PDA

View Full Version : Подарък за рождения ден на гаджето



bombon4ety
11-06-2009, 17:45
След две седмици приятеля ми има рожден ден и незнам какво да му взема. Миналата година му взех сребърна гривна, гравирана и тениска с автограф от Бербатов и мисля че доста му хареса, съдейки по реакцията. Той тренира футбол. Не разполагам с много пари,а искам тазгодишния подарак да надмине миналогодишния. :) ПОМАГАЙТЕ МОЛЯ ВИ!!!!! :oops: :(

Заглавията трябва да бъдат написани на кирилица!

sh3_1s_7h3_0n3

sunshinepp
11-06-2009, 17:47
олеле тук не знам какво да кажа аз ..за именния му ден му купих от ония малките дръвчета "бонзай'' той си го поиска..винаги ми е билоо огромна трудност да купувам подарък на момче..на по-малките колички се връзват..ама по-големите...

Neftochimic
11-06-2009, 18:19
дървена свирка

rusoto_baby_f
11-06-2009, 18:30
След две седмици приятеля ми има рожден ден и незнам какво да му взема. Миналата година му взех сребърна гривна, гравирана и тениска с автограф от Бербатов и мисля че доста му хареса, съдейки по реакцията. Той тренира футбол. Не разполагам с много пари,а искам тазгодишния подарак да надмине миналогодишния. :) ПОМАГАЙТЕ МОЛЯ ВИ!!!!! :oops: :( [/b]

И на мен ми се налага да купя подарък...само, че повода е друг..
аз съм се спряла на такова нещо - http://www.tehnoartbg.hit.bg/plo4ki/4.jpg ...Някой да има представа колко ще ми струва...

FantaMen
11-06-2009, 18:56
:D :D :D Аз чесно казано не бих приел толкова добре такъв подарък... въпреки че обичам приятелката ми но нз... Ако е пушач нещо свързано с пури или цигари.Маркова запалка и такива неща.. При човек който пие (не казвам алкохолик) стига една бутилка шампанско и си я изпиите двамата на терасата гледайки звездите

Hilary_
11-06-2009, 19:12
Ама разбира се ако не ние кой друг да знае .. :? :?

Korrnyy
11-06-2009, 21:44
И на мен ми се налага да купя подарък...само, че повода е друг..
аз съм се спряла на такова нещо - http://www.tehnoartbg.hit.bg/plo4ki/4.jpg ...Някой да има представа колко ще ми струва...
Знам, че се правят в Скай Сити и са към 50-60 лева... И аз искам да му направя такова но с надпис :) Само с надпис са около 40 :-)

mgxpower
11-07-2009, 02:32
Направи й колаж :)

petito93
11-07-2009, 14:25
В сряда и моя фр. има рожден ден и се чуда какво да му подаря :? Бих искала нещо,което наистина ще го изненада и хареса :) Мисля да му подаря снимка,където сме двамата :)

mynichka93
11-07-2009, 15:00
Ти си го познаваш най-добре.Дори да е нещо малко, важното е да е от сърце :) А защо не го питаш направо?Или ако искаш да е изненада помоли някой общ приятел да го разпита какво би му харесало и след това действай ;)

summerlove66
11-07-2009, 15:02
Направи му вечеря , купи си секси бельо и просто се раздай :) ..