PDA

View Full Version : Тренировъчни фирми в училище



Burn94
11-06-2009, 14:35
Искам да попитам има ли хора които участват в проекта за тези учебно-тренировъчни фирми които така нашумяха в последно време и бяха организирани такива в много училища. За тези които за пръв път ще го чуят - това са виртуални фирми ръководени от ученици с помощта на специално квалифициран учител. Всички фирми могат да контактуват по между си ,да сключват сделки ,да обменят опит и т.н. Записването за такива фирми в училището е свободно избираемо и до колкото разбрах ще бъде вписано и към дипломата. Ако има хора които участват в този проект ако може да пишат тук или на ЛС как горе долу става цялата работа с тези сделки и т.н. ,също така до колкото разбрах имало някакви сайтове за този проект ако може някой да ме светне малко тъй като съм се записал за такава фирма ,но още уточняваме полето на действие и нищо от горе изброеното не сме приложили ,а само сме информирани ,че ще става в бъдеще :)

Evellon
11-08-2009, 19:39
Това е голяма простотия според мен... Просто начин на учителите да си уплътняват времето и да симулират някаква дейност. Никога не бих се захванал с нещо такова. :?

OneGirl
11-08-2009, 20:00
Това е голяма простотия според мен... Просто начин на учителите да си уплътняват времето и да симулират някаква дейност. Никога не бих се захванал с нещо такова. :?
+12345567788
Само дето аз с всичкия си акъл се записах с такъв профил и ся от време на време ни карат да праим некви УЖ предприемачески работи :o , и ние миналата година пък някаква игра играехме, състезавахме се с други ученици абе тъпа работа :x .