебели, пъпчиви и космати момичета няма как да се впишат в средата на готините сладки чалгарки и почват да се приобщават към някаква тъпа субкулура като тази на метълите, щото например като носят кубинки и стари парцаливи дрехи, няма да си личи толкова много, че имат криви крака или зле оформени задни части. А подобни момичета, тъй като не са харесвани от нормалните момчета в нормалните субкулури, прибягват до гийковете метъли от тяхната субкултура. Естествено момчетата с дълги мазни коси и надраскани с маркер чували, на които пише металика, led zeppelin и прочее нямат нищо против. В крайна сметка кое нормално момиче би им пуснало. Просто се примиряват с възможностите си, а не че не харесват сладки момиченца. Така че ако толкова искаш да се пробваш, със сигурност си му добре дошла на метъла. Дори би била най-голямото му щастие в живота от както се отървал от пърхута по скалпа си благодарение на това, че дългата коса отлично прикрива трохите ронещи се от скалпа му. :-D

soul1199
11-06-2009, 14:17
Абе стига глупости, просто истината е, че малко нормални момичета харесват метълите. Повечето метъли са смотани и за това си останала с впечатлението, че те харесват само груби, грозни патки. Просто в повечето случаи дебели, пъпчиви и космати момичета няма как да се впишат в средата на готините сладки чалгарки и почват да се приобщават към някаква тъпа субкулура като тази на метълите, щото например като носят кубинки и стари парцаливи дрехи, няма да си личи толкова много, че имат криви крака или зле оформени задни части. А подобни момичета, тъй като не са харесвани от нормалните момчета в нормалните субкулури, прибягват до гийковете метъли от тяхната субкултура. Естествено момчетата с дълги мазни коси и надраскани с маркер чували, на които пише металика, led zeppelin и прочее нямат нищо против. В крайна сметка кое нормално момиче би им пуснало. Просто се примиряват с възможностите си, а не че не харесват сладки момиченца. Така че ако толкова искаш да се пробваш, със сигурност си му добре дошла на метъла. Дори би била най-голямото му щастие в живота от както се отървал от пърхута по скалпа си благодарение на това, че дългата коса отлично прикрива трохите ронещи се от скалпа му. :-Dпърво не всички метъли носят носят кубинки и стари парцаливи дрехи,както ти се изрази,второ ` А подобни момичета, тъй като не са харесвани от нормалните момчета в нормалните субкулури, прибягват до гийковете метъли от тяхната субкултура.`тва че са харесали метъли неозначава,че не са харесвани от нормалните момчета.Трето` В крайна сметка кое нормално момиче би им пуснало.`омг!!!!!!просто без коментар! :razz: ` Дори би била най-голямото му щастие в живота от както се отървал от пърхута по скалпа си благодарение на това, че дългата коса отлично прикрива трохите ронещи се от скалпа му`пълна простотия!! няма повече да коментирам,че ми стана много смешно,от тва,което написа :razz: :razz: :razz: нямам думи :razz: :razz:

gabi222
11-06-2009, 14:29
да бе,смотани са метълите.. едва ли ще хареса обикновено момиче като мен.. сигурно харесва само некви груби.. така наречените ''печенячки'' дето псуват кифлите и ги бият (не че съм кифла) или просто момичета,които са метъл! :? :( :cry:

:D :D :D :D Абе стига глупости, просто истината е, че малко нормални момичета харесват метълите. Повечето метъли са смотани и за това си останала с впечатлението, че те харесват само груби, грозни патки. Просто в повечето случаи дебели, пъпчиви и космати момичета няма как да се впишат в средата на готините сладки чалгарки и почват да се приобщават към някаква тъпа субкулура като тази на метълите, щото например като носят кубинки и стари парцаливи дрехи, няма да си личи толкова много, че имат криви крака или зле оформени задни части. А подобни момичета, тъй като не са харесвани от нормалните момчета в нормалните субкулури, прибягват до гийковете метъли от тяхната субкултура. Естествено момчетата с дълги мазни коси и надраскани с маркер чували, на които пише металика, led zeppelin и прочее нямат нищо против. В крайна сметка кое нормално момиче би им пуснало. Просто се примиряват с възможностите си, а не че не харесват сладки момиченца. Така че ако толкова искаш да се пробваш, със сигурност си му добре дошла на метъла. Дори би била най-голямото му щастие в живота от както се отървал от пърхута по скалпа си благодарение на това, че дългата коса отлично прикрива трохите ронещи се от скалпа му. :-D


ЕТО,БЛАГОДАРЯ ТИ,ТОВА НАИСТИНА БЕШЕ НАЙ-ПОЛЕЗНИЯТ ОТГОВОР! ДАНО ИМА И ОЩЕ ТАКИВА ПОДОБНИ;
ама от друга страна не си права,защото момчето,което си харесвам не е дрипав,и изолиран от всички (в такъв смисъл че никой не му обръща внимание) предполагам,че е имал доста гаджета,защото не е грозен,а пък и е голям! И абсолютно не може да се твърди,че ще приеме всяко добре дошло момиче при него.. и въобще всички метъли,ако например някое момиче е чалгарче а метъла мрази чалгата и ако ще това да е последното момиче,едва ли ще се радва и едва ли ще го приеме. Не мислиш/те ли така?

YouKnowImBetterThanYou
11-06-2009, 15:03
първо не всички метъли носят носят кубинки и стари парцаливи дрехи,както ти се изрази,второ ` А подобни момичета, тъй като не са харесвани от нормалните момчета в нормалните субкулури, прибягват до гийковете метъли от тяхната субкултура.`тва че са харесали метъли неозначава,че не са харесвани от нормалните момчета.Трето` В крайна сметка кое нормално момиче би им пуснало.`омг!!!!!!просто без коментар! :razz: ` Дори би била най-голямото му щастие в живота от както се отървал от пърхута по скалпа си благодарение на това, че дългата коса отлично прикрива трохите ронещи се от скалпа му`пълна простотия!! няма повече да коментирам,че ми стана много смешно,от тва,което написа :razz: :razz: :razz: нямам думи :razz: :razz:
Знаех си, че рискувах да обидя метълките тук. Ама в крайна сметка жените се мразят по между си само ако си завиждат. Факт е, че метълките мразят чалгарките, а обратното - вторите дори не обръщат внимание на първите. Според мен грозно момиче, което се облича като метълка става още по-грозно. Няма себеуважаваща се красива мацка, която да се облича като метълка или пък да слуша този стил музика. Стереотипите не лъжат, не ми пука дали с мнението си засягам някого.

А сега към авторката относно последното и включване в темата - Като го харесваш, въпреки че ми се струва, че го идеализираш прекалено много, то няма никакъв проблем да се пробваш. Ако си хубава в крайна сметка, той ще да е абсолютен олигофрен ако те отреже, независимо дали е метъл, а ти чалгарка! :)

soul1199
11-06-2009, 15:11
първо не всички метъли носят носят кубинки и стари парцаливи дрехи,както ти се изрази,второ ` А подобни момичета, тъй като не са харесвани от нормалните момчета в нормалните субкулури, прибягват до гийковете метъли от тяхната субкултура.`тва че са харесали метъли неозначава,че не са харесвани от нормалните момчета.Трето` В крайна сметка кое нормално момиче би им пуснало.`омг!!!!!!просто без коментар! :razz: ` Дори би била най-голямото му щастие в живота от както се отървал от пърхута по скалпа си благодарение на това, че дългата коса отлично прикрива трохите ронещи се от скалпа му`пълна простотия!! няма повече да коментирам,че ми стана много смешно,от тва,което написа :razz: :razz: :razz: нямам думи :razz: :razz:
Знаех си, че рискувах да обидя метълките тук. Ама в крайна сметка жените се мразят по между си само ако си завиждат. Факт е, че метълките мразят чалгарките, а обратното - вторите дори не обръщат внимание на първите. Според мен грозно момиче, което се облича като метълка става още по-грозно. Няма себеуважаваща се красива мацка, която да се облича като метълка или пък да слуша този стил музика. Стереотипите не лъжат, не ми пука дали с мнението си засягам някого.

А сега към авторката относно последното и включване в темата - Като го харесваш, въпреки че ми се струва, че го идеализираш прекалено много, то няма никакъв проблем да се пробваш. Ако си хубава в крайна сметка, той ще да е абсолютен олигофрен ако те отреже, независимо дали е метъл, а ти чалгарка! :)първо аз не съм метълка :-D :-D :-D второ просто отбелязах,че не всички са такива,каквито ти ги описа :)

ScarletBite
11-06-2009, 15:51
Баси... изкарахте ги изроди тия метъли :lol:
Съншайн, вече очаквам да пуснеш тема "как да се харесаме на някой, който гледа трилъри" :D .Различни хора, различни интереси.Не е нужно да се ровиш из книги или да се променяш, за да го впечатлиш... защото няма да стане! :?

gabi222
11-06-2009, 16:07
Aз не се ровя из книги! просто искам съвети,хайде съветвайте ме :(

Bellatrix
11-06-2009, 16:17
Това, че човека си има хоби или стил не значи, че държи гаджето му да е като него. Противоположностите се привличат. Аз пък ходя с цветар. В началото той заяви, че изобщо не ще за гадже цветарка и да не ми и хрумва да поглеждам растения.
Може и твоя метъл да е такъв.

lubomirky
11-06-2009, 16:22
цици?

haritov
11-06-2009, 16:57
да бе,смотани са метълите.. едва ли ще хареса обикновено момиче като мен.. сигурно харесва само некви груби.. така наречените ''печенячки'' дето псуват кифлите и ги бият (не че съм кифла) или просто момичета,които са метъл! :? :( :cry:

:D :D :D :D Абе стига глупости, просто истината е, че малко нормални момичета харесват метълите. Повечето метъли са смотани и за това си останала с впечатлението, че те харесват само груби, грозни патки. Просто в повечето случаи дебели, пъпчиви и космати момичета няма как да се впишат в средата на готините сладки чалгарки и почват да се приобщават към някаква тъпа субкулура като тази на метълите, щото например като носят кубинки и стари парцаливи дрехи, няма да си личи толкова много, че имат криви крака или зле оформени задни части. А подобни момичета, тъй като не са харесвани от нормалните момчета в нормалните субкулури, прибягват до гийковете метъли от тяхната субкултура. Естествено момчетата с дълги мазни коси и надраскани с маркер чували, на които пише металика, led zeppelin и прочее нямат нищо против. В крайна сметка кое нормално момиче би им пуснало. Просто се примиряват с възможностите си, а не че не харесват сладки момиченца. Така че ако толкова искаш да се пробваш, със сигурност си му добре дошла на метъла. Дори би била най-голямото му щастие в живота от както се отървал от пърхута по скалпа си благодарение на това, че дългата коса отлично прикрива трохите ронещи се от скалпа му. :-D


http://fedi.hit.bg/Picture%20006.jpg

Това съм аз.Метъл съм,нещо лошо да виждаш?
Повечето метъли са съвсем обикновенни хора.

И нека ти обясня раликата между метъл и чалга:албум на Преслава 2.80лв

албум на Металика 49лв

ScarletBite
11-06-2009, 17:09
http://fedi.hit.bg/Picture%20006.jpg

Това съм аз.
По дяволите.Не си зелен... :cry: Нито имаш джедайски меч... :cry: Даже ушичките ти не са като на Йода... :-#

haritov
11-06-2009, 17:10
http://fedi.hit.bg/Picture%20006.jpg

Това съм аз.
По дяволите.Не си зелен... :cry: Нито имаш джедайски меч... :cry: Даже ушичките ти не са като на Йода... :-#

Тука бех млад.

ScarletBite
11-06-2009, 17:13
Тука бех млад.
А, тъй може. :---)

haritov
11-06-2009, 17:17
Тука бех млад.
А, тъй може. :---)

Златни времена бяха,как въртях меча само... 8)

HristoGavrilov
11-06-2009, 17:21
Браво, бе ку*ви. Развалихте ми настроението. Такива ли са ви представите за метълите. Е, и аз съм метъл. Нито съм с дълга коса, нито нося кубинки или дрипави дрехи. Просто ми харесва този тип музика. Така, че изобщо не слушай оня/оная тъпанар/ка с аватара на Гарфийлд. Това е най-тъпият коментар от цялата тема. Ние сме най-обикновени момчета. По нищо не се различаваме. И вие не бива да правите разлика с подхода си към нас. Много съм обиден от горните коментари. Все едно да кажа, че всички момичета, които слушат чалга са шибани, долнопробни ку*ви, които са спосбни само на кючек и разврат. А това не е така. Айде пораснете най-накрая, бе мааму дееба.
Аман от лапета.

ScarletBite
11-06-2009, 17:21
Златни времена бяха,как въртях меча само... 8)
С времето натрупваш опит и ставаш все по-добър, о, велики повелителю на Силата... 8) Един ден може и моето ниво да достигнеш :wink:

HristoGavrilov
11-06-2009, 17:23
да бе,смотани са метълите.. едва ли ще хареса обикновено момиче като мен.. сигурно харесва само некви груби.. така наречените ''печенячки'' дето псуват кифлите и ги бият (не че съм кифла) или просто момичета,които са метъл! :? :( :cry:

Нито едно нормално момче, било то метъл, чалгар, или какъвто и да е не би харесало такова момиче.

haritov
11-06-2009, 17:28
Златни времена бяха,как въртях меча само... 8)
С времето натрупваш опит и ставаш все по-добър, о, велики повелителю на Силата... 8) Един ден може и моето ниво да достигнеш :wink:

Едва ли ще ме напусне силата скоро.Но може да те обуча по-добре и от Оби Лан

HristoGavrilov
11-06-2009, 17:29
да бе,смотани са метълите.. едва ли ще хареса обикновено момиче като мен.. сигурно харесва само некви груби.. така наречените ''печенячки'' дето псуват кифлите и ги бият (не че съм кифла) или просто момичета,които са метъл! :? :( :cry:

:D :D :D :D Абе стига глупости, просто истината е, че малко нормални момичета харесват метълите. Повечето метъли са смотани и за това си останала с впечатлението, че те харесват само груби, грозни патки. Просто в повечето случаи дебели, пъпчиви и космати момичета няма как да се впишат в средата на готините сладки чалгарки и почват да се приобщават към някаква тъпа субкулура като тази на метълите, щото например като носят кубинки и стари парцаливи дрехи, няма да си личи толкова много, че имат криви крака или зле оформени задни части. А подобни момичета, тъй като не са харесвани от нормалните момчета в нормалните субкулури, прибягват до гийковете метъли от тяхната субкултура. Естествено момчетата с дълги мазни коси и надраскани с маркер чували, на които пише металика, led zeppelin и прочее нямат нищо против. В крайна сметка кое нормално момиче би им пуснало. Просто се примиряват с възможностите си, а не че не харесват сладки момиченца. Така че ако толкова искаш да се пробваш, със сигурност си му добре дошла на метъла. Дори би била най-голямото му щастие в живота от както се отървал от пърхута по скалпа си благодарение на това, че дългата коса отлично прикрива трохите ронещи се от скалпа му. :-D

Да не съм чул да говориш нищо против Металика, ей. Или ако имаш нещо против чакам да чуя какво е то. А за момичетата - ходил съм с такива, каквито не си и сънувал/а. Метълът е тип музика на стил или начин на живот. Разберете го. Вярно е, че доста почитатели на този тип музика ходят с дълги мазни коси, покъсани парцаливи дрехи и кубинки и че в църквата палят свещичка на Кърт Кобейн вместо на наскоро починалата им баба, (знам един такъв случай :D ) но не всички са такива. Проумейте го.

YouKnowImBetterThanYou
11-06-2009, 17:29
да бе,смотани са метълите.. едва ли ще хареса обикновено момиче като мен.. сигурно харесва само некви груби.. така наречените ''печенячки'' дето псуват кифлите и ги бият (не че съм кифла) или просто момичета,които са метъл! :? :( :cry:

:D :D :D :D Абе стига глупости, просто истината е, че малко нормални момичета харесват метълите. Повечето метъли са смотани и за това си останала с впечатлението, че те харесват само груби, грозни патки. Просто в повечето случаи дебели, пъпчиви и космати момичета няма как да се впишат в средата на готините сладки чалгарки и почват да се приобщават към някаква тъпа субкулура като тази на метълите, щото например като носят кубинки и стари парцаливи дрехи, няма да си личи толкова много, че имат криви крака или зле оформени задни части. А подобни момичета, тъй като не са харесвани от нормалните момчета в нормалните субкулури, прибягват до гийковете метъли от тяхната субкултура. Естествено момчетата с дълги мазни коси и надраскани с маркер чували, на които пише металика, led zeppelin и прочее нямат нищо против. В крайна сметка кое нормално момиче би им пуснало. Просто се примиряват с възможностите си, а не че не харесват сладки момиченца. Така че ако толкова искаш да се пробваш, със сигурност си му добре дошла на метъла. Дори би била най-голямото му щастие в живота от както се отървал от пърхута по скалпа си благодарение на това, че дългата коса отлично прикрива трохите ронещи се от скалпа му. :-D


http://fedi.hit.bg/Picture%20006.jpg

Това съм аз.Метъл съм,нещо лошо да виждаш?
Повечето метъли са съвсем обикновенни хора.

И нека ти обясня раликата между метъл и чалга:албум на Преслава 2.80лв

албум на Металика 49лв

Всички хора са обикновенни. :D Няма такова нещо като необикновени, снимката ти беше излишна, а коментара върху теб ще си го спестя защото смятам, че не е необходим при положение, че нямам лично отношеник към теб, а и тъй като прилгаш снимка вече си публично известен и всеки може сам да си прави изводите. По-скоро ще е интересен експеримента ако метълките от форума си пуснат снимките тук. Повечето метълки действително са като тази. http://i294.photobucket.com/albums/mm100/walter523/UglyGirl.jpg
А ето и чалгарка
http://images.ibox.bg/2008/03/21/klsdf/519x779.jpg

8-) Хайде, чакаме снимки на мятълките от форума.

HristoGavrilov
11-06-2009, 17:33
да бе,смотани са метълите.. едва ли ще хареса обикновено момиче като мен.. сигурно харесва само некви груби.. така наречените ''печенячки'' дето псуват кифлите и ги бият (не че съм кифла) или просто момичета,които са метъл! :? :( :cry:

:D :D :D :D Абе стига глупости, просто истината е, че малко нормални момичета харесват метълите. Повечето метъли са смотани и за това си останала с впечатлението, че те харесват само груби, грозни патки. Просто в повечето случаи дебели, пъпчиви и космати момичета няма как да се впишат в средата на готините сладки чалгарки и почват да се приобщават към някаква тъпа субкулура като тази на метълите, щото например като носят кубинки и стари парцаливи дрехи, няма да си личи толкова много, че имат криви крака или зле оформени задни части. А подобни момичета, тъй като не са харесвани от нормалните момчета в нормалните субкулури, прибягват до гийковете метъли от тяхната субкултура. Естествено момчетата с дълги мазни коси и надраскани с маркер чували, на които пише металика, led zeppelin и прочее нямат нищо против. В крайна сметка кое нормално момиче би им пуснало. Просто се примиряват с възможностите си, а не че не харесват сладки момиченца. Така че ако толкова искаш да се пробваш, със сигурност си му добре дошла на метъла. Дори би била най-голямото му щастие в живота от както се отървал от пърхута по скалпа си благодарение на това, че дългата коса отлично прикрива трохите ронещи се от скалпа му. :-D


http://fedi.hit.bg/Picture%20006.jpg

Това съм аз.Метъл съм,нещо лошо да виждаш?
Повечето метъли са съвсем обикновенни хора.

И нека ти обясня раликата между метъл и чалга:албум на Преслава 2.80лв

албум на Металика 49лв

Всички хора са обикновенни. :D Няма такова нещо като необикновени, снимката ти беше излишна, а коментара върху теб ще си го спестя защото смятам, че не е необходим при положение, че нямам лично отношеник към теб, а и тъй като прилгаш снимка вече си публично известен и всеки може сам да си прави изводите. По-скоро ще е интересен експеримента ако метълките от форума си пуснат снимките тук. Повечето метълки действително са като тази. http://i294.photobucket.com/albums/mm100/walter523/UglyGirl.jpg
А ето и чалгарка
http://images.ibox.bg/2008/03/21/klsdf/519x779.jpg

8-) Хайде, чакаме снимки на мятълките от форума.

Хахах. Това ли ти е идеала за жена? Къха лейка с изкуствено напомпени цици. Жена тип "курва за милиони". Не че струва милиони. Просто се лепи на чичковците с милионите. Ако за теб това е пример за жена, мога единствено да те съжалявам.

haritov
11-06-2009, 17:34
http://vbox7.com/play:0f2ffeec

ScarletBite
11-06-2009, 17:39
обикновенни
WTF? :shock:


Едва ли ще ме напусне силата скоро.Но може да те обуча по-добре и от Оби Лан
Учителю... аз съм особена надарена млада падуанка, която вече надмина джедаите от цялата Вселена.Не ми трябва обучение 8)

haritov
11-06-2009, 17:44
обикновенни
WTF? :shock:


Едва ли ще ме напусне силата скоро.Но може да те обуча по-добре и от Оби Лан
Учителю... аз съм особена надарена млада падуанка, която вече надмина джедаите от цялата Вселена.Не ми трябва обучение 8)

За силата още много да учиш има,усещам обърканост в теб,а джедая трябва да се сигурен в себе си. Трябва да се учиш емоцийте да си владееш.
Не ме лъжи аз виждам през теб.

peshost
11-06-2009, 17:46
Аз пък слушам метъл ама не съм метал... :)

YouKnowImBetterThanYou
11-06-2009, 17:50
Първо с какво тези 2 стила са привилегировани над останалите? Съдбовно ли е решението чалга или метъл? Според мен метъла е супер безмислена музика с някои изключения. Като цяло метъла просто представлява съвкупност от дисонанс-хаотични звуци с голяма гръмкост пряко повреждащ мозъка, слуха, притъпяващ другите сетива, стесняващ кръгозора (именно заради което метълите са много по-склонни към нетърпимост към останалите стилове музика и техните почитатели). Доказано вредяща музика. Обоснови се в стойността на ЦЕЛИЯ метъл и смисъла на това, което слушаш като цяло, а не да ми извадиш само 1 пример. 1 птичка пролет не прави! 8) Метълите просто не знаете какво да слушате, това е цялата истина, с какво примерно Slayer или тем подобните групи имат стойностни послания в траковете си? "пеят" (в кавички и все пак силно казано) за кръв, лайна и черва? Предпочитам да слушам чалгия пред подобни умопомрачаващи и пилещи мозъка простотии, които те карат да си срежеш вените. Като все пак за протокола ще кажа, че чалга не слушам. Басър съм, от време на време слушам хардтехно, габа и прочее подобни ел. стилове. Те поне те карат мозъка ти да се разчовърка и сам да развиваш мисълта си вместо да ти се промива мозъка със сатанистични послания или пък другата крайност - евтин секс и скъпи коли...

ScarletBite
11-06-2009, 17:52
За силата още много да учиш има,усещам обърканост в теб,а джедая трябва да се сигурен в себе си. Трябва да се учиш емоцийте да си владееш.
Не ме лъжи аз виждам през теб.
Ела и ме научи да си владея емоциите тогава 8)

peshost
11-06-2009, 17:55
Много си се объркал метъла е много хубава музика това, че ти слушаш някаква гадна разновидност си е друг проблем. Недей говори наизуст... Този метъл, който аз го слушам е много ритмичен, мелодичен и т.н. Пример на такъв група, която свири такъв метъл е Sonata Arctica. Друга хубава група е Heloween - класика. Мога цял ден да споря с теб ама няма смисъл...

haritov
11-06-2009, 17:56
За силата още много да учиш има,усещам обърканост в теб,а джедая трябва да се сигурен в себе си. Трябва да се учиш емоцийте да си владееш.
Не ме лъжи аз виждам през теб.
Ела и ме научи да си владея емоциите тогава 8)

От днес нантатък си моя ученичка!

haritov
11-06-2009, 17:58
YouKnowImBetterThanYou


http://vbox7.com/play:138dd490
Ето една тъпа и безмислена метъл песен,която не може да се сравнява с чалгата по текст и мелодия

peshost
11-06-2009, 17:59
Eвала :)

ScarletBite
11-06-2009, 18:02
От днес нантатък си моя ученичка!
Урок №1 гласи... ? :smt065

HristoGavrilov
11-06-2009, 18:06
YouKnowImBetterThanYou


http://vbox7.com/play:138dd490
Ето една тъпа и безмислена метъл песен,която не може да се сравнява с чалгата по текст и мелодия

Ах ти Учителю, тъкмо мислех да го пусна този клип.

haritov
11-06-2009, 18:07
От днес нантатък си моя ученичка!
Урок №1 гласи... ? :smt065

Слушай учителя си!

haritov
11-06-2009, 18:09
http://vbox7.com/play:1de51ef7

ето още една безмислена ужасна метъл песен

ScarletBite
11-06-2009, 18:11
Слушай учителя си!
Слушам! 8-) Ама той мълчи като риба и пуска разни песни... :?

haritov
11-06-2009, 18:12
Слушай учителя си!
Слушам! 8-) Ама той мълчи като риба и пуска разни песни... :?

Търпение млад падуан,аз сам ще избера кога да те уча.Силата на джедая от търпението и спокойствието идва.

gabi222
11-06-2009, 18:16
добре,обърнахте темата на :за метълът или против'' кажете още нещо относно темата,или поне изводът как да се харесам.. :-D :(

FeelMyPain
11-06-2009, 18:18
Къпиш ли се?

haritov
11-06-2009, 18:20
добре,обърнахте темата на :за метълът или против'' кажете още нещо относно темата,или поне изводът как да се харесам.. :-D :(

Бъди такава каквато си.Аз съм метъл,а имах гадже рапърка имал съм и чалгарка ако си допаднете няма да има проблеми

сега ни остави да водим между форумната фойна в тази далечма галактика

HristoGavrilov
11-06-2009, 18:43
добре,обърнахте темата на :за метълът или против'' кажете още нещо относно темата,или поне изводът как да се харесам.. :-D :(

Както при всички нормални момчета. Ние не сме по-различни.

peshost
11-06-2009, 19:52
Ние ще победим!! :grin:

DesireToFire
11-07-2009, 11:24
да бе,смотани са метълите.. едва ли ще хареса обикновено момиче като мен.. сигурно харесва само некви груби.. така наречените ''печенячки'' дето псуват кифлите и ги бият (не че съм кифла) или просто момичета,които са метъл! :? :( :cry:
Щях да ти помагам уж, ама след този ти коментар, първо: мина ми желанието за всякакви контакти с теб и второ едва ли ще те хареса. :?

DesireToFire
11-07-2009, 11:34
да бе,смотани са метълите.. едва ли ще хареса обикновено момиче като мен.. сигурно харесва само некви груби.. така наречените ''печенячки'' дето псуват кифлите и ги бият (не че съм кифла) или просто момичета,които са метъл! :? :( :cry:

:D :D :D :D Абе стига глупости, просто истината е, че малко нормални момичета харесват метълите. Повечето метъли са смотани и за това си останала с впечатлението, че те харесват само груби, грозни патки. Просто в повечето случаи дебели, пъпчиви и космати момичета няма как да се впишат в средата на готините сладки чалгарки и почват да се приобщават към някаква тъпа субкулура като тази на метълите, щото например като носят кубинки и стари парцаливи дрехи, няма да си личи толкова много, че имат криви крака или зле оформени задни части. А подобни момичета, тъй като не са харесвани от нормалните момчета в нормалните субкулури, прибягват до гийковете метъли от тяхната субкултура. Естествено момчетата с дълги мазни коси и надраскани с маркер чували, на които пише металика, led zeppelin и прочее нямат нищо против. В крайна сметка кое нормално момиче би им пуснало. Просто се примиряват с възможностите си, а не че не харесват сладки момиченца. Така че ако толкова искаш да се пробваш, със сигурност си му добре дошла на метъла. Дори би била най-голямото му щастие в живота от както се отървал от пърхута по скалпа си благодарение на това, че дългата коса отлично прикрива трохите ронещи се от скалпа му. :-D


http://fedi.hit.bg/Picture%20006.jpg

Това съм аз.Метъл съм,нещо лошо да виждаш?
Повечето метъли са съвсем обикновенни хора.

И нека ти обясня раликата между метъл и чалга:албум на Преслава 2.80лв

албум на Металика 49лв

Всички хора са обикновенни. :D Няма такова нещо като необикновени, снимката ти беше излишна, а коментара върху теб ще си го спестя защото смятам, че не е необходим при положение, че нямам лично отношеник към теб, а и тъй като прилгаш снимка вече си публично известен и всеки може сам да си прави изводите. По-скоро ще е интересен експеримента ако метълките от форума си пуснат снимките тук. Повечето метълки действително са като тази. http://i294.photobucket.com/albums/mm100/walter523/UglyGirl.jpg
А ето и чалгарка
http://images.ibox.bg/2008/03/21/klsdf/519x779.jpg

8-) Хайде, чакаме снимки на мятълките от форума.
Не искам да поствам във форума, ама мога да ти пратя на ЛС 8) Тъкмо ще ми кажеш колко силикон да си сложа, колко платинена да направе косата си, с колко грим да намажа лицето си и какво парче плат да си наметна, че да вземе да ме хареса и мен някое сладкуу фиешънчее деба :oops:

0nem0retIme
11-07-2009, 11:48
Е,то и моя приятел слуша тази музика,а аз много-много не си падам по нея,а съм пълната противопложност..но сме си заедно..така че ако ви е писано да сте заедно,музиката няма да е проблем.

П.С. БЪДИ ЕСТЕСТВЕНА ! НЕ ИГРАЙ РОЛЯ САМО ЗА ДА СЕ ХАРЕСАШ !

gabi222
11-07-2009, 20:27
да бе,смотани са метълите.. едва ли ще хареса обикновено момиче като мен.. сигурно харесва само некви груби.. така наречените ''печенячки'' дето псуват кифлите и ги бият (не че съм кифла) или просто момичета,които са метъл! :? :( :cry:
Щях да ти помагам уж, ама след този ти коментар, първо: мина ми желанието за всякакви контакти с теб и второ едва ли ще те хареса. :?


o ама ти си си помислила сигурно,че съм казала,че метълите са тъпи.Имах предвид ,че не е вярно. И от кое толкова ти е минало желанието................

vesinka899
11-07-2009, 20:30
стани и ти МЕТЪЛКА :grin: :grin:

NamelessRomantic
11-07-2009, 21:33
Не разбирам защо когато харесвате някой,винаги го класифицирате като "метъл","чалгар","скейтър","хаусър",etc.Ако има една глава и две очи на нея,ЧОВЕК Е.Заинтересувай се от него.Поговорете.Sheeesh.

balu4ka
11-08-2009, 18:18
:lol: :lol: :lol: :lol:

fenastz
11-08-2009, 19:22
Мани го тоз метал, калций и там къфто е :o фани се с гангста нига като мэн :wink:

Dark_Angel_F
11-08-2009, 19:24
О боже мой.... Какво значение има музиката , която той слуша ?! Явно имаш сериозна липса на сиво вещество съдейки по темата ти...

sunshinepp
11-08-2009, 19:27
само да добавя нещо, което май е голяма тайна...ии не казвайте на никой ама..
МЕТЪЛИТЕ СА ХОРА! :shock: :shock: ИЗНЕНАДА!

специално за авторката на темата .. :)

unf0rgIvabLe
11-08-2009, 19:34
Е то това, че слуша метъл не значи ,че няма да те хареса .. Намери начин да му го покажеш.Може да му вземеш скайпа например ,да се разберете да се видите ,пък ако ще става нещо времето ще покаже :)

DesireToFire
11-09-2009, 12:59
да бе,смотани са метълите.. едва ли ще хареса обикновено момиче като мен.. сигурно харесва само некви груби.. така наречените ''печенячки'' дето псуват кифлите и ги бият (не че съм кифла) или просто момичета,които са метъл! :? :( :cry:
Щях да ти помагам уж, ама след този ти коментар, първо: мина ми желанието за всякакви контакти с теб и второ едва ли ще те хареса. :?


o ама ти си си помислила сигурно,че съм казала,че метълите са тъпи.Имах предвид ,че не е вярно. И от кое толкова ти е минало желанието................

"сигурно харесва само некви груби.. така наречените ''печенячки'' дето псуват кифлите и ги бият (не че съм кифла) или просто момичета,които са метъл!" Просто си мн ограничено моето дете :( . Мога да ти кажа, че и аз слушам метъл, но не бих се принизила на нивото на една кифла да се псуваме на братовчетите до 9. коляно. Още по-малко да се занимавам да бия някого :? Или пък някой като ми каже че изглеждам примерно прекалено мила или добра или нещо от този сорт за да съм почитателка на този стил. Не мога да разбера от къде си изграждате такова мнение :-o . И мога да ти кажа че той би те харесал (ще съдя по момчетата които познавам), дори и ако не слушаш метъл, ами ако просто не си ограничена. И ние сме хора, като всички други. И той има интереси, а ти гледаш на него като на някакъв отделен вид жив организъм :(

gabiiTu
11-14-2009, 18:42
Метъл метъл, ма и той е човек 8-) Както впечатляваш другите момчита, така впечатли и него :)

И да добавя метъл ,скейтър, брейкър няма значение къв е и той е момче и той обича тва,което другите момчета обичат. С нищо не е по-разлиен ;] . :smt064

m0n4yyy
11-14-2009, 18:44
Здравейте! Значи харесвам си едно момче от 11 клас.... обаче той се води метъл.. и не знам как да му се харесам, имате ли идея как можеш да впечатлиш един метъл,без да слушаш неговата музика? :-o :? давайте идейки , и мн миси предварително :-)


Амии .. не знам трябва да питаш някой метъл ..

LO6IQ
11-14-2009, 18:51
Аз пък си мисля ,че метълите са некрофили ,като на клиповете. :D
Металите са ъндеди!
Знаеш ли как да се харесаш на някой Емо- самоубий се.
http://www.pic4ever.com/images/bb1.gif

PurpleDream
11-14-2009, 18:53
съжалявам...


всъщност НЕ съжалявам, но


не знам не знам не знам

....

SilverRain
11-21-2009, 15:14
И като бил метъл викаш кво ? да не е извънземен :lol: :razz: не се опитвай да се правиш на нещо което не си за да му се харесаш ... бъди себе си :)

LoveRetroMusic
11-21-2009, 15:16
Поздрави го с някой готЕн кючек. :)

mArMaLaDkA
11-21-2009, 15:18
Заглавие: не знам не знам не знам

И аз, но не правя теми за това. Може би там ми е грешката...

mArMaLaDkA
11-21-2009, 15:20
Аз съм безсмъртна. 8)

Snickers
11-21-2009, 15:22
СМЪРТ, БЕсмЕрт, бе!
колко пъти да ти казвам, че е "смЕрт" :!: